o szynszylach > Ostry dyżur

Pomocy mój szylek ma chyba wzdęcia!

(1/9) > >>

Loldrow:
Ma zimne uszka i łapki, brzuszek lekko twardy. Wczoraj tak dwa razy dziwne przykucał. Było widać, że ma jakieś problemy z jelitami, wydalaniem. Jak wytłumaczyć mamie, że to poważna sprawa i musimy iść natychmiast do weterynarza? Ona nie rozumie powagi sytuacji. Cały czas powtarza: Przecież on skacze i biega, nic mu nie jest.Tak bardzo się martwię, tak bardzo mi na nim zależy  :( :( :( :( Ostatnio musiała mu kupić inną karmę bo kurier nie przyniósł jeszcze jego. Pewnie to jest powód.Cały czas podchodzę i masuję mu brzuszek. Czy powinnam jeszce ograniczyć jakoś ten pokarm? Co robić?

KarolinaGliwice:
Jaką karmę podajesz?  Czy zmieniłaś mu nagle karmę? Jakie ma.kupki?

Paula_91:
Zabrałabym karme zupełnie! Podaj siano i świeżą wodę. Czy robi kupki w ogóle?

Loldrow:

--- Cytat: KarolinaGliwice w 12 Sty, 2015, 22:36 ---Jaką karmę podajesz?  Czy zmieniłaś mu nagle karmę? Jakie ma.kupki?

--- Koniec cytatu ---

Podawałam mu versale laga. Musiałam zmienić nagle ponieważ tamta się skończyła, a zamawiałam przez internet. kupiłam mu mieszankę z zoologicznego. Wczoraj go wypuściłam po łazience. Po kilku minutach dopiero pojawiły się nowe kupki. był długie, ciemne i suche. Dzisiaj rano, w klatce zauważyłam takie same i było kilkanaście takich malutkich.

KarolinaGliwice:
Nie podawaj juz tej karmy, możesz podać mu esspumissanu w kropelkach 1ml i masować brzuszek.
Zaopatrz się jak najszybciej w VL ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej