28 Kwi, 2024, 16:58

Autor Wątek: prawda o produkcji futer  (Przeczytany 1784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anka

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 19
  • Uzbierane migdały: 0
prawda o produkcji futer
« dnia: 14 Cze, 2005, 21:27 »
Chciałabym pokazać wam film jaki znalazłam w internrcie na temat robienia futer z różnych zwierząt.Film jest dość okrutni i oglądacie go na własna odpowiedzialność.

 
http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/spanish.php

A kiedy nie sposób już płynąć pod prąd
Nie sposób już wyrwać się z matni
Niebieski trolejbus zabiera Cię stąd
Trolejbus
Ostatni.

Offline puzuna

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 75
  • Uzbierane migdały: 0
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Cze, 2005, 21:32 »
nie jestem w stanie tego obejrzec :cry:

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Cze, 2005, 22:20 »
ojejujeju :cry: -nie byłam w stanie tego do końca obejrzeć :!!:  :evil:  :cry:
Brak słów :!!:  :!!:  :!!:  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:
Córcia też ryczy jak bóbr :cry:  :cry:  :cry:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline kea

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1074
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Srebrna Strzała, Paproch, Pluszysława, Szeherezada
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Cze, 2005, 22:55 »
tez na to nie spojrze... :(

[-chomik-]

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Cze, 2005, 08:17 »
włączyłam - pierwsza scena mnie powaliła i wyłączyłam odrazu -nie mogę - jak można być tak okrutnym - ZBOCZEŃCY WYKOLEJEŃCY WYZUCI Z NATURALNYCH UCZUÆ i to w imię czego - jakiejś pcimpci która nie może się zadowolić sztucznym futerkiem tylko koniecznie chce komuś je zdjąć z plecków  :cry:

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Cze, 2005, 12:33 »
:beczy: nie.... nie moge tego objezec.... :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy: nie wiem jak dlugo to trwa ale ja wytrzymalam tylko do sceny z siekierka(czy czyms takim) :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy: przeciez to jest okrutne..... :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy: jezeli ludzie je tak traktuja to ja chyba nie jestem czlowiekiem..... a jak pomysle ze na miejscu tych biednych szopow mogl byc taki np. Dolar :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy: a najgorsze ze chyba NIC nie mozemy z tym zrobic..... :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy: . czy komus z was udalo sie to obejrzec do konca?????!!!!....... :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:

Offline Iza13

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Usulek=] i Taba w moim serduszku :(
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Cze, 2005, 13:33 »
tych ludzi co tak robią powinno sie tak samo obdzierać ze skóry  :!!:  :!!:

Offline MyszaXG

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.animalia.blog.onet.pl
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Cze, 2005, 18:16 »
TO JEST OKRUTNE!!!!!!!!!!!!!DYIAAM PRYECIWKO FUTROM.LUDYIE TO JEST PRZECIERZ NIENORMALNE!!!!!!!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZWIERZACZKI ŚWIATA!!!!:DDDDD

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Cze, 2005, 19:04 »
OPINIA MOJEJ PRZYJACIÓAKI:"tylko kurcze zabic takich debili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"(na moja prosbe zostalo to ocenzurowane, wiec mozecie sobie wyobrazic jak to brzmialo w orginale...) :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Cze, 2005, 15:07 »
moj Boze :shock:  obejzalam do konca, obejzalam wszystko, zamurowalo mnie, zdretwialam i nie moglam wylaczyc... nie oglam plakac... jak tak mozna!!!!!!! gdybym nie widziala nie wyobrazilabym sobie tego, czegos tak strasznego.....ciagle jestem w szoku... chcialam pokazac siostrom, ale tego nie zrobie. nie moge... :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:

hakuna mata ta

Offline dj_gosia

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 10
  • Uzbierane migdały: 0
prawda o produkcji futer
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Cze, 2005, 15:45 »
nie wiem co powiedziec. nie dalo sie tego obejrzec do konca,chociaz sie starałam.. co chwile sie odwracałam i jak chciałam jeszcze raz spojrzeć,to az mnie zamurowywało.. STRASZNE to jest po prostu..  [becze]

 

Czy to prawda, że szynszyl może dostać zawału z przerażenia?

Zaczęty przez zuziora57Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3067
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2009, 16:55
wysłana przez aska69
Plotka prawdą :D

Zaczęty przez gosiaa13Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 2396
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2007, 10:06
wysłana przez mieniek
SimplePortal