o wszystkim > Ankiety

Piaski do kąpieli szynszyli

(1/4) > >>

dream*:
Kochani, staram się powoli napisać coś o piaskach, jak tylko odzyskam komputer :)

zastanawiam się jaki piasek u Was sprawdził się najlepiej?
Zaznaczcie w ankiecie jakiego teraz używacie bo uważacie go za najlepszy a w komentarzach piszcie proszę, jakie już testowaliście i jakie macie z nimi doświadczenia.

bardzo Wam dziękuję :)
poniżej parę zdjęć :)



test pylistosci:









Mysza <")))/:
po epizodzie z Vitapolem, jako nowicjusz, lata temu, przeszłam na Pucek i jestem mu wierna od 10 lat :D Myślę, że ma odpowiedni stosunek ceny do jakości, jest gruby, nie włazi tak do oczek jak piaski kwarcowe.

Kinga P:
 [-chomik-] witam piasek dla szynszyli nie moze byc kwarcowy,biedaki po takiej kapieli drapia sie i rania sobie oczka,(np.vitapol piasek jest bardzo ostry!)na poczatku tego nie widac ale po jakims czasie staje sie to dla nich uciazliwe i nawet zaczynaja chorowac,radze czytac etykietke i wybierac ten lepszy np.pucek nie kosztuje duzo a jest naprawde dobry :) [szynszylek]

Anna83:
Zolux

Kuleczka:
Hej, pierwszy piach jaki kupiłam był z vitapolu, jednak fakt, faktem moja szycha miała ciągle zaprószone oczka. W zoologicznym kilka lat temu, na próbę, kupiłam Pucka i już przy nim zostałam. Futerko jest o wiele piękniejsze i milsze w dotyku, a co najważniejsze, skończyły się problemy z oczami i ciągłe drapania.  [good]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej