Ogłoszenia > Inicjatywa Obywatelska ;-)

A może by tak Dom Tymczasowy?

<< < (2/2)

Visenna:

--- Cytat: Pyza w 30 Mar, 2017, 16:25 ---To w sumie dobry pomysl, ale DT jest na czas znalezienia dla zwierzaka opiekuna na cale zycie. A jesli zwierzak nie znajdzie szybko domu stalego, a okaze sie, ze przeszkadzaja wam jednak dzwieki w nocy? Lepiej byloby od kogos pozyczyc szynszyla na weekend np :)

--- Koniec cytatu ---

Pożyczyć raczej nie mam od kogo, a poza tym to raczej tak nie fajnie. To nie zabawka :)

Mysza <")))/:
@Visenna zacznij od Domu Wczasowego :) Daj ogłoszenie dot. opieki na weekend, tydzień-dwa, wakacje. Zobaczysz czy takie zwierzątko Ci odpowiada. Myślę, że taka forma zaznajamiania się będzie lepsza niż od razu DT. DT ma naprawdę dużo roboty i często zwierzaki wymagające odpowiedniego traktowania, podawania leków itd. Zacznij od łatwiejszych i przyjemniejszych rzeczy.

Visenna:

--- Cytat: Mysza <")))/ w 30 Mar, 2017, 22:13 ---@Visenna zacznij od Domu Wczasowego :) Daj ogłoszenie dot. opieki na weekend, tydzień-dwa, wakacje. Zobaczysz czy takie zwierzątko Ci odpowiada. Myślę, że taka forma zaznajamiania się będzie lepsza niż od razu DT. DT ma naprawdę dużo roboty i często zwierzaki wymagające odpowiedniego traktowania, podawania leków itd. Zacznij od łatwiejszych i przyjemniejszych rzeczy.

--- Koniec cytatu ---

Nie wiedziałam, że DT to tylko chore zwierzaki.
Miałam właśnie też na myśli to o czym Ty mówisz.

Mysza <")))/:
@Visenna nie tylko chore. To także zwierzaki z różnych akcji, odbierane z ferm, z koszmarnych warunków sanitarnych, zagłodzone, ale także i chore. Myślę, że warto to wiedzieć, na co się decydujesz, zwłaszcza iż masz małe dziecko. Po prostu myślę, że chciałaś się rzucić na bardzo głęboką wodę nie wiedząc o tym. Dom wakacyjny/weekendowy będzie lepszym rozwiązaniem i da Ci lepszy pogląd nie tylko na to czy chciałabyś, ale czy masz czas oraz możliwość na stworzenie DT.

maraena:
Czy wątek nadal aktualny? Widzę, że jako miejsce pobytu ma Pani zaznaczone Piekary Śląskie/ Cieszyn. Jestem z Cieszyna i posiadam szyszki. 4 moje samiczki i jeden chłopak na dom tymczasowy. Jeśli jest Pani zainteresowana-może Pani mnie odwiedzić i zobaczyć jak na co dzień wygląda życie z tymi puchatymi stworkami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej