o wszystkim > Nasze zwierzaki

Domowe zoo :)

<< < (2/3) > >>

Dosiek:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Roedeer:
Fajne piesełki :) Pyton <3 Kocham węże! Chyba dużo wydajecie na utrzymanie tego wszystkiego?
Ja mam jeszcze 1 psa - staruszke Sabę (uratowana przed śmiercią. Facet chciał ją zastrzelić jako szczeniaka :( Obecnie ma 14 lat. No i 2 koty przybłędy :) Elsa i 8mies Kleo

szyszka95:
Czy ja wiem czy dużo, nie przeliczam tego jak muszę to kupię :) karmę kupujemy co 2 miesiąc w hurtowni 14kg co wychodzi max 170 zł wiadomo jakieś smakołyki dla psiaków :D no i Daisy musi być kąpana i strzyżona co 3 miesiące, bo zamienia się w puchatą kulkę :D także koszta się rozchodzą i nie wychodzi dużo na miesiąc :) na wiosnę mamy więcej wydatków kiedy zbliżają się wszystkie szczepienia, odrobaczania(raz do roku robię) no i obróżki przeciw insektom są dosyć drogie ;/ wąż tak jak szynszyle dużo kosztuję na początku, później już tylko mrożone jedzonko 30 zł na mc, wychodzi na pewno najtaniej ze wszystkich moich pupili :D jak na razie na Szylę wydałam najwięcej, mam ją od 12 stycznia, a wydałam kupę kasy... Ale to silniejsze ode mnie, wolę kupić pupilowi niż sobie ;d jeszcze teraz będę mieć drugą kuleczkę, także będę miała na co wydawać swoją pensje :D

szyszka95:

--- Cytat: Dosiek w 04 Lut, 2017, 11:28 ---o mamo, to nie wiedziałam :D czyli sobie zamula w akwarium i je, aż dziwne, że węże nie wyglądają jak beczki xd

--- Koniec cytatu ---
/ Tak, budzi się w sumie kiedy Szyla ;p wychodzi nagrzewa się czasem się "wykąpie" i leży :D Najczęściej spada im aktywność(siedzą wtedy w kryjówce) kiedy są po karmieniu :D Coś Ty, on je raz na tydzień raz na dwa tygodnie zależy czy jest głodny :) A jak im coś nie pasi, zmiana otoczenia przykładowo to  nie jedzą aż miesiąc ;o

Roedeer:
Ja mam Sofie od 19nastego :)
A no widzisz, mi się zawsze węże kojarzyły z mega wydatkami :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej