o szynszylach > Ostry dyżur

zatarcie, opuchnięcie, ropa, łzawienie z oka

(1/58) > >>

agata:
witam wszystkich
dzis przyjechal do mnie nowy szczyl imieniem emil jest slodziutki jak sie wutal z manferdem to troszku futo polecialao .ale nie w tym rzecz chodzi o oczko emilka jedno jest cale czarne a drugie ma takie jak merlin manson czyli wyglada tak jak u czlowieka z tym ze ma jakby teczowke  niebieska czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi i co z tym zrobic bo nie chce zeby maluszek cierpial .pozdrawiam wszystkich

/scalone przez Mysza

Claudi:
Idź do weta, to jedyne co mogę Ci poradzić!

Ebe:
Claudi ma racje, trudno jest nam ocenić stan twojego pupilka - nawet go nie widząc. Po za tym tylko specjalista może ocenić czy jest to kolor wrodzony, czy jakaś zmiana chorobowa. Wiec najlepiej wybierz sie do weta i nie martw sie, u mojego psa biała narosl na oku zeszła po antybiotykach.

Olenka~~~~:
aczy zauwazyłaś jakies zmiany w jego zachwaniu,ze np niechce jeść albo mało się rusza ?
jesli tak to powinnas jak najszybciej isc do weta..

Anonymous:
czesc z tym oczkiem to niezle jazdy bo bylismy u weta i byl zdziwony bo takie cos widzial tylko raz w zyciu i to u psa
co do oczka to to jest dziwne bo w dzien nic nie ma na oczach  a gdzy zapada wieczor to ma takie jakby mial szkla kontaktowe mleczne strasznie toto dziwne i tylko sie robi wieczorem wiec juz nic nie rozumiem co do jedzienie i szlenstwa jest wszystko ok lata i je jak opetany  pozdrwiam serdecznie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej