27 Kwi, 2024, 23:35

Autor Wątek: wet- okulista  (Przeczytany 2002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magge

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 67
  • Uzbierane migdały: 0
wet- okulista
« dnia: 29 Gru, 2004, 07:17 »
Poszukuje kontaktu z wetem co by sie znal dobrze na oczkach - juz nei wymagam zeby gryzoniowych , chociaz najlepiej by bylo ale generalnie lepiej zeby sie specjalizowal w chorobach oczek. ( nie chodzi tu o szylkowe oczka tylko o koszowe... moje maluchy nagle dostaly takich objawowo jak przy zacmie ale... zacma sie nei cofa a w tym wypadku objawy sie czesciowo cofnely - niestety nasz gryzoniowy weterynarz nie potrafi nic na ten temat powiedziec)

Magge oraz |Chilli|,  Pepper, Treya, Nihilous, Sion, Furya i Gaya a takze |Bartuś, Zuzia, Kubuś i Majka|, Tuptus, Gwiazdeczka, Rafik i Miluś
gg:160418

vka

  • Gość
wet- okulista
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sty, 2005, 11:21 »
We Wrocławiu jest najlepszy okulista w Polsce ( a słyszałam, że może nawet w Europie) od zwierzaków i ma najlepszy sprzęt, jedyny taki w Polsce.  Ja w końcu do niego trafiłam i mam nadzieję, że terapia da efekty bo mój Gizmo ma problemy z oczkiej juz 4 miesiące i nikt nie potrafił go wyleczyć. Namiary na okulistę mam w domu i mogę później Ci podać ale czy urządza Cię okulista z  Wrocławia?
pozdr
vka

Offline Magge

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 67
  • Uzbierane migdały: 0
wet- okulista
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sty, 2005, 13:43 »
Obawiam sie ze nie wiele mi pomoze zaocznie.. a z trojmiasta do wroclawia wlec zwierzaki... wiecej szkody bym im mogla zrobic. Ale namiary mozesz dac to sie moze komus przydadza.

Magge oraz |Chilli|,  Pepper, Treya, Nihilous, Sion, Furya i Gaya a takze |Bartuś, Zuzia, Kubuś i Majka|, Tuptus, Gwiazdeczka, Rafik i Miluś
gg:160418

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
wet- okulista
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Sty, 2005, 13:55 »
Magge - niestety o takiego specjalistę jest dosyc trudno, rozmawiałem z Grażka - ona zna sporo kontaktów w TrójGrodzie - niestety nie umie polecic nikogo specjalnego ...
hmmm - chyba musisz w ciemno pospacerowac po klinikach - albo podzwonić - moze oni kogos polecą - z własnego grona  ?

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Magge

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 67
  • Uzbierane migdały: 0
wet- okulista
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sty, 2005, 14:38 »
Dostalam namiary od specjalisty-okulisty z wawy na trojmiejskiego weta zajmujacego sie okulistyka ( tamten mniej wiecej wyjasnil mi w czym moze byc problem ale bez badania sie nei obejdzie). Podaje tu mioze sie komus przyda: dr Marcin Pikiel. Tel do niego to 522 12 54.
A tu do tego z Wa-wy: http://www.garncarz.pl/

Magge oraz |Chilli|,  Pepper, Treya, Nihilous, Sion, Furya i Gaya a takze |Bartuś, Zuzia, Kubuś i Majka|, Tuptus, Gwiazdeczka, Rafik i Miluś
gg:160418

vka

  • Gość
wet- okulista
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sty, 2005, 22:00 »
Magge zanim udasz się do okulisty dodatkowo powinaś już z klatki wyrzucić wszystko co pyli. Okulista mojego Gizmusia kazał wyrzucić ściółkę, piasek, sianko w ilości tylko do zjedzenia. Jest to wskazane ponieważ wyklucza sie wtedy alergię na jeden z tych produktów dodatkowo pyląc dostają się one do oka i tworzą wewnątrz coś jak papier ścierny który podrażnia chore oczko (tak twierdzi okulista). Ja zamiast  granulatu w klatce mam teraz ręczniczki papierowe sianko tylko do jedzenia a Gizmuś ( biedaczek) już ponad 2 tygodnie nie zażywał kąpieli, ale to dla jego dobra.
Telefon weta wpiszę jak znajdę, a jak nie znajdę to po wizycie w piątek wezmę namiary.
Pozdr Vka

 

SimplePortal