hypothetical
27 Kwi, 2024, 09:31

Autor Wątek: SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE-kolejny szylek w Allegro -2miesięczny  (Przeczytany 5725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madleen

  • Gość
SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE-kolejny szylek w Allegro -2miesięczny
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Wrz, 2005, 14:26 »
@Agacik, !!

Szylka jest odmiany kolorystycznej Biały Wilson, chociaż przeważa u nej kolorek srebrny. Pan powiedział, że jeszcze wyjaśnieje - dla mnie jest ładna taka jaka jest. Dzięki wszystkim za dobre słowa, postaram się jak najlepiej opiekować szylką. Teraz sobie akurat śpi w hamaczku ale zagląda od czasu do czasu cio się dzieje na świecie. Niestety nie posiadam aparatu cyfrowego, także zdjęcia będą z aparatu który mam w telefonie. Ale postaram się jakoś skombinować aparat cyfrowy.

Pozdrawiam!! :)
Magda

Agacik

  • Gość
SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE-kolejny szylek w Allegro -2miesięczny
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Wrz, 2005, 14:59 »
bialy wilson to taki bialutki który na samych koncóweczkach wlosków ma czarne zabarwienia ojej naprawde on taki jest?? to strasznie tanio go kupilaś ja widzialam takiego raz tylko na fermie i chcieli za niego kupę pieniedzy a fotki chętnie zobaczę :) no to gratuluje masz strasznie żadkiego szylka :) chcieli mi raz wcisnąć mieszankę bialego z szarym jako wilsona w galerii mokotów powiedzialam im co o tym sądzę :P ciesze sie że szylek jest u ciebie :) niech przyniesie ci sporo radości :D

madleen

  • Gość
SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE-kolejny szylek w Allegro -2miesięczny
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Wrz, 2005, 21:56 »
Tak dokładnie taką ma sierść. Dodałam zdjęcia w prawdzie nie są zbyt dobrej jakości, ale niestety nie mam możliwości zrobienia lepszych.

Pozdrawiam ja i Izma

 

Kołowrotek z animalia.pl - przeróbki, mocowania i inne patenty na dobrą zabawę dla szylek...

Zaczęty przez jelonekiniuchaczekDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 15544
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 17:15
wysłana przez gosiekpunk
Pomóżcie - szylek nie ściera ząbków, jest chudziutki, wyskubuje futerko...

Zaczęty przez RossiDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4296
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2006, 09:53
wysłana przez Rossi
Pomocy, boje się że szylek zdechnie :( nie je, nie pije, ciężko oddycha po antyb

Zaczęty przez kamica16Dział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 20682
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2013, 10:39
wysłana przez Alicja Mannschack
Witam ja również zostałam szczęśliwą właścicielką szylek od Claudiego .

Zaczęty przez gaja35Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 13395
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2007, 12:16
wysłana przez Julia
Prosze o szybka pomoc, maly szylek w okropnym stanie!

Zaczęty przez PopielataDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8358
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 22:05
wysłana przez Paula_91
SimplePortal