o wszystkim > Na każdy temat

Gwiazdkowy szał...

(1/7) > >>

Xenka:
Święta tuż,tuż więc popiszmy trochę o szale naszych zakupów o propozycjach prezentów dla naszych bliższych i dalszych znajomych i pupili.
Więc ja zaczynam...
ostatnio sporo czyta lam na temat mądrych prezentów dla dzieci,żeby nie kupować zabawek,bo to mało edukacyjne,a żeby samemu coś wymyślić,albo zrobić. Więc ja wymyśliłam listymikolaja.pl
I co wy na to?

SZYNSZYLKA BEZA:
Moja siostra dostanie w tym roku taki list  [love]

Pyza:
U nas w rodzinie lubimy dawac dziwne prezentu, wiec napisze liste:
-ja poduszka w ksztalcie wielkiego donuta
-brat kamienne kostki do chlodzenia drinkow
-siostra solniczke i pieprzniczke minionki
-druga siostra maslo orzechowe
-dla chlopaka mlodszej siostry mamy caly zestaw do pizzy
-dla chlopaka drugiej bedzie kubek w ksztalcie granata
-dla mojego chlopa kupujemy kubek z motywem adventure time
-rodzice jeszcze w toku.
A Wafel niedlugo dostanie swoj prezent, czyli nowa woliere+mnustwo dodatkow do niej :)

Fluffy Madness:
Rodzinie postanowiłam nie kupować w tym roku. W tamtym roku mama dostała gruby czerwony komin, bo tak chciała, a jak dostała to kazała oddać do sklepu, bo za gruby. Rezultat tego taki, że komin leży u mnie w szafie i czeka na duże mrozy. Tacie kupiłam obudowe do telefonu. Usłyszałam "po co kupowałaś?". Jedynie partner zawsze zadowolony, w tamtym roku dostał grę na XBOX One. Szylek oczywiście dostanie nowe polarki 😊

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Julkanulka:
Ja jeszcze nie wiem co dam bliskim :")) A Kubusiowi mam zamiar sprawić kolegę, ale to prezent przed świąteczny. Jak juz będą razem na święta sprawie im jakieś polarki i inne cuda :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej