o wszystkim > Pogaduchy i ciekawostki

Tresura

(1/5) > >>

szylka:
Mam pytani. czy da sie wytresowac szylcie, zeby umiala to, co np. szczeniak? ostatnio znalazlam komendy i jak nauczyc ich psa (tutaj ) i zastanawialam sie, czy przypadkiem nie probowac to z szylka...

Ebe:
He,he lista komend jest imponująca, ale nie sądze aby szyla można było nauczyć siad, leżeć, czy daj głos  :D  :D Ja jak prosze Kicusia : 'nie gryź tapety bo ci farba zaszkodzi' - to ona leci tylko do innego kąta naciąć z drugiej strony.
 Ale jak ktoś spróbuje z tymi 'zawołaniami' chetnie posłucham o postepach  :wink: .

szylka:
wiem, te komendy siad i głos,to typowe dla psow, ale fajnie by bylo nauczyc szylki jakiejs komendy, hehe, moja juz reaguje na "noga", a konkretniej mowiac na "Wiki", albo "pyszne, pyszne", ale efekt jest ten sam...

milka004:
Szylke da sie nauczyc komend, oczywiscie nie w takim stopniu co psa ale to zawsze cos, tak jak szylka napisala reaguja na smakolyki (u mnie wystarczy juz zaszelescic torebka od rodzynek), na imie, na "do klatki" polaczone z klaskaniem, Dianke kiedys uczylam chodzic pomiedzy nogami jak chodze tak slalomem wabilam ja rodzinkami a na koncu ja dostawala, tylko zaprzesalam bo pozniej platalaby sie pomiedzy nogami i mozna by bylo jej niechcacy zrobic krzywde.

becia:
Kinia kiedy słyszy otwieranie drzwi to od razu do nich biegnie. Raz moja babcia by ją przytrzasnęła  :? Szylcia sama się tego nauczyła. A kiedy kucam albo się nachylam, to Kinia sobie na mnie skacze ;) Często też przychodzi kiedy stukam palcami o podłogę. I to wszystko bez żarełka :P
Ostatnio odkryłam, że biega za psią piłką :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej