hypothetical
28 Kwi, 2024, 17:09

Autor Wątek: wrocilam...-lysmy:)  (Przeczytany 3622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« dnia: 31 Sty, 2005, 09:41 »
Witam Wszystkich po dosc dlugiej nieobecnosci :!!:  :!!:  :!!:  [-chomik-]...od jakiegos czasu bylo dosc spore zamieszanie w zywocie mym  :wink:  [pedziwiatr] Pozdrawiam pewna Osobke:)ktora jakis czas temu odezwala sie do mnie;) [jestem_kwiatkiem]
pozdrowionka madzia&czikatu

light my candle;)

niezapominajka

  • Gość
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sty, 2005, 12:59 »
Madziu witam ponownie w klubie szynszylomaniaków    [tak_trzymaj]   .Cieszę się bardzo ,ze postanowiłaś wrócić ,obawiałam się że opuściłaś nas na always  ;P
Mam nadzieję ,że będziesz dobrze się z nami bawiła i nie czmychniesz nam znowu  [zmykam]

 [na_uszko] brakowało Twoich różowych postów



 pozdrowionka  [kwiatek]

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sty, 2005, 13:47 »
:cmok: Kochana Jestes:)oj jak mi sie milutko zrobilo :toast:  [goralu]  [kwiatek]
...teraz to juz nie moge tak sobie czmychnac:)...poniewaz Czikatu sie domaga kontaktu z ''ziomkami'szynszylkami:)i marudzi zeby weszla na szynszylownie :mrgreen: no to jestem :D

Pozdrawiam bardzo ..czikau&madzia

light my candle;)

Offline AK_acja

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lut, 2005, 23:21 »
Fajne imię Czikat.... Choć Cię nie znam to Cię bardzo pozdrawiam... A Moja Szynszylka zwie się Pusia.... Ma dopiero 3 miesiące...

AK_acja
Każdego dnia spoglądam na Pusię.....

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lut, 2005, 13:37 »
Witam Cie bardzo serdecznie:) [przytule]  MOja szylka zwie sie Czikatu:)jak to imie "powstalo"skad wzielam inspiracje;)juz pisalem ale nie mialam okazji albo Ty poczytac bo duzo tu wszystkiego to streszcie Ci ze mialam kiedy jamniczka:)zwala sie Czika;)ale niestety zmarla na raka;(i bardzo po niej cierpialam:(poszlam raz zerknac sobie na zwierzatka w sklepie zoologicznym i tam ujrzalam szylke;)nazwalam ja czikatu:)czika-po jamniczce;)a tu znaczy inaczej dwa;)i tak powstalo Czikatu:)
odwiedzalam ta szylke  w sklepie az raz pani dala mi ja na rece:)i sie zakochalam:) :love: na calego:)i pozniej mojawila sie Czikatu ale juz u mnie w domciu:)

Pozdrawiam Ciebie i Twoje piekne zwierzatko:)madzia&czikatu :mrgreen:

light my candle;)

Offline AK_acja

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lut, 2005, 19:51 »
Dziex za pozdrowienia.... A jak jesteśmy w tematyce o nadaniu imionka to ja nadałam szylce Pusia bo jak ją przytuliłam to taka puszysciutka była (i jest) poszłam do sklepu by zobaczyć na koszatniczki a sprzedawca zaproponował szynszylkę moi rodzice się odrazu zgodzili.... I w tym samym dniu co ją zobaczyłam to ją kupiłam... A po moich urodzinkach (29grudnia) Dostałam 100 zł (jak zawsze) i powiedziałam mamie, że za to że mi kupiła Ją za 95 zł oddaje jej z % 100 zł (miły gest prawda??? ) Pozdrawiam CIEBIE I CZIKATU i INNE SZYLKI.......

AK_acja
Każdego dnia spoglądam na Pusię.....

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lut, 2005, 21:26 »
:)Widze ze milosc do kuleczki byla ponad wszystko:)a i piekny prezent sobie zafundowalas :)..
i imie jaknajbardziej adekwatne;)
pozdrawiam madzia&czikayu;)

light my candle;)

Offline pat

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1444
  • Uzbierane migdały: 1
    • http://zwierzaki1.w.interia.pl/
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lut, 2005, 23:50 »
eh ja sie dolacze i powiem ze chyab tez wrocialam :) pamietacie mnie jeszcze/??

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami ale nie lekcewazy ich pomocy. PRZECIWNIE pokłada w nich wielkie nadzieje.
Charles  Baudelaire

Offline AK_acja

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lut, 2005, 22:44 »
Hmm....
Jestem od nie dawna...... Czyli Cie nie znam ale z miła chęcią chciała bym cię poznać...A i szylke twoją też :D A właśnie nazywam się [A][N][N][A] a moja kuleczka [P][A]
......... A przy okazji jesli koleżanka mieszkająca w tej samej klatce ma szynszyle i to bialego ja mam szarego a chcialybysmy by pobawily sie same to co zrobic...... bo Moja siostra pod moja nieobecnosc wziela szylke kolezanka wziela swoja i je puscily po wybiegu pusi...(przedokoju dla nie wiedzących) to moj szynszylek naskoczyl na tego białego....Dlaczego..... ?? i co czeba zrobic by sie bawily (ps nic sie nie stalo bo moja siostra natychmiast zabrala moja szylke.........) HELP

AK_acja
Każdego dnia spoglądam na Pusię.....

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lut, 2005, 10:48 »
@AK_acja, Jeśli zadajesz nowe pytania - to na przyszłość staraj się załozyć nowy wątek w adekwatnym dziale ...  Przez 'dopisywanie" się do innych wątków tworzysz bałagan :-/
Tymczasem Twój post zostaje w tym miejscu - ale prosze pamiętaj na przyszłość ...

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Lut, 2005, 23:00 »
Cytat: pat
eh ja sie dolacze i powiem ze chyab tez wrocialam Smile pamietacie mnie jeszcze/??

....Halo Pati:)Jak w szkolce?najwidoczniej w czasie szkoly to tak czasami daleko nam do komp..pozdrawiam Cie bardzo :wink:
pozdrowionka madzia&czikatu :mrgreen:

light my candle;)

Offline pat

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1444
  • Uzbierane migdały: 1
    • http://zwierzaki1.w.interia.pl/
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Lut, 2005, 23:05 »
noo w szkolce ciezko ogolniak to nie gizmnaujm :))) noo ja Cie tesz mocno pozdrawiam:) i czkiatu tezz!!!!

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami ale nie lekcewazy ich pomocy. PRZECIWNIE pokłada w nich wielkie nadzieje.
Charles  Baudelaire

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Lut, 2005, 19:04 »
Hej Madzia-co słychać u Czikatu :?:  :!!:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Mar, 2005, 00:35 »
Hej:)..kurcze urwanie glowy mam:)podziele sie z Wami moim malym szczesciem i swego rodzajem jakims wyroznieniem:)dostalam sie do "draculi"tancze sobie tam:)i dlatego ostatnio nie mialam czasu:(mialam proby douczeniowe;)to tak w ramach swego rodzaju "usprawiedliwienia"....................
a teraz Czikatu:)oj straszny z niej lobuz ;D  :cisza:  :mrgreen:  :!!: ma sie dobrze:)jest zdrowa co bardzo mnie cieszy:)kocham ja niezmiennie moze tylko z coraz to wiekszym kalibrem [-kocham-] ale dostala kare :| otoz weszla w takie miejsce ze juz myslalam ze cos sobie zrobi ...mianowicie pod kuchenke gazowo ale nie tak zwyczajnie:)nie nie :!:  :!!:  :!!:  :!!: centralnie pod to blaszane gdzie sa palniki :roll:  :???:  :( kurcze i nie mialam jak jej wyciagnac a sama za nic na swiecie nie chciala:(...w koncu Kornelek musial odinstalowac wszystko i wtedy ja wyciagnelam....w ramach pokuty ma kare...zakaz wyskakiwania z pokoju :!!:  :!!:  :!!:  :jezyczek: i zadne blagania nie pomogo :!!: basta :!!:  :mrgreen:
jakis taki psotnik sie z niej zrobil straszny.....zaczepia..choc nie bede udawac :oops: milutkie to:)
pozdrawiam goraco wraz z paskuda :mrgreen: madzia&czikatu

light my candle;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Mar, 2005, 12:18 »
@Madziara, So to jest "dracula" ? wybacz nieobeznanie w temacie ale pojęcie "dracula" kojarzy mi się raczej z bardzo dostojnym i majestatycznym ślizganiem się nad ziemią - niz z tancem ;-)
A Czikatu to pewnie kolejny przykład szczyla-rozbójnika ... Nie zaśnie jak czegos nowego nie wykombinuje ... taka natura odkrywcy albo odkrywki (bo ona jest ona ...)
Podobny wyczyn zaliczał kiedyś kolega Małysz (co to jest kobietą szynszylową ...) - też wślizgiwał się pod kuchenkę gazową ... i z opisu brzmiało to mniej nieprawdopodobnie niż okazało się jak zobaczylismy szczelinę pod tą kuchenka ;-) 2 cm - potrafił/a się tak spłaszczyc ze po stosownym treningu pod kuchenkę nie tylko się wczołgiwał ale wbiegał pedem wczesniej rozkładajac łapki i wślizgiwał się z pełnego biegu w tą szparę ;-)
Ot artysta (wciąż wolę o Małyszu mysleć w formie męskiej ...) ;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Mar, 2005, 13:05 »
Cytat: Andreas
Madziara, So to jest "dracula" ?

...juz wyjasniam:)"Dracula"to musikal grany w Teatrze Muzycznym:)...i jak kazdy taniec a on w tym przedsiewzieciu takze swoj klimat:)czyli liczy sie chcrakter tanca co malo ma wspolnego z pieknota;)zatem masz troszke racji:)jednak jest takze pewnien schemat i nie mozna wychodzic poza jego ariery:).....jednym slowem tanczymy jak wampirki:)hihihihih :mrgreen: no a co do Lobuza :> to ------KARY DZIEN KOLEJNY--------:) :mrgreen:
POZDRAWIAM :)MADZIA&CZIKATU PASKUDA:)

light my candle;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Mar, 2005, 13:11 »
Cytuj
..juz wyjasniam:)"Dracula"to musikal grany w Teatrze Muzycznym:)...


Ło matko - ale super ;-) we wawie lubię chodzić do teatru Roma - tam maja tez extra przedstawienia np. "Koty" "Miss Sajgon" czy "Grease"
Może wasz "Dracula" przyjedzie (przyjedziecie...) do wawy sie pokazać ??

Wnoszę wniosek o zwolnienie warunkowe dla Czikatu :P ... na okres próbny :P

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Mar, 2005, 11:38 »
:)ho:)Roma;)to nr.1 :!!:  :!!:  :!!:  :brawo:  :mrgreen: bedac obiektywna uwazam ze torszke akurat ten musical odchodzi od Romy :wink: ...ale jakbym tak miala pisac na ten temat to:)troszke by mi to zajelo:)ale super ze masz tak bliziutko do...teatru:)Roma ...szykuj sie na nowy "projekt""WAMPIRY"...juz trwaja male przygotowania;)a raczej wybor obsady:):):wink:
Cytuj
Wnoszę wniosek o zwolnienie warunkowe dla Czikatu Razz ... na okres próbny Razz

:)........................Wniosek przyjety:)Dzis jak tylko sie obudzi ...bedzie mogla poskikac:)..mysle ze podziekuje CI:)
pozdrawiam madzia&czikatu :mrgreen:

light my candle;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Mar, 2005, 12:32 »
Nooo - Roma jest oki ... tuz obok jest knajpa turecka Lokanta, w onej knajpce tuz przed spektaklem pozywiaja i nawadniaja się artysci którzy za chwilę beda brykali po scenie ;-)
Tak więc i awtograf mozna pozyskac i zobaczyć co taki np. Damian Aleksander popijac zwykł ... Aktualnie graja tylko "na okragło" KOTY - ale bilety na 3 miesiace naprzód rozsprzedane.
"Wampiry" powiadasz ? moze w takim razie JA wystawię swoja kandydaturę do obsady ?? na korzyść przemawia fakt ze primo - nienawidzę czosnku, secundo - miewam swiatłowstret (rzadko i okazjonalnie ale jednak ...) tertio - czarny kolor to jedyny słuszny kolor w moim postrzeganiu świata ... aaaa taniec i spiew :P łeeee toż to szczegół niewiele znaczacy wobec powyższych argumentów

Usciśnij łapkę Czikatu ode mnie - od Karczmarza Andrzeja i jego Oddziału  Muszkieterów ;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Mar, 2005, 07:32 »
Cytat: Andreas
Tak więc i awtograf mozna pozyskac i zobaczyć co taki np. Damian Aleksander popijac zwykł

... :roll: Andrzejku:)Paparaci z Ciebie;) :lol: co do Damiana...przemilcze :wink: na scenie wyglada naprawde ok :wink: ale co do  live...no wlasnie:)przemilcze :mrgreen: ...zbierasz autografy :?: ...sluchaj jak juz bede aktorka z dyplomem:)to przesle Ci moj podpisik faxem:) :mrgreen: zgadzasz sie:) :mrgreen: a tak serio...Czikatu szalala dzis;)no raczej wczoraj:)ale byla bardzo szczesliwa;)zawsze gdy tak jest szaleje az do zmiany koloru uszek :wink: ma je wtedy rozowiutkie;)wyglada wtedy przeslicznie ;D
...Pozdrawiam Ci goraco:)madzia&czikatu(po odbytej karze:) :wink: w nowiutka karta zaufania :mrgreen:

light my candle;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Mar, 2005, 10:12 »
Cytuj
...sluchaj jak juz bede aktorka z dyplomem:)to przesle Ci moj podpisik faxem:) Mr. Green zgadzasz sie:) Mr. Green

 Zdecydowanie odmawiam współpracy ... jeśli chodzi o autografy faxowe ;-)
Ale ale ... w podpisie masz napisane Gdynia ... otóż w dniach 17 - 20 Marca planowany jest "Nalot Warszaffki na 3Miasto" - jedziemy w 6 osób (reprezentacja szynszylomaniaków warszawskich ...) do Grażki do Gdańska. A przy okazji grono szczylomaniaków 3 Miejskich też ma zamiar wystawić własna reprezentację (jeden zawodnik - Ivan - przyjezdza specjalnie na ta okazję z HongKongu ... ogłosił całemu swiatu ze ma zamiar pokonać mnie w "słownym pojedynku" ) i ta reprezentacja ma się spotkać z nasza reprezentacja w jednym z mieszkań we Gdyni chyba właśnie ... Bedzie ogólne spotkanie - WSZYSCY z 3Miasta są mocno proszeni o przybycie ;-) ??
"Nalot" dogadywany jest w szczegółach na Liscie dyskusyjnej Yahoo - jesli jeszcze tam nie jesteś zapraszam - lub mogę Ci przyblizyć szczegóły (jeśli jesteś zainteresowana - MOIM autografem w zamian za TWÓJ ;-)
?????????

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Mar, 2005, 16:34 »
:)NO PROSZE :brawo:  :D SUPER :!!:  :!!:  :!!: jejku tjesli nic nie bedzie mi kolidowalo to chcetnie bym poznala (na oczy swe :wink: )szynszylomaniakow:) :mrgreen: Napisz mi cos na ten temat albo pokieruj gdzie moglabym znalezc wiecej oinf.na ten temat......i Bosze :wink: w jakim mieszkanku?:)...jak tylko wypali to zorganizujemy super impreske:)w jednym z klubow w gdyni gdzie moj kochany Kornelek jest Dj:)impreska polaczona z integracja bylaby "wspaniala oraz fantastyczna" :D  :wink: ....aha...czy futrzaki zabieramy na to spotkanie?:) :?:  :mrgreen: ale byboby to smieszne :lol: tyle kuleczek:)
pozdrawiam i sszzzekam na wiesci:)Madzia&czikatu-futro
 :mrgreen:

light my candle;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wrocilam...-lysmy:)
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Mar, 2005, 09:58 »
Heh - nooo suuper ;-) Klimaty DJ-skie hehe ... Nie wiem jak reszta szynszylomaniaków zareaguje.
Mam propozycję - jeśli chcesz poznać szczegóły spotkania - moze zapisz się na Listę Dyskusyjną Yahoo, tam uzgodni się szczegóły ;-)
A jak się zapisać - znajdziesz tutaj:
http://www.adad.pl/grupa/szynszyla/list_dysk.html

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

 

SimplePortal