Ogłoszenia > Ogłoszenia

SZYLKI OD CLAUDIEGO - INFORMACJE OGÓLNE

(1/1)

Claudi:
Cześć Szylkomaniacy!

Poniżej zamieszczam kilka informacji na temat zasad, jakimi się posługuje przy oddawaniu MOICH szylków.

CENA
Jeśli tylko mogę, oddaję szczylki za darmo. Jeśli jednak jakieś stworzonko trafiło do mnie i musiałem je kupić, odstępuję je za dokładnie taka samą sumę, za jaką je kupiłem.

WIEK SZYLKÓW
Nie oddaję młodych szylków przed upływem 4 (czwartego) miesiąca życia licząd od chwili urodzin. Standardowo staram sie je przekazywać w wiekum mniej więcej 5 miesięcy co najmniej. Dzieki temu zainteresowany dostaje zwierzątko już prawie dojrzałe, brykające, wesołe, nie potrzebujące mamy.

ZDROWIE
Nie oddaję zwierząt chorych lub takich, które podejrzewam, że mogą być chore.

TRANSPORT:
Dopuszczam trzy rozwiązania:

1. Odbiór osobisty (mieszkam pod Warszawą, w okolicy Mszczonowa)
2. Dostawa do domu przeze mnie (w niektórych wypadkach za zwrotem kosztów paliwa)
3. Odbiór przez zaufanego posłańca (pod warunkiem, że i mnie wyda się zaufany).

CZAS OCZEKIWANIA NA SZYLKA
W zalezności od tego, czy mam jakieś zwierzątka do "zagospodarowania". Może wynosić od jednego dnia do kilku miesięcy.

SZYLKI KOLOROWE
Rzadko są dostępne za darmo, stąd rzadko będą przedmiotem darmowej transakcji. Oczywiście można poczekać, ale szansa jest naprawdę niewielka, że taki szylek będzie kiedykolwiek do oddania. Jeśli Wam się spieszy, radzę polowac na takiego szylka za niższą cenę.

KOMU PRZEKAZUJĘ SZYLKI
Najchętniej tym, którzy już mają lub mieli te zwierzątka, głównie dlatego, że sam wiem jak łatwo szynszyl może stracić życie przy nieumiejętnym zachowaniu właściciela. Nie znaczy to, że w ogóle nie daję szylków takim osobom.

Najchętniej uzupełniam stan posiadania szylków do co najmniej dwóch, by w przypadku dłuższej nieobecności właściciela zwierzątka się nie nudziły i nie były osowiałe. W niektórych przypadkach oddaję szylki pojedynczo (choć znacznie bardziej wolę oddawać ułożone parki).

ZASTRZEŻENIA
1. Zastrzegam sobie prawo rezygnacji z przekazania szylków bez podania przyczyny.
2. Wszystkie parki przekazuję wyłącznie bez prawa rozdzielenia zwierząt.
3. Jeśli zwierzątka nie będą Ci odpowiadały lub musisz się z nimi rozstać z innej przyczyny - NA PEWNO odbiorę je z powrotem.

Olav:
A kto może dostać szylka za darmo?? Jeśli ja też, to bardzo chetnie, najlepiej parke :D

niezapominajka:

--- Cytuj ---A kto może dostać szylka za darmo?? Jeśli ja też, to bardzo chetnie, najlepiej parke
--- Koniec cytatu ---

Za darmo szylkę może dostać osoba która wzbudzi nasze zaufanie a przede wszystkim zaufanie Claudiego ,przekona nas że kocha zwierzęta i  zanim przyjmie do swego domu szylka udowodni że posiada stosowną wiedzę  odnośnie opieki nad szylkami jak również zapewni szylkom odpowiednią  klateczkę  adekwatną  do ich potrzeb itp .  . Bardzo dobrze byłoby również napisać coś o sobie tak aby troszeczkę naświetlić nam z kim mamy do czynienia   :wink: No i to by było na tyle jak coś przyjdzie mi do głowy na pewno napiszę  ;D

pozdrowionka  [kwiatek]

Claudi:
Cześć Olav!

W zasadzie Niezapominajka napisała wszystko - nic dodać, nic ująć. Może tylko jedno: preferuję przekazywanie pojedynczych szylków ludziom, którzy już mają co najmniej jedno zwierzątko - gdy właściciel jest zajęty, szylki mają siebie dla siebie. Co do parki: jakaś się prędzej, czy później znajdzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej