18 Gru, 2017, 11:35
10 Paź, 2017, 09:14 przez drzazga w Viku

10.10.2017 - jak ten czas leci, a wydaje się jakby to było przedwczoraj.

W każdym bądź razie Viciu się chyba za bardzo nie przejął, że tak się jaram, bo spokojnie śpi pod kaloryferem  [:D]

[viva] [happy_birthday] [witam] [woot] [viva] [good] [taniec]

[Napisz komentarz

09 Paź, 2017, 23:22 przez drzazga w Viku

[woot] [viva] [taniec]

[Napisz komentarz

07 Maj, 2017, 13:47 przez drzazga w Viku

Największy luzak waży 604 g.
Ząbki w porządku, trzeba tylko było zdjąć pierścień z siurka.

Byliśmy oczywiście u najlepszego p. doktora Grzegorza Dziwaka na świecie w nowej Klinice:
https://pl-pl.facebook.com/pg/StablowickaKlinikaWeterynaryjna/about/

[Napisz komentarz

09 Lis, 2016, 10:25 przez drzazga w Viku

Do podawania lekarstwo na "M" którego nazwy nie pamiętam.
Viku trochę schudł.

[Napisz komentarz

25 Paź, 2016, 20:00 przez drzazga w Viku

Viku trochę schudł  :(

Ciąg dalszy podawania Sumamedu + 4 porcje innego lekarstwa.

Za 2 tygodnie kolejna kontrola.

[Napisz komentarz

10 Paź, 2016, 18:37 przez drzazga w Viku

... waga 609 gram.

I lekarstwa na ząbki.

[Napisz komentarz

10 Paź, 2016, 00:27 przez drzazga w Viku

[tort] [impreza]  [viva] [good] [taniec]

[bounce]

[Napisz komentarz

02 Kwi, 2016, 10:17 przez drzazga w Viku

Waga: 608 gram,

na poczekaniu został obcięty i przypiłowany kawałek ząbka.
Poza tym wszystko w porządku [good]

[Napisz komentarz

10 Paź, 2015, 09:04 przez drzazga w Viku

... dzisiaj mija 5 lat jak zamieszkał z nami Jaśnie Hrabia Viku.

Dzień też przyjęty został za dzień urodzin Vicia 
[happy_birthday] [tort] [impreza] [taniec]

[Napisz komentarz

11 Wrz, 2015, 16:19 przez drzazga w Viku

Wygląda na to, że Viku to nie dość, że największy luzak z całego Dream Teamu, to jeszcze największy zwycięzca. Aczkolwiek w poniedziałek może się okazać, że Jaśnie Hrabia Viku będzie musiał oddać żółtą koszulkę lidera ;-).
Viku jako jedyny nie dostał zastrzyku, ani zapasu leku na weekend. Nie fukał na doktora jak go wyjmował z transportera, za to potem stawiał się jak tygrys ;-), wykazał się największą wagą sposród całego Dream Teamu, to nie padło słowo o korekcie ząbka.

Byle do poniedziałku.

[Napisz komentarz

17 Lip, 2015, 14:18 przez drzazga w Viku

Podobnie jak Gustav, Viku również miał okazję po raz pierwszy przejechać się tramwajem i chyba mu się podobało (fajnie kołysało).

Wsiedliśmy do tramwaju, tramwaj ruszył, Viku zapadł w sen. Przebudził się tylko na moment jak motorniczy trochę za mocno zachamował (nie wiem może myślał, że zamiast ludzi wiezie worki z ziemniakami) i coś głośno i podejrzania zaczęło stukać pod trampkiem (dobrze, że się nie rozsypał - tramwaj znaczy się). Viku otworzył oczka, poruszał noskiem i jak trampek ruszył ponownie zapadł w sen. I tak spał snem sprawiedlowego aż do wysiadki na Grunwaldzie, nie ruszyła go nawet zgraja dzieciaków która wsiadła po drodze. Obudził się dopiero jak wysiadłam na Grunwaldzie (i przestało bujać).

Doktor Grzegorz Vika obejrzał i podobnie jak Gustav, również Vika czeka korekta ząbka :-( . Za miesiąc kolejna wizyta.

W drodze powrotnej Viku rozkokosił się w transporterku na czerwonym ręczniku (ci wszyscy celebryci ktorzy jarają się stąpając po czerwonych dywanach nie wiedzą jak fajnie jest na czerwonym ręczniku :-) ) z Krecikiem i jak tylko wsiadłam do tramwaju od razu zasnął i obudził się jak wysiadalam (bo znowu przestało bujać :-) ).

[Napisz komentarz

05 Kwi, 2015, 17:22 przez drzazga w Viku

Waga: 610 gram,
Jaśnie Hrabia Viku również jest okazem zdrowia.

[Napisz komentarz

10 Paź, 2014, 09:34 przez drzazga w Viku

[woot] [taniec] Moje Miętuskowo-standardowe 660 gram w sezonie grzewczym robiące śpiocha pod kaloryferem obchodzi dzisiaj urodzinki [happy_birthday] i 4 lata jak zamieszkał z nami na drugim piętrze:love: :love: :love: :love: [taniec]

Jako, że w przypadku Vika, nie wiem kiedy się urodził, dzień urodzin został ustalony na 10 paździerika.
A to dlatego, że zamieszkał ze mnią i wtedy jeszcze z Gustavem - 10 października 2014 roku.
Kiedy to jako nieudany prezent urodzoniwy mężą dla żony - znudził się im (tutaj spuszczam na nich zasłonę litościwego milczenia).
Jak mi powiedzieli, w dniu zakupu Viku miał podobno 2 miesiące u nich był rok. Po dokonaniu szybkich obliczeń matematycznych, wyszło, że Viku jest w wieku Gustava (czyli młodzieńcy mają po 5 latek :-)

[bounce] [bounce]

[Napisz komentarz

16 Wrz, 2014, 10:08 przez drzazga w Viku

Waga: 660 gram,
Viku zdrowy, nie można się do niczego przyczepić.
Również Miętusek Czaruś Viku zaskoczył mnie tej niedzieli. Wziął przykład z Luki i jak już było po kontroli, podobnie jak Luka zrobił przytulaska, wtulając się w moją szyję  :love:

[Napisz komentarz

21 Lip, 2014, 10:50 przez drzazga w Viku

... to oczywiście Viku.

Jak jest na wybiegu, przybiega na kolanie a ja zaczynam miziać, drapać. Najpierw jeden boczek, jak chłopak stwierdzi, że już starczy ustawia się drugim puchatym grubiutkim boczkiem. Te minki i mrużenie oczek bezcenne. Jak już boczki są zadowlone przychodzi kolej na grzywkę. Vikowa grzywa jest bardziej wyczesana niż Gustava. Po grzywce jest czas na bródkę, nos (nawet wąsy są przeczochrane), brzusio, uszka na zewnątrz. Ostatnia nowość na wprowadzenie której pozwolił Viku - to drapanie w środku uszek.
Aczkolwiek czasami jak Viku siedzi na kolanie a ja startuję do miziania, Viku wydaje sygnał dzwiękowy który znaczy, że w tym momencie nie ma ochoty na drapanko i ogólnie mam nie dotykać. Bo teraz się tylko siedzi a nie mizia i drapie.

Jak Viku jest w klatce to też jest mizianko, wtedy jest na długość moich palców przeciśniętych przez pręty.
Dokąd siegnę tam miziam, bo Viku nie widzi potrzeby przysunięcia się bliżej do prętów klatki  8)

[Napisz komentarz

17 Lip, 2014, 08:41 przez drzazga w Viku

... w domu na wadze kuchennej - 655 gram mojego puchatego Vika  [woot].

[Napisz komentarz

15 Lip, 2014, 09:51 przez drzazga w Viku

W niedzielę w nocy Viku (będąc na wybiegu) z prędkością światła ćwiczył biegi po mnie.
Muszę stwierdzić, że się chłopcu przytyło [woot].
Jeszcze trochę i mogę zacząć ćwiczyć pompki z Vikiem na plecach jako obciążeniem ;-)

[Napisz komentarz

Strony: [1]

*

Wpisy na blogu: 147

Kategorie

Wyświetleń

62381