28 Kwi, 2024, 18:59

Autor Wątek: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14  (Przeczytany 7806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« dnia: 25 Sie, 2005, 19:59 »
No wiec tak  wkleje  wam cos  co  z  KONSTELACJA  znalezlismy  lacznie

Cytuj
Dodał: kornelcia999
 WARSZAWA   7214174  
Treść ogłoszenia:Witam!
Z ogromną chęcią przygarnę za symboliczną złotówke za szt.szynszylę lub szynszylki.Z klatką lub bez.
JESTEM Z WARSZAWY
Ogłoszenie dodano: 2005-08-18 18:54
 to  znalazla KONSTELACJA na innym forum  gg jej sie  zgadza  z naszym forum mozecie sprawdzic
 potem pojawily  sie  dwa  ogloszenia na naszym  forum  od  patrycji i od marcina    tu  sa  linki >>>>> http://szynszyle.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=3723 <<<    oraz >>>>> http://szynszyle.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=3712 <<<<<

W obecnej chwili pozmieniali gg  jak jej wkleilem jej ogloszenie :(

 :grr:  [stop]  :!!: Przecierz nie mozemy pozwoli by  dwoje za przeproszeniem  bach**** na nas  zarabiali  a moze sie myle :(  :grr:  [stop]  :!!:

Oni  biora  szylki  za darmo  apotem je sprzedaja  to jest  chamstwo


Zalanczam fotki (skreny)  oto linki  >>> http://www.polfonic.com/download/oszusci.GIF <<<  i  drugi  >>>> http://www.polfonic.com/download/oszusci2.GIF <<<

To jest  jej numer telefonu    >>>>>  500 025 130


Napiszcie  co sadzicie o tym :(

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Agacik

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sie, 2005, 20:31 »
nie sądziłam że ludzie potrafią być takimi skur@#$$%%% przepraszam za przekleństwo ale samo się ciska na usta! trzeba wszedzie ich zdyskredytować żeby nie mogli dalej nabijać ludzi w butelkę
o rany jak ja mało jeszcze wiem o życiu tego sie nie spodziewałam :evil:

Offline adzmk

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 80
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sie, 2005, 21:08 »
Jaki ten świat pokręcony :!!:
Skoro tak lubią handlować niech się wezmą za sprzedawanie cukierków na ulicy.
Żywe stworzenia niech zostawią w spokoju!!!!!!!!!!!!
 
Trzeba mieć oczy dookoła głowy i zwalczać chwasty :bije:

Zobacz nowe zdjęcia!

Offline Iza13

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Usulek=] i Taba w moim serduszku :(
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sie, 2005, 21:11 »
normalnie nie wiem co napisać!!! nieiwem jak ktos może byc taki chamski!!! :evil:  jak to przeczytałam to aż mnie zamurowało!! :evil:

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Sie, 2005, 22:13 »
no to nieźle a to cholerne gnojki pisał już ktoś o tym na gryzoniach czy ja mam napisać bo tam też umieszczali swoje ogłoszenia

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

vka

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sie, 2005, 23:55 »
A co z rodzicami tych  gówniarzy!! Przecież muszą o tym wiedzieć.... bez komentarza!
Piterek a ty czasem nie brałeś od nich tej ciężarnej samiczki?
Są podli ludzie ale żeby już w takim wieku, pozamykać takich i niech w kamieniołomach odpokutują .
Vka

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sie, 2005, 00:04 »
heheh ale z was nerwusy :) ale, ze to ekhm to poprę . biznesmeni od 7 boleści z nich. szkoda tylko, z.e chcieli handlować żywym "towarem"

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sie, 2005, 03:30 »
Witam  


Dokladnie  ta cierzarna jest  od nich :(      ale  wazne  ze  uratowana i zdrowa  z maluchami  w   sobie    tylko  napisalem  by  was  ostrzez  
 :!!:

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sie, 2005, 08:01 »
oj to jednak dobrze się stało że ta cieżarówka jest u Ciebie Piterku - aż strach pomyśleć co by było gdyby była dłużej narażona na taki stres - przecież zwierzak napewno wyczuwa że jest tylko towarem i że nikt go nie kocha - i wcale się nie dziwię teraz że odrazu Konsta się wściubiła w pościel - pewnie wyczuła że tu też są szynszyle i nie odczuła oznak wrogości - swoją drogą ludzie dzisiaj są niezwykle wyzuci z naturalnych uczuć (czasy końca nic więcej - bolesne)

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sie, 2005, 15:57 »
Wygląda na to,że te dzieci znalazły sobie niezły interes na szylkach. Żeby było śmieszniej, mówią żeby szylka znalazł dobry dom i klejna osoboa nie oddawała lub nie odsprzedawała jej za jeszcze wyższą cenę!
Próbowałam się z nimi targować aby trochę spuścili na cenie "ciężarówki" Odpowiedź była " ale Panie przecież może ją potem sprzedać za jeszcze wyższą cenę, a w brzuchu sa maluchy i je też Panie może potem sprzedać" jakby się obawiano, że ktoś inny mógłby jeszcze  więcej zarobić na losie biednych szylek .

 Poz za tym ludzie którzy zazwyczaj oddają szylki za darmo lub za symboliczną złotówkę wierzż, ze osoba której oddają swoje ukochane szyszki będzie się nimi dobrze opiekowała.

JAK TAK MOŻAN WYKORZYSTYWAÆ DOBRYCH LUDZI KTORZY DBAJĄ O TO BY ICH SZYLKI ZNALAZŁY NOWY WSPANIAŁY DOM!!!!!!!!! I OKŁAMYWAÆ ICH .. KTOŚ MOZWE SIĘ BRONIÆ SŁOWAMI,ŻE DZIECIAKI ZOSTAWIAŁY PEWNE NIEDOMOWIENIE I ŻE TO NIE EJST KŁAMSTOW.. ALE TO KAZDY SAM OSADZI

 Brak mi słów...
 Cieszę się jednak że Konsta znalazła sowj dom. Niestety ja jej nie mogłam przyjąć.. ale za to oprócz Konsty ktoś jeszcze jest szczęśliwy;)

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sie, 2005, 16:24 »
Co za ludzie!!!!!! Nie mają sumienia!!!!! Powinni przeżyć to samo co szylki którymi handlują!!!! Niech ich rodzice sprzedadzą jakimś handlarzom niewolników. Może to ich nauczy!!! Szokuje mnie to, że to jeszcze małe dzieciaki, a wątpię w to, że rodzice o niczym nie wiedzą. Sami pewnie korzystają na tym!!! Jacy rodzice takie dzieci więc sądzę, że tu powinna się odbyć poważna rozmowa z tymi niepoważnymi ludzmi!!!! :evil:  :evil: Jestem w szoku, aż mnie nerw wziął! :cisza:

hakuna mata ta

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sie, 2005, 17:35 »
Cytuj
Cieszę się jednak że Konsta znalazła sowj dom. Niestety ja jej nie mogłam przyjąć.. ale za to oprócz Konsty ktoś jeszcze jest szczęśliwy;)




Nic dodac nic Ujac   zobaczcie sami konsta pierwsza w srodku :P


Mam tylko pytanko  czy  moje szyki  sa az  tak  spokojne  ze od pierwszego razu sie akceptuja    czy  co bo jak czytalem  forum to  wiekszosc miala z tym problemy   albo ja mam wyjatkowe szczescie :D:D:D:D

[załącznik usunięty przez administratora]

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline _SmErFeTkA_

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 605
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pchełek-beż, Duszek-biały, Florek-standart :)
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sie, 2005, 19:13 »
Jak mozna byc tak hamskim ?? :(

(\_/)       
(o.o )   // <--- szynszylek :)
(> < )//

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sie, 2005, 19:36 »
@Piterek....tak czy owak cieszymy się, że Twoje szylki zaakceptowały Konste ;D

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Sie, 2005, 20:26 »
Może twoje szylaczki są tak cudowne i wiedząc, że Konsta jest przy nadzieji postanowiły jej nie stresować :D A poza tym czy mogłyby się oprzeć takiej słodkiej kuleczce :D

hakuna mata ta

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sie, 2005, 03:32 »
Witam


Wiecie co  ale  bedzie  numer  jak  "Ksiezniczka"  bedzie miala male  bo jakas  dziwna sie zaczyna robic   (zreszta juz czas  sa dlugo z foniciem razem - musze ja przebadac u weta ) i zaczac  wazyc bo  i  apetyt jej sie zwiekszyl  :P

Mam narazie cicha nadzieje ze to falszywy alarm bo musze najpierw dzieciaczki "konsty" odchowac termin 28wrzesnia  :D:D:D:D::D:D    a niewiem czy podolalbym z podwójnym macierzynstwem  lub ojcostwem  :P  :jezyczek:   ale jak beda  to sie napewno postaram :)

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Sie, 2005, 18:19 »
ale szczęściarz ja nawet u Chrupki sie nie mogę doczekać a Ty podejrzewasz już drugą Piterek uważaj bo jestem zazdrosna :P

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

Offline mati

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 42
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://koszeiszyle.w.interia.pl
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sie, 2005, 22:10 »
hmmmmmm gdyby Patrycja1 i Marcin14 byli z sianka było by dobrze bo by jakiśszylek ich zjadł a tak można najwyrzej do kamieniołomów

siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze,siedze  
no dobra to tyle z mojego dnia

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Sie, 2005, 16:23 »
tak, tak !!!!!

hakuna mata ta

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Sie, 2005, 17:12 »
Odnośnie tych dzieci(???)pod pseudo ::Patrycja1 i Marcin 14-czy ktoś się z nimi kontaktował osobiście?jest mozliwe namierzenie ich?
Znalazłam jej ogloszenie tego typu:

Oddam w dobre ręce wyżła niemieckiego krótkowłosego samca,ma półtora roku.Pies żywy,lubi dzieci.Potrzebuje właściciela która miał już kiedyś psa/y. Zainteresowanych proszę o kontakt emailowy lub przez gg:7214174
Patrycja
Warszawa

Ponieważ juz spotkałam w sieci te osoby kilkarotnie stad doszłam i tu.To chyba ta sama osoba która handluje szynszylami?
Powyzsze ogłoszenie juz ostatecznie mnie zdenerwowało i NALEŻY TO UKRÓCIÆ!W jaki sposób stają sie posiadaczami tylu zwierząt???A jesli zaczynaja takie numery z psami to już absolutnie trzeba sie tym zajać.
Może napiszą najlepiej osoby znające prawo w jaki sposób tym się zająć.TYLKO PRYWATNIE- NIE NA FORUM!.

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Claudi

  • Gość
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Sie, 2005, 17:51 »
Z pewnością ich rodzice się zainteresuja tym co robią dzieci, gdy na przykład o te dochody zapyta się Urząd Skarbowy. To jeden z mozliwych wariantów - zwłaszcza, że Allegro jest pod czułą obserwacją tego Urzędu.

Bez względu na to - masz rację. Należy to ukrócić i postaram się coś wymyśleć.

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Sie, 2005, 18:12 »
Claudi dziękuje za odpowiedz,właśnie szczególnie chodzi  o konkretne pomysły konkretnych osób. :)
Trudno uwierzyc by były to dzieci (w jaki sposób mogą miec wciąż rózne ilości różnych zwierząt a rodzice co na to ???)choć z ich wypowiedzi tak wynika.
Na Allegro są również? :shock: Tam należy podać prawdziwe dane więc ... :twisted: .(A może naruszają jakoś  regulamin Allegro :wink:  ?)
Szkoda że nie mieszkam w W-wie warto by było sprawdzić adres o ile ktoś go zna .Ale mam  tam trochę  znajomych.Szczególnie za tego psa(a może już psy? :???: ) nie mam zamiaru im przepuscic!!!Co byłoby gdyby zaczęli handlować psami?!! :evil:
Pozdrawiam .

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Sie, 2005, 19:21 »
Z tego co pamiętam Piterek i Konstalacja przeprowadzili wspaniałą akcję odkupienia szylkowej samiczki w ciąży od tych właśnie małych Chwastów. Więc znają ich adres oraz telefon. Był chyba nawet już tu gdzieś podawany.
A tu jest numer tel. tej Patrycji----- 500 025 130 -----

hakuna mata ta

Offline MAG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Sie, 2005, 19:38 »
Moze wypadałoby ich odwiedzić w domu??.A szczególnie rodziców!

Twój stosunek do zwierząt określa Twoje człowieczeństwo.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oszusci !!!!!!!! Patrycja1 i Marcin 14
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Sie, 2005, 10:28 »
Numer GG jest ten sam ...
Ja proponuję napisać na ten numer coś na kształt "ostatecznego ostrzezenia"
jeśli macie numer telefonu - ale domowy - to także można spróbować porozmawiać z osobą spod numeru domowego.
Może się okazać że:Patrycja/kornelcia/kamil?whatever wcale nie są takimi młodymi osobami jak podają w swoich "żałosnych" ogłoszeniach. Często taka forma ogłoszenia to "podpucha" po to aby ewentualne osoby zainteresowane zwietrzyły okazję kupienia "towaru" od młodej, niezorientowanej osoby.
Same zasady Allegro natomiast - wcale nie są tak dopracowane jak mogłoby sie wydawać. Faktycznie - aktualnie staraja się to "poprawiac" ale nie jest żadnym problemem zarejestrowanie się na Allegro jako zupełny anonim. Także Urzad Skarbowy zanim w pelni skontroluje wszystkie transakcje tam zawierane to możecie wierzyć bedziemy juz wtedy latali na Wenus ;-)
Całą sprawę można by jeszcze spróbowac opisać i przedstawić Towarzystwu Opieki na Zwierzętami - tylko hmmm - czy oni beda mieli jakiekolwiek argumenty aby to ukrócić ?

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

 

SimplePortal