o szynszylach > Sklepy

Kraków - dobry sklep zoologiczny

(1/5) > >>

Laurin:
Ponieważ wiem, że część z Was jest z Krakowa, chciałam zapytać czy znacie jakiś dobry sklep zoologiczny w którym mogę kupić Pucka i ziółka dla szynszyli w przystępnych cenach. Byłam w Zoo natura na Zakopiance, ale tam niestety Pucka nie ma a poza tym jest dosyć drogo. Czy ktoś może dać jakiś namiar?

Cara:
A z której części Krakowa jesteś?
My mieszkamy na ruczaju i tak się szczęśliwie złożyło, że przy tesco na kapelance (skrzyżowanie Roweckiego-Kobierzyńska) jest mały zoologiczny prowadzony przez przemiłego pana, który na życzenie sprowadza nawet gwiazdki z nieba :) Ceny bardzo przyzwoite - w porównaniu np. z videozoo wychodzi taniej (granulat prestige 0,5kg za 9zł, karma chinchilla nature 1kg za 12zł). Pucek prawie zawsze jest na stanie, gałązki jabłoni i mieszanki ziołowe już rzadziej - ale na życzenie wszystko można ściągnąć.
W sklepie można też kupić najlepsze sianko na świecie "spod lady", od jakiegoś "dziadka spod Krakowa, który na tym zielsku wybudował już dom i kupił samochód" :mrgreen: Siano własnoręcznie suszone i zbierane, z dużą ilością atrakcyjnych listków i długich traw, po otwarciu pachnie jakby dopiero co zostało zebrane z pola. W ogóle się nie dziwię, że robi taką furorę :)

Laurin:
Ja to w ogóle nie jestem z Krakowa :) Mieszkam w Wieliczce koło Krakowa, czyli to jest bardziej od strony Prokocimia.
Właśnie w Videozoo chciałam zamawiać, ale jak mi doliczyło 18,90 za przesyłkę, rzekomo ważącą 6kg to anulowałam zamówienie.

Belzebuba:
[ot]
--- Cytat: Laurin w 31 Mar, 2009, 07:24 ---Ja to w ogóle nie jestem z Krakowa :) Mieszkam w Wieliczce koło Krakowa, czyli to jest bardziej od strony Prokocimia.
Właśnie w Videozoo chciałam zamawiać, ale jak mi doliczyło 18,90 za przesyłkę, rzekomo ważącą 6kg to anulowałam zamówienie.

--- Koniec cytatu ---

Wiesz, ja kiedyś też byłam zszokowana gdy złożyłam zamówienie, a wyszło mi... ponad 9 kg!
Ale powiem Ci jedno - one nie ważą tyle "rzekomo", one realnie tyle ważą - uwierz mi, nazbiera się i z pierdół. Fakt ten potwierdziłam pakując walizkę na wyjazd - niby limit 20 kg - to przecież DUŻO, więc wzięłam troszkę tego, troszkę tamtego (przecież makaron waży "tylko 500g", a kisiel w proszku to grosze, nie mówiąc o paście do zębów, która przecież w ogóle nie waży). Jak wyszło mi 24 kilo, też nie wiedziałam skąd to i uwierzyć nie mogłam.
Wracając do przesyłki - niestety poczta srogo sobie liczy za każdy gram i tak to wychodzi. Video ma ten plus że ma duży wybór, i rabaty na przesyłkę od danej kwoty.
[/ot]

cinnamon_biscuit:
[ot]Dlatego zamówiłam z videozoo kurierem, paczka miała 17kg i wyszło o wiele taniej niż pocztą;)[/ot]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej