27 Kwi, 2024, 22:00

Autor Wątek: Oto Gacuś i reszta menażerii  (Przeczytany 27073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Lip, 2015, 01:08 »
@Szynszylątko, oj dokładnie w tych bajkach nie było bicia, wrzasku, a postacie były puchate i sympatyczne. Druga podobna, to Miś w Wielkim Niebieskim Domu. Przepraszamy za off-topa :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Lip, 2015, 23:03 »
Alez to bardzo miłe skojarzenia !

Wczoraj rodzinka wybrała sie na cały dzień do Sopotu, wiec Gacus mial specjalne powazanie - bardzo spodobał mu się kosz na śmieci

     


Gacusiątko tak rozrabiało, ze postanowiłam nakręcić filmik z jego wybiegu. Nie jest najlepszej jakości, bo wiadomo - szyluś pojawiał się i znikał, najchętniej pojawiał sie za moimi plecami. Właśnie wgrywam na youtubna. jeżeli bylby ktokolwiek zainteresowany, to niech napisze a wtedy wkleję link.

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Rukola

  • Moderator
  • ~Rządca Półek~
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Uzbierane migdały: 12
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Lip, 2015, 23:05 »
Ja jestem zainteresowana :) i jestem pewna że nie tylko ja.

Offline marcsl

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1127
  • Uzbierane migdały: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Lip, 2015, 23:08 »
Gacuś intensywnie zwiedza :) Elu nawet się nie pytaj,dawaj Gacka na żywo :)

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Lip, 2015, 23:28 »
No i miałam iść spać. A teraz narobiłaś mi ochoty na filmik. Elu-Gacka proszę.

Offline Paja

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 431
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Tequila (*), Lara (*), Aśka
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Lip, 2015, 00:25 »
Ja również proszę o Gacusia :)

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Lip, 2015, 05:13 »
No i gdzie ten Gacuś? Ja się pytam gdzie?

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Lip, 2015, 16:38 »
Kochani , jesteście niesamowici ! Dziękuje bardzo. Filmik wgrywał sie do wpół do trzeciej w nocy :)

https://youtu.be/tQkZmv37ELI

mam nadzieję, ze uda Wam się wejsc w ten link. Zatem zapraszam - Gacus - szybszy niż błyskawica, ale... z elementami zawieszenia :)

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Lip, 2015, 18:30 »
Ten tupot małych łapek mnie powalił. Haha  małe ADHD  :love: :cmok:

Offline marcsl

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1127
  • Uzbierane migdały: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Lip, 2015, 18:34 »
Gacuś to taki mały ciekawski diabełek :) zasuwa ostro.....kamera nie może za nim nadążyć,w każdy kącik kuperek wepcha.Dokładnie,małe ADHD.hahahaha  :love:

Offline Rukola

  • Moderator
  • ~Rządca Półek~
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Uzbierane migdały: 12
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Lip, 2015, 20:08 »
Jak błyskawica :) Widzę też nieodłączny sprzęt szynszylomaniaka - szufelkę i śmietnik :)

Offline Paja

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 431
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Tequila (*), Lara (*), Aśka
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Lip, 2015, 21:17 »
Jak błyskawica :) Widzę też nieodłączny sprzęt szynszylomaniaka - szufelkę i śmietnik :)
Ja polecam odkurzacz samochodowy :D

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #62 dnia: 24 Lip, 2015, 14:25 »
Bardzo dziękuje za obejrzenie i życzliwe komentarze ! [good]

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #63 dnia: 24 Lip, 2015, 14:25 »
Jest i konar i super rakieta kosmiczna oraz super szybki kosmaty kosmonauta Gacuś  :love:
Uwielbiam takie filmiki  :love:
Gacusiątko jest po prostu boskie  [banan]

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #64 dnia: 26 Lip, 2015, 14:37 »
Szynszylatko ! Przeogromnie dziękuję za wspaniałe porównania !

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #65 dnia: 31 Lip, 2015, 14:24 »
Gacuś porusza się z prędkością światła a chwile zawieszenia są po to by każdy mógł podziwiać jaki on cudny  :love:

Hahaha, to najlepsza teoria jaką do tej pory przeczytałam na temat "zawiasów" :D

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #66 dnia: 31 Lip, 2015, 18:36 »
Przeogromnie Wam dziękuję za takie piękne słowa , zwłaszcza  mikar78 .
Kupiłam z wielkim trudem Gacusiowi suszony topinambur i pierwszy raz to był pelen zachwyt, niestety następnym razem nie poskutkowało ani jako nagroda, ani jako dodatek do karmy. Plasterek topinamburu leży w miseczce drugi dzień ! A już zabierałam sie za planowanie "topinamburzych" zakupów w Hipciu i co zrobic z takim wybredziuchem ? Sianko znika w ilościach przyzwoitych, ziółka tez, chociaż nie cała porcja, granulat znowu jest be - a pomieszałam VL Nature z Complete - przedtem chociaż Nature jadł z apetytem, teraz chyba się "zbiesil". Bardzo proszę o poradę.

Ps. Może to wszystkie zwierzęta tak mają na zmianę pogody, bo zarówno świnki jak i szczurki mają gorszy apetyt ostatnio, jedynie wesołe gerbile - te to pracują pysiami na okrągło :)

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #67 dnia: 31 Lip, 2015, 20:21 »
To ci Gacuś. Wybredny chłopak. Może skusi się na pomidorka suszonego? Bąble za topi dałyby sobie ogonek ogolić.

Offline Aishaq

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 219
  • Uzbierane migdały: 22
  • Płeć: Kobieta
  • Szisza & Yuki
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #68 dnia: 31 Lip, 2015, 21:55 »
Doceń, że trafił CI się koneser i to taki co musi mieć urozmaicone jedzonko  [banan]

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #69 dnia: 31 Lip, 2015, 22:08 »
Pomidor suszony też zainteresował na dwa kęsy :)

Aishaq - nazwanie Gacusia koneserem to nie lada komplement. Dziękuje serdecznie ! Z topinamburem będę nadal próbować. Skoro taki zdrowy to trzeba go polubić :)

Na dzisiejszym wybiegu poszerzył swoją strefę wpływów. Nie mamy drzwi z pokoju do kuchni ( to jest kuchnia, korytarz, jadalnia połączone w jedno, jak zwal tak zwał, ale to teren królika), na czas wybiegu Gacusia zastawiany jest metrową zaporą wpasowana w otwór drzwiowy. Zwykle Gacuś szynszylim sposobem odbijał się od tej zapory i zawracał, ale bdziś po prostu przefrunął na drugą stronę. Staraliśmy się nie panikować i udało sie zagonić szylka do pokoju. Musiałam jednak pozostać na straży, bo Gacusiowi chyba spodobał sie nowy teren i co chwilę podbiegał do mnie i chciał przeskakiwać. Zobaczymy co będzie jutro, dzisiaj juz Gacunio wrócił do klatki, wiec szybciutko go zamknęłam :)

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline marcsl

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1127
  • Uzbierane migdały: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #70 dnia: 31 Lip, 2015, 22:13 »
Haha.Szyle są nie przewidywalne i cały czas nas zaskakują  :D co do przysmaków jak pomidorek i topinambur.Elu kup z firmy   i zobaczysz reakcję Gacka :)

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #71 dnia: 31 Lip, 2015, 22:14 »
Gacuś skoczny niczym pchła. No skoro raz mu się udało to teraz będzie próbował częściej.

Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #72 dnia: 01 Sie, 2015, 11:38 »
@elanutka Echh, Szylki tak mają :)
Maciuś też czasem wybrzydza tak, że mój mąż stwierdził, że to od dobrobytu mu się w tej puchatej dupce poprzewracało  ::)
No, ale że to nasz skarb największy, to nic nie powstrzyma mnie od dalszego, nieustannego dogadzania mu  [good]

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #73 dnia: 01 Sie, 2015, 21:19 »
Haha.Szyle są nie przewidywalne i cały czas nas zaskakują  :D co do przysmaków jak pomidorek i topinambur.Elu kup z firmy   i zobaczysz reakcję Gacka :)
Zaczęłam się na poważnie zastanawiać nad posadzeniem topinambura w ogródku :) Dobrze, ze nasz "wybrzydzacz" chociaż sianko wcina. Ma je w malej kuli do salaty, ale doszłam do wniosku, ze sianko sie tam lamie i jest zbyt wciśnięte, wiec podstawiłam jeszcze kamionkowy pojemnik - sianko zajmuje pól półki i widzę, ze Gacusiowi bardzo to odpowiada,bo to ukochana półeczka sie zrobiła...oprócz tej z kołowrotkiem oczywiście.

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Oto Gacuś
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Sie, 2015, 00:00 »
@elanutka Skąd można wziąć nasiona topinamburu do posadzenia i kiedy się je sadzi? :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

Szynszyla Szyszka + klatka + cała reszta 100zł Poznań

Zaczęty przez AnitusjaDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1158
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2017, 11:41
wysłana przez Anitusja
SimplePortal