27 Kwi, 2024, 18:20

Autor Wątek: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14  (Przeczytany 7802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« dnia: 25 Sie, 2005, 19:59 »
No wiec tak  wkleje  wam cos  co  z  KONSTELACJA  znalezlismy  lacznie

Cytuj
Dodał: kornelcia999
 WARSZAWA   7214174  
Treść ogłoszenia:Witam!
Z ogromną chęcią przygarnę za symboliczną złotówke za szt.szynszylę lub szynszylki.Z klatką lub bez.
JESTEM Z WARSZAWY
Ogłoszenie dodano: 2005-08-18 18:54
 to  znalazla KONSTELACJA na innym forum  gg jej sie  zgadza  z naszym forum mozecie sprawdzic
 potem pojawily  sie  dwa  ogloszenia na naszym  forum  od  patrycji i od marcina    tu  sa  linki >>>>> http://szynszyle.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=3723 <<<    oraz >>>>> http://szynszyle.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=3712 <<<<<

W obecnej chwili pozmieniali gg  jak jej wkleilem jej ogloszenie :(

 :grr:  [stop]  :!!: Przecierz nie mozemy pozwoli by  dwoje za przeproszeniem  bach**** na nas  zarabiali  a moze sie myle :(  :grr:  [stop]  :!!:

Oni  biora  szylki  za darmo  apotem je sprzedaja  to jest  chamstwo


Zalanczam fotki (skreny)  oto linki  >>> http://www.polfonic.com/download/oszusci.GIF <<<  i  drugi  >>>> http://www.polfonic.com/download/oszusci2.GIF <<<

To jest  jej numer telefonu    >>>>>  500 025 130


Napiszcie  co sadzicie o tym :(

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Agacik

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sie, 2005, 20:31 »
nie sądziłam że ludzie potrafią być takimi skur@#$$%%% przepraszam za przekleństwo ale samo się ciska na usta! trzeba wszedzie ich zdyskredytować żeby nie mogli dalej nabijać ludzi w butelkę
o rany jak ja mało jeszcze wiem o życiu tego sie nie spodziewałam :evil:

Offline adzmk

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 80
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sie, 2005, 21:08 »
Jaki ten świat pokręcony :!!:
Skoro tak lubią handlować niech się wezmą za sprzedawanie cukierków na ulicy.
Żywe stworzenia niech zostawią w spokoju!!!!!!!!!!!!
 
Trzeba mieć oczy dookoła głowy i zwalczać chwasty :bije:

Zobacz nowe zdjęcia!

Offline Iza13

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Usulek=] i Taba w moim serduszku :(
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sie, 2005, 21:11 »
normalnie nie wiem co napisać!!! nieiwem jak ktos może byc taki chamski!!! :evil:  jak to przeczytałam to aż mnie zamurowało!! :evil:

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Sie, 2005, 22:13 »
no to nieźle a to cholerne gnojki pisał już ktoś o tym na gryzoniach czy ja mam napisać bo tam też umieszczali swoje ogłoszenia

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

vka

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sie, 2005, 23:55 »
A co z rodzicami tych  gówniarzy!! Przecież muszą o tym wiedzieć.... bez komentarza!
Piterek a ty czasem nie brałeś od nich tej ciężarnej samiczki?
Są podli ludzie ale żeby już w takim wieku, pozamykać takich i niech w kamieniołomach odpokutują .
Vka

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sie, 2005, 00:04 »
heheh ale z was nerwusy :) ale, ze to ekhm to poprę . biznesmeni od 7 boleści z nich. szkoda tylko, z.e chcieli handlować żywym "towarem"

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sie, 2005, 03:30 »
Witam  


Dokladnie  ta cierzarna jest  od nich :(      ale  wazne  ze  uratowana i zdrowa  z maluchami  w   sobie    tylko  napisalem  by  was  ostrzez  
 :!!:

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sie, 2005, 08:01 »
oj to jednak dobrze się stało że ta cieżarówka jest u Ciebie Piterku - aż strach pomyśleć co by było gdyby była dłużej narażona na taki stres - przecież zwierzak napewno wyczuwa że jest tylko towarem i że nikt go nie kocha - i wcale się nie dziwię teraz że odrazu Konsta się wściubiła w pościel - pewnie wyczuła że tu też są szynszyle i nie odczuła oznak wrogości - swoją drogą ludzie dzisiaj są niezwykle wyzuci z naturalnych uczuć (czasy końca nic więcej - bolesne)

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sie, 2005, 15:57 »
Wygląda na to,że te dzieci znalazły sobie niezły interes na szylkach. Żeby było śmieszniej, mówią żeby szylka znalazł dobry dom i klejna osoboa nie oddawała lub nie odsprzedawała jej za jeszcze wyższą cenę!
Próbowałam się z nimi targować aby trochę spuścili na cenie "ciężarówki" Odpowiedź była " ale Panie przecież może ją potem sprzedać za jeszcze wyższą cenę, a w brzuchu sa maluchy i je też Panie może potem sprzedać" jakby się obawiano, że ktoś inny mógłby jeszcze  więcej zarobić na losie biednych szylek .

 Poz za tym ludzie którzy zazwyczaj oddają szylki za darmo lub za symboliczną złotówkę wierzż, ze osoba której oddają swoje ukochane szyszki będzie się nimi dobrze opiekowała.

JAK TAK MOŻAN WYKORZYSTYWAÆ DOBRYCH LUDZI KTORZY DBAJĄ O TO BY ICH SZYLKI ZNALAZŁY NOWY WSPANIAŁY DOM!!!!!!!!! I OKŁAMYWAÆ ICH .. KTOŚ MOZWE SIĘ BRONIÆ SŁOWAMI,ŻE DZIECIAKI ZOSTAWIAŁY PEWNE NIEDOMOWIENIE I ŻE TO NIE EJST KŁAMSTOW.. ALE TO KAZDY SAM OSADZI

 Brak mi słów...
 Cieszę się jednak że Konsta znalazła sowj dom. Niestety ja jej nie mogłam przyjąć.. ale za to oprócz Konsty ktoś jeszcze jest szczęśliwy;)

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sie, 2005, 16:24 »
Co za ludzie!!!!!! Nie mają sumienia!!!!! Powinni przeżyć to samo co szylki którymi handlują!!!! Niech ich rodzice sprzedadzą jakimś handlarzom niewolników. Może to ich nauczy!!! Szokuje mnie to, że to jeszcze małe dzieciaki, a wątpię w to, że rodzice o niczym nie wiedzą. Sami pewnie korzystają na tym!!! Jacy rodzice takie dzieci więc sądzę, że tu powinna się odbyć poważna rozmowa z tymi niepoważnymi ludzmi!!!! :evil:  :evil: Jestem w szoku, aż mnie nerw wziął! :cisza:

hakuna mata ta

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sie, 2005, 17:35 »
Cytuj
Cieszę się jednak że Konsta znalazła sowj dom. Niestety ja jej nie mogłam przyjąć.. ale za to oprócz Konsty ktoś jeszcze jest szczęśliwy;)




Nic dodac nic Ujac   zobaczcie sami konsta pierwsza w srodku :P


Mam tylko pytanko  czy  moje szyki  sa az  tak  spokojne  ze od pierwszego razu sie akceptuja    czy  co bo jak czytalem  forum to  wiekszosc miala z tym problemy   albo ja mam wyjatkowe szczescie :D:D:D:D

[załącznik usunięty przez administratora]

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sie, 2005, 19:13 »
Jak mozna byc tak hamskim ?? :(

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sie, 2005, 19:36 »
@Piterek....tak czy owak cieszymy się, że Twoje szylki zaakceptowały Konste ;D

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Sie, 2005, 20:26 »
Może twoje szylaczki są tak cudowne i wiedząc, że Konsta jest przy nadzieji postanowiły jej nie stresować :D A poza tym czy mogłyby się oprzeć takiej słodkiej kuleczce :D

hakuna mata ta

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sie, 2005, 03:32 »
Witam


Wiecie co  ale  bedzie  numer  jak  "Ksiezniczka"  bedzie miala male  bo jakas  dziwna sie zaczyna robic   (zreszta juz czas  sa dlugo z foniciem razem - musze ja przebadac u weta ) i zaczac  wazyc bo  i  apetyt jej sie zwiekszyl  :P

Mam narazie cicha nadzieje ze to falszywy alarm bo musze najpierw dzieciaczki "konsty" odchowac termin 28wrzesnia  :D:D:D:D::D:D    a niewiem czy podolalbym z podwójnym macierzynstwem  lub ojcostwem  :P  :jezyczek:   ale jak beda  to sie napewno postaram :)

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Sie, 2005, 18:19 »
ale szczęściarz ja nawet u Chrupki sie nie mogę doczekać a Ty podejrzewasz już drugą Piterek uważaj bo jestem zazdrosna :P

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

Offline mati

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 42
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://koszeiszyle.w.interia.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sie, 2005, 22:10 »
hmmmmmm gdyby Patrycja1 i Marcin14 byli z sianka było by dobrze bo by jakiśszylek ich zjadł a tak można najwyrzej do kamieniołomów

siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze  
no dobra to tyle z mojego dnia

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Sie, 2005, 16:23 »
tak, tak !!!!!

hakuna mata ta

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Sie, 2005, 17:12 »
Odnośnie tych dzieci(???)pod pseudo ::Patrycja1 i Marcin 14-czy ktoś się z nimi kontaktował osobiście?jest mozliwe namierzenie ich?
Znalazłam jej ogloszenie tego typu:

Oddam w dobre ręce wyżła niemieckiego krótkowłosego samca,ma półtora roku.Pies żywy,lubi dzieci.Potrzebuje właściciela która miał już kiedyś psa/y. Zainteresowanych proszę o kontakt emailowy lub przez gg:7214174
Patrycja
Warszawa

Ponieważ juz spotkałam w sieci te osoby kilkarotnie stad doszłam i tu.To chyba ta sama osoba która handluje szynszylami?
Powyzsze ogłoszenie juz ostatecznie mnie zdenerwowało i NALEŻY TO UKRÓCIÆ!W jaki sposób stają sie posiadaczami tylu zwierząt???A jesli zaczynaja takie numery z psami to już absolutnie trzeba sie tym zajać.
Może napiszą najlepiej osoby znające prawo w jaki sposób tym się zająć.TYLKO PRYWATNIE- NIE NA FORUM!.

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Claudi

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Sie, 2005, 17:51 »
Z pewnością ich rodzice się zainteresuja tym co robią dzieci, gdy na przykład o te dochody zapyta się Urząd Skarbowy. To jeden z mozliwych wariantów - zwłaszcza, że Allegro jest pod czułą obserwacją tego Urzędu.

Bez względu na to - masz rację. Należy to ukrócić i postaram się coś wymyśleć.

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Sie, 2005, 18:12 »
Claudi dziękuje za odpowiedz,właśnie szczególnie chodzi  o konkretne pomysły konkretnych osób. :)
Trudno uwierzyc by były to dzieci (w jaki sposób mogą miec wciąż rózne ilości różnych zwierząt a rodzice co na to ???)choć z ich wypowiedzi tak wynika.
Na Allegro są również? :shock: Tam należy podać prawdziwe dane więc ... :twisted: .(A może naruszają jakoś  regulamin Allegro :wink:  ?)
Szkoda że nie mieszkam w W-wie warto by było sprawdzić adres o ile ktoś go zna .Ale mam  tam trochę  znajomych.Szczególnie za tego psa(a może już psy? :???: ) nie mam zamiaru im przepuscic!!!Co byłoby gdyby zaczęli handlować psami?!! :evil:
Pozdrawiam .

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Sie, 2005, 19:21 »
Z tego co pamiętam Piterek i Konstalacja przeprowadzili wspaniałą akcję odkupienia szylkowej samiczki w ciąży od tych właśnie małych Chwastów. Więc znają ich adres oraz telefon. Był chyba nawet już tu gdzieś podawany.
A tu jest numer tel. tej Patrycji----- 500 025 130 -----

hakuna mata ta

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Sie, 2005, 19:38 »
Moze wypadałoby ich odwiedzić w domu??.A szczególnie rodziców!

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Sie, 2005, 10:28 »
Numer GG jest ten sam ...
Ja proponuję napisać na ten numer coś na kształt "ostatecznego ostrzezenia"
jeśli macie numer telefonu - ale domowy - to także można spróbować porozmawiać z osobą spod numeru domowego.
Może się okazać że:Patrycja/kornelcia/kamil?whatever wcale nie są takimi młodymi osobami jak podają w swoich "żałosnych" ogłoszeniach. Często taka forma ogłoszenia to "podpucha" po to aby ewentualne osoby zainteresowane zwietrzyły okazję kupienia "towaru" od młodej, niezorientowanej osoby.
Same zasady Allegro natomiast - wcale nie są tak dopracowane jak mogłoby sie wydawać. Faktycznie - aktualnie staraja się to "poprawiac" ale nie jest żadnym problemem zarejestrowanie się na Allegro jako zupełny anonim. Także Urzad Skarbowy zanim w pelni skontroluje wszystkie transakcje tam zawierane to możecie wierzyć bedziemy juz wtedy latali na Wenus ;-)
Całą sprawę można by jeszcze spróbowac opisać i przedstawić Towarzystwu Opieki na Zwierzętami - tylko hmmm - czy oni beda mieli jakiekolwiek argumenty aby to ukrócić ?

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

vka

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Sie, 2005, 11:05 »
Andreas z tego co mówił Piterek to faktycznie są to dzieciaki( wredne i cwane-szylka w ciąży miała kosztować 80 zł a na miejscu Piterek musiał im zapłacić 100!), jednak chyba nikt nie wie gdzie mieszkają a telefon jaki znamy to komórka. Czy po komórce można sprawdzić ( tak jak w stacjonarnych) jaki jest adres właściciela? Może ktoś ma wtyki w idei ( bo to chyba ich numer),wtedy można by odwiedzić ich rodziców.
Pozdr
Vka

Offline Eriu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 140
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pixie i Dixie - dwie śliczne samiczki :)
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Sie, 2005, 12:00 »
To pewnie zależy od tego, czy mają abonament czy na kartę. Bo jak na kartę to nic nie zrobisz. Widać, że wszystko sobie przemyślały. A skąd odbierana była Konsta? Umówiliście się gdzieś na mieście?

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Sie, 2005, 12:02 »
A może ktos by niby chciał kupić tego psa(tak na niby) i na gg poprosić o konkretny adres domu pod byle pretekstem żeby np sprawdzić jak ten pies miał w domu itp...??? Powinni wtedy podać... A piterek był u nich w domu po ta samiczke czy odebral gdzieś w umówionym miejscu??

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Sie, 2005, 12:08 »
a jak te dzieci-smieci :P sobie grzecznie teraz czytaja to forum i pomysły przeciw nim i się będą teraz mieć na bacznośc i?:> lepiej spiskować potajemnie np na czacie itp

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Sie, 2005, 12:42 »
a te dzieci-śmieci nie czyają raczej ... chyba ze są mocniej wyedukowane niż przecietne małolaty ;-)
Maja zablokowany numer IP (niezapominajka im dowaliła bana ;-)
... teoretycznie z innego numeru mogliby podgladnąc ;-) ...

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Sie, 2005, 12:45 »
hahaha co racja to racja i chyba nikt na to nie wpadł, że wszyscy mogą czytać nasze spiski :D ekipą antyterrorystyczną zostać nie możemy :P Ale cos trzeba z nimi zrobić!!!! :cisza:

hakuna mata ta

Offline adzmk

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 80
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Sie, 2005, 15:19 »
@BeSaVehEi, ma rację!
Skąd mamy pewność, że oni nie siedzą właśnie a tym forum(nawet jako gość u sąsiada) i czytają zamiary wobec nich.Śmiejąc się nam w twarz, wymyślają dzięki nam kolejne zabezpieczenia własnej osoby. Jezeli ktoś uważa, że ma bardzo dobry plan, pod żadnym pozorem niech go nie zdradza na ogólnodostepnym forum!
Ps. ciekawe w jakich warunkach przetrzymywane są zwierzaki?

Zobacz nowe zdjęcia!

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Sie, 2005, 16:36 »
myślę że spokojnie mogą poczytać choćby w kafejce lub u kogoś,dlatego moj pomysł był taki by nie pisać tu na forum ale w innej formie.
Bardzo żałuję że nie mieszkam w W-wie bo jako miłośnik zwierząt-chętnie bym się przeszła do ich domów.Jeśli ktoś z Was kupował od nich to chyba znany jest adres?chyba że nie byliście w domu?? :???:
Sprawdzałam Allegro,podczas rejestracji MUSZĄ byc podane prawdziwe dane ,jako anonim niemożliwe (chyba że coś przeoczyłam)Jest też w regulaminie iż można sprzedawać żywe zwierzęta jednak z zachowaniem humanitarnych zasad(sprzedazy ,transportu itp)natomiast jeśli sprzedawca jest NIEUCZCIWY zostaje wyrzucony z Allegro i nawet sąd może się tym zająć.
To moje uwagi


p,s.a to kolejne ogłoszenie które dała DZISIAJ :!: -

Oddam w dobre ręce wyżła niemieckiego krótkowłosego.Jest to samczyk ur.29.02.04 roku(czyli ma 1,5 roku).Jest bardzo żywy,lubi dzieci.Jest to wyżeł,a każdy wyżeł z reguły to pies myśliwski,ale Lord to piesek kanapkowy.Kocha towarzystwo ludzi,pieszczoty.Potrzebuje dużo ruchu.Mieszkamy w mieście,a w mieście nie wolno pószczać psów luzem,ponieważ straż miejska nie pozwala,dlatego też skazany jest na chodzenie na smyczy.Nadaje się do doświadczonego człowieka który miał kiedyś psa/y.
pat
Warszawa
tel. 0 504 51 53 14

I co powiecie???Zobaczcie stylistykę i błędy ort.-to chyba jednak dzieci!Poza tym jeśli to ich pies dawno powinna wiedzieć że o psie nie mówi się,,samczyk,,.

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Sie, 2005, 18:09 »
mi się bardziej podoba "piesek KANAPKOWY" - czyżby on był dodatkiem do pysznej kanapki :>  ? ehhh dzieci-śmieci- nie ma co
ps apropo numeru ip. jeśli maja np neostrade to mają zewnętrzene ip które mogą zmieniać w każdej chwili.

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #34 dnia: 31 Sie, 2005, 09:50 »
Dyskusja zbacza nam na tematy "knucia" ogólnego.
Moja propozycja - nie przejmujmy się faktem czy jesteśmy czytani czy nie - to nie ma znaczenia a wręcz dziala na nasza korzyśc. Skoro tyle osób deklaruje chęć pomocy - to na pewno kilkakrotnie przemyślą sobie kolejna aukcję z szynszylem. Tyle udało nam się zrobić i bez przesadnej skromnosci należy się za to ogromne uznanie.
Poza tym my jesteśmy tutaj u SIEBIE i nie musimy się z niczym kryć - jesli ktoś chce przegladać "po kryjomu" jego wola ;-)
Całego swiata nie naprawimy - zasad Allegro nie ulepszymy ...
Neostrady nie zablokujemy, tepsy nie nauczymy ;-), błędów ortograficznych nie poprawimy (wszystkich ...)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #35 dnia: 31 Sie, 2005, 10:15 »
Dzisiaj zauważyłam ,że ta sam osoba chce sprzedacć obie szylki (parke) za 35zł. Może ktoś z Wawy odkupi  je ? wychodzi po nie cale 18zl za sztukę (jesli dobrze zrozumiałam ogłoszenie).Powód sprzedaży to wyjazd zagranicę

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #36 dnia: 31 Sie, 2005, 15:22 »
@KONSTELACJA,  to  ogloszenie jest napewno ich    a z tego  co mi  mowila jak sie z nia  widzialem  to  ze  parka za 70zl  po 35zl  za sztuke

@MAG,  to nie jest ich numer  telefonu  chyba  ze  zmienili  :!!:  :!!:  :!!:  :!!:


Cos kombinuje   zobaczymy czy sie uda

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #37 dnia: 31 Sie, 2005, 15:24 »
ale z nas szpeidzyz  krainy deszczowców (co prawda ja nic w sumie nie rrobie  :|  ale dobe chęci mam nadzieje też się liczą :P )

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #38 dnia: 31 Sie, 2005, 15:33 »
http://www.gryzonie.kom.pl/tematy_4318.htm?sid=e3d2b4f2b7beadcc2b9494280eb3e0d1
sami zobaczcie co się dziej na drugim forum..i adest mailowy zmieniony

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Sie, 2005, 15:55 »
Cytuj
Proszę wszystkich uzytkowników Forum Gryzonie o nie reagowanie na to ogłoszenie. Istnieją powazne obawy że "ktoś" zgłaszajacy te szynszylki na Waszym Forum jest oszustem. Otóż na Forum Szynszyli umieszczano podobne ogłoszenia. Proceder jest prosty - tym "dzieciakom" udaje się czasami otrzymac zwierzątko które ktoś chce "oddać w dobre rece" po czym zwierzak ten jest wystawiany na sprzedaż. My z Forum szynszyli nie zgadzamy się na tego rodzaju proceder handlu zywym towarem i na naszym Forum zdecydowanie to ukrócilismy. Prosze o pomoc z Waszej strony. jeśli bedzie istniało podejrzenie o podobny proceder - szukajcie naszej opinii - chetnie pomozemy "namierzyc" tych "pseudo-handlarzy"
pozdrawiam - Andreas - moderator Forum Szynszyli

Wrzuciłem taki tekst na Gryzonie ... uznałem ze nalezy ich blokować gdzie tylko nam sie uda ... moze w ten sposób uda nam się ich "wystraszyc"
KONSTELACJA - mam prośbe - skoro sledzisz także Gryzonie - proszę informuj nas jesli zauważysz tam jakieś ruchy.

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Sie, 2005, 16:55 »
Nie ma sprawy:) Nie jestem tam zbyt często, ale jak cos znajdę to poinforumje:)

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Sie, 2005, 16:58 »
ja tez  sie  staram
wlasnie  prubowalem sie  umuwic z nia   ale  nic z tego  uniej w domu sie niedalo    ona  jest  beszczelna     chcialem rozmawiac z kims  doroslym to  powiedziala  ze  oni  juz  wyjechali  do  ameryki  a ona jest z ciocia i wujkiem  :shock:  :shock:

Pewnie  wujkowie  wsadza  ich w paczki  :lol:  :lol:  :lol:  :jezyczek:  :jezyczek:   i  dosla  do  rodzicow  :hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


To jest  bardzi  smieszne    a zarazem  smutne  dla  zwierzaczkow :(

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

kasiek21

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Wrz, 2005, 00:20 »
....hmmm...chyba ominęło mnie coś, muszę nadrobić ten koszmar

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Wrz, 2005, 13:24 »
Tak, tak to prawdziwy koszmar!!!! Prędzej czy później to się na nich zemści!!! Mam nadzieję, że jednak będzie to wcześniej :twisted:

hakuna mata ta

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Wrz, 2005, 22:42 »
Andreas zapewne masz rację ale też trzeba mieć oko na te osoby,ja już boję się myślec iloma i jakimi zwierzakami teraz (lub mogą) handlować!
Po prostu jeśli ktoś z Was zauważy te osoby gdziekolwiek(można je poznać nie tylko po nr tel czy gg ale także po sposobie pisania ogłoszenia itp)dawajcie znać tutaj i jeśli ich matactwa nadal będą lub się nasilą trzeba konkretnie zadziałac!
Konstelacja ale nr gg chyba ten sam .

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Wrz, 2005, 08:06 »
http://www.gryzonie.kom.pl/tematy_3983.htm?sid=16c87f6c89451f936a800b4885ec6a1e
Wygląda na to ze te dwie biende szylki zostały sprzedane za 20zł.
Dla mnie osoba kupująca te szylki wyglada troszke "podejrzanie" jak się poczyta jej wypowiedzi na forum gryzoni... ale moge się mylić

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Claudi

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Wrz, 2005, 09:52 »
Cześć!

Zamieściłem stosownego posta w tym wątku w gryzonie.kom.pl - z wyjasnieniami, co usdało się ustalić naszym koleżankom i kolegom.

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Wrz, 2005, 00:36 »
Cytuj
Wygląda na to ze te dwie biende szylki zostały sprzedane za 20zł.
Dla mnie osoba kupująca te szylki wyglada troszke "podejrzanie" jak się poczyta jej wypowiedzi na forum gryzoni... ale moge się mylić



@KONSTELACJA,    niestety nie mylisz sie   tenchlopak tez  handluje szylkami :(   kupuje tanio i je sprzedaje drozej do tego na  allegro :(

Ja na tamtym forum tez dorzucilem  swoich pare groszy :P

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Wrz, 2005, 08:31 »
oszust oszukuje oszysta albo oszust oszustem oszusta pogania  :mrgreen:  :cisza:  :bat: :P

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Wrz, 2005, 07:35 »
Tam na  tych  gryzoniach jest  straszny  burdel       niewiem czy  zauwazyliscie tez  jeszcze jednego posta    tego  jarka    http://www.gryzonie.kom.pl/plink53613.htm#53613      
Cytuj
  Przygarne szylka bo  poprzedni mi  uciekl
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:


Trzeba  chyba  bedzie pomuc  tamtej  administratorce    bo lomatko   :galy:  :galy:

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

 

SimplePortal