09 Maj, 2024, 06:13

Autor Wątek: Masturbacja  (Przeczytany 5741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agonytokyo

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 100
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Masturbacja
« dnia: 16 Kwi, 2013, 16:08 »
Około dwa tygodnie temu zauważyłam, że mój samczyk Koga (ur. 28.11.2012) się **********. Z kolei jego współtowarzysz Artemis - młodszy o kilka dni nic w tym kierunku nie robi. Są tej samej płci. Nie są spokrewnieni. Byli łączeni jakieś 2 miesiące temu - nie żywią do siebie agresji - nie wyrywają futra, nie gryzą się. Jedyne co to skubią się po uszach od tyłu, ale z tego co wiem to ustalanie dominacji.

Czy powinnam się martwić tym zachowaniem? Poprzednio miałam dziewczynkę. Z chłopcami mam styczność od niedawna.

Z góry przepraszam jeśli był gdzieś podobny wątek. Mogłam nie zauważyć.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwi, 2013, 16:40 »
Samczyki tak czesto robia nawet jak sa same ,musisz prosze zwracac uwage czy sobie czesto tam cos nie grzebie kolo peniska bo czesto sie robi pierscien z siersci na  penisku i to jest bardzo niebezpieczne trzeba go sciagnac ale nie na sucho  najlepiej jak sie da kropelke oliwki albo masci do oczu

Offline agonytokyo

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 100
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwi, 2013, 16:50 »
Mam 100% pewność, że są tej samej płci. Na razie nic nie zauważyłam niepokojącego przy jego robótkach. Żadnych kołtunów ani nic.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwi, 2013, 08:49 »
Ha ha czytam ...i się śmieje co za precyzja :) ja mam dziewuszki ;) i żałuję ze nie mogę tego zobaczyć ^^

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline agonytokyo

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 100
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwi, 2013, 12:26 »
Ja na początku jak to zobaczyłam, to zwątpiłam w jego robótki ręczne. Z tym, że tylko jeden tak robi, a drugi czasem zerka i zachowuje się jakby chciał mu pomóc.

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwi, 2013, 19:34 »
Też to znam, a szczególnie z tego okresu, kiedy Pusio był jeszcze samotny, właśnie z powodu wieszania się na mojej ręce dokupiłam Kinię i od tamtej pory mam spokój :).

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Kwi, 2013, 20:59 »
A widzialas jak sie potem dokladnie myja,  zeby czasami cos na wasiku nie zostalo  [woot]

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Kwi, 2013, 08:51 »
Chce wam jeszcze powiedziec zebyscie byli bardzo czujni jezeli samiczek jest bardzo aktywny sexualnie,  obojetnie czy jest z samiczka czy bez niej.
Zdaza sie ze aktywnym sexualnie samcom wyskakuje penisek i czesto trzeba go wciskac spowrotem,  tylko nie  na sucho,  najlepiej jest gel taka jak   do USG  , jezeli zdarzy sie to kilka razy samczyk niestety musi byc koniecznie wykastrowany,  bo za ktoryms razem penisek sie nie schowa i grozi amputacja penisa.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwi, 2013, 09:14 »
Jak to jest tylko skorka na penisku to ok ale jak by sam penisek wystawal,  no goly penisek to nie dobrze.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Kwi, 2013, 09:25 »
Po prostu musisz byc czujna i obserwowac.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Kwi, 2013, 20:02 »
To jest  napletek  na penisku,  niepokojace by bylo gdyby penisek bezposrednio byl na wierzchu.
Czy to jest  ciemna plamka na penisku  ?

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Kwi, 2013, 20:15 »
No ale on ma tez schowany czy to jest   moze  gola glowka od peniska  ?

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Masturbacja
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Kwi, 2013, 20:23 »
Tak ma tez moj Pysiu,  jezeli sobie czesto tam nie zaglada to ok a jezeli zaglada to krople oliwki sciagnac napletek i zobaczyc czy nie ma siersci albo reszte spermy.

 

SimplePortal