18 Gru, 2017, 11:34
26 Kwi, 2014, 21:43 przez drzazga w Gwidonek

Gwidonek jest pluszowym misiem koloru brązowego z kokardą pod szyją (żeby nie było kokarda jest już trochę nadgryziona).
(w dniu w którym zamieszkał u mnie razem z Vikiem, nie miał jeszcze imienia).

Gwidonek pojawił się w życiu Vika, kiedy to Jego poprzedni właściciele stwierdzili, że kupią mu miśka aby szylek nie czuł się samotny. Nie wiem co Viku wtedy o tym myślał.

Teraz pluszak mieszka pod łóżkiem. Viku na wybiegu w ciągu dnia robi śpiocha pod łóżkiem przytulony do miśka. Ale Gwidonek nie ma wstępu do Vikowej klatki. Kilka razy jak próbowalam włożyć go do klatki, na co Viku szybkim strzałem zrzucał miśką na podłogę klatki i się zaczynało rzucanie pluszakiem po klatce, dopóki go nie zabrałam.

Skąd się wzięło Gidonkowe imię.
Kiedyś patrząc na Vika, naszła mnie myśl, jeśli chłopak nie miał by imienia jak bym go nazwała (albo na jakie bym zmieniła).
Zaszedł szybki bezbolesny proces myślowy, szybka eleminacja różnych imion i padło na wyżej wymienionego Gwidonka. Kiedyś tak powiedziałam kilka razy do Vika, ale jakoś nim to nie wstrząsnęło i nie zrobiło na nim wrażenia (zresztą Viku ma parę innych ksywek  8) ).

A że takie fajne imię nie mogło się zmarnować, padło na jedynego bezimiennego mieszkającego na drugim piętrze.

Chciałam zrobić zdjęcie samemu Gwidonkowi, ale właście Gustav uskutecznia z nim przytulaski pod łóżkiem (do albumu dodałam zdjęcie Vika z Gwidonkiem).

[Napisz komentarz

Strony: [1]

*

Wpisy na blogu: 147

Kategorie

Wyświetleń

62381