hypothetical
28 Mar, 2024, 19:43

Image

«
 
»
Nikusia z Shilusią :… zielsko :) kochana Nikusia :) Alvin Alvin
kochana Nikusia :)
Kliknij na obrazku aby wyświetlić go w pełnym rozmiarze
Nikusia od małego przygarnęła sobie kule i bardzo lubiła w niej siedzieć a więc postanowiłam zamontować kule w klatce i okazuje się że hamak jak i domek znajdujący się w klatce jest bezużyteczny bo Nikusia woli swoje drzemki odbywać tylko i wyłącznie  w kuli :P 

Informacje o autorze

Informacje o pozycji

martynkka21

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 13
Wysłano07 Lut, 2015, 14:54
Szerokość × Wysokość614 × 1024
Rozmiar pliku122 KB
Nazwa pliku20150202_135302.jpg
Wyświetleń395
Ocena
Komentarze8
Ostatnia zmiana07 Lut, 2015, 14:58
Kod BBC (do wstawiania na forum)
Kod HTML (do wstawiania na stronie internetowej)
Link bezpośredni
Komentarze Komentarze sortowane według daty - Rosnąco Malejąco

Gość

Komentarz #1 - Wysłano 07 Lut, 2015, 15:02
Fajna fotka,uśmiałam się jak głupia. Nikusia  to super babolek!

florence

  • Ilość pozycji: 8
  • Ilość komentarzy: 78
Komentarz #2 - Wysłano 07 Lut, 2015, 16:09
Nikusia dobrze sobie wymyśliła w sumie z tą kulą

martynkka21

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 13
Komentarz #3 - Wysłano 07 Lut, 2015, 17:31
Powiem wam kochani że Nikusia to kuleczka z wieloma śmiesznymi pomysłami czasami robi takie śmieszne akrobacje że wole patrzeć godzinami na nią co robi na wybiegu czy też w klatce niż oglądając np Tv :) jest wspaniałą,  energiczną , oraz pocieszną kulką patrząc na nią poprawia mi humor tym że jest i co jest wyjątkowe wchodząc do pokoju zaraz przylatuje do klatki i mnie wita :*

Mysza <")))/

  • Administrator
  • Ilość pozycji: 63
  • Ilość komentarzy: 409
Komentarz #4 - Wysłano 07 Lut, 2015, 20:50
to chyba najlepsze zastosowanie plastikowej kuli, bo do biegania się kategorycznie nie nadaje :D

martynkka21

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 13
Komentarz #5 - Wysłano 08 Lut, 2015, 12:05
mówiąc szczerze tą kule zakupiła moja mama i nie miałam bym serca jej do niej włożyć by latała w tym po mieszkaniu bo zamiast wybiegać się i poskakać po meblach jak to lubi moja kulka musiała by dreptać i się gnieść w tym dziadostwie  ...  najpierw zrobiłam z kuli przejście ale zauważyłam że kiedy miała już dość latania po pokoju wchodziła do niej i w niej siedziała po zamontowaniu kuli w klatce moja szyszka tylko w tym siedzi czy też drzemie :)

KarolinaGliwice

  • Ilość pozycji: 48
  • Ilość komentarzy: 483
Komentarz #6 - Wysłano 09 Lut, 2015, 21:20
Ale świetny pomysł i modelka cudna ;D

matti4411

  • Ilość pozycji: 86
  • Ilość komentarzy: 180
Komentarz #7 - Wysłano 10 Lut, 2015, 12:21
przesłodka kuleczka a pomysły całkiem oryginalne hehe :D masz z nia wesoło i widac nie nudzisz się :D

martynkka21

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 13
Komentarz #8 - Wysłano 11 Lut, 2015, 20:26
oj z nią nie da się nudzić wpada na tak szalone pomysły i wejdzie dosłownie wszędzie nie ma dla niej rzeczy nie możliwych :) ale poza tym że jest rozrywkową szyszką również ma temperamencik i bywa wredna jak i złośliwa lubi postawić na swoim :D np. jeżeli jej na coś nie pozwolę to odbieram w ten sposób u niej a mów co chcesz i robi dalej swoje jak ją przegonie to w zamian podchodzi niby się połasić a mnie uszczypnie leciutko siekaczami i ucieka oczywiście powracając  dalej broi w tym co jej przeszkodziłam :) heh 
Aeva Media 1.4w © 2008-2011 Nao & Dragooon - Wedge: level up your forum!
SimplePortal