o wszystkim > Nasze zwierzaki

Moje pluszaki :)

<< < (6/6)

Pyza:
Aa, nie widze zdjecia trzeciego kroliczka. Gdzie to uszaste cudo? :D

Wiki:

--- Cytat: Pyza w 07 Lut, 2017, 17:51 ---Aa, nie widze zdjecia trzeciego kroliczka. Gdzie to uszaste cudo? :D

--- Koniec cytatu ---

To są moje teraźniejsze króliczki, te nowe uszaki będę miała najpóźniej dwunastego :)

Metallowa:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Wiki:

--- Cytat: Metallowa w 07 Lut, 2017, 19:53 ---Nie boisz się brać takiej dużej gromady zwierząt naraz?? że się nie dogadają, będa potrzebowały czasu na oswojenie się itd? Wiele z tych zwierzaków jest już dorosla, co jesli nie będą się tolerować?

--- Koniec cytatu ---

Te zwierzaki ze schroniska tolerują i lubią inne zwierzęta, bo czytałam ich opisy. Króliczki i szyszki, które dostanę też były z innymi zwierzakami w domu i panie, które mi je sprzedają mówiły, że są łagodne wobec innych zwierząt. Moje 4 zwierzaki też lubią inne zwierzątka, Pusia nie lubi innych królików, Tabi innych królików i gryzoni, ale nowe zwierzaki  będą w oddzielnych klatkach w dwóch innych miejscach w pokoju i nie będę ich razem wypuszczać na wybieg. U mie jest cicho i spokojnie, ja mam bardzo dobre relacje ze zwierzakami i podejście do nich, więc wiadomo, że nie od razu, ale na pewno się oswoją.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej