27 Kwi, 2024, 10:37

Autor Wątek: Bella...  (Przeczytany 1414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Bella...
« dnia: 03 Mar, 2010, 00:50 »
Dzisiaj odeszla. Znalazlam ja martwa kolo 20 chyba...
Wszystko bylo OK. Na moje oko, zrobila cos dziwnego z ogonem - byl tak nienaturalnie wygiety jak ja znalazlam, tak jakby zlamany, przyklejony doslownie do grzbietu. Tak jakby przeholowala podczas kapieli w piasku, zle sie ulozyla albo cos takiego, bo znalazlam ja wlasnie w kuli z piaskiem :(. Z jej zdrowiem na pewno wszystko bylo OK - zauwazylabym kazda zmiane, zreszta jej aktywnosc tez byla baaardzo w normie.

Tak strasznie mi dziwnie... Nie poplakalam sie bo nie potrafie, ale bedzie mi jej strasznie brakowalo :(. Wszyscy w domu chodza przygnebieni, bo byla taka iskiereczka, kolo ktorej kazdy przysiadal i sie z nia bawil, zagladal, lubil obserwowac, jak skacze, i przede wszystkim jak jezdzi na karuzeli.
Klatke juz zlozylam, bo by chyba mnie dobijala, gdyby stala pusta. Najgorsze, ze zostalo tyle rzeczy - calkiem niedawno uzupelnialam zapas i mam kilka dodatkowych opakowan karm, sianka, itd.

Teraz kolejnej szynszyli nie planuje - to znaczy, gdzies tam wiem, ze chcialabym bardzo, bo to cudowne zwierzaki, ale na pewno nie teraz, moze za kilkanascie lat. Nie wiem, ja mam jakiegos pecha do "klatkowych" zwierzakow - chocbym stawala na glowie, to zawsze dzieje sie cos nie tak :(.

Byla wyjatkowa. Stuprocentowo szynszylowa. No, moze nie do konca, bo stadna to ona byla, ale wylacznie w gronie rodzinnym, a ogolnie to odznaczala sie okropnym indywidualizmem, gorzej niz kot:). I szybko sie denerwowala, jak nie mogla dostac tego, czego chciala. I przezyla wypadek z okna z pierwszego pietra z okna jak byla maluchem, nabywajac tylko zadrasniecie na nosie, a we wlasnej klatce tak narozrabiala, ze zrobila sobie krzywde :(. I psa nawet ustawiala, jak chciala, a nawet rzeczony pies jest przygnebiony (bardziej moim humorem, bo moja psica jest az za bardzo kompatybilna ze mna).
I JUZ MI JEJ BRAKUJE!!!! :(
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2010, 00:57 wysłana przez Chamaedorea »

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Bella...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Mar, 2010, 08:44 »
Bardzo ci współczuję  :(, gdyby mnie takie coś spotkało, to z pewnością wzięłabym nową kulkę, nie wyobrażam już sobie życia bez nich.
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2010, 20:05 wysłana przez Basia_W »

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Bella...
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Mar, 2010, 08:45 »
współczuje ci, ja mialam wczesniej fredzia koszatniczke 5 lat, i plakalam dwa dni za nim...brak klatki w tym miejscu gdzie stala, i tak sie lapalam ze zagladalam w to miejsce a tam niczego niebylo... ale wrocilam z wakacjii i kupilam sobie szynszyle... i jest ok

ola

Offline robus_pl

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 282
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SISI, DUDUŚ
Odp: Bella...
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Mar, 2010, 09:32 »
Dziwna sprawa. Przykra. Smutna.
Takie jest zycie.
Dlatego w to miejsce ja bym sie postaral o druga szylke.

Robus

Offline Olcik :)

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosia( mozaika) i Tuptuś (standard)
Odp: Bella...
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Mar, 2010, 15:15 »
Bardzo Ci współczuję...miałam kiedyś suczkę - wilczura,która zdechła już ze starości.Bardzo mi jej brakowało, ale nie mogłam żyć bez psa po kilku miesiącach byłam już posiadaczką suczki- bokserka, mimo że ten smutek został- ciesze się że nie jestem sama - że mam moją drugą sunie :)

Może i ty spróbuj w odpowiednim dla siebie czasie przygarnąć kolejną kuleczkę - myślę że obie dałybyście sobie rade :)

Olcik :)

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Bella...
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Mar, 2010, 21:38 »
serduszka dobrych ludzi mają to do siebie, że nie potrafią kogoś/czegoś nie kochać. Na pewno niedługo coś sie do ciebie przypląta, spojrzy na ciebie wielkimi oczami jak u kota ze shreka i szturmem wbije się do twojego serducha. Czego Ci gorąco życzę.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: Bella...
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Mar, 2010, 22:08 »
Dzięki za wszystkie słowa pocieszenia.

Ja na razie chcę, muszę odpocząć, bo ta śmierć chyba przelała czarę goryczy. Pulpa - OK, pogodziłam się, trudno. Ale druga niewyjaśniona tak do końca śmierć, to już za dużo. Ciągle widzę ją przed sobą żywą, ten obraz za mną po prostu chodzi :(.

No i to na razie niemożliwe. Mama się nie zgodzi, zresztą mamy dość dziwną sytuację życiową, ale nie chcę o tym pisać.

Aczkolwiek, jeśli miałabym mieć kiedykolwiek jakiegoś gryzonia, to oczywiste, że to będzie szynszyla. Innego gryzonia już sobie nie wyobrażam.
« Ostatnia zmiana: 04 Mar, 2010, 22:10 wysłana przez Chamaedorea »

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

 

Pulpa [*], Bella i Rilla.

Zaczęty przez ChamaedoreaDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 9796
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2010, 12:50
wysłana przez olutek
Bella

Zaczęty przez szynszylki_2020Dział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1993
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2020, 19:10
wysłana przez szynszylki_2020
SimplePortal