o szynszylach > Sklepy

Wybór sklepu internetowego

(1/5) > >>

b.szakal:
Witam, trochę nie wiedziałem w którym dziale założyć temat bo do żadnego nie pasuje, mam nadzieje że ewentualny błąd wybaczycie :P.

Ostatnio robiąc porządki stwierdziłem, że zapasy się pokończyły i kończą wiec pora wybrać się na zakupy. Niestety sklep w którym zaopatrywałem się w karmę i przysmaki niestety zredukował swój asortyment jeśli chodzi o jakieś zioła i smaczki dla szynszyli dlatego zabrałem się w poszukiwania czegoś nowego.

Który sklep internetowy bardziej byście polecili, szukałem trochę na własną rękę, ale głównie opierałem się na wątkach z forum. Następnie po zapoznaniu się z ofertą wytypowałem 3. Ceny są praktycznie identyczne więc kwestia tego gdzie jest lepsza i bezproblemowa obsługa, dobrze zabezpieczone przesyłki no i najważniejsze stałe dobre ceny wraz z ciekawą ofertą ziół i przysmaków dla szynszyli.
Sklepy które rozważam:

* spizarniagryzonia.pl
* szynszylove.pl
* hipcio.sklep.plkolejność przypadkowa

Szynszylove i Hipcio mają ten plus że mam możliwość odbioru osobistego w Opolu lub we Wrocławiu.

Oczywiście mam swojego faworyta, ale jestem ciekaw waszych opinii oraz może innych propozycji.

EDIT:
Ponieważ chcę zrobić teraz większe zakupy: karma VL Chinchilla Nature, granulat do klatki, piasek oraz jakieś zioła i przysmaki to zależy mi na tym by wszystko było dostępne w jednym sklepie.

Mysza <")))/:
Ja wybrałam spiżarnię,  tego powodu że jako jedyni mieli w ofercie żwirek papierowy, który mnie interesował, a na który nie mam uczulenia :) Jeśli nie zależy Ci na czymś czego nie mają inne sklepy, to zapewne w każdym dokonasz tak samo satysfakcjonujących zakupów.

b.szakal:
I tu jest problem, spizarnia ma piasek który do tej pory używałem, a szynszylove fajną ofertę ziół. Minusem spizarni jest znów to, że mają pellet tylko 30L, a to dla mnie za dużo 8 starcza mi na bardzo długo, więc niechałbym kupować więcej niż 12 żeby leżało.
Fakt 30l bardziej się opłaca, ale co z tego skoro będzie leżał otwarty ..

dream*:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

b.szakal:

--- Cytat: dream* w 25 Kwi, 2017, 15:20 ---Albo pomyśl o innym podłożu, np o podkładach bawełnianych, są super.

--- Koniec cytatu ---

Pierwsze słyszę, możesz coś więcej powiedzieć?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej