28 Mar, 2024, 15:53

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 8 9 [10]
91
Ostry dyżur / Odp: Obcięte siekacze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcsl dnia 23 Lis, 2021, 22:27 »
Widocznie za bardzo przerastały zęby i pokaleczyły buzkę.Czy wet dał lekarstwo przeciwbólowe? zazwyczaj tak jest że ze dwa dni po korekcie szylek dochodzi do siebie
92
Ostry dyżur / Obcięte siekacze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kazik dnia 21 Lis, 2021, 13:50 »
Witam,
Wczoraj byłem u weterynarza z moją szyszką, ponieważ zaniepokoiła mnie długość zębów. Doktor sprawdził zęby i uciął cążkami siekacze. Od tej pory Kazik nie chce jeść. Tzn chce ale nie może jakby. Karmie go karma ratunkową. Oprócz tego zachowanie jest ok. Jak myślicie czy tu chodzi o to że zęby go bolą lub ma poraniony pyszczek czy weterynarz poprostu skrócił mu te zęby zabardzo ? Po zabiegu troche plamil krwią z pyszczka ale vet mówił że to normalne bo mu się wlasnie trochę poranił pyszczek od ostrych zębów. Co teraz zrobić ?
93
sprzedam/oddam szynszylę / Odp: Oddam dwóch braci PODKARPACIE okolice Leżajska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Weronika7901 dnia 14 Lis, 2021, 20:12 »
Witam czy mogę prosić zdjęcia na e-mail ^^ Weronikamichulka@gmail.com
94
Rady, porady... / Podłoże do klatki szynszyli.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Avelay dnia 14 Paź, 2021, 11:53 »
Witam, czy otręby bukowe są bezpieczne dla szynszyli jako podłoże do klatki?
95
Rady, porady... / Odp: Szynszyle niszczą kołowrotek.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez angel09 dnia 25 Wrz, 2021, 10:42 »
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.
96
Rady, porady... / Nietypowe zachowanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez angel09 dnia 25 Wrz, 2021, 10:34 »
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.
97
sprzedam/oddam szynszylę / Odp: Oddam dwóch braci PODKARPACIE okolice Leżajska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez angel09 dnia 25 Wrz, 2021, 10:14 »
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.
98
sprzedam/oddam szynszylę / Oddam dwóch braci PODKARPACIE okolice Leżajska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez danusia dnia 18 Wrz, 2021, 22:47 »
Oddam w dobre ręce dwóch braci w wieku ok 7 lat. Mieszkają razem w jednej wolierze, karmieni są karmą Versele Laga, uwielbiają migdałki, suszone jabłuszka, pyłek pszczeli. Razem z nimi oddam też wolierę w której mieszkają (2m/1m), która wymaga remontu oraz drugą o połowę mniejszą. Duża woliera  składa się z dwóch identycznych części, wewnątrz klatki jest okienko przez które szylki przechodzą, kiedyś okienko to było zamknięte metalową kratką i w jednej części mieszkali bracia a w drugiej kolega którego jeden z braci nie tolerował. Szylki są zdrowe, ruchliwe...z karmy wybierają najlepsze kąski   [:)] i nie pogardzą smakołykami.
 
Chciałam podesłać zdjęcia chłopaków oraz klatki ale mam problem z ich wielkością, pomimo kilku prób zmniejszenia zdjęć nadal pojawia się błąd w dodaniu załącznika, więc zdjęcia mogę podesłać na meila.
99
Rady, porady... / Odp: Proszę o radę odnośnie mojej puchatej znajdy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez M___M dnia 16 Wrz, 2021, 16:37 »
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.
100
Rady, porady... / Proszę o radę odnośnie mojej puchatej znajdy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Magi013 dnia 16 Wrz, 2021, 14:02 »
Dzień dobry!
Zacznę od tego, że nigdy nie przypuszczałam, że będę miała szynszylę. Jednak stało się, znalazłam jednego przy domu na podwórku. Nie mam pojęcia skąd się tam wziął. Od razu kupiłam dużą klatkę i inne potrzebne rzeczy. Byłam też z tym małym pomponikiem u weterynarza, gdzie powiedzieli mi, że to chłopak. Dostałam też wskazówki co do hodowli, bo poza klatką nie miałam pojęcia, jak się nim zaopiekować. Powiedzieli mi też, że pasowałoby, żeby miał w klatce towarzystwo. Jednak wet, u którego byłam nie specjalizuje się w tych stworzonkach i polecił mi zasięgnąć rady w Internecie. Z tej racji prosiłabym o pomoc. Trzeba mu drugiego samca dokupić? Czy dorosły osobnik "dogada" się z maluchem?
Strony: 1 ... 6 7 8 9 [10]
SimplePortal