hypothetical
02 Maj, 2024, 13:20

Autor Wątek: Świetny Wet. w Rybniku  (Przeczytany 1645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nogad_21

  • Gość
Świetny Wet. w Rybniku
« dnia: 30 Gru, 2009, 16:44 »
Witam. Właśnie wróciłem od weterynarza, i szczerze mówiąc = Jestem pod wrażeniem.

to ja może opowiem co tam się działo :) . A więc :

Bez kolejki, bo owej nie było weszliśmy do gabinetu, gdzie weterynarz dokładnie zobaczył oczko mojego Szyszka. Stwierdził, że to MOŻE być cukrzyca, ale poszedł do drugiego lekarza na konsultacje ( + za działanie zespołowe :D ). Ten wkroczył do sali, wziął delikatnie ( + ) szyszyka na ręce i stwierdził,że to nie cukrzyca, ale ... zwichnięcie spojówki. Wytłumaczył nam, po czym to można poznać ( za to + ), skąd to się bierze i jak to można zlikwidować. Następnie stwierdził, że tak skąplikowanych zabiegów niestety nie potrafi wykonać ( + za szczerość- lepiej szukać innego veta, niż cierpieć z powodu śmierci kulki ). Polecił nam, że jeżeli byśmy chcieli, to należy pojechać do veta w Warszawie/Wrocławiu. Do tego, że byliśmy jeszcze z pieskiem to stwierdził, że szynszyla była badana gratis ( A to może dlatego, że często do niego jeździmy). Byliśmy już tam pare razy, więc cała rodzina poleca go mocno.

PS: Rybnik, ul Zebrzydowicka 2 ( Nie daleko Rybnik Plaza )
Lekarze:
Pan Doktor Franiczek i Pan Doktor Luty ( Obydwaj godni polecenia)

PS2: zaraz obok gabinetu jest mały zoologiczny, ale tam raczej nic dla szynszyli. No, oprócz ściółki i sianka.
Ps3: Zoologiczny jest teraz po remoncie. Można znaleźć tam bardzo ciekawe karmy - Deli Nature, Versele Laga, Vitakraft

Pozdrawiam !
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2010, 13:58 wysłana przez Nogad_21 »

 

Weterynarz w Rybniku

Zaczęty przez AishaqDział Weterynarze

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3813
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2014, 23:50
wysłana przez Tadzikowo
SimplePortal