hypothetical
10 Maj, 2024, 00:11

Autor Wątek: zbawienny hamak  (Przeczytany 2618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Freeman

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 58
  • Uzbierane migdały: 0
zbawienny hamak
« dnia: 03 Gru, 2004, 11:11 »
(Fotki hamaku z tiszerta w albumie)

Od kiedy Mysia śpi w hamaku między dwoma warstwami materiału, stwierdzam zdecydowanie, że zrobiła się o wiele spokojniejsza. Nie żeby wcześniej rzucała się po klatce, ale teraz przesypia prawie cały dzień, budząc się może 2 razy coś przekąsić. Wcześniej budziła sie dużo częściej.

Hamak rulez!

Radek & Dorotka, gg: 1488763 i 2488763, tel. 888 550 209, Warszawa

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
zbawienny hamak
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Gru, 2004, 11:31 »
Tak - hamak jest cool. W mojem Stadzie najwiecej hamak okupuje Muszkieter Fredek ... przez pewien czas obywał się bez hamaczka bo bezczelnie obgryzł jeden z linków go podwieszajacych ... a po reperacji - natychmiast uznał ze nie ma to jak w hamaku ...
Najlepiej wygladają parami pozwieszane łapki z dwóch stron hamaka ;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

niezapominajka

  • Gość
zbawienny hamak
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Gru, 2004, 17:58 »
Jakoś wcale mnie to nie dziwi ,gdybym ja miała możliwość wylegiwania się w hamaczku to pewnie robiłabym to całymi godzinami   :hahaha:  


pozdrawiam serdecznie
 [kwiatek]

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
zbawienny hamak
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Gru, 2004, 10:08 »
Hamaczek ;-) migdałek w łapkę ... coś zimnego do picia pod ręką - sielanka ...
Hamaczek mozna zrobić z najrózniejszych materiałów ... Małysz (słynny szynszyl dalekolatajacy ...) wylegiwał się w hamaczku zrobionym z nogawki od dzinsów ...
Bardzo zgrabny avatarek - niezapominajko ;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

niezapominajka

  • Gość
zbawienny hamak
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Gru, 2004, 12:08 »
Andreas dziekuję bardzo za pochwałkę w stronę mojego avatarka . Mi również się spodobał : tak dyskrektnie zerka na nas ,  już nie mówiąc o tym ,że pokazuje nam języczek  :D


pozdrawiam serdecznie  [kwiatek]

Offline maritka

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Uzbierane migdały: 0
zbawienny hamak
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Gru, 2004, 12:40 »
moj Broncio dostanie taki prezent wlasnie na Mikolaja (no moze jutro)... zobaczymy co z tego wyniknie :)
w kazdym badz razie KONCEPCJA Z HAMAKIEM jest :spoko:

"...We All Wear The Twin Masks Of Emotion..."

Offline AK_acja

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
zbawienny hamak
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sty, 2005, 00:08 »
Hmmm...
Powinnam zrobić przyjemność Pusi i zrobić taki hamak ale czy ona linek nie przegryzie??? :???:

AK_acja
Każdego dnia spoglądam na Pusię.....

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
zbawienny hamak
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sty, 2005, 12:28 »
AK_acjo zobacz jak zrobilam swoim chlopakom hamaczek - jest w galerii z klatka- nie ma tam linek (jest zrobiony z morelowego polarku - jak zreszta reszta kocykow w klatce)

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
zbawienny hamak
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sty, 2005, 13:31 »
ja tez zrobilam Szmatce hamaczek,ale nie spi w nim,jedynie co to tylko baw sie wchodzac na karmidelko i przeciskajac sie do hamaczku und na poleczke i tak w kolko

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

Offline Freeman

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 58
  • Uzbierane migdały: 0
zbawienny hamak
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Sty, 2005, 02:02 »
No widzisz... jedne będą na nim spać, innym może posłużyć do innych celów :)

Radek & Dorotka, gg: 1488763 i 2488763, tel. 888 550 209, Warszawa

vka

  • Gość
zbawienny hamak
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Sty, 2005, 13:33 »
Mój Gizmo uwielbia spać w hamaczku. Ja k kupiłam klatkę to już miała hamak, jest on z materiału a dodatkowo po środku ma przyszyty kawałek  puchatego materiału, a że mój szylek to zwierzątko ciepłolubne więc uwielbia tam spać.
pozdr
vka

Offline Ryba

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 12
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • samczyk Gufer i Samiczka Keyti
zbawienny hamak
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sty, 2005, 17:57 »
Moj Gufer woli spac w swoim domku z drewna .Niewiem czemu niekladzie sie wcale w hamaczku moze dlatego ze dopiero gdzies 3 tygodnie temu mu go powiesilam. :?  ;D

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
zbawienny hamak
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lut, 2005, 08:58 »
Jakieś 2 tygodnie temu zrobiliśmy hamaczek dla szu !! Dostał nową dużą klatkę wiec i hamaczek mial gdzie sobie wisiec :) Początki były ciężkie bo wiadomo coś nowego itp. ale później zabawa na całego :) Do czasu oczywiście... Otóż Szu zrobił sie tak żywy i energiczny ze to co wyczynia w klatce przechodzi wszelkie granice :) (moze to kwestia stopniowej zmiany karmy z vitapolu na prestige :) no w każdym razie ostatnio w nocy obudził mnie straszny płacz, wstaje z pestką w ręku oczywiście patrze a szu siedzi nad hamaczkiem i placze. A hamaczek na urwany !!! nie wiem jak to zrobił :) ja ręką naciskalam dośc mocno i nic a ten gnojek go zerwal !! Wiec na razie hamaczka nie ma :) Czeka na remont!! Do tego rano prawie zawsze butelka z piciem leży na podłodze:) Kolejna zagadka ...musze go któregos dnia poobserwowac w nocy ...moze mi sie coperfield trafil :)))
pozdrawiam

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
zbawienny hamak
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lut, 2005, 20:26 »
Superzasto :!!:  :wink:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Agacik

  • Gość
zbawienny hamak
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lut, 2005, 22:38 »
nasze pociechy jak miały poidełka z mocowaniem typu drucik to tak długo nad nim pracowały, aż sie obluzowywał drut i wypadało poidło, teraz mają z plastikowymi zaczepami to albo je obgryzaja albo podnoszą całe poidło za rurke do picia i wyjmuja z trzymadła :D do tej pory nie wiem co im przychodzi do głowy żeby biegac z miskami w pyszczkach :D śmiesznie to wygląda jak pieski, Dex pobił rekord ogryzając kolbę i zdejmując ją z zaczepu żeby biegać z nią w pycholu i rzucać ja sobie z najwyższej półki żeby zaraz po nią pobiec i tak wkółko to poprostu trzeba zobaczyć :P

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
zbawienny hamak
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Lut, 2005, 14:59 »
Chciałabym to zobaczyć-możesz to nagrać :?:  :D Moje też zrzucają wszystko co sie da ,ale ,żeby zanosić z powrotem-tego jeszcze nie widziałam :?:  :!: nasz Chapul jak się nudzi,to kopie w miseczce z jedzonkiem t.j.piesek zakopuje na dworze(no wiecie co....)-wyglada to śmiesznie ,ale jaki bałagan  :>  :!!:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline Nutka

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 41
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
zbawienny hamak
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Lut, 2005, 14:54 »
Ja natomiast pracuję dopiero nad hamaczkiem, ale mam nadzieję, że zaspokoi on potrzeby moich dam. Natomiast hitem sezonu u mnie jest złodziejstwo :!!:  :!!:  Bianka to naprawdę nadawałaby się do wywiadu w oddziale Muszkieterów :bije: . Potrafi wykraść wszystko, co wygląda inetesująco lub apetycznie. Tak więc nie dziwi mnie już jej bieganie po mieszkaniu z moimi notatkami, dlugopisami, podkładkami, skarpetkami (oczywiście czystymi, nie ma to tamto), łyżeczkami czy serwetkami.No i oczywiście super jest papiet toaletowy :roll: .  A już szczytem radości jest oglądanie jej jak skacze trzymając w pysiu i łapulkach ogromnie wielką gałąź, co najmniej trzy razy dłuższą od niej samej. A wszystko wędruje pod szafę :twisted: !! Zastanawiam się jek dlugo wytrzyma jej upór hamaczek, skoro zazdrostka nie dała rady!!

Pozdrawiam
Agnieszka & Company

Agnieszka(R.I.P. Nutka, Bianeczka i Stokrotunia)

Agacik

  • Gość
zbawienny hamak
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Lut, 2005, 18:18 »
niestety nie posiadam kamerki a tylko aparat cyfrowy :( hamaczek też mają ale nie gryza go o dziwno tylko się w nim wylegują :D za to tunele są notorycznie obgryzane :( chciałam im zakupić domek taki dwu piętrowy ale juz słyszę hałas w nocy gdy szynszylowe ząbki do niego sie dobiorą

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
zbawienny hamak
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lut, 2005, 18:58 »
:( ...a to szkoda :!:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
zbawienny hamak
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Mar, 2005, 12:10 »
@Nutka, Masz bardzo ciekawy okaz psychiki szczyla ;-) Niech zgadnę - Twoja Bianka ma "wydłuzony" pyszczek ? Bo w Oddziale Muszkieterów prym wiedzie (jeśli chodzi o zwariowane pomysły ...) szczyl Fredek. też potrafi wykombinowac jak tutaj prysnąc z wybiegu, jak coś nam ukraść lub jak mnie przechytrzyć - swego rodzaju "pojedynek"
Aż się boję pomysleć - jaki szczyl wyszedł by z połaczenia Fredka z Twoja Bianką ... toż taki osobnik cechował by się ponadprzecietną inteligencja i nawet Pułkownik Spleśniały Migdal by nie potrafił wziąc go w ryzy ;-)
Nie wiem czy pisałem o tym na Forum - ale nasz Fredek uwielbia się "popisywac" swoją sprawnoscią fizyczna i doskonałym obeznaniem w topografii terenu - wpada biegiem na kanapę po czym wykonuje serię odbić "siedzenie- oparcie- siedzenie-oparcie" (4 razy z rzędu - aż nam w oczech miga ...) po czym zastyga w bezruchu w pozycji "daj migdała" z wyciagnietymi łapkami do przodu i zmruzonymi slepkami ;-) ... otrzymawszy migdała - ucieka i zapamiętuje zeby ten sam wyczyn powtórzyć nastepnym razem - nastepnego dnia - na kolejnym bieganku ...

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Nutka

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 41
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
zbawienny hamak
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Mar, 2005, 17:21 »
Drogi Andreasie!!! Zdolnych masz maruderów w oddziale! A co by wyszło z połączenia wywiadów, wolę nie myśleć (aż strach się bać) :!!:  :!!:  [hehe_jezyk] Pułkownik musiałby uważać co by stanowiska nie stracić.
Bianka jest prawdziwą alpinistką. Potrafi wejść wszędzie, dosłownie i w przenośni! Ostatnio zaliczyła półkę usytuowaną na wys ok.1,30 m gdzie dotała się - nie wiem jak - chyba dostała skrzydeł!!! [aniolek_diabelek]. A pozycja "daj migdała" jest mi doskonale znana. Widać we wszyskich armiach świata tego uczą!!! :> Podobnie jak manewru "wypóść, wypóść, jestem taki mały, puchaty ogon!!" Zawsze dam się nabrać na jej słodką minkę!

Agnieszka(R.I.P. Nutka, Bianeczka i Stokrotunia)

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
zbawienny hamak
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Mar, 2005, 19:16 »
@Andreas, moja Szmatka robi dokladnie to samo  :mrgreen: ciagle popisuje sie i czeka az zachwyce sie i dam jej cos pysznego,zauwazylam ,ze Nunus tez probuje robic to samo co Szmatka,hehe powoli mu to zaczyna wychodzic,tylko troszke przy kosci jest i raczej nie bedzie w stanie swirowac tak jak Szmatka(na szczescie on przemyca tylko lyzeczki) ;)

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
zbawienny hamak
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Mar, 2005, 08:29 »
Moja samiczka pięknie tańczy(jak baletnica).żeby dostać rodzynkę -uwielbiam ten widok :wink: Niedługo wrzucę filmik ,to sobie popatrzycie :D

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
zbawienny hamak
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Mar, 2005, 13:20 »
@Fiolka, no to super,wyslij jak najszybciej,chetnie popatrze :)

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

 

SimplePortal