Szynszyle.Info :: Forum Miłośników Szynszyli

o szynszylach => Sklepy => Wątek zaczęty przez: dream* w 08 Lis, 2007, 13:08

Tytuł: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 08 Lis, 2007, 13:08
Andreas wpadł na pomysł stworzenia takiego wątku, myślę, że przyda nam się informacja które sklepy są warte naszego zaufania a które powinniśmy unikać szerokim łukiem dlatego fajnie by było gdyby każdy kto miał styczność z jakimś sklepem internetowym poświęcił pare minutek na opisanie go ;)
Żeby było czytelniej, proponuję taki schemat:

adres sklepu:
czas realizowania zamówienia:
subiektywna ocena: czyli jak nam się podoba: cena produktów/asortyment/obsługa klienta i wszystko co nam do głowy przyjdzie.
nasze uwagi: {wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii ;)

acha, możemy opisywać sklep, nawet jeśli został on już wcześniej opisany, wiadomo, każdy ma inne zdanie a im ich więcej tym lepiej ;) zapraszam!

- Możecie także oceniając sklep który wpisujecie uzyć ikonek:
 [polecam] - polecam, jestem zadowolona/y
 [bardzopolecam] - BARDZO polecam, bardzo jestem zadowolona/y
 [niepolecam] - nie polecam, lepiej wybierz inny sklep
 [bacik] - BARDZO odradzam, unikajcie tego sklepu
Ikonki są dostepne w głównym menu emotikonów

Jeśli opinie będą sie powtarzały - stworzymy w pierwszym poście coś na kształt "rankingu" sklepów i Wasze ikonki polecam lub nie polecam beda przekształcane na gwiazdki przyznawane dla konkretnych sklepów. Będziemy mogli zatem wybierać pomiędzy zwykłymi "dwugwiazdkowymi" lub kupować w luksusowym "Pięcio gwiazdkowym" sklepie
pozdrawiam - Andreas

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH wg. opinii użytkowników Forum Szynszyli
[/b][/color][/size]

LEGENDA:
[bardzopolecam] ---> oznacza pozytywną opinię zamieszczoną przez zadowolonego użytkownika Forum. Polecamy zakupy w tym sklepie

[niepolecam] ---> oznacza negatywną opinię zamieszczoną tutaj na Forum przez uzytkownika który miał problemy z danym sklepem. Sami uznajcie czy chcecie tam zrobić zakupy ?


http://www.sklep.videozoo.pl/ (http://www.sklep.videozoo.pl/) ---> [bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam]
Dodatek: bonusy - gratisy dodawane do zamówienia

http://animalia.pl/ (http://animalia.pl/) ---> [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [niepolecam] [niepolecam]

http://www.zoologika.pl/ (http://www.zoologika.pl/) ---> [bardzopolecam][bardzopolecam][bardzopolecam]

http://www.krakvet.pl (http://www.krakvet.pl) ---> [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [niepolecam][niepolecam]

http://www.planeta-zoo.pl (http://www.planeta-zoo.pl) ---> [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [niepolecam] (1x bez oceny)

http://www.psiraj.pl/ (http://www.psiraj.pl/) ---> [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam]

http://www.animalglob.pl/ (http://www.animalglob.pl/) ---> [bardzopolecam] [bardzopolecam]

http://gryzoland.pl/ (http://gryzoland.pl/) ---> [bardzopolecam]

http://zooplus.pl/ (http://zooplus.pl/) ---> [bardzopolecam]

http://www.twojzwierzak.pl (http://www.twojzwierzak.pl) ---> [bardzopolecam]
Dodatek: Rabat 5% na hasło: szynszylomaniak

http://www.zoomania.pl/ (http://www.zoomania.pl/) --->  [bardzopolecam]

www.paszczak-sklep.pl/ (http://www.paszczak-sklep.pl/) ---> [bardzopolecam]

http://www.zoologiczny.sklep.pl/ (http://www.zoologiczny.sklep.pl/) ---> [bardzopolecam] [niepolecam]

http://www.zoosklep.com.pl/ (http://www.zoosklep.com.pl/) ---> [bardzopolecam] [niepolecam]

http://www.zoo-sklep.pl/ (http://www.zoo-sklep.pl/) ---> [bardzopolecam] [niepolecam]

http://www.tropik.pl (http://www.tropik.pl) ---> [bardzopolecam] [niepolecam]

http://www.4pupil.pl (http://www.4pupil.pl) ---> [niepolecam]

http://www.karusek.com.pl (http://www.karusek.com.pl) ---> [niepolecam]

http://www.zookoziolek.pl/ (http://www.zookoziolek.pl/) ---> [niepolecam][niepolecam]
( polecam lekturę tego tematu (http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=8069.0) )luźna dyskusja i komentarze do rankingu (http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=11703.0)
[/b][/size][/font]

/pozwalam sobie dopisać notkę-Mysza
SKLEPOLANDIA.PL (http://www.sklepolandia.pl/sklepy-zoologiczne-25) strona na której możecie znaleźć ranking i opinie (nie weryfikowane przez forumowiczów) o sklepach internetowych różnych kategorii, także zoologicznych. Jeśli traficie na fajny lub niekompetentny sklep dzielcie się z nami swoimi opiniami w wątku poniżej.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 08 Lis, 2007, 13:16
adres sklepu: http://www.zoologika.pl/
czas realizowania zamówienia: czas realizacji to ok tydzień, dwa gdyż Pan ze sklepu dopiero po złożeniu zamówienia kompletuje w hurtowni jego skład. Ma to jednak swoje plusy, bo wszystkie produkty które dostałam miały bardzo długą datę ważności.
subiektywna ocena: ceny produktów Vitakraftowskich są rewelacyjne, dla porównania, Vita Special Regular który kosztuje u mnie w sklepie 18zł tam można kupić za 10, niestety, w asortymencie brakuje mi np. karm Versele Laga oraz ziółek. czyli: ceny świetne ale asortyment troszkę zbyt wąski.
nasze uwagi: Trzeba przyznać, że obsługa w tym sklepie jest bardzo miła. Warto wziąć pod uwagę:
Cytuj
Zdecydowanie preferujemy osobisty odbiór towaru lub dostawę pod drzwi klienta (Warszawa i okolice, przy zamówieniach powyżej 30 zł). W szczególnych wypadkach zgadzamy się na wysyłkę zamówionego towaru paczką - koszt od 10 zł w górę (wg. cennika Poczty Polskiej - paczka zwykła).
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza <")))/ w 08 Lis, 2007, 22:06
adres sklepu: http://www.zookoziolek.pl/
czas realizowania zamówienia: brak realizacji zamówienia :(
subiektywna ocena: bardzo się zawiodłam na sklepie i braku kontaktu z jakąkolwiek rzeczową osobą
nasze uwagi: brak kontaktu i totalne olewanie telefonów, maili, pytań..
Ogólenie nie polecam, a uzasadnienie tutaj:  Nigdy nie zamawiajcie i nie płaćcie przedpłatą w "Zookoziołku"!  (http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=8069.0) [bacik]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza <")))/ w 08 Lis, 2007, 22:14
adres sklepu: http://www.krakvet.pl/
czas realizowania zamówienia: około tydzień -> czasami dwa, jednak informują telefonicznie lub wysyłają potwierdzenie o zmianie statusu zamówienia.
subiektywna ocena: w razie reklamacji jest do dyspozycji rzeczowy kierownik sieci, który przyjmuje wszelkie zażalenia czy skargi oraz rozpatruje je. Ceny niższe niż u konkurencji, daty przydatności do spożycia są ok. Jeden minus, to że często nie przysyłają całości zamówienia, przez nieuwagę.. może to być tzw. "chwytanie klienta na siłę", bo zwykle po upomnieniu się telefonicznym lub mailowym o daną rzecz słyszymy odpowiedź: "jest na stanie, dołożymy do kolejnego zamówienia"..., ale przecież ja nie muszę zamawiać już kolejny raz, no nie?! Dlatego to jest troszkę podejrzane.
nasze uwagi: kontakt mailowy i telefoniczny jest ok. Miła obsługa, informują telefonicznie o braku produktu!
Ogólenie polecam. W skali (1-10): 5 pkt.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 08 Lis, 2007, 22:39
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki sklep, w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie paczka została wysłana a była u mnie już dnia następnego.
subiektywna ocena: całkiem bogaty asortyment, są ziółka, karmy versele laga, brakuje mi co prawda kilku rzeczy. Ceny całkiem konkurencyjne.
nasze uwagi: niezwykle życzliwe i rzeczowe podejście do klienta, miałam przyjemność rozmawiać z Panem na gg i telefonicznie, widać, że sklep liczy się z klientami co jest bardzo dużym plusem.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: szynszylko w 20 Lis, 2007, 15:01
adres sklepu: http://www.zoologika.pl/
czas realizowania zamówienia: czas realizacji około 3 dni! :shock: z dostawą na terenie Warszawy
subiektywna ocena: ceny znacznie niższe niż w sklepach w których kupowałam do tej pory,kontak bardzo dobry,Pan dzwonił powiedzieć że czegoś brak,wiec miałam mozliwość uzupełnienia zamówienia i domówienia towarów przez telefon. Brakuje mi tylko produktów firmy Megan i większego wyboru ziółek, ale to mały minus i mam nadzieję, że sklep będzie rozwijał swój asortyment :)

Dzięki dream* dowiedziałam się o tym sklepie i czuje, że będę tam dłuuuugo zamawiać.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Chamaedorea w 27 Lis, 2007, 20:21
adres sklepu: http://animalia.pl/
czas realizowania zamówienia: dokładnie takie, jak podają przy produktach, zależy oczywiście od dostępności towarów i tego czy jest przedpłata, czy też wysyłają paczkę za poblraniem [przy drugiej możliwości jest chyba jeden dzień, podczas którego można zrezygnować z realizacji zamówienia]. Aczkolwiek wg mnie trwa to dość krótko.
subiektywna ocena: pierwsze zamówienie było lekką porażką - zapomnieli i widząc, że od kilku dni status jest "pakujemy", a wszystkie towary oznaczone, jako dostępne, napisałam i dopiero wysłali. Kontakt z klientem oceniam jako rewelacyjny, odpowiedzi od obsługi kilkakrotnie dostałam w ciągu kilku minut (!), zawsze miłe, problem z wysłaniem został szybciutko naprawiony więc nie narzekam. Dalsze zamówienia były bez zarzutu pod tym względem, natomiast... W niemal każdym zamówieniu jest jakaś pomyłka - mi osobiście zwykle one nie przeszkadzają i tego nie zgłaszałam, ale niestety - zamiast sianka rumiankowego, dostałam miętowe i takie tam różne drobne rzeczy. Ceny - chyba nie należy do najdroższych sklepów, nie porównywałam, wybrałam sklep bo kupuję tam głównie jedzenie dla szylek i jest wszystko co chcę z tego asortymentu.
nasze uwagi: polubiłam w tym sklepie to, że można cały czas konkretnie śledzić status zamówienia - sprawdzać, co już mają w magazynie, co muszę sprowadzić, czy i kiedy to zrobili. Po wysłaniu paczki zawsze podany jest nr nadania. Bardzo szybka i miła obsługa klienta. Ja nie mam zastrzeżeń.

Ogółem -  [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: wenkie w 11 Gru, 2007, 13:17
adres: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji: błyskawicznie, chociaż wzięłam przesyłkę ekonomiczną, a nie priorytet, po 3 dniach miałam paczkę w domu
moja ocena: dość duży asortyment, atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, świetny kontakt: wzorowy sklep!
moje uwagi: bardzo atrakcyjne promocje!! ;)
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Chamaedorea w 13 Gru, 2007, 17:52
adres sklepu: http://www.zoologika.pl/
czas realizowania zamówienia: no cóż, zamówione 6.12, wpłata w ten sam dzień, wiem, że na następny dzień była zaksięgowana, jednak realizować zaczęto dopiero 9.12, a wysłano 12.12... Jednak paczka dotarła 13.12, ale to już akurat sprawnośc poczty, a nie sklepu ;)
subiektywna ocena: no cóż, jak dla mnie istnieją sklepy, które już w dzień zaksięgowania pieniedzy na swoim koncie biorą się za realizację, a nie, że dopiero po 2 dniach, kompletowania towaru od 9.12 do 12.12 nie liczę bo wszędzie trzeba skompletowac towar, jednak to pierwsze mnie zastanawia; podoba mi się informowanie o statusie zamówienia, lubię wiedzieć co z moim zamówieniem aktualnie się dzieje; ceny - wg mnie w porządku, to co kupowałam akurat było tańsze niż gdzie indziej
uwagi: uważam sklep za dobry, choć mogliby się więcej przykładać; możliwe, że mam taką ocenę, gdyż to co zamówiłam było mi właścwie potrzebne dośc pilnie ;)
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: coolmamcia w 27 Gru, 2007, 16:24
adres sklepu : www.planeta-zoo.pl
czas realizacji: zamówienie złożone 17.12 paczkę otrzymałam 24.12
subiektywna ocena: polecam, jestem zadowolona  [polecam]
moje uwagi: paczkę otrzymałabym wcześniej ale pani poinformowała mnie, że sami czekali na dostawę vitakraftu, który w głównej mierze zamawiałam. Daty ważności dość długie. Można obserwować swój status zamówienia- duży plus. Ceny atrakcyjne. W paczce otrzymałam oprócz zamawianego towaru: multum ulotek reklamowych, kolbę dla gryzoni firmy Nestor gratis, 3 próbki ziólek Herbal Pets- podstawowe, uzupełniające i ziołowy bukiet dla szynszylki- z czymś takim spotkałam się pierwszy raz :)
oraz co było szczególnie miłe- kartkę ze świątecznymi życzeniami.

[edit 31.01.2008]
Wysłałam do Pani Kasi Król pytanie, czy w ofercie pojawi się Zuzala i Herbal Farm. W odpowiedzi otrzymałam informację, że właśnie zakończone zostały negocjacje i ze względu na umowę z HP włączone zostaną wybrane produkty tych firm (niestety tylko te, które nie mają swoich odpowiedników w HP).
Obecnie jestem w trakcie oczekiwania na kolejną przesyłkę zamówionych produktów. Muszę przyznać, że kontakt ze sklepem jest rewelacyjny. W razie wątpliwości, braku danego produktu lub wydłużonego czasu oczekiwania jesteśmy informowani mailowo.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Chamaedorea w 30 Gru, 2007, 03:26
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki - przy pierwszym zamówieniu już następnego dnia po wpłacie paczka została wysłana, przy drugim zamówieniu jeszcze tego samego dnia chociaż był to 24 grudnia (!)
subiektywna ocena: w jednym dziale asortyment bardzo duży, w innym kilku rzeczy mi brakuje, ceny dla mnie są całkiem w porządku
nasze uwagi: bardzo, bardzo mi się podoba ten sklep - nie dość, że tak szybka realizacja, to jeszcze gratis nawet dostałam (szylki dostały, znaczy się ;))
Ogółem -  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Chamaedorea w 30 Gru, 2007, 03:34
adres sklepu: http://www.zookoziolek.pl/
czas realizowania zamówienia: paczki jakoś dotarły, nie wybrakowane, aczkolwiek po dość długim czasie (coś koło 2 tygodni od złożenia zamówienia z płatnościa przy odbiorze, już nie pamiętam dokładnie, gdyż to było dawno temu)
subiektywna ocena: duży asortyment, bardzo konkurencyjne ceny, ale długi czas realizacji zamówienia (gdybym wiedziała, że to tyle potrwa, poprosiłabym żeby pan z "mojego" zoologa sprowadził mi rzeczy, które potrzebowałam)
nasze uwagi: generalnie towar dostałam, ale ten czas oczekiwania jest taki... niewyobrażalny trochę i przez to raczej nie polecam...
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ambiwalencja w 01 Sty, 2008, 18:55
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki [nawet pomimo tego, ze zamawialam w okresie swiatecznym]
subiektywna ocena: jest dokladnie wszystko to, czego potrzebowalam; daty waznosci - super; jakosc towaru - powyzej oczekiwan; swietna obsluga [wzorowy kontakt i informacje o stanie transakcji!]; ziolka gratis :)
nasze uwagi: POLECAM!  :brawo:
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: bronto w 05 Sty, 2008, 18:37
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl
czas realizowania zamówienia: paczka szybko wysłana, priorytetem, tylko poczta jak zwykle się nie spieszyła..
subiektywna ocena: jestem bardzo zadowolona, duży wybór herbal pets, bardzo miła obsługa- kontaktowałam się nawet przez gg, bo z jednym towarem był problem i odpowiedź dostałam od razu. w paczce był nawet gratis i próbki!
nasze uwagi: POLECAM! 
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: aleksandrossa w 07 Sty, 2008, 18:32
Adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia : z brakami?? zamówienie złożone dnia 05.11.07 r. nie dostarczyli braków do : dotąd
subiektywna ocena : Zamówienie złożyłam dnia 5.11.07 r o kwocie 101,95zł i trochę tych rzeczy było... brakowało im kilku produktów i chcieli na nie czekać!! Tak to ja bym do tej pory nie otrzymała mojego zamówienia!! Nie dowieźli mi wszystkiego ... A minęło już sporo czasu(ponad 2 mc) ... tłumaczyli sie ze jeszcze im nie dowieźli...Choć ja w to wątpię :/

nasze uwagi: NIE POLECAM!!!!!!!!!
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Chamaedorea w 14 Sty, 2008, 20:29
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl
czas realizowania zamówienia: 8.01 zamówione, 9.01 wysłane, 10.01 dostarczone - mówi samo za siebie ;)
subiektywna ocena: Sklep mi się bardzo podoba, niestety, jak chyba każdy sklep, nie ma wszystkiego, co bym chciała i nie zanosi się na to, żeby miał. Ale najważniejsze jest to, że ma dwie karmy dla szylek, na których zaczynam "bazować", i to jest pierwszy sklep, który jednocześnie ma oba te pokarmy ;D.
nasze uwagi:  dostałam pełno gratisów (i to takich dołożonych specjalnie "pod szylki" :D), ulotek, bardzo miły kontakt telefoniczny, na pewno "wrócę" :)

Ogółem -  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: akto w 15 Sty, 2008, 08:10
adres: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji:około tygodnia, ale było to spowodowane oczekiwaniem na mega paczkę piasku
moja ocena: jestem bardzo zadowolona, bardzo fajny asortyment, dobre promocje, bardzo miły kontakt telefoniczny, mailowy i w ogóle, ja polecam.
moje uwagi: niestety w ofercie znajdują się rzeczy, których nie ma rzeczywiście na stanie, w związku z czym na karmę, na której najbardziej mi zależało jeszcze czekam i nie wiadomo kiedy się doczekam, ale to taki mały minusik...

edit: Pani Kasia załatwi rzeczy, których zwykły śmiertelnik nie dałby rady załatwić. Karma będzie u mniej najpóźniej w poniedziałek :D
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza14 w 15 Sty, 2008, 13:42
Adres sklepu: http://www.tropik.pl
Czas realizacji: ok.tygodnia (paczka ekonomiczna)
Subiektywna ocena: jestem raczej zadowolona; przystępne ceny, miły kontakt telefoniczny,uwzględnianie reklamacji, ale mały asortyment
Nasze uwagi: Kiedy dostałam zarobaczone kolby Animals (wina producenta) uwzględnili mi reklamację i na własny koszt odesłali kolby Vitapolu. Innym razem dwukrotnie prosiłam o dołożenie czegoś do zamówienia (bezproblemowo) i bardzo zależało mi na czasie, bo tymczasowo przebywałam w Warszawie zamówienie przywiózł mi sam właściciel(!) w niedzielę rano i nie wziął ani grosza za dostawę. [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza14 w 15 Sty, 2008, 14:16
Adres sklepu: http://www.4pupil.pl
Czas realizacji: około tygodnia
Subiektywna ocena: bardzo mały asortyment, a poza tym kiedy dochodzi do zamówienia zawsze czegoś brakuje, jedynie ceny mogą zachęcać (np.Vitakraft Special Regular, kiedy jeszcze był dostępny kosztował 9,90zł)
Nasze uwagi: nie polecam; przeterminowane produkty, często kiedy czegoś brakowało dokładali inny produkt w tej samej cenie [niepolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ewa i juz w 17 Sty, 2008, 11:54
adres Twój Zwierzak.pl - www.twojzwierzak.pl
czas realizacji: szybko :) przemiły kontakt gg 8873481 zaczynamy rozmowy od hasła :)
Subiektywna ocena: jest lux kupowalam tam prestige :) szynszyle zadowolone jak malo kiedy
Nasze uwagi: bardzo mila wlascicielka z checia sprowadza to czego nie ma w sklepie


SUPER BONUS: na hasło "szynszylomaniak" dostajemy rabat w wysokości 5% oraz drobną niespodziankę do paczuszki
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: juti10 w 23 Sty, 2008, 10:15
adres  http://www.krakvet.pl
czas realizacji  około 5 dni czasami nawet ponad tydzień
subiektywna ocena kupuję w tym sklepie od około 8 miesięcy i z każdym kolejnym zamówieniem jest coraz gorzej wczoraj otrzymałam paczkę ,która była tak rewelacyjnie zapakowana ,że każdy mógł sobie pooglądać jej zawartość mało tego prawie wszystkie opakowania były popękane bądź powysypywane to już było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie .Złożyłam reklamacje i otrzymam uszkodzone produkty ale ile jeszcze przy tym wszystkim zachodu z ich winny .Poza tym coraz częściej nie mają tego co zamawiam i wycofali moją karmę.
nasze uwagi  nie polecam [niepolecam]

EDIT: Ranking podliczony do tego wpisu włącznie
Andreas
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 25 Sty, 2008, 23:42
adres sklepu: http://www.animalglob.pl/
czas realizowania zamówienia: 3 dni
subiektywna ocena: asortyment dość bogaty i ciekawy, brakuje mi jedynie ziół hp i zuzali. ceny tańsze niż w warszawskich sklepach natomiast droższe niż w wielu sklepach internetowych...
nasze uwagi: pomimo, że ceny są ciut wyższe niż w innych sklepach internetowych to Warszawiakom i tak się opłaca gdyż nie płacą za przesyłkę - obsługa klienta bardzo miła i dostawa pod drzwi to niebywały plus - zwłaszcza zimą kiedy nie bardzo chce się jeździć do sklepów ;) rekompensuje to nieco wyższą cenę niż u konkurencji... śmiało moge polecić wszystkim warszawiakom! ;)
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ewatompolska w 06 Lut, 2008, 15:13
adres sklepu: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
czas realizowania zamówienia: przyjęcie zamówienia 27 stycznia, data dostarczenia 2 lutego - około 5 -6 dni z odbiorem osobistym.
subiektywna ocena: Szeroki wybór, mieli wszystko czego potrzebowałam, zioła karmy, żwirek drzewny, ceny może nie tak niskie jak w zoologice - odrobinke wyższe ale za to zakupy za jednym zamachem.
nasze uwagi: miła obsługa, dzwonili wielokrotnie, troche zachodu z odbiorem osobistym, no i mogłoby być trochę szybciej, ale generalnie ok. Polecam.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Kiwi w 07 Lut, 2008, 14:06
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: ekspresowy, następnego dnia po przyjęciu już je wysłano :)
subiektywna ocena: bogata oferta ziółek Zuzali, bardzo niskie ceny, dużo pokarmów bardzo dobrych firm typu Versele-Laga, Vitakraft, ciekawe promocje, świetny kontakt ze sprzedawcą, jeśli brakuje towaru dzwoni do klienta ;)
nasze uwagi: [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: latina27 w 12 Lut, 2008, 15:51
sprawa dotyczy sklepu www.karusek.com.pl   [niepolecam] TRAGEDIAAAAA. Bardzo zły kontakt ze sprzedawcą .Na  zamówiony i zapłacony towar czekam juz ponad 2tygodnie.Nie rzucałabym sie gdyby nie to ,że sami w swoim regulaminie sklepu piszą ,że czas realizacji zamówienia DO 10 dni.Tłumaczenie jedyne tłumaczenie jakie usłyszałam to to,że aktualnie nie ma atrykułu na sklepie i musza go sprowadzić.To ja sama dzwonilam bo przez gg i mail to ciężko z uzyskaniem odpowiedzi  choc pisze ze tak.Nie rozumie dlaczego wczesniej nie informuja że akurat nie ma czagos na sklepie.Przeciez bardzo dobrze jest rozwiązane w videozoo jak nie ma towaru to pisze ze go nie ma i sami informuja jak juz sie pojawi.To jakby mi kazano czekac w sklepie warzywnym kilka tygodni az ziemniaki urosna w sumie to jakby "juz prawie" są ale ich nie ma.Czuje że wprowadzono mnie w błąd .Jestem wściekła bo bardzo mi zależało na tych produktach.Dawno bym juz je miała a tak to czekam jak .....(cenzura) Na ich nieszczęście sie sklada,że  mam znajomego  ktory  siedzi w UOKi K wiec poczekam jeszcze tydzień bo moze rzeczywiscie cos im nawaliło a potem wysle do urzedu ochrony konkurencji i konsumenta zgłoszenie ,zawiadomienie o nieuczciwym traktowaniu klientów ...poki co czekam az sie sprawa wyjaśni (do wczoraj cierpliwie od dzis juz bardzo bardzo niecierpliwie)
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: jelonekiniuchaczek w 12 Lut, 2008, 16:29
Sklep: http://www.sklep.videozoo.pl/
Czas: Około 3 dni - wliczając weekend, paczka zamówiona we czwartek późnym wieczorem dotarła w poniedziałek.
Moja opinia: Świetny, świetny sklep! Pierwszy raz kupowalam w internetowym, bo do miejscowego dostawa mocno się spóźniała, i byłam mile zaskoczona. W regulaminie było, że czas realizacji 2 - 10 dni roboczych, przyszło po 3 dniach - po weekendzie!!! [bardzopolecam] [bardzopolecam]
Oprócz tego świetny stosunek do klienta i ceny na bardzo dobrym poziomie. Szeroki, różnorodny asortyment. Po prostu  [polecam]

 Zerknijcie na to. To odpowiedż na moje potwierdzenie, wspomniałam przy okazji o tym rankingu.
 
 >
> Zamówienie nr 1595 dotarło do adresata. Sklep Videozoo jest na 2 miejscu
> na liście "Polecane Sklepy" Forum Szylek - najstarszego w polskiej sieci
> forum o szynszylach. Pozdrawiam
>

Witam!
Dzięki za informacje o doręczonym zamówieniu i bardzo mnie cieszy, że
sklep VIDEOZOO cieszy się uznaniem i spełnia wymogi uczestników Forum
Szylek.

--

Pozdrawiam
=======================
VIDEO-ZOO
Ryszard Ciszewski
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: latina27 w 12 Lut, 2008, 17:00
 [bardzopolecam]  [bardzopolecam] [bardzopolecam] http://www.sklep.videozoo.pl/ co do tego sklepu nie mam absolutnie żadnyh zastrzezen wprost przeciwnie bardzo sobie go chwalę.Bardzo profesjonalna mila obsługa i bardzo uczciwa.Zdarzało mi sie zaokrąglać rachunek placąc przelewem by sie nie rozdrabniać i zawsze za tą nadwyzkę dostaje jakis produkt wyrównujący rachunek nigdy nie mam z tym sklepem żadnych problemów a zamówienia są realizowane w trybie expresowym...gdyby tak każdy sklep działał.....co do asortymentu to tez super co chce to zawsze znajdę

EDIT: Ranking podliczony do tego wpisu włącznie
Mysza
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Schira w 15 Lut, 2008, 23:09
adres sklepu: www.planeta-zoo.pl  [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]
czas realizowania zamówienia:Ja nie czekałam nigdy dłużej niż trzy dni (a kupowałam już tam 6 razy) :brawo:
subiektywna ocena:  sklep się cały czas rozwija i z tego, co wiem właściciele bardzo się starają aby wszystko, co lubią nasi pupile się w nim znalazło, kontakt telefoniczny bardzo miły  :D
nasze uwagi: W sklepie pojawia się coraz więcej produktów przeznaczonych dla szynszyli. Bardzo mnie to cieszy [-chomik-] Może z czasem pojawią się jakieś zabaweczki dla zapracowanych właścicieli małych kulek. [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Agniesia w 21 Lut, 2008, 19:09
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: bardzo szybko zamówienie złożyłam wieczorem 18.02.br a 20.02.br z samego rana otrzymałam paczkę
subiektywna ocena: niskie ceny, interesujące promocje, dobry wybór pokarmów i ziółek.
nasza ocena:świetny kontakt ze sprzedawcą, o wszystkim mnie informował, ponad to gdy zapomniałam o kupnie poidełka na którym bardzo mi zależało nie widział przeszkód i dołączył je do paczki, terminy ważności prawie wszystkich rzeczy jakie kupiłam (a było tego sporo) przynajmniej do 15.04.09r tylko jeden granulat ma termin ważności 2 miesięcy (to i tak dużo)

Ogólnie ten sklep oceniam bardzo dobrze [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Kiwi w 27 Lut, 2008, 19:12
adres sklepu: http://www.zookoziolek.pl/
czas realizowania zamówienia: 8 dni łącznie z wysyłką kurierem
subiektywna ocena: bogaty asortyment, niskie ceny, czas realizacji zamówienia nie jest jakiś ekspresowy, ale mieści się w mojej normie :)
moje uwagi: Biorąc pod uwagę wcześniejsze problemy z dostawą - [bardzopolecam]

Opinię wystawiam tylko i wyłącznie na podstawie tego konkretnego zamówienia! [/b]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Sueno w 27 Lut, 2008, 23:36
adres sklepu: http://www.krakvet.pl/
czas realizowania zamówienia: 5 dni łącznie z weekendem (zamówiłam w środę późnym wieczorem, paczka była u mnie w poniedziałek rano)
subiektywna ocena: dość bogaty asortyment, zamawiałam ze względu na herbal farm, który cięzko kupic u mnie w poznaniu, szybka wysyłka i miła obsługa
moje uwagi: brakowało kilka produktów, pracownik skontaktował się ze mną i umówiliśmy  sposób realizacji, czy czekam, czy chcę zwrot pieniążków za braki, dość  długi termin ważności produktów, szybka wysyłka :)
 zdecydowanie polecam  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Sueno w 27 Lut, 2008, 23:42
adres sklepu: http://www.animalia.pl/
czas realizowania zamówienia: około 11 dni  ( brakowało mojej ściółki stąd opóźnienie )
subiektywna ocena: szeroki asortyment, ceny niektórych produktów jednak wysokie, warto porównac, ale sprawna obsługa i dobry kontakt, mimo czekania nie byłam zaniepokojona o los paczki
nasze uwagi: pewnie wrócę do tego sklepu, polecam  [polecam]  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Belzebuba w 01 Sie, 2008, 20:10
adres sklepu: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
czas realizowania zamówienia: deklarowany nawet tylko 3 dni (!), ja czekałam tylko 11...  [bacik]
subiektywna ocena: spory wybór ziółek, także tych które akurat były niedostępne w videozoo (gdyby były, zamówiłabym tam...). Średnie wrażenie zrobiła na mnie "pomyłka z przesyłkami" przez którą tyle czasu czekałam na towar (który zresztą z musu kupiłam już w zwykłym sklepie). Na dodatek dowiedziałam się o pomyłce dopiero gdy sama się przypomniałam. No, ale mówię, trudno, zdarza się. Pan przeprosił. Cieszyłam się że moje dziewczyny wszamią sobie marzenie szynszyli. Nie nacieszyłam się długo, bo dostałam paczkę z terminem ważności 17 lipca - a widać który dziś mamy. I to ostatecznie pogrążyło ten sklep w moich oczach.
moje uwagi: krótko - absolutnie nie polecam.

edit: dziś jest 26 sierpnia, panowie ze sklepu obiecali, że prześlą produkt świeży na własny koszt i dołożą jakiś gratis. Obiecali 1-go sierpnia, przypomniałam się 18-go że coś obiecali, na co otrzymałam odpowiedź że panom "się tak jakoś zapomniało" i że "na dniach otrzymam przesyłkę". Jak nie było, tak nie ma. Jak dla mnie niepoważni, zero nastawienia "na klienta", generalnie chyba niezbyt Im zależy na reputacji i dobrych notach wśród internautów. Zatem raz jeszcze: nie, nie, i NIE.

i edit już chyba ostatni... no cóż, nie zostało mi nic innego jak się Wam wyżalić, bo już mnie siły i nadzieje co do przyzwoitości sklepu (o solidności zapomniałam już dawno) opuściły. Dostałam paczkę z "gratisem" - oczywiście jak się można było spodziewać, były to zioła Herbal Pets (oj, chyba nie "schodzą"). Do tego otrzymałam też małą paczuszkę pokarmu HF i... nic więcej. W paczce nie było śladu tego, co tak na prawdę zamawiałam. Opadły mi ręce i resztki chęci wojowania o głupią paczkę ziółek, ale chyba zbiorę się w sobie i powalczę dla zasady. Ciekawa jestem, czy tylko ja zostałam tak "przelotnie" potraktowana, czy jest nas więcej. Chętnie poczytam Wasze opinie.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Kamil_ w 01 Sie, 2008, 20:47
adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia: Na moje życzenie 5 dni, ale paczka była gotowa dwa dni wcześniej.
subiektywna ocena: Wysoki wybór, acz brak większego wyboru HP i HF, oraz kompletny brak Zuzali i Verse-Laga. Do tego zważywszy na brak kosztów wysyłki i rabaty, najtańszy sklep w sieci w moim wypadku.
nasze uwagi: Bardzo pozytywne jest to, iż jeśli nie ma czegoś w zamówieniu, to informują o tym telefonicznie, proponując jakieś wyjście z sytuacji.

 [bardzopolecam] Bardzo polecam ten sklep.

/zaktualizowałam
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ambiwalencja w 26 Sie, 2008, 10:33
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji zamówienia: 3 tygodnie!!!
subiektywna ocena: Strona co prawda wygląda imponująco, podobnie jak asortyment. Okazuje się jednak, że część ukazanych na stronie produktów to atrapy, mianowicie nie ma ich w magazynie - i nigdy nie będzie. Na początku byłam bardzo pozytywnie nastawiona - teraz zdecydowanie ODRADZAM!
uwagi: Mam wrażenie, że w tym sklepie komunikacja z klientem odbywa się dwoma niezależnymi kanałami. Mianowicie dzwoniono do mnie i pisano maile bez wzajemnej konsultacji. Poza tym, jak już wyżej napisałam nie było 2 produktów, które zamówiłam, o czym zostałam poinformowana telefonicznie w sposób nierzetelny, absolutnie nieprofesjonalny, a przede wszystkim niepełny!!! W efekcie dostałam za mały transporter, który był mi absolutnie do niczego nie potrzebny, tuż przed moim wyjazdem. Napisałam maila, że chcę go odesłać. Co prawda otrzymałam wkrótce pieniądze, ale niestety już mnie nie było w domu. Jakiś czas później otrzymałam telefon ponaglający i powiedziałam, że odeślę transporter, jak tylko wrócę. Wkrótce potem otrzymałam także maila:
Cytuj
Witam,
Minął już ponad miesiąc od momentu, kiedy zwróciliśmy Pani pieniądze za transporter wraz z kosztami wysyłki. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu na odesłanie go do nadawcy.
 
Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Król

To fakt, miesiąc to długo. Nie dziwiłabym się zatem poddenerwowaniu, gdybym nie powiedziała wyraźnie, że nie miałam możliwości wysłania paczki, bo - powtarzam - nie było mnie w domu! Poza tym uważam, że to nie do pani Katarzyny należy decydowanie o tym, czy cokolwiek w moim życiu trwa wystarczająco lub niewystarczająco długo. Jestem oburzona!!!

 [niepolecam]

/zaktualizowalam ranking
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: UnLe96 w 03 Wrz, 2008, 15:43
adres sklepu: http://tropik.pl
czas realizowania zamówienia: nie zrealizowano
subiektywna ocena:   do tego sklepu przekonały mnie niskie ceny i dość szeroki asortyment
nasze uwagi: nie polecam ;( Na szczęście nic nie straciłam bo wybrałam opcję że zapłacę przy odbiorze ;) [niepolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Kiwi w 04 Wrz, 2008, 18:15
adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia: 3 dni
subiektywna ocena: Spory wybór, akurat z HF było to, co chciałam kupić :) Bardzo niskie ceny produktów oraz gratisowe przesyłki.
nasze uwagi: [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: chika w 06 Wrz, 2008, 20:33
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: 5 dni (kurier)  :???:
subiektywna ocena: dużo osób polecało, więc wybrałam ten sklep, wydaje się być w porządku.
nasze uwagi: Powinni zmienić firmę kurierską. Zależało mi na czasie i na tym żeby paczka do mnie dotarła w stanie nienaruszonym (bo na Pocztę Polską w tych sprawach nie można liczyć, czasem im się nawet nie chce paczek noscić), dlatego zamówiłam kuriera, zapłaciłam więcej i na przesyłkę czekałam 5 dni (to już pocztą by było szybciej i taniej). Wiem, że to wina kuriera a nie sklepu (miałam nawet telefon ze sklepu, czy paczka doszła), no ale tym razem nie jestem zadowolona.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: aska69 w 07 Lis, 2008, 22:25
adres sklepu: http://www.animalglob.pl
czas realizowania zamówienia: 2 dni
subiektywna ocena: [bardzopolecam]
nasze uwagi: zamówienie złożyłam w środę po 22, a dziś o 20 pan zadzwonił czy może jeszcze dziś przywieźć mi zakupy :) w obrębie Warszawy dostawa bezpłatna, ceny zachęcające a Pan bardzo miły :) radzę szykować w miarę odliczoną kasę bo były problemy z wydaniem reszty :P
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: guśka w 09 Lis, 2008, 18:03
adres sklepu: www.animalia.pl
czas realizowania zamówienia: 5 dni (po 5 dniach zamówienie czekało na odbiór w umówionym punkcie mimo tego, że niektóre produkty miały ikonkę dostępności w ciągu 5-7 dni!)
subiektywna ocena: cena niższa bądź porównywalna do cen w zwykłych sklepach, duży wybór zarówno akcesoriów jak i jedzonka, kontakt - świetny, odpisują praktycznie w ciągu kilku godzin.
mały minusik za to, że poidełko i kula na sianko nie były zapakowane (przy poidełku była karteczka z instrukcją, ale nie było zafoliowane tylko wrzucone razem do jednej siatki). no i transporterek był odrobinę przyrysowany i przykurzony (czyli minusik za magazynowanie).

nasze uwagi: dodatkowego plusa mają za dokładny opis miejsc, w których można dokonać odbioru osobistego (nawet jakbym chciała, to niue udałoby mi się nie traić)

ogólnie: polecam  [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Nicola w 22 Sty, 2009, 21:16
adres sklepu: http://www.szopek.pl
czas realizowania zamówienia: Zamówiłam towar w niedzielę i tego samego dnia wpłaciłam pieniądze (11 styczeń) Zamówiłam przesyłkę kurierską. W piątek zapytałam kiedy będzie paczka- odpisali że nie mają 2 rzeczy na magazynie i nie wyślą chyba że z nich zrezygnuję...
Zrezygnowałam- Paczka bez tych dwóch rzeczy przyszła dziś (22.01.09)
subiektywna ocena: całkiem bogaty asortyment, są ziółka, karmy versele laga. Ceny najniższe jakie do tej pory widziałam w sklepach. Czyli na +. Ja zamawiałam piasek Versele laga.
nasze uwagi: co mnie zdenerwowało to to, że nie pisali nic o brakach na magazynie etc. Dodatkowo prawie do końca status był że nie zapłacono za towar. Ja się zdecydowałam na ten sklep ze względu na piasek i kilka innych rzeczy, jak liczyłam w innych sklepach wyszło by drożej. Zastrzegłam 2 rzeczy: długie daty ważności i nie zgniecione zioła. Z jednej się wywiązali... Zapakowali to w małą otwartą paczkę (zamówienie na 80zł) a na górę położyli siano i zawineli folią... Zioła są zgniecione. Polecam dla kupujących z Warszawy (odbiór osobisty, darmowa przesyłka w niektóre rejony). Ceny mają naprawdę ok i jest w czym wybierać. Tyle że widać że dopiero uczą się jak dbać o klienta... Damy im szansę bo ogólnie to mili ludzie i sami zaproponowali zwrot gotówki za rzeczy których nie mieli.
ogółnie: polecam  [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Nicola w 22 Sty, 2009, 21:24
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: W poniedziałek (18.01.09) zamówiłam towar i wpłaciłam pieniądze- tego samego dnia otrzymałam e mail że wysłano przesyłkę  :D Paczka doszła dziś (22 styczeń)  :D Jestem zadowolona.
subiektywna ocena: całkiem bogaty asortyment.
nasze uwagi: Super podejście do sprawy- braki magazynowe zaznaczone, brak opcji kupna takiego towaru. Kontakt z klientem błyskawiczny.
Paczka super zapakowana i dodatkowy gratis.
Ocena:  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: pinula30 w 28 Sty, 2009, 13:34
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia: 3 dni od złożenia zamówienia do odebrania towaru na poczcie ;)
subiektywna ocena: sklep po prostu świetny, jestem stała klijentką, doskonały kontakt przez maila i przez gg, błyskawiczna wysyłka, dobrze zapakowany towar
nasze uwagi: sklep spełnia wszystkie oczekiwania. jak coś potrzebujecie a nie możecie tego dostac w swoim mieście a nie ma tego w asortymencie teo sklepu, to do nich napiszcie. jak oga to załatwia, ja tak zrobiłąm i otrzymałam odpowiedz że w przyszłym tygodniu towar ktry mnie interesuje będzie juz dostępny a chodziło mi o pył Pucek ktorego nigdzie nie moglam dostac w swoim mieście NAPRAWDE POLECAM TEN SKLEP
 [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Adam.W w 28 Sty, 2009, 15:04
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl (http://www.sklep.videozoo.pl)
czas realizacji zamówienia:2 dni jednego dnia zamówiłem a drugiego już było u mnie w domu (zasługa kuriera)
subiektywna ocena:Sklep po prostu świetny wszystko co potrzebne dla szynszylomaniaka.Miła obsługa przez gg jak i email.Towar troche przepakowany bo wszystko było zgniecione ale jak na takie zamówienie to paczka była mała ponad 10 kg.
nasze uwagi:Sklep spełnia wszystkie oczekiwania nie tylko szylomaniaków.W moim sklepie był piasek kąpielowy Pucek.Ale tam był tańszy prawie o 2 złote.Jest tam naprawde duży wybór produktów. Bardzo polecam ten sklep [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: anetka w 29 Sty, 2009, 10:05
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl (http://www.sklep.videozoo.pl)
czas realizacji zamówienia:we wtorek zamówiłam a już nastepnego dnia paczka byla u mnie :)
subiektywna ocena:Bardzo bogaty asortyment produktow roznych firm w dobrej cenie.
nasze uwagi: Jesli chodzi o oferte to jest naprawde bogata. Znalazlam wiekszosc ziol, ktorych od dawna szukalam w zwyklych sklepach. Widze, ze i moj granulat jest, wiec pewnie nastepnym razem tez go zamowie jak sie zacznie konczyc. Do tego jako, ze zamawialam po raz pierwszy zostalam milo zaskoczona gratisami. Kontakt ze sprzedajacym bardzo dobry i szybki. Do tego blyskawiczna przesylka.
Jak dla mnie  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Basia_W w 20 Lut, 2009, 21:28
adres sklepu: www.szopek.pl
czas realizacji zamówienia: 8 dni
subiektywna ocena: Bogaty asortyment z najniższymi cenami. Wszystko z długim terminem ważności ( tak zaznaczyłam ), nic nie pogniecione, ziółka całe. Niestety do końca status był, że jest niezapłacone, tak jak Nicola wcześniej pisała, podobno mają jakiś błąd w oprogramowaniu.
 Ogólnie jestem bardzo zadowolona, choć na przesyłkę czeka się dłużej niż z videozoo, najbardziej zadowolona jestem z niskich cen vitakraftu.

 [good]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: anioueq w 27 Lut, 2009, 04:59
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl (http://www.sklep.videozoo.pl)
czas realizacji zamówienia: nie pamiętam już dokładnie ale coś około 2-3 dni w zaleznosci od tego kiedy jest zamawiane :)
subiektywna ocena: napisze to co inni Sklep po prostu swietny.
nasze uwagi: Maja wszystko co trzeba. Ceny nizsze niz  w Szczecinskich sklepach zoologicznych. Nigdy niczego nie brakowalo w paczce i zawsze sa jakies dodatki ;). Zwierzaczek rowniez zadowolony bo wcina wszystko.
 [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Idka w 27 Lut, 2009, 07:28
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl (http://www.sklep.videozoo.pl)
czas realizacji: zamówienie złożone było 9.02.09 dostarczone 13.02.09 gdyż do paczki  brakowało kory brzozy Herbal Farmu .
subiektywna ocena: duży asortyment, dużo produktów różnych firm np. Herbal Farm, Herbal Pets, Pretige, Zuzala
nasze uwagi: dobrze oznakowane braki w asortymencie,miła obsługa i dobry kontakt ze sprzedawcą,dodatek do paczki,znalazłam wszystkie interesujące mnie produkty w bardzo niskich cenach.
 [bardzopolecam]


/ranking zaktualizowany*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: greatdee w 06 Mar, 2009, 12:45
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl
czas realizacji zamówienia: ok 2-3 dni
subiektywna ocena: Przede wszystkim zaletą jest krótki czas całej transakcji i duży wybór. Czasem zdarzają się braki, ale są bardzo dobrze oznakowane, ewentualnie Pan dzwoni i informuje o braku, proponując kilka wyjść z tej sytuacji. Co do cen, to nie mam porównania do stacjonarnych sklepów zbytnio, ale jak dla mnie ceny są bardzo ok.
nasze uwagi: Ogólnie jestem więcej niż bardzo zadowolona z tego sklepu, aż nie chce się przestawiać na inny bo i po co? Nie dostaję jednak nigdy gratisów (poza jednym przypadkiem kiedy to się o niego upomniałam :P ), co mnie dziwi, bo sporo osób tutaj pisze, że dostają ;) Ogólnie:  [bardzopolecam]

Edit: A teraz i plus i minus jednocześnie - w poprzedniej paczce dostałam Ziele Owsa Zuzali z robakami - w środku było mnóstwo małych muszek, trochę większych niż owocówki. Ale plus za to, że bez najmniejszego problemu dostałam nową paczkę Ziela Owsa, w ramach wymiany. Tamtego z robakami nie musiałam nawet odsyłać, wystarczyło że zasygnalizowałam problem.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: kasiek21 w 07 Mar, 2009, 10:18
adres sklepu: http://www.zoosklep.com.pl/
czas realizacji: dwa dni
subiektywna ocena:polecam
nasze uwagi:trafiłam do sklepu poprzez wyszukiwarkę. Poszukiwałam karmy Beapher dla szynszyla i koszatniczki.
Ponieważ czeka mnie wyjazd zależało mi na szybkiej realizacji. Zadzwoniłam do sklepu, bardzo miła dziewczyna zapytała mnie co potrzebuję, zapakowała wszystko i przesłała końcową sumę wraz z numerem konta. Po dokonaniu przelewu przez internet umówiłam się, że nie będą czekać na zaksięgowani, tylko paczka została wysłana tego samego dnia. Oczywiście przesłałam mailem potwierdzenie przelewu. Karma dotarła za dwa dni. Wszystko z odległą datą przydatności. Wrócę na pewno po karmę :)

za szybką realizację i indywidualne podejście do klienta  [bardzopolecam]

/zaktualizowalam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: aska69 w 28 Lip, 2009, 21:19
adres sklepu: http://animalia.pl/
czas realizowania zamówienia: 4-5 dni
subiektywna ocena:  ceny porównywalne z innymi sklepami internetowymi, znacznie niższe niż w zwykłych zoologach,  ale dla mnie olbrzymi plus to tylko 5 zł za dostawę pod same drzwi w Warszawie. Wszystkie produkty dla szynszyli które mnie interesowały były w ofercie, ode mnie malutki minusik za brak alg dla psów :P obsługa klienta - pan kurier (mają własnych kurierów)bardzo miły. paczka ze względu na spore gabaryty podzielona była na dwie, pierwszego dnia pan tego nie zauważył i przywiózł tylko część ale dziś dowiózł resztę - dla mnie żaden problem.
nasze uwagi: podoba mi się że na stronie widać status zamówienia i można je zmieniać w trakcie kompletowania. jak już mówiłam niska cena dowozu, towar dostarczony pod same drzwi(z propozycją wniesienia do domu) - co kurierzy nieczęsto praktykują w blokach ze schodkami, możliwość wyboru określonych godzin w których chcemy towar odebrać. za zamówienie powyżej 100 zł dostałam patyki owocowe do gryzienia dla gryzoni gratis :) strona oferuje przypomnienie o kolejnych zakupach na maila za określony przez nas czas.

ogólnie polecam   [bardzopolecam]

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: got3 w 30 Lip, 2009, 13:07
adres sklepu: http://www.paszczak-sklep.pl/
czas realizowania zamówienia: ponad tydzień
subiektywna ocena: Mam bardzo mieszane uczucia... Mimo zapewnień o tym, że paczka zostanie wysłana w poniedziałek okazało się, że stało się to dopiero w środę i prawdopodobnie tylko dlatego, że się upomniałem o nią e-mailowo. Zapłaciłem za wysyłkę priorytetową, a poszło ekonomiczną - miałem dostać zwrot różnicy w cenie, ale jeszcze nie dotarł do mnie (czekam już tydzień...). Poza tym, dwa opakowania jedzenia były przedziurawione w sposób widoczny (powietrze w środku, które uciekało po ściśnięciu) - możliwe, że stało się tak z powodu złego zapakowania paczki tzn. ostre brzegi opakowań mogły naruszyć inne. Ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, skoro opakowania miały niewidoczne skazy, a sama materiał jest dość gruby. Może dlatego VL PRO kosztuje tam tylko 10 zł... W każdym razie były to prawdopodobnie moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie.

Na razie wstrzymuje się od wystawienia oceny... Na razie jest bardziej na nie, ale może ulec zmianie na neutralną. W zasadzie jedynym plusem tych zakupów była atrakcyjna cena granualtu.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: przemcajs31 w 31 Lip, 2009, 21:09
adres sklepu: http://www.krakvet.pl/
czas realizowania zamówienia: 3-4 dni przesyłką kurierską GLS, pocztą napewno dłużej.
subiektywna ocena: Bardzo tani sklep. I wydaję mi się że nie najgorszy. Basen dla szynszyli firmy SAVIC kosztował tylko 5,90 zł z przesyłką 15,90.
Jedyne co zrobili źle to wysłali paczkę 2 razy tylko że nie wiem kto zawinił czy firma kurierska czy Krakvet.
Sklep nie ma także dużego wyboru np. tak jak video zoo, ale dla niewymagających osób jest ok. W skali od 1 do 5 dałbym mu 4.   [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ruperto w 16 Sie, 2009, 17:03
adres sklepu: http://www.zoomania.pl/
czas realizacji zamówienia: Zamówiłem w poniedziałek o 16:00 a przesyłka przyszła w czwartek o 9:00
subiektywna ocena: Kupiłem tam 2 klatki (  http://www.zoomania.pl/product_info.php/products_id/3230  ) za bardzo niską cene oraz kilka rzeczy z Herbal Farmu i było wszystko ok.
nasze uwagi: Jesli chodzi o oferte to nie ma niestety zuzali i versali ale może niedługo bedzie . Szybko przysłali całą przesyłkę ( w Poczcie Polskiej ). Kontakt ze sprzedajacym bardzo dobry.  Moim zdaniem sklep może byc.

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: asia29 w 22 Wrz, 2009, 13:14
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizowania zamówienia: 1 dzień
subiektywna ocena: bardzo bogaty asortyment produktów różnych firm w dobrych cenach, szczególnie Vitakraftu których poszukiwałam. Bardzo miła obsługa, dobry kontakt np. przez gg, informacje o etapach realizacji transakcji, ziółka gratis   :)
nasze uwagi:    [bardzopolecam]


/uaktualniłam*.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Esper w 16 Paź, 2009, 11:19
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizowania zamówienia: 7 dni średnia z dwóch razy
subiektywna ocena: Mój obecnie pierwszy w kolejności sklep, a to głównie dzięki temu, że mają wszystko czego potrzebuję, każdego rodzaju jedzenie dodatki itp. Kontakt miły i rzetelny. Jednak gdy się trafi jakaś luka to potrafią towar ściągać nawet 10 dni. Stąd długa średnia oczekiwania. Ale ściągnęli, a z powodu opóźnienia dorzucili gałązki.   
[bardzopolecam]

adres sklepu: www.animalia.pl
czas realizowania zamówienia: 10 dni średnia z dwóch razy
subiektywna ocena: Dwa razy czegoś brakowało im na stanie, zrozumiałbym gdyby to było coś wyszukanego, ale granulat vitacraftu, czy kolby, to inna bajka, kontakt oczywiście był, opcje rozwiązania problemu też różne, bez wymuszania czegokolwiek. Jednak sądzę, że o takie rzeczy mogliby się bardziej postarać. Jednak jak dla mnie różnorodność towaru [tego który mnie interesuje] jak i ceny są dobre. Z produktami samymi jako tako bez problemu, świeże, nowe, to z całą pewnością  mogę polecić. [polecam]

adres sklepu: www.krakvet.pl
czas realizowania zamówienia: 5 dni średnia z 3 razy
subiektywna ocena: Dwa razy odbierałem osobiście, raz przesyłka na ich koszt (większe zakupy). Dwa razy brakło czegoś mniej istotnego co wydłużyło okres oczekiwania. Obecnie przestałem kupować bo przenieśli placówkę i mam za daleko, oraz nie mają mojej karmy :( A szkoda bo uważam, że na pozostałych produktach mają bardzo dobre ceny. Produkty te które mają są ok, przynajmniej mi się nie zdarzyło trafić na coś złego. Szczerze mogę polecić jeśli wszystko czego szukacie znajduje się u nich :) Ogółnie  [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 12 Lis, 2009, 05:15
adres sklepu: www.animalia.pl (http://www.animalia.pl)
czas realizowania zamówienia: około tygodnia
subiektywna ocena: asortyment dość szeroki, ceny dość wygórowane. skusiłam się tam na zakupy bo chciałam przetestować karmę Science Selective a tam akurat była, poza tym liczyłam na szybką realizację zamówienia na terenie warszawy - i się mocno przeliczyłam.
nasze uwagi: obsługa zamówienia zupełnie nieprofesjonalna, najpierw się okazało, że nie ma misek które zamówiłam, mimo, że miały status obecnych na magazynie a za które zapłaciłam z góry, ok, otrzymałam zwrot środków na konto, z misek zrezygnowałam, następnie, przy pakowaniu mojego zamówienia dziwnym trafem okazało się, że nie ma ziół na których bardzo mi zależało - miały przyjechać za 2 dni - postanowiłam poczekać - kiedy otrzymałam paczkę, dwa produkty ziołowe miały datę do konca grudnia 2010 przy czym jest zasada, że nie sprzedaje się produktów które mają datę krótszą niż 3 miesiące... korzeń mniszka dodatkowo zawierał robaki... nie wiem czy miałam takiego pecha do sklepu czy tam tak zawsze, ale już się o tym nie przekonam, to moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tym sklepie. Plusem napewno jest miła obsługa, propozycja zwrotu pieniędzy/wymiany produktów z krótką datą itp - ale nie oszukujmy się - więcej z tym zachodu niż to w ogóle warte. a na dokładkę polecam zdjęcia: zakupy w Animalii (http://kam.pl/~alinka/zakupyAnimalia)
 [niepolecam]

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: BigAndSylwia w 13 Lis, 2009, 10:59
adres sklepu: www.sklep.videozoo.pl
czas realizowania zamówienia:2 dni (na 3 zamówienia, za każdym razem 2 dni)
subiektywna ocena: jak i wielu jest to również i mój ulubiony sklep netowy, zamówienia są tak szybko realizowane że w czwartek w nocy przelewałem pieniążki, a w sobotę już było u mnie, nie spotkałem się z takim czymś nigdy, muszę przyznać że nie lubiłem kupować w sklepach internetowych, właśnie ze względu na dostawę, i całe miasto zleciałem żeby się przed tym ustrzec, ale nie było nigdzie karmy, same vitapole i dako... no żenada,więc zostało mi zamówić w videozoo, zamówiłem, zapłaciłem i myśle "teraz poczekamy..." a tu sobota i jest wszystko, dobrze zapakowane(a to ważne, bo zapewnia dobre warunki dostawy),otwieram i w gratisie ziółka wrzucone(nie ważne że za 3zł... chodzi o sam gest, aż mi się miło zrobiło :) fajnie że się tak zajmują tym sklepem) miła obsługa, nawet bardzo, gdy za drugim razem dzwoniłem dowiedzieć się kiedy by mieli mniszka, ten sklep jest na prawdę rewelacja, każdemu mogę spokojnie polecić

/zaktualizowalam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Orossimo w 15 Lis, 2009, 00:37
adres sklepu: www.animalia.pl
czas realizowania zamówienia: DOBRE PYTANIE
subiektywna ocena: odnośnie tego sklepu mam same najgorsze odczucia:((( mimo przemiłej obsługi i kontaktu ze sprzedawcą to, że jestem szczerze zawiedziona to mało powiedziane :((( złożyłam w tym sklepie zamówienie UWAGA 22 PA¬DZIERNIKA i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionych rzeczy - z przyczyny bardzo prostej wystawiają na sprzedaż rzeczy których nie posiadają, i nie chodzi mi tutaj nawet o to, że przy każdym produkcie jest czas oczekiwania ( który jak widzę jest wzięty z kosmosu ), na skompletowanie swojego zamówienia czekam już prawie miesiąc a oni nawet nie wiedzą kiedy produkt będzie dostępny; co z tego, że niby mają duży asortyment jak jest on całkowicie wirtualny. Chcę dodać, że produkt którego ciągle brakuję miał czas oczekiwania 1-3 dni ( jasne ) a informacje o tym, że nie ma go w ich hurtowni otrzymałam UWAGA 3 dni temu ( a mineły 3 tygonie )...po prostu bez komentarza. A sprawa kompletowania produktów była problemem przy każdym z nich i w żadnym wypadku nie przestrzegali terminu zamówienia. Obecnie jestem wściekła bo zapłaciłam za zamówienie przed jego wysłaniem, inaczej pewnie dawno już bym zrezygnowała i kupiła w innym sklepie, a dodatkowo wkurza mnie fakt, że zamówiłam rzeczy naprawdę potrzebne... NIE POLECAM NIKOMU TEGO SKLEPU!!!  [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam] [niepolecam]

ps. więc w takim wypadku niech swoją miłą ale niekompetentną obsługę wsadzą głeboko

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: olutek w 19 Lis, 2009, 13:19
adres sklepu :  www.paszczak-sklep.pl/
czas realizowania zamówienia : 7 dni
subiektywna ocena: zamówienie złożyłam w czwartek, ponieważ bylo to popołudniu bardziej to pieniążki doszły dopiero w piątek , i było też info na stronie ze zamówienia realizują dopiero od 16 po długim weekendzie , wiec to ze w środę wysłali i jest już dziś ta paczka wydaje mi się dość szybko. wszytko jest.  :)

ps. wystawie ocenę jak wrócę do domku i wszystko obejrzę. ale myslę ze  [polecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Bożena w 23 Lis, 2009, 22:07
adres: http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji: błyskawicznie
subiektywna ocena: jestem mile zaskoczona postawą właścicielki sklepu.Otóż 11listopada złożyłam zamówienie .Miałam dokonać przelewu ale niestety padł mi komp.Dzisiaj otrzymałam przesyłkę a w niej szereg gratisów.Zdziwiłam się ponieważ nie uregulowałam należności.Właścicielka sklepu wysłała mi  wiadomość "Proszę wpłacić na konto, jak tylko będzie Pani miała taką możliwość. Nie wysyłaliśmy za pobraniem, bo to przecież droższa opcja. Nie jest to Pani pierwsze zamówienie, więc nie mamy podstaw, by Pani nie ufać." Nadmieniam że zamówienie  zrobiłam na kwotę 125zł. Powiem  szczerze już dawno nikt mnie tak nie zaskoczył. [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mefka w 28 Lis, 2009, 01:21
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: mega szybko - kurierem, zamówiłam we wtorek a paczka była już w czwartek
subiektywna ocena: Sklep posiada szeroki asortyment produktów, przede wszystkim jedzenia dla szynszyli, dlatego jak robić zapasy to tylko tam. Przesyłki są kompletowane i pakowane jeszcze tego samego dnia co złożone zamówienie ( jeśli czegoś nie mają, to zawsze jest odpowiednia informacja ).  Są rabaty na koszt przesyłki - nawet do 50% taniej, a czasami dodają gratisy w postaci próbek jedzenia.
nasze uwagi:  POLECAM! zamawiałam już dwukrotnie i ani razu się nie zawiodłam    [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: got3 w 24 Lut, 2010, 11:23
adres sklepu:www.sklep.videozoo.pl (http://www.sklep.videozoo.pl)
czas realizacji zamówienia:zamówione w czwartek, wysłane tego samego dnia po południu (paczka ekonomiczna) i doszło już w poniedziałek :)
subiektywna ocena:Jestem bardzo zadowolony z zakupów - zioła mają długą ważność (tak jak prosiłem), a do tego dostałem mały gratis w postaci suszonej natki pietruszki i ulotki HP. Niby nic, a jednak miły prezent :) Szybka i miła obsługa. Pełen profesjonalizm :)
[bardzopolecam]

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Aurelia w 27 Lut, 2010, 19:00
adres sklepu: www.sklep.swist.com.pl
czas realizacji : we wtorek zapłaciłam, paczkę dostałam po tygodniu, bo doszło do pomyłki w wysyłce. teoretycznie powinna dojść w piątek. (w czwartek było wysłane kurierem)
asortyment: przyznaję, że jak na szynszyle, to kiepski. Kupowałam raczej akcesoria, które maja korzystne ceny, a nie ziółka. Basen do kąpieli jest  około tańszy niż w konkurencyjnych sklepach :)
ogólnie: bez zachwytów, bo jednak doszło do pomyłki z paczką, ale była dobrze zapakowana i zostałam przeproszona.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: natalie1988 w 02 Mar, 2010, 20:48
adres sklepu http://www.planeta-zoo.pl/
czas realizacji zamówienia: błyskawicznie
subiektywna ocena:bardzo dobry sklep, konkurencyjne ceny. To już moje kolejne zamówienie, zawsze bardzo miła, profesjonalna i błyskawiczna obsługa. Pani Kasia jest niezwykle pomocną osobą. Wszystko bezpiecznie zapakowane. Zawsze w paczuszce czekają gratisy :) Tym razem dostałam pełnowymiarowe opakowanie ziółek HP :) Jestem zachwycona sklepem Planeta-Zoo :) Polecam  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: olutek w 26 Mar, 2010, 10:38
adres sklepu: www.animalia.pl
czas realizacjii: 6-7 dni
subiektywna ocena :  rzeczy ktore zamowilam byly ok , data waznosci dluga....nic popsutego , ale czas zamowienia..dlugo czekalam...bo mieli chyba jakis problem...A ja zamowilam by miec sianko szybko bo juz niemialam, i wyszlo ze musialam dokupic dodatkowo w sklepie...  :D ale i tak polecam  :D

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: got3 w 07 Kwi, 2010, 13:24
adres sklepu: www.psiraj.pl
czas realizacji zamówienia: Trochę ponad tydzień, ale wynikało to z przesunięcia dostawy granulatu (normalnie czeka się 3-5 dni).
subiektywna ocena: Niewątpliwą zaletą sklepu są ceny - chyba nigdzie nie ma taniej. Dodatkowo przy zakupach powyżej 99 zł wysyłka jest gratis. Asortyment to głownie pokarmy dla kotów, psów i gryzoni oraz żwirki i podłoża. Jest trochę akcesoriów, ale w przypadku gryzoni nie ma szału ;) Kontakt zawsze miły i bezproblemow. Czekam właśnie na kolejną przesyłkę ze sklepu.

Gorąco polecam!  [bardzopolecam]

/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: got3 w 28 Kwi, 2010, 09:53
adres sklepu: www.psiraj.pl
czas realizacji zamówienia: Zamówione we wtorek, wysłane w środę, doszło w czwartek - 2 dni :).
subiektywna ocena: To moje drugie zamówienie w tym sklepie. Zamówiłem 3x żwirek super pinio 35 l w bardzo okazyjnej cenie 35 zł każdy. Do tego wysyłka była darmowa - nie wiem jak im się to opłaca, ale ja jestem bardzo zadowolony :)

Gorąco polecam!  [bardzopolecam]

/zaktualizowane*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza <")))/ w 01 Maj, 2010, 21:43
adres sklepu: www.zoosklep.pl
czas realizacji zamówienia: nie zrealizowane
subiektywna ocena: To było drugie zamówienie mojej mamy w tym sklepie. Zapłacone przedpłatą. Po 2 tygodniach mama wysłała maila z zapytaniem co sie stało, że nie przysłali paczki. Brak odpowiedzi. W 3-cim tygodniu zadzwoniła i usłyszała w odpoiwedzi, że nie mają i nie będą mieli juz danego towaru! Mogą wysłać jakieś inne towary. Mama poprosiła o zwrot pieniędzy, bo już wolała kupic sama gdzieś indziej niż znowu czekać. Jutro mija 30 dzień od złożenia zamówienia. Dzis mama dostała sms (! - czyżby brak odwagi cywilnej właściciela/pracownika, żeby zadzwonić - w ofercie sklepu nie ma powiadomień sms... -.-') Co ciekawsze na stronie w historii zamówień, ostatnie figuruje jako zrealizowane dnia: 29 kwietnia br.! Ogólnie uczucia z mamą mamy mieszane i nie polecamy sklepu, szkoda nerwów.

[niepolecam]

/*zaktualizowałam ranking
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Ciupelek w 08 Lip, 2010, 15:02
adres sklepu: http://psiraj.pl
czas realizowania zamówienia: kiedy nie bierze się karm to 2-3 dni, jak już karmy to dłużej ponieważ ściągają od producenta żeby miało jak najdłuższą datę ważności
subiektywna ocena: Bardzo dużo psich i kocich rzeczy, gryzoni troszkę mniej, ale można poprosić o dodanie czegoś. Najważniejsze karmy są, Pinio, Pucek. Niestety nie ma fajnych ziółek, tylko jakieś mieszanki. Wysyłka tania, a powyżej 99 zł darmowa. Ceny najniższe co mi akurat bardzo pasuje.

 [bardzopolecam] [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 18 Sie, 2010, 09:04
adres sklepu: http://sklep.videozoo.pl
czas realizowania zamówienia: doba
subiektywna ocena: asortyment coraz szerszy, jeśli o gryzonie i szynszyle chodzi, nic mi tam nie brakuje więc zakupy robię w miare często. 50% zniżki na wysyłkę przy zakupach powyżej 100zł to genialna rzecz. Obsługa klienta jak zawsze bardzo miła.
nasze uwagi:  Paczka doszła do mnie w ciągu 24h, nawet nie zdążyłam za nią zapłacić - bo ponoć stałym klientom wysyłają gdy dostaną zamówienie a nie wpłatę, miłe. :)

zdecydowanie polecam! [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 05 Wrz, 2010, 12:58
adres sklepu: http://gryzoland.pl/
czas realizowania zamówienia: 3 dni
subiektywna ocena: asortyment dla gryzoni bardzo szeroki, ceny konkurencyjne, obsługa miła i profesjonalna, dobry kontakt z Olą, kupując u niej nie kupuję u anonimowej osoby tylko u znanej użytkowniczki szczurowych forów.
nasze uwagi: No i znów paczka doszła do mnie nim zdążyłam zapłacić, cieszy mnie to zaufanie, to bardzo miłe, wysyłka szybka, paczka doszła w ciągu 3 dni.

zdecydowanie polecam! [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 05 Wrz, 2010, 13:23
adres sklepu: http://www.planeta-zoo.pl
czas realizowania zamówienia: 2tygodnie
subiektywna ocena: asortyment bardzo szeroki, ceny mało konkurencyjne ale wiele rzeczy można kupić tylko tam... obsługa była miła.
nasze uwagi: sama napisałam że to nic naglącego, że jeśli jakiś towarów nie ma to wolę poczekać i dostać je jedną paczką niż na raty, chociaż 2 tyg to strasznie długo, jeszcze nigdy nie czekałam tyle na dostawę. gratis dostałam kolby vitakraftu, karmę emotion beauty dla szynszyli i gazetkę cztery łapy, co było bardzo miłym gestem :)

ciężko wystawić negatywa czy pozytywa, transakcja taka nijaka.. ani bardzo na plus, ani bardzo na minus, nie wiem jak to oceniać

/zaktualizowałam
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: dream* w 07 Wrz, 2010, 09:34
adres sklepu: http://www.zooplus.pl
czas realizowania zamówienia: tydzień
subiektywna ocena: asortyment bardzo szeroki i unikatowy, wielu z tych rzeczy nie można nabyć w polsce, minus jest taki, że np kupując zioła JR Farmu nie ma polskich etykiet. ceny na oko mało konkurencyjne, ale przy zniżkach które oferują (dla nowych klientów) i okresowych promocjach się opłaca.
nasze uwagi: jedyny minus to utrudnienie we wpłacie na niemiecki adres konta, kod pocztowy w ogole nie chciał mi przejść w poleceniu przelewu i w efekcie musiałam się sporo nakombinować, poza tym przelew się długo księgował co wydłużyło znacznie czas oczekiwania na paczkę.

 [bardzopolecam]


/zaktualizowałam
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: si w 27 Wrz, 2010, 08:55
adres sklepu: www.zoo-sklep.pl
czas realizowania zamówienia: za długo :) nie pamiętam, trzy tygodnie?
subiektywna ocena: cenowo całkiem przystępny, asortyment nie powala, ale mają niektóre produkty których nie można dostać w innych sklepach, obsługi brak- nie udało mi się skontaktować telefonicznie żeby dowiedziec sie gdzie zginęła moja przesyłka, nie wierzcie w czas realizacji zamówienie, bo nawet jak jest ono dostępne może "iść" nie kilka a kilkanaście dni.
[bacik]

adres sklepu: www.zooplus.pl
czas realizowania zamówienia: dochodzimy do dwóch tygodni, a to jeszcze nie koniec
subiektywna ocena: spory asortyment, ceny wysokie, niekiedy wyższe niż w stacjonarnych sklepach, znizki dla nowych klientów dość korzystne, niestety dla stałych juz nie tak bardzo, plus to dostawa gratis przy zakupach >100zł (niezależnie od gramatury przesyłek jak w innych sklepach), odpowiedzi na zapytania mailowe- plus minus półtora tygodnia, minus- wyłącznie kontakt mailowy. Nie wiem co o nim napisać, bo po wręcz błyskawicznej przesyłce teraz mają straszne opóźnienia i zero kontaktu. podobno można sprawdzić status zamówienia w gls- mojej przesyłki ciągle tam brak, więc nie wiem czy to funkcjonuje.

Na razie pozostawiam bez oceny
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Szylka0506 w 26 Paź, 2010, 08:26
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/
czas realizowania zamówienia: na bardzo wysokim poziomie, nie mam żadnych uwag, w dniu przelania pieniązków zostają one zaksięgowane, a paczka wysłana i już na drugi dzień jest dostarczona.
subiektywna ocena: nie wygórowane ceny, bogaty asortyment w porównaniu z innymi sklepami.
nasze uwagi: podoba mi się możliwośc monitorowania statusu zamówienia, bardzo miłe podejście do klientów, dobry kontakt z właścicielem sklepu.
no i jeszcze bym zapomniała gratisy na dobry początek współpracy, oraz dla stałych klientów. Obnizone koszty dostawy z zalęzności od kwoty zamówienia.


 [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] a nawet 6+


/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Black_Queen w 13 Lis, 2010, 11:15
adres sklepu: http://www.sklep.videozoo.pl/index.php
czas realizowania zamówienia: 5 dni
subiektywna ocena: Cena produktów, jest w miarę. Nie za drogo i nie za tanio. Asortyment jest bardzo zadowalający ! A obsługa klienta rewelacyjna :)
nasze uwagi:
+ Gratis do pierwszego zamówienia
+ Czas realizacji zamówienia
+ Miła obsługa klienta
Ocena: [bardzopolecam]


/zaktualizowałam*
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: si w 17 Mar, 2011, 13:03
c.d. przygody z ZOOPLUSEM
za drugą przesyłkę daję minusa [niepolecam]
Bardzo długo nie dostawałam odpowiedzi na maile jakie słałam do sklepu w poszukiwaniu swojej przesyłki. Zero odpowiedzi. Szukałam po numerze przesylki w firmie kurierskiej ( w końcu"możesz śledzić losy swojej przesyłki". Tak, ale tylko w kraju... :)
W końcy już trochę wkurzona brakiem jakiegokolwiek zainteresowani ze strony sklepu, zatrudniłam druga połówkę do rozmowy telefonicznej ( niestetny nie znam niemieckiego, a znalazłam tylko nr telefoniczny do Niemiec).
Bardzo miły pan w ciągu 5 mitnut dowiedział się że przesyłka "zaginęła w trasie"! Przeprosił i tłumaczył się że NIKT ich o tym nie poinformował.
W końcu dotarło. To było ostatnie zamówienie w tym sklepie. I nie chodzi o to że zgubili przesyłkę ( metr na 50 cm ;)), ale o totalne wypięcie się na klienta i zero kontaktu. Jeszcze raz  [niepolecam]
A to moje nowe odkrycie:
adres sklepu: http://keko.pl/
czas realizacji zamówienia:1 dzień [polecam]
subiektywna ocena: rewelacyjny kontakt, jeśli są jakieś niejasności momentalnie dzwonią, dostawa jest błyskawiczna, obsługa bardzo miła, ceny 'przyjazne dla klienta', gratisy ( chociaż te dostałam raz na trzy przesyłki)
Na razie mały asortyment, kupuję tam zawsze karmy i jeśli zdarzy się że czegoś nie ma, obsługa jest skłonna to zamówić. Przesyłka płatna, ale powyżej 100 zl za darmo.
Polecam !
Ocena: [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: patuu97 w 17 Mar, 2011, 17:35
Ostatnio kupowałam w videozoo. Jak większość osób jestem bardzo zadowolona. Przesyłka szybko dotarła, nie było żadnych problemów  [-chomik-]  :). Podoba mi się to, że ceny są dosyć przystępne. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolona.


Moja ocena:  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Patinka2310 w 17 Mar, 2011, 18:17
Ja najbardziej polecam Videozoo i oczywiście Zooplus- mają tam parę całkiem ciekawych rzeczy :) i przesyłka też dotarła szybko http://www.zooplus.pl/
Ocena:  [bardzopolecam]

Nawet jak się płaci za wysyłkę jest taniej niż w innych zoologicznych gdzie przesyłka jest darmowa jak się zrobi zakupy za ponad 100 zł.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Cono w 17 Mar, 2011, 20:39
Polecam szczerze http://www.sklep.videozoo.pl/ - naprawdę szybko realizują przesyłki. Zwykle mam paczkę na drugi dzień po wpłacie na konto. Dla mnie to ważne bo zamawiam u nich jedzenie, zioła i suszki. Zawsze potwierdzają że pieniądze wpłynęły, zawsze mam info że paczka wysłana. I gratis do każdej paczki! Mają szeroki asortyment JR Farm - jak dla mnie najlepsze produkty.

+ za szybką wysyłkę
+ za miłą obsługę
+ za potwierdzanie mailem wszystkiego.

 [bardzopolecam]   
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Dzuzi w 02 Cze, 2011, 20:38
www.gryzoland.pl

omijajcie ten sklep szerokim łukiem, po mimo tego, że Dream polecała ją - moja opinia jest calkiem inna...

zamówienie złożone 24 kwietnia, towar otrzymałem 13 maja (pościskany, do każdej karmy dostało sie powietrze, malutkie dziurki w opakowaniu ;/ brakowało 4 produktów których brakowało na stanie miałem dostać w późniejszym terminie - do dziś nie ma ani towaru ani pieniędzy... (napisała mi właścicielka ze likwiduje sklep i że zwróci mi pieniadze, prosi o dane - no i nic, nawet telefonu nie ma odwagi odebrać)

WIELKI minus dla tego sklepu... [bacik]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza <")))/ w 17 Gru, 2011, 11:58
adres sklepu: http://www.swiat4lap.pl/
czas realizowania zamówienia: czas realizacji to ok. 4dni (z weekendem jako dniem zakupu)
subiektywna ocena: w ofercie ma same dobre marki karm dla szynszyli, produkty z długim terminem, opakowania czyste, większość towaru dostępna od ręki. suszonki w stanie bardzo dobrym.
nasze uwagi: po zakupie w ciągu 24h na maila dostajemy potwierdzenie dostępności produktów, jeśli wszystkie są skompletowane robimy przelew. po wysłaniu zamówienia do nas, na stronie pojawiają się dane kuriera i nr przesyłki. Przesyłka kurierem 15zł.

Produkty zakupione przeze mnie:
1 x    HERBAL PETS Owoce pól i lasów II – króliki i gryzonie 75g
1 x    HERBAL PETS Chipsy naturalne - pasternak 125g
1 x    HERBALL PETS Chipsy Naturalne - gruszka 75g
1 x    HERBAL PETS Ziołowy bukiet dla szynszylek 100g
1 x    HERBAL PETS Karma ziołowo-owocowa Szynszyla 150g
1 x    ZUZALA CYKORIA PODRÓŻNIK 75G
1 x    ZUZALA KORZEŃ MNISZKA 75g
1 x    HERBAL PETS Gryzaczki melisowe dla królików i gryzoni 140g
1 x    RodiCare basic 1000g granulat
1 x    Pył kąpielowy PUCEK uzupełnienie 2 l worek
1 x    Zioła na odporność - Nature Herbs Immunity 60 g

Zdecydowanie polecam [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: piotr w 03 Sty, 2013, 11:34
Adres sklepu: allegro.pl/sklep/21875817_anna-marine?id=21875817
Sklep anna marine to wyjątkowo bogaty asortyment dla naszych milusińskich. Ceny w sklepie są bardzo niskie, a niektóre artykuły tańsze o 20-25 % jak w popularnych sklepach internetowych, z których do chwili obecnej korzystałem. Ważne dla mnie są bardzo niskie koszty transportu, szczególnie gdy ktoś nie robi zapasów, a kupuje częściej lecz w mniejszych ilościach. Na przykład koszt przesyłki ziół, gryzaków, kolb i itp listem poleconym ekonomicznym to kwota 5 zł !!.
Pani Anna Bodnar właścicielka sklepu to osoba wyjątkowo miła i komunikatywna. 

Reasumując, zdecydowanie polecam  [polecam].

Moja ocena: [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: Mysza <")))/ w 24 Sty, 2013, 19:32
adres sklepu: http://www.karmazdostawa.pl/

czas realizowania zamówienia: 13 dni
subiektywna ocena: na plus zaliczam informacje telefoniczną o brakach na magazynie, na minus długi czas realizacji i towary po terminie!

nasze uwagi: złożyłam zamówienie ponieważ sklep jako jeden z nielicznych reklamował się już dostępnością karmy (http://www.karmazdostawa.pl/images//min/product_min/CrispyPelletsChDegu.jpg)
na której czasie zamówienia bardzo mi zależało, plus kilka innych smakołyków dla psa i szylek. Zapłaciłam przedpłatą, mój błąd. Za pobraniem zawsze można zrezygnować jak czegoś nie ma. Po 2-ch dniach dostałam telefon, że brak właśnie tej karmy i jakichś suszonek. Informację zaliczyłam na ogromny plus i nie chcąc robić sprzedawcy problemów zgodziłam sie poczekać na przedłużoną realizację. Natomiast dziś po rozpakowaniu przesyłki zaliczam spory MINUS z powodu towarów PO TERMINIE, karma versele 1kg oraz truskawki Zuzali z uwaga -> odciętą częścią metki gdzie jest napisana data ważności. To akurat łatwo sprawdzić, bo Zuzala ma metkę papierową obramowaną a w tym przypadku brakuje 1/5 metki i ramki, którą odcięto. No i to zaliczam na minus. Na smakołykach dla psa w ogóle nie ma daty przydatności do spożycia, a to już dziwne.

Ogólnie gdybym miała polecić, to nie polecam. I chyba wracam do mojego ulubionego sklepu animalia.pl
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: guta w 06 Lip, 2013, 17:22
adres sklepu: http://www.zdrowyzwierzak.pl/ (http://www.zdrowyzwierzak.pl/)
czas realizowania zamówienia: 2 dni

Polecam sklep dla osób które uznają że najwyższy czas wymienić szylkom mieszkanko :) Mają w ofercie bardzo duże klatki za stosunkowo niską cenę, do mnie właśnie przyjechała klatka o wysokości 1,20 m, co prawda trochę trzeba się pomęczyć z jej złożeniem i zamontowaniem półeczek, ale warto :) klatka wygląda na solidną, nie zauważyłam obluzowanych prętów no i dotarła bardzo szybko - zamówiłam ją w poniedziałek wieczorem i dotarła do mnie już w środę. Do tego transport tego kolosa kosztował tylko 15 zł.

Zdecydowanie polecam  [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: 5zy5zka w 14 Maj, 2014, 10:18
To ja dorzucę do listy jeszcze 2 sklepy godne polecenia:

adres sklepu: http://www.zwierzakowo.pl/ (http://www.zwierzakowo.pl/)
czas realizowania zamówienia: 1-2dni, zwykle wysyłają paczkę następnego dnia
subiektywna ocena:  [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam] kupuję w tym sklepie odkąd tylko mam szynszyle i jestem z niego bardzo zadowolona

cena produktów - moim zdaniem ceny są dość dobre zwłaszcza na produkty, które mnie interesują
asortyment - mają większość produktów, które kupuję moim futrzakom, czyli przede wszystkim karmę Beaphar (2 rodzaje), zioła Tivo i Herbal Pets (z tego najwięcej biorę gałązek). Mają też Versele Laga i podłoże Pinio (małe i duże).
obsługa klienta - bardzo dobra, uprzejma i rzeczowa. Jeśli jest jakieś opóźnienie w wysyłce, informują o tym telefonicznie. Jeśli brakuje im jakiegoś towaru na stanie, dzwonią z pytaniem czy chce się czekać na dostawę, czy np. zamienić na inny produkt (np. paczkę babki na paczkę porzeczki itp.).
wysyłka - darmowa, jeśli kwota zamówienia wynosi od 99zł (co przy produktach dla szynszyli nie jest trudne, zwłaszcza jak ktoś robi zapasy. Ja zwykle zamawiam po 6 paczek karmy, zapas ziół i gałązek, więc wysyłkę kurierem zawsze mam darmową, dochodzi zwykle następnego dnia).

nasze uwagi: ich domyślną firmą kurierską jest GLS. Wrocławski oddział tej firmy to po prostu porażka... niszczą paczki i zmuszają klientów do odbierania paczek z ich magazynu. Także w uwagach do zamówienia należy wpisywać, żeby wysłali inną firmą kurierską i bez problemu to robią. Nie wiem jak jest z GLS  w innych miastach, ale gdyby ktoś zamawiał tam z Wrocławia to niech koniecznie poprosi o innego kuriera.

================================================

adres sklepu: http://www.zoofaktor.pl/ (http://www.zoofaktor.pl/)
czas realizowania zamówienia: 1-2 dni
subiektywna ocena:  [bardzopolecam] kupuję tam od ponad roku, nie mam żadnych zastrzeżeń
cena produktów - droższe niż w zwierzakowie, ale nie jest źle
asortyment - tam robię zakupy ziół Zuzali i od czasu do czasu drewniany domek dla moich kosmatych szarańczy. Mają Versele Laga i Beaphar, niestety tylko Care+. Z ziół mają też Herbal Pets.
obsługa klienta - dobra, uprzejma.

nasze uwagi: za wysyłkę niestety zawsze się płaci

------------------------------------------------------------------------

W obu przypadkach wysyłane zioła i karma (zwierzakowo)  zawsze były świeże i pachnące.
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: krecik w 14 Maj, 2014, 14:18
Ja dorzucę dwa słowa w kwestii sklepu Zwierzowisko.

Dla mnie najważniejszy plus  to produkty   dostępne od ręki w stacjonarnym sklepie, który na szczeście mam rzut beretem.

Druga sprawa, produkty, które nie są dostepne mogą się stać dostepne. Bio lapis, którego niestety zmuszona jestem używać regularnie nie był dostępny, po napisaniu maila, że chciałabym zamówić, chyba po tygodniu się pojawił. Więc jesli produkt jest dostępny w hurtowniach obsługa myślę, chetnie go zamówi dla swoich klientów :-)

I kolejna rzecz, która kiedyś mnie urzekła - Wracałam z Radarem od weterynarza i po drodze wstąpiłam po żwirek - mała awaria iii... zostałam razem z Radarem i żwirkiem podrzucona do domu ;-) Baaardzo to to było sympatyczne :-)
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: KarolinaGliwice w 14 Maj, 2014, 15:49
adres sklepu: http://www.keko.pl/ (http://www.keko.pl/)
czas realizowania zamówienia:1-2 dni
subiektywna ocena: bardzo miła obsługa , tanie karmy, darmowa przesyłka od.99zł , osobiście zamawiam z tego z sklepu i jestem zadowolona  [polecam]
nasze uwagi: brak produktów od   .Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: matti4411 w 15 Cze, 2014, 11:09
adres sklepu: http://animalia.pl/ (http://animalia.pl/)
czas realizowania zamówienia: bardzo szybki ,chyba że czasem czegoś im brak z asortymentu i muszą dokompletować to i tak czekam max do 5 lub 6 dni więc jest spoko :)
subiektywna ocena: mają mase fajnych rzeczy (ja kupuje tylko dla szynszyli) dużo znanych i dobrych firm,często dają rabat lub są u nich promocje,ceny są okey jak dla mnie ,że tak powiem wyśrodkowane więc jestem zadowolona.Mały minusik ,że z dwa razy pomylili produkt ale to drobna pomyłka a jedzonko było tak czy siak dla szylków więc spoko za to w następnej paczce za pomyłke dali gratisy więc o czym tu mówić. Jestem na tak :)
nasze uwagi: hmm szybki kontakt,miła obsługa,odpisuja na każdą wiadomość,można śledzić w jakim stadium jest nasza przesyłka i wgl same plusiki.  [-chomik-] [-chomik-]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ania.mainczyk w 18 Sie, 2014, 08:40
Witam,
polecam ten sklep internetowy :)
http://www.zdrowyzwierzak.pl/ (http://www.zdrowyzwierzak.pl/)
 Bardzo dobrej jakości jedzonko oraz wyposażenie dla moich szyszek.  [bardzopolecam] [bardzopolecam] [bardzopolecam]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: elkasia2 w 23 Sie, 2014, 23:20
Jeżeli chodzi o kupno klatki, to też zdecydowanie polecam sklep zdrowyzwierzak :) Duży wybór, można do wybranej klatki bez problemu domówić półki i trafić na naprawdę fajne promocje :) Ja trafiłam na jakąś super hiper i za swoją szynszylową klatkę zapłaciłam tam 102 zł (już razem z transportem) ;) Co do innego asortymentu nie uważam go za jakiś super bogaty, ale klatek mają sporo :)
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: mama_buka w 21 Maj, 2015, 16:07
Witam,
mogę się podpisać obiema rękami pod sklepem zoologicznym online tukan24.pl. Nigdy nie miałam żadnych problemów z zakupem ani oczekiwaniem na paczkę. Kupiłam tam furminator dla mojej małej Lusi, karmy dla szynszyli, wanienki dla szynszyla po przystępnej cenie i szamponik. Przy zamówieniu powyżej 150zł i paczce do 30kg transport jest gratis. Mają bardzo przyjazny stosunek do klienta,  są otwarci na nowe sugestie, ale również udzielają porady dt. naszych milusińskich :)  [good]
Tytuł: Odp: SKLEPY INTERNETOWE - polecane i odradzane.
Wiadomość wysłana przez: ilona43 w 07 Paź, 2019, 12:21
adres sklepu: https://www.krakvet.pl/ (https://www.krakvet.pl/)
czas realizowania zamówienia:1-2 dni
subiektywna ocena: bardzo miła obsługa , tanie karmy, darmowa przesyłka od.99zł , osobiście zamawiam z tego z sklepu i jestem zadowolona  [polecam]
nasze uwagi: swietna obsługa klienta
 [bardzopolecam] [bardzopolecam]
SimplePortal