o wszystkim > Nasze zwierzaki

nowy czlonek rodziny

(1/3) > >>

szynszylka:
Słuchajcie sluchajcie !!!!!! Mam nowego czlonka rodziny uwaga..... przedstawiam wam zółciutka jak kaczuszka papuzke falista ..... Towarzyszke zycia dla mojego Fryderyka.weszla w moje zycie bardzo niespodziewanie,ale zaoipiekuje sie nia jak najlepiej bede potrafic.Mam jednak problem bo nie wiem czy moge ja prowadzic do kltki Frycka tak od razu?Na razie mieszka sobie w osobnej klatce.Zeby zasiegnac w tej kwestii porady zapytalam sie o to na forum o falistych,mama nadzieje ze pomoga ;-)Klatki stoja obok siebie,wiec papuzki sie widza i czuja.Nawołuja sie ,spiewaja,staraja sie siedziec jak najblizej siebie.Nie chce zapeszac ale chyba rodzi sie prawdziwe uczucie hihih trzymajcie za nich kciuki.Fotki niebawem i owszem najswierzsze informacje o pierzastych hihih
Aha hihih teraz tym trzeba bedzie imie wymyslec,bardzo chetnie rozpatrze wasze propozycje ;-) pozdrowionka

Raffy:
odpowiedziałem ci na forum Zwierzaki, nazwij najlepiej tak :
- Cytrynka
- Słoneczko itd.

Zapewnie niektórzy z was wiedzą ze mam 11 papużek :), mam też żółtą o imieniu GEO i inne papużki ale nie napiszę tu bo zamęcze na smierć :P

pat:
gratuluje nowego clzonka rodizny szynszylko :)

MaRtA:
Gratulacje! Mam nadzieję, że polubią się nawzajem szybciutko :D

szynszylka:
hihihi nie chce zapeszac ale chyba sie polubil,bo Fryderyk jej serenady spiewa hihih

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej