29 Mar, 2024, 14:32

Autor Wątek: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...  (Przeczytany 22031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Gru, 2009, 14:31 »
ORGANIZACYJNIE: BigAndSylwia ostrzezenie za obrazę innego uzytkownika Forum.

@Belzebuba - grupa "nowicjusz" rzeczywiście jest niedopracowana i informacje o sposobie traktowania takich ludzi nie są odpowiednio rozpropagowane.
Wynika to z faktu ze niewiele osób czyta "regulaminy i ogłoszenia" ... teoretycznie wiec aby być w porządku i aby nikt nie mógl "sie przyczepic" mozna taki temat stworzyć i zasady ogłosić.

@WSZYSCY - Problem jednak tkwi w tym ze tak naprawdę to każdy z użytkowników powinien się zastanowić co wpisuje i poświadcza własnym nickiem.
Za taka tresc odpowiada kazdy uzytkownik i wtedy rozpatrzeć można co zrobić ma z tym obsługa Forum.
Jesli ktoś wpisał "szylek CI ZDECHNIE - gratuluje, nic nie wiesz ..." to w teorii nie łamie w żaden sposób Regulaminu Forum wiec tylko wtedy obsluga moze zareagować jeśli ktoś poczuje się obrażony (stąd wzmianka o opcji "zgłoś do")
Jeśli z góry zaczniemy zakładać ze powyższy post może jest obraźliwy to w zasadzie powinniśmy tak naprawdę rozdzielać ostrzeżenia na prawo i lewo ... taka opcja jest moim zdaniem jak najgorsza z możliwych bo natychmiast WSZYSCY się poczują obrażeni.

W całej tej dyskusji mi osobiscie nie podoba się ze ani osoba "obrażona" ani "obrażająca" nie mówią nic o swoich odczuciach a osoba z boku zaczyna gardłować w sprawie demokracji i traktowania uzytkowników, przy okazji ewidentnie kreując się na lidera i wszechwiedząca wyrocznię ... (a wiadomo ze takie osoby są tylko w obsłudze Forum <żart> ...)

Moje wypowiedzi głównie miały na celu wyjasnienie BigAndSylwia ze jego teorie są niepotrzebne LUB bardzo potrzebne ALE TAM GDZIE BYÆ POWINNY.
Wielokrotnie sugerowałem i mówiłem wprost zeby zalozyc ku temu osobny wątek, tymczasem nikt tego nie słucha lub nie ma tyle odwagi aby podyskutować na takie tematy TAM GDZIE MOŻNA i w wątku ODPOWIEDNIO w tym celu zalozonym.
Moja poprzednia inicjatywa zakończyla sie poprzednio niedobrze ... tym razem ... znowu jest niefajnie.

Prosiłbym abyście postarali się oddzielić swoje uwagi i kierowac je do odpowiednich osób lub podawać propozycje poprawy sytuacji. Bo gadać że "jest źle" to mozemy sobie długo i namiętnie.

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Gru, 2009, 19:38 »
mi tak się to podoba,taki vip bez wysyłania smsa :D od razu widać że piszę hehehe, a jak będzie drugi warn to będzie czerwony kolor? bo bym się postarał, gdyż nie lubię żółtego, heh :) w prawdzię "wywalony w kosmos" oznacza "odjechany, spoko, wyczesany" i nie jest to obraza, ale traktujcie to jak chcecie :D da rade czerwone??

heh co do nowych,belzebuba ja się z tobą zgodzę, memor też był traktowany kiepsko, bo ma przecież 16lat... (taką informacje dostałem...) nie wolno mu mówić poważnych tematów, bo przecież ma 16 lat... jeju. Jest sporo czegoś takiego, niestety... każdy reaguje jak go zaprogramowano :)

co do arogancji... chyba gdy się przedstawiałem to pisałem, iż jestem narcyzem, egoistą i arogancki... hm... raczej tak, bo zwykle od razu piszę ludziom z kim mają do czynienia, i najlepsze że mi z tym dobrze ;) nigdy się nie denerwuje przez to, bo "po co się denerwować, to tak jakby wyżywać się na własnym ciele za głupotę innych" i tak też motto moje brzmi ;), spokojnie, nie musisz mnie oszczędzać... pracuję, jak każdy, uczę się, jak większość, żyje... JAK NIKT INNY :D

jednak dobrze że są jeszcze osoby które się zgodzą ze mną... :) świat jednak nie zmierza ku zatraceniu ^_^

Andreas, bronić się można, lecz czasem nie wypada...(tłumaczyć się niepotrzebnie) xD
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2009, 19:42 wysłana przez BigAndSylwia »

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

marchewka^^

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Gru, 2009, 20:02 »
Kochani , nikt nie jest idealny ! Kłótnie zdarzają się często ale to może nawet lepiej dla tego Forum :P Bez tych kłótni to forum było by nudne  a takto jest o czym poczytac :D Gdyby nie nowicjusze to forum przestało by istnięc.Nikt by o nic nie pyatał bo wszystko jest zapisane w odpowiednich działach :) Ja podziwiam Big bo on jako jedyny umie sie sprzeciwic .Wszyscy tylko : 'ADIMOWIE SĄ SUPER.KOCHAMY ADMINÓW'  itp. a nawet Adminowie i ''znawcy'' szylek popełniają błędy :P :P Gdyby nigdy nikogo nie ponosiły emocje to świat byłby nudny a szczególnie to forum.Nie sądze ,ze te pyskówki są fajne i potrzebne ale uwżam ,że powinniście (ADMINOWIE) trochę odpuścic i lżej traktowac takie sprawy  :D To są tylko moje przypuszczenia na ten temat , nie chcę nimi wywołac kolejnej wojny tylko wypowiedziec się bo mam takie prawo.W końcu to Forum :*
Pozdrawiam Marchewka^^/Kala

Offline ruda19

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • standardowa samiczka_ TOSIA ^^ & mozaika ŚNIEŻKA
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Gru, 2009, 20:03 »
ehhh to smutne ze po tak długiej "awanturze" nadal nie wszyscy rozumieją swoje błędy

ja swój zrozumiałam ..dla tego przeprosiłam jak i oficjalnie na forum tak i prywatnie big ...sądzę że jak i mnie tak i big poniosły emocje i tyle ...szkoda że z tej rozmowy (w której są 2 gł postacie) nie wszyscy zrozumieli to co mieli zrozumieć ...szkoda
...będę milczeć następnym razem albo przeczekam wzburzenie emocji ..(muszę być grzeczna bo inaczej mikołaj do mnie nie przyjdzie  :D :D (żart))



(wolę to pisać żeby nie było  : przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony )

....^^.....

Uśmiech przede wszystkim ^^

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

marchewka^^

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #54 dnia: 03 Gru, 2009, 20:13 »
Sorry, ruda19 nie bardzo rozumiem co chcesz powiedziec przez swoją wypowiedź :/ :/ Czy to odnosi się do mojego wpisu czy do wszystkich .??
xP

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Gru, 2009, 20:19 »
nie marchewa, zapewne chodzi o mnie :) no cóż, mnie emocje nie poniosły, jak już mówiłem, ja do większości spraw podchodzę bez emocji, emocje mnie tylko poniosły przy pierwszym poście, po przeczytaniu tych wcześniejszych głupot o śmierci itd... :) a później... eee nie...


nie chce mi się szukać jak się u was wstawia nie na temat, więc na dole nie na temat:

zrelaksujcie się troszkę :D




jeżeli jest drugim stopniem czerwony kolor ostrzeżenia, to ja poproszę za robienia "offtopic'a w dziale na każdy temat" hehehehe jak już wlepiamy za byle co :D
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2009, 20:35 wysłana przez BigAndSylwia »

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline ruda19

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • standardowa samiczka_ TOSIA ^^ & mozaika ŚNIEŻKA
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Gru, 2009, 20:54 »
nie marchewko ^^ do ciebie absolutnie się to nie odnosiło ....pozdrawiam

....^^.....

Uśmiech przede wszystkim ^^

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Gru, 2009, 21:47 »
Tak - kolejny stopień ostrzeżenia to kolor czerwony i status "moderacja postów" czyli wszystki eposty zanim zostaną dopisane do watku muszą zostać zaakceptowane przez kogoś z administratorów lub Global Moderatorów
Kolejny - trzeci - stiopień wtajemniczenia to ban na czas określony lub ban bezterminowy na pobyt takiego osobnika na Forum. Długośc bana lub jego status trwały zalezy od uznania wymierzającego ta karę ...
P.S. Poczucie humoru bardzo przednie, taka sama wyrafinowana słodycz lub wręcz spirytusik najwydestylowaniuchniejszy
Nie widzę przeszkód Big abys załatwił sobie we własnym zakresie Twój ulubiony kolor, wiesz gdzie znaleźć Regulamin Forum, wystarczy ze zrobisz coś spektakularnego wbrew temu Regulaminowi i twojemu zyczeniu stanie się zadość.
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2009, 21:52 wysłana przez Andreas »

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Claudi

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Gru, 2009, 22:01 »
Szczerze mówiąc Marchewka... to żal nam marnować miejsce na kłótnie i bezsensowne dyskusje.

Utrzymanie Forum - jak się zapewne domyślasz - nie jest za darmo. Trzeba opłacić serwery, utrzymanie domeny i tak dalej. Więc tak naprawdę - jeśli już mam byś szczery - jako jeden z dwóch finansujących to przedsięwzięcie - WCALE NIE JESTEM ZAINTERESOWANY BY ZA MOJE (MIĘDZY INNYMI) PIENIĄDZE KTOKOLWIEK SIĘ TU WYKŁÓCAŁ. Sądzę też, że Andreas także nie jest ani zachwycony, ani zainteresowany taką opcją.

Do czego ma służyć użytkownikom Forum - chyba ogólnie wiadomo, powtarzać tego zapewne nie muszę. Wolę miejsce zmarnowane na jałowe spory wykorzystać na ciekawsze tematy, tematy, które mogą pomóc innym, a przede wszystkim szynszylom. Taka jest - być może bolesna dla niektórych - prawda.

Co do błędów Marchewka masz rację, każdy je popełnia. Ale właśnie dlatego, że sami je kiedyś popełnialiśmy, teraz staramy się tę wiedzę przekazać, byś Ty i inni użytkownicy tego Forum nie ponosili - z powodu tych właśnie błędów - konsekwencji natury emocjonalnej (odejście szylka) ani finansowej (długie, kosztowne i skomplikowane leczenie). Dotychczas wydawało mi się to zasadne. Ale może - zamiast udzielać porad, często takich, które wypracowywano latami, (jak np. skład mieszanki do karmienia kilkudniowych szynszylków) - powinienem poczekać ze stoickim spokojem, aż kilku nowicjuszy pozwoli - na przykład - utonąć swoim szylkom, bo na czas biegania nie zamknęli klapy od sedesu albo drzwi do łazienki z wanną wypełnioną wodą. Metoda ta - choć mocno bolesna - mam dobrą stronę: UCZY, co prawd dość traumatycznie ale niezwykle skutecznie. Jak się sparzysz po dotknięciu do rozpalonego czajnika i dłoń będzie trzy tygodnie bolała, już na sam widok czajnika będziesz chować ręce za siebie.

Z pewnością obecni admini i bardziej doświadczeni użytkownicy popełnili WIĘCEJ błędów od nowicjuszy; to jest wręcz oczywiste, ponieważ zazwyczaj dłużej zajmujemy się szylkami (w moim przypadku - 10 lat). Teraz możesz sama wybrać: skorzystaj z doświadczeń, jakie właśnie ci BARDZIEJ DOŚWIADCZENI zostawili na Forum, albo idź naszą drogą bez zwracania uwagi na to, co potencjalnie może wydawać się nieszkodliwe, a w rzeczywistości stanowi zagrożenie dla Twojego zwierzątka. Najgorsze konsekwencje w tym drugim wypadku poniesie NIESTETY - zwierzątko. Wybór należy do Ciebie.

Co do BigAndSylwia, napiszę tak: z naszej korespondencji poza Forum miałem wrażenie, że rozmawiam i koresponduję z dorosłym człowiekiem. Gdy wchodzę na czyjeś Fora, staram się zazwyczaj dostosować do panujących tam reguł i zasad. Jeśli się z czymś nie zgadzam - dyskutuję, ale w normalny sposób, starając się przede wszystkim nie obrażać i nie podjudzać do kłótni. Cyniczne dowcipkowanie na temat koloru ostrzeżenia - nie komentuję, uważam mimo wszystko, że stać Cię na więcej.
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2009, 22:05 wysłana przez Claudi »

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Gru, 2009, 23:46 »
a ja wypowiem się odnośnie kwestii która została poruszona na początku - tego że można było zareagować innymi słowami niż zostały użyte. Nie wiem jak do was, ale do mnie bardziej trafia komunikat "jak nie zrobisz ... to twój zwierzak umrze" niż "może nie rób... tak będzie lepiej". I nawet jeśli się obrażę że ktoś się wymądrza w moim odczuciu to przynajmniej naprawię coś, o czym powiedziano że zagraża życiu zwierzęcia. Jeśli coś może spowodować śmierć zwierzęcia to naprawdę nie warto moim zdaniem zastanawiać się czy osoba nie poczuje się urażona, lepiej chyba trochę urazić na chwilę osobę przed monitorem niż później czytać że komuś umarł zwierzak. Co innego wypadki na które nie mamy wpływu a co innego działania lub zaniechania które są groźne dla zwierzęcia. Może na przyszłość zanim ktoś zacznie oskarżać o nieprzychylność wobec nowicjuszy po takiej odpowiedzi zastanowi się, czy rzeczywiście ona była aż tak zła względem "przewinienia".


ps.
[...]Ja podziwiam Big bo on jako jedyny umie sie sprzeciwic .Wszyscy tylko : 'ADIMOWIE SĄ SUPER.KOCHAMY ADMINÓW'  itp. a nawet Adminowie i ''znawcy'' szylek popełniają błędy :P :P[...]
czyli mamy się sprzeciwiać im dlatego że też popełniają błędy? każdy człowiek je popełnia, ale jedni robią wszystko żeby było ich jak najmniej a inni mają to w głębokim poważaniu i "co ma być to będzie".
A jak ja nie chcę się sprzeciwiać i moim zdaniem administracja jest super, bo to oni poświęcają swój wolny czas, pieniądze, nerwy tylko po to, żebyśmy my mogli śmigać po tematach bez potrzeby przekopywania x stron, żebyśmy mieli gdzie się wypowiadać, żeby pomagać nam w problemach ze zwierzakami i zapobiegać tragediom to co? Robią to całkowicie bezinteresownie a tu prawie na każdym kroku ktoś się "czepia". Mnie by było przykro...

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #60 dnia: 04 Gru, 2009, 02:18 »
O matko... Nie spodziewałam się, że moja krótka odpowiedź wywoła taką burzę...
Na wstępie: nie chcę wnikać, rozkręcać i kontynuować całej burzy... Powiem tylko jak umiem najkrócej:

Przeczytałam wiele przekręconych wersji tego co napisałam: "szyl CI zdechnie, on umrze" itd. A przecież napisałam tylko jedno przewrotne zdanie: "Możesz nic nie robić i problem niedługo sam się rozwiąże - szylek w końcu umrze po zjedzeniu jakiegoś trującego kwiata." Jaki wniosek płynął by z takiej odpowiedzi dla mnie? "O kurczę, faktycznie coś się może stać, nie pomyślałam wcześniej" i pobiegłabym usunąć te kwiaty... A jeśli chodzi o przytyk odnośnie wszędobylskich kup szynszyli, to wg mnie jest to podstawowa informacja do znalezienia w 3 sekundy przez google i/lub w książce. A tym, że nie odpowiedziałam ślicznie, że to normalne a starałam się zwrócić uwagę na to, że jest to taka "oczywista oczywistość" chciałam naprowadzić autorkę na szlak poszukiwań podstawowych informacji samemu, a nie kolejne zadawanie podstawowych pytań, które w końcu kogoś naprawdę by wkurzyły.

I chcę powiedzieć jeszcze jedno. Ktoś zadaje pytanie - i ja nie wiem, czy to jest ktoś nieśmiały/śmiały/leniwy/przedsiębiorczy/inteligentny/prostak/arogancki - czy jakikolwiek. Nie wiem tego, i za żadne skarby świata nie zgadnę. Dlatego nie staram się ucelować w najbardziej odpowiednią dla tej osoby formę wypowiedzi, bo to NIEmożliwe. Dlatego mówię co myślę - starając się przy tym nie obrażać. A że staram się przy tym jeszcze zastymulować do wykazania inicjatywy - no cóż, chyba jestem naiwna i wierzę, że jednak ludzie nie są tak naprawdę zepsuci, tylko lubią np. iść na łatwiznę.
I po raz kolejny nadziałam się po prostu na to, że inaczej podchodzę do świata i do ludzi. I po prostu nie zakładam z góry, że ktoś jest do mnie źle nastawiony, chce mi dogryźć, chce mnie zmieszać z błotem i w ogóle szykuje na mnie zasadzkę. I naiwnie myślę, że inni też tego wobec mnie nie zakładają. I dlatego pozwalam sobie czasem na przewrotność, na lekką ironię, na lekką ostrość itd. Po prostu nie wyobrażam sobie sytuacji, w której głaszczemy wszystkich zakładając, że są biednymi sierotkami, które trzeba poprowadzić za rączkę i uważać, żeby się nie obraziły. Nie ma co przesadzać w żadną stronę. Ataki na nowych są złe (chociaż osobiście problem tych ataków na tym forum uważam za BARDZO wyolbrzymiony), ale nie zakładajmy też, że wszyscy ludzie to wrażliwe biedne istotki, którym trzeba wszystko owijać w watę cukrową i podawać na tacy, bo pewnie same nie pomyślą....

Miało być krótko, ale krócej chyba nie umiem ;) Tekst tyczy się spraw ogólnych, nie jest przytykiem do nikogo konkretnego, a jeśli tak wyszło - to było niezamierzone.


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Gru, 2009, 13:03 »
greatdee, nie tylko twoja wypowiedź :wink: moim zdaniem odpowiedziałyście tak, żeby zapobiec nieszczęściu i ja bym wolała usłyszeć taki komunikat gdybym robiła coś źle niż żeby ktoś kręcił żeby mnie nie urazić.

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #62 dnia: 04 Gru, 2009, 15:45 »
okej, przebrnęłam przez tą bezsensowną kłótnię i nasunęły mi się pewne wnioski i pytania:

kiedy pierwszy raz zobaczyłam temat o kupkach i jedzeniu kwiatów, miałam go scalić z tematem "pytania początkujących" ale zwyczajnie mi się nie chciało.
jeszcze nie wiedziałam, że wywoła on taką burzę...

jestem w szoku, naprawdę, bo można było zwyczajnie odpisać, że szynszyle nie kontrolują robienia kup a ze względu na dużą zaw włókna ich jelita pracują i wydalają bardzo szybko i bardzo dużo i taka ich natura oraz urok. I że kwiaty doniczkowe stwarzają dla zwierzęcia duże niebezpieczeństwo, czasem śmiertelne.
po co wypowiedź ubarwiać zdaniami i słowami które obiektywnie mają pejoratywny wydźwięk?

naprawdę nie uważam aby sytuacja wymagała tak ostrej reakcji.

inna sprawa to to, że kolejna kłótnia użytkowników przeordziła się w krytykę pracy administracji, że niby taka najmądrzejsza, że trzeba się sprzeciwić...
ok, tylko, że za tym nie szedł żaden konkret. nikt nie wskazał na to co mu się nie podoba. Na forum ostatnio mamy wiele zmian, ale nikt nie napisał czy zmierzamy w dobrym kierunku czy lepiej było wcześniej, ot, po prostu, krytyka na zasadzie, że jak ktoś zaczął rzucać kamieniami to dobrze się przyłączyć i też rzucać na oślep.

napewno takie kłótnie zniechęcą osoby które czytają forum w wolnych chwilach dla odreagowania całego dnia stresu, oraz osób nowych, poszukujących informacji, bo niedługo się okaże, że są przyjaźniejsze miejsca, i powiem osobiście, że gdybym znalazła takie miejsce, z miłą chęcią bym tam przeszła, zamiast czytać kolejnych głupich kłótni choćby o nick czy angielskie omg, bo uważam, że wolny czas jest od tego aby go spędzać przyjemnie i raczej nikt nie będzie poświęcal go na to aby czytać pod swoimi wypowiedziami komentarze typu "ręce opadają" itp.
przemyślcie to.
« Ostatnia zmiana: 04 Gru, 2009, 15:46 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Gru, 2009, 16:15 »
chciało, nie chciało, nie musisz, porządek jest, z tematami, o to nie ma nikt pretensji :) bo wszystko jest na swoim  miejscu :)

zeszło na administracje? w jakim sensie? bo ja tam nigdzie nie widzę o Administracji nic? Może poza faktem że niektórzy zamiast przeczytać uważają "że nikt nie łamie regulaminu"... bo przecież jakby można się było ze mną zgodzić, po czym odwracają kota ogonem i się bez sensu tłumaczą :) prócz tego to o administracji niema nic, a o traktowaniu ludzi jak od razu najgorszych przestępców, bo mają zwierza..

*dream Ty akurat nie masz co się denerwować, jesteś bardzo w porządku do wszystkich...

o ile ja się "stawiam" o tyle są osoby które naprawdę cenie... ale nie mam zamiaru nikomu włazić w d*** i mówić że świetne wszystko, super, extra... ;) bo ma Admin napisane, człowiek jak każdy

co do pieniążków, proszę, ktoś się czuję pokrzywdzony, dopiszcie mnie do listy opłacających, nikt nie powiedział że płacicie, nie znam wszystkich domen, płatnych i nie, ale nikt też nie powiedział że chce tu być za darmo, chętnie zapłacę, nr konta proszę na pw, i miesięczną wpłatę, podzieloną na równo,pieniądze nie są żadnym argumentem,przepraszam Cluadi jestem poważny, ale takie coś nie jest na miejscu... nie ważne jak miało to zabrzmieć, zawsze uczono mnie że są rzeczy ważniejsze od pieniędzy i to dużo ważniejsze... poważnie mówię iż proszę o nr konta i moją "część" do wpłacenia...


greatdee, to lepiej się powstrzymać od komentowania... jak nie wiesz kto siedzi i nie możesz tego wywnioskować, proste i logiczne,bo w swojej wypowiedzi sama sobie przeczysz... nie wiem kto jaki jest, więc sobie pozwalam, bo wiem jaka jestem ja... tak to odebrałem

nie chce kolejnej kłótni, wy się złościcie, a ja sobie siedzę popijam yerba mate i się śmieje, bo niektórzy zapominają że to jest internet,a nie kawiarnia, bo i wtedy rozmowa wyglądała by inaczej, ale może równie zabawnie :)

co do kolorku, jak będzie okazja, to się postaram, pomyślcie ile będziecie więcej musieli mnie czytać ^_^ zwiększę ilość pisanych postów o 200% ^_^ hehehe więc moderowanie będzie wypaśne ^_^

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Gru, 2009, 16:29 »
użytkownik zbanowany nie ma innego koloru, tylko ma pod nickiem napis "banned" - czerwony jest dla adminów - jak w naturze, stanowi kolor ostrzegawczy :P - wiesz o czym mówię bo znasz się na terrarystyce :P

a o administracji pisala chocby marchewka.

co do wypowiedzi Claudiego, masz rację, że są ważniejsze rzeczy niż pieniądze, ale kłótnie napewno do nich nie należą, a także pochłaniają istotną część transferu który trzeba opłacić a który można spozytkowac na ratowanie i doradzanie, propagowanie wiedzy czy choćby to aby forum było stabilniejsze i mniej usterkowe.

ja się nie denerwuję, ale sytuacja jest kuriozalna i to już któryś raz z rzędu.

wiecie co? kiedyś byłam "nowa" na dogomanii i też czytałam posty pisane w tym stylu, zarzucanie jakiśtam nieczystych zamiarów, niektórzy mieli okazję to przeczytać.
i wiecie co? jeśli tak ma wyglądać dyskutowanie na naszym forum to ja pasuję bo wiem jak się czuje kazdy taki "nowy". to tyle ode mnie.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

marchewka^^

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Gru, 2009, 16:32 »
Ja juz kończę  z tym wątkiem :P Wkurza mnie ta cała sytuacja i nie mam zamiaru więcej tu pisac :D Co do sprawy pięniędzy było na samym początku powiedziec ,ze płacicie za to forum i nie wiem ...jakąś składkę zorganizowac  .Jeśli moje  wypowiedzi wam przeszkadzają to macie prawo mnie wywalic z forum :P Nie chce  was obciazac finansowo :P
Pozdrawiam i jeszcze raz przypominam ,ze nie piszę już więcej w tym wątku :)

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #66 dnia: 04 Gru, 2009, 16:43 »
co napisała o Administracji? To iż nie każdy musi się z wami zgadzać bo macie kolor wskazujący iż jesteście trujący xD i z tym i ja się zgodzę, prócz tego nie ma nic napisanego o administracji i waszym działaniu, nie działaniu

nie zawsze musicie mieć racje, ale czasem warto się przyznać do błędu, a nie głupio tłumaczyć na koniec, gdyby zamiast wywodów swoich, ciężkich, napisać "no masz rację, trochę źle to ująłem/łam, mogłam kogoś obrazić swoją wypowiedzią,ale nie pisz więcej Big, bo nie  podoba mi się jak się do mnie odnosisz" to bym sobie poważnie darował dalszą wypowiedź i wtedy wszystko było by OK, a nie zamiast się przyznać, to się brnie w swoje, bo przecież jak to tak...



Co do pieniążków, na poważnie prosze o nr konta, dane do wpłaty i kwotę, nie chce być darmozjadem, akurat to mnie zabolało bardziej niż bardzo, właśnie z tego powodu iż jestem poważny...


co do koloru (chodzi o kolor tego napisu "ostrzeżenie") to jeśli będzie nr 2 to będzie kolor czerwony + modowanie postów :D pomyśl że sobie wchodzisz i masz dziennie 50 moich postów do przejrzenia, ale fajowo :D nie :P

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #67 dnia: 04 Gru, 2009, 16:52 »
co napisała o Administracji? To iż nie każdy musi się z wami zgadzać bo macie kolor wskazujący iż jesteście trujący xD i z tym i ja się zgodzę, prócz tego nie ma nic napisanego o administracji i waszym działaniu, nie działaniu
jasne, ale niech napisze co mu nie leży konkretnie... to chyba nie jest trudne bo jeśli się coś krytykuje to wiadomo co...

Cytuj
nie zawsze musicie mieć racje, ale czasem warto się przyznać do błędu, a nie głupio tłumaczyć na koniec, gdyby zamiast wywodów swoich, ciężkich, napisać "no masz rację, trochę źle to ująłem/łam, mogłam kogoś obrazić swoją wypowiedzią,ale nie pisz więcej Big, bo nie  podoba mi się jak się do mnie odnosisz" to bym sobie poważnie darował dalszą wypowiedź i wtedy wszystko było by OK, a nie zamiast się przyznać, to się brnie w swoje, bo przecież jak to tak...
administracja w nic tu nie brnie a konflikt nie jest konfliktem między administracją a użytkownikami - i to nie my w tym temacie tłumaczymy cokolwiek ani nie my napisalismy cos co kogos mogłoby obrazic więc o co chodzi?

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #68 dnia: 04 Gru, 2009, 17:13 »
co napisała o Administracji? To iż nie każdy musi się z wami zgadzać bo macie kolor wskazujący iż jesteście trujący xD i z tym i ja się zgodzę, prócz tego nie ma nic napisanego o administracji i waszym działaniu, nie działaniu
jasne, ale niech napisze co mu nie leży konkretnie... to chyba nie jest trudne bo jeśli się coś krytykuje to wiadomo co...

Cytuj
nie zawsze musicie mieć racje, ale czasem warto się przyznać do błędu, a nie głupio tłumaczyć na koniec, gdyby zamiast wywodów swoich, ciężkich, napisać "no masz rację, trochę źle to ująłem/łam, mogłam kogoś obrazić swoją wypowiedzią,ale nie pisz więcej Big, bo nie  podoba mi się jak się do mnie odnosisz" to bym sobie poważnie darował dalszą wypowiedź i wtedy wszystko było by OK, a nie zamiast się przyznać, to się brnie w swoje, bo przecież jak to tak...
administracja w nic tu nie brnie a konflikt nie jest konfliktem między administracją a użytkownikami - i to nie my w tym temacie tłumaczymy cokolwiek ani nie my napisalismy cos co kogos mogłoby obrazic więc o co chodzi?

osoba o której pisze wie, ale nie chce być bezpośredni, piszę co leży,zacytowałaś to :)

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #69 dnia: 04 Gru, 2009, 19:13 »
greatdee, to lepiej się powstrzymać od komentowania... jak nie wiesz kto siedzi i nie możesz tego wywnioskować, proste i logiczne,bo w swojej wypowiedzi sama sobie przeczysz... nie wiem kto jaki jest, więc sobie pozwalam, bo wiem jaka jestem ja... tak to odebrałem

To źle to odebrałeś. I bynajmniej nie zaprzeczam sama sobie, nie mam tego w zwyczaju. Nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć, bo tylko wszystko się gmatwa...
Nie uważam, że zrobiłam źle. Każdej wypowiedzi można nadać miliony tonów: łagodny/wesoły/smutny/zadziorny/oskarżycielski/wrogi i całe mnóstwo innych, a nie tylko milły albo mieszanie z błotem. I dobrze by było to rozróżniać. Odpisałam, bo chciałam dobrze. Napisałam ostrzej, żeby trafiło, lekko wstrząsnęło i żeby coś zmieniło. Nie lubię głaskania po główkach, i z tego co wyniosłam z uczelni takie traktowanie przynosi mierne efekty... No ale, grunt żeby było cukierkowo i różowo widocznie...
Aha, i warto też odróżniać głupotę od niewiedzy. Dla mnie tekst: "Kurczę, mój szyl zjada kwiatki, czy jemu to przypadkiem nie zaszkodzi?" - świadczy o niewiedzy oraz chęci dowiedzenia się czegoklowiek. A tekst: "Hihi, kwiatki znikają jeden po drugim i mamusię to denerwuje" - może świadczyć o głupocie. Stąd nieco ostrzejszy ton wypowiedzi, na "wszelki wypadek" i żeby na pewno trafiło... Pisanie "dosadnie" moim zdaniem nie jest złe.
Wkurzają mnie strasznie takie dyskusje jak ta, wciągają w to niepotrzebnie osoby postronne - i nakręcają spiralę niezbyt pozytywnych emocji... I przykro mi, że to co napisałam pare postów wyżej zostało zupełnie pominięte i niezrozumiane.
To tyle ode mnie w tym temacie, mam nadzieję, że nie będę musiała się już w podobnej pyskówce udzielać, bo nie mam najmniejszej ochoty ani tego czytać ani pisać.

a o traktowaniu ludzi jak od razu najgorszych przestępców, bo mają zwierza..

Bez przesady, bo to już zakrawa na jakąś paranoję...


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Gru, 2009, 19:50 »
 Mozecie mnie zlinczowac , ale jestem takiego samego zdania co Greatdee i Andreas !!!!
  Jak czytam takie posty jak te , ze chinchilla zjada kwiatki  (a wiadomo,ze duzo kwiatkow nawet dla ludzi jest trujace)   albo moja chinchilla nie robi kupek pare dni to mnie przepraszam krew zalewa.
A potem jest post RATUJCIE bo nie wiem co robic.

Ludzie zastanowcie sie zanim kupicie jakie kolwiek zwierzeta.

A pozatym kazdy ma prawo do wypowiedzenia wlasnego zdania i pyskowki sa tu nie na miejscu.

Ja jestem na Forum prawie od poczatku jego istnienie i czegos takiego , co sie teraz dzieje nigdy nie bylo. Bylismy jedna wielka rodzina.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Gru, 2009, 19:51 »
Ja jestem na Forum prawie od poczatku jego istnienie i czegos takiego , co sie teraz dzieje nigdy nie bylo. Bylismy jedna wielka rodzina.


no wlasnie :(((

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #72 dnia: 04 Gru, 2009, 21:01 »
Przeczytałem jeszcze raz ten wątek od początku, ponieważ ewidentnie zasugerowano mi kilka razy ze 'odwracam kota ogonem" i co innego pisze a potem zmieniam zdanie.
Nie znalazłem sprzecznosci wiec nie wiem o co chodzi.
Mam doosyć tej dyskusji ... jedno jest pewne ... znowu chyba popełniłem błąd ale dlatego ze jednak trzeba takie dyskusje wycinac od razu gdy tylko się zaczynaja.
Masz rację Big (ale posłuchaj w czym ...) nie lubię Cię i jasno dałem tego wyraz. Nie lubię za twoje stanowisko w poprzednim konflikcie i cwaniactwo jakie wtedy zaprezentowałeś poprzez rozsyłanie wiadomosci na PW i zdobywanie wiedzy w taki sposób w jaki uznałes za "jak najszybszy i skuteczny"
Nie lubie dlatego że krytykujsz na prawo i lewo i nie podajesz rozwiązań. Krytykujesz i unikasz dyskusji "na temat"
Prosiłem kilkakrotnie (tak mi się wydaje ze kilkakrotnie ...) abyś założył swój watek w którym NA TEMAT podyskutujemy co jest dobrego a co zlego.  Nigdy ty ani nikt inny takiego tematu nie załozył a coraz czesciej pojawiały się wtrącenia że 'źle się dzieje"
To jest naprawde bardzo irytujace ze pojawia sie krytyka która jest ogólnym narzekactwem, taka nasza klasyczna polska mentalnosć.
Ponarzekajmy sobie wtedy bedziemy kumplami bo zawsze to łatwiej jak i mnie źle i tobie tez ...

Przegladajac wątek zauważyłem że z czasem dołaczało sie kilka osób które nie rozumiały o co idzie dyskusja i 'wrzucały" nowe tresci ...
Wyjasnienia co do postepowania "regulaminowego" które tak entuzjastycznie przyjał Big jako swoja wygraną były nie krokiem wstecz tylko przedstawieniem sytuacji ze strony podejscia "służbisty" ... i jeśli takiego podejscia ktoś się spodziewa po administracji - to jest to tez jakis pomysł i jeśli tak ma być hmmmm - to rozważmy takie postępowanie.

Big - swoje dziecinne prowokacje proszę skończ.
Drugie ostrzezenie dostaniesz dokładnie wtedy gdy sam złamiesz zasady.
Jesli do tej pory nikt 'potajemnie" nie usunał twojego konta ... to mozesz byc spokojny, nikt tego nie zrobi bo wrzucisz kilka prowokacyjnych żarcików, że o poziomie tych na PW nie wspomne publicznie.

I ostatnia chyba odpowiedź której szukasz, nie nie otrzymasz numeru konta, nie nie bedziesz wpłacał zadnych pieniędzy, bardzo źle odebrałeś slowa Claudiego.
Odebrałes je w klasyczny swój warcholski sposób, płace za siebie i wychodze, kelnerzy rachunek, pan płaci ...
Nie wiem co Claudi o tym mysli ale ja na jego miejscu od razu pomyślałbym w ten sposób w jak imyslę o Tobie od dawna

Jeśli chcecie coś jeszcze konkretnie się dowiedzieć, prosze o konkretne pytania, dyskusji mam rzeczywiscie dosyć i ja bym chetnie już wyciszył wszelkie spory.
Dlatego chciałbym prosic juz tylko o konkrety a nie o odczucia.

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #73 dnia: 04 Gru, 2009, 22:13 »
zrozumiałem to tak jak każdy by zrozumiał "my płacimy, więc możemy, wy jesteście darmozjady" już napisałem że do Claudiego nic nie mam, ale jednak takie coś było niepotrzebne, widać czemu masz problemy z użytkownikami... nie było to podejście "kelner rachunek" a raczej "mówicie że my nie płacimy... że darmozjady i się jeszcze wykłócamy... to ja mam tyle żeby ci wpłacić, jeśli tak zależy" i to było takie podejście, bo teraz tym którzy nie zapłacili zasugerowane zostało,iż no ok... jesteście na forum, ale to my płacimy... ja to tak odebrałem i uważam to za cios poniżej pasa...bo to że nie płace, nie jest moją winą, a nie jestem osobą która pieniądze uważa za najważniejsze rzeczy, i to symboliczne 50zł na domenę mogę wpłacić i tak opłacam takie rzeczy więc jedno wam też by mi nie zaszkodziło, na prawdę ostatnią rzeczą jakiej bym się w rozmowie spodziewał są pieniądze
(ale i tak pewnie nikt nie przyzna racji, bo albo jej nie mam, albo się boją)

Andreas, właśnie Ty w swoim poście zachowałeś się tak jak oskarżasz mnie... heh, takie odwrócenie ról :) adwokat diabła, widzę że mam swojego następce ^_^

co do wątku... mojego... sugerowałeś? wtrąciłeś mimowolnie, po czym teraz wielkie sugerowanie... narzekam? nie... ja nie narzekam, ja pisze jak jest, a rozwiązanie... to wasza głowa, bo Wy jesteście "admini", poza tym dostałem jasno do zrozumienia, iż moje problemy mam tylko ja... a okazało się że jednak nie...

ja ciebie też nie lubię, każdy radzi sobie jak umie, potrzebowałem wiedzy, jednak niestety popełniłem ten błąd co większość nowych, bo się odezwałem na forum... po czym wsiadło na mnie forum... "bo jak... my za adminem nie pójdziemy, haaa ! do boju !" tyle że zrobiłem drugi błąd którego zauważam że większość nowych nie popełnia... zacząłem się bronić jak umiałem najlepiej, po czym dziwisz się że wolałem na pw pisać do osób które wydały mi się w porządku? uważasz to za cwaniactwo? to jeszcze dużo go zobaczycie z takim podejściem do nowych... sam też to przeżyłem, nie zdarzyło mi się to nigdzie indziej, jednak jak już mówiłem, na poprzednim forum nie mieli nic wiedzy... mimo to mieli normalna atmosferę

Wiesz... albo i nie wiesz, zwykle po sieci i w kręgach informatyków (bynajmniej u mnie na uczelni, w pracy, mieście...) chodzi opinia, "nie wiesz co już masz zrobić.... podaj się na regulamin i go skopiuj"  tyczy się to zarówno Administratorów sieci, wszelakich for jak i nawet grafików, ot i moje zdanie, którego nie zmienię

Żarty.. być może i mam wysublimowane poczucie humoru, nie przeczę :) ważne że ja się śmieje... czyż nie? :) reszta nie musi rozumieć
Ostrzeżenia pierwszego tak nie dostałem, więc przypuszczam że drugie też tak nie będzie, ale to też uważam za zasadę "nie wiesz co zrobić...." heh

Ty byś najchętniej wszystko wyciszył, bo już nie wiesz co masz zrobić... spokojnie, rozumiem cię, każdy się może pogubić ^_^

co do odwracania kotem... piszesz iż nie złamano zasad regulaminu, i że ja jak zwykle się o nic rzucam, po czym zmieniasz zdanie i mówisz o zgłaszaniu... w temacie allegro, gdzie ja się tak zachowałem(o tej całej pomocy... etc etc) było to samo... i dostałem po łapkach...

możesz mnie lubić lub nie, ale zgodnie z "twoim" wielkim regulaminem jestem takim samym użyszkodnikiem jak reszta... ja wiem że jestem dla ciebie wyjątkowy :) ale jednak... jak każdy wg regulaminu

pogłaszczę cię trochę teraz... zespół dobrałeś w porządku, to ci się chwali, Claudi, Mysza, Dream... bardzo OK i Claudiego jeszcze raz przepraszam, bo napisałem naprawdę to co uważam... może to zależy od wychowania,nie wiem, ja tak to odebrałem, uczono mnie żeby nigdy do nikogo nie iść "na krzywy ryj"(za przeproszeniem) a zasugerowano mi że tak tu jestem... ( i teraz też sugerujesz Claudi'emu jak ma się zachować... hm... bardzo w porządku... na prawdę :) to że Ty mnie nie lubisz, i jaki mam do ciebie stosunek, nie oznacza iż do każdego mam taki stosunek, są jeszcze osoby które na tym forum szanuje, chociażby przez to co robią)

hm... chyba wszystko

a, nie

konkrety? co przez to rozumiesz? mam może rozwiązywać za ciebie twoje problemy? a potem jak dziecko w podstawówce mam ci dać ściągać, abyś się mógł pod nimi podpisać?

dziecinne prowokacje? proszę cię, Ty mnie na pewno czytałeś, a może kubusia puchatka? ja tylko odpowiadam na twoje "dziecinne prowokacje"



Ja jestem na Forum prawie od poczatku jego istnienie i czegos takiego , co sie teraz dzieje nigdy nie bylo. Bylismy jedna wielka rodzina.

i tak też zostało... rodzina, beż możliwości wstąpienia jak się nie podporządkujesz całkowicie. Nowi wstęp wzbroniony, a może jakaś inicjacja...
« Ostatnia zmiana: 04 Gru, 2009, 22:27 wysłana przez BigAndSylwia »

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Gru, 2009, 22:22 »
narzekam? nie... ja nie narzekam, ja pisze jak jest, a rozwiązanie... to wasza głowa, bo Wy jesteście "admini"

no nie do konca, bo to wasze forum*. widzisz, gdyby nam się nie wydawało [może błędnie a może nie], że robimy to co robimy najlepiej jak umiemy, to robilibyśmy to inaczej.
ale jeśli nie ma konkretów, to cieżko cokolwiek zmieniać.


/* nie ma użytkowników - nie ma forum - nie ma adminów, proste.


i już pisałam co Claudi miał na myśli, opłacanie transferu kosztuje i lepiej aby ten transfer był spozytkowany na coś bardziej konstruktywnego niż kłótnie i przepychanki.
osobiście jakbym za coś płaciła to też nie chciałabym aby to rodziło negatywne emocje gdy z zalozenia powstało po to aby pomagać. przekaz Claudiego był raczej jasny a Ty opatrznie go zrozumiałes i dalej ciągniesz ten temat mimo, że został on wytłumaczony.
« Ostatnia zmiana: 04 Gru, 2009, 22:24 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

 

Kto jakiego nicka używa na Forum a jakiego na Yahoo?

Zaczęty przez gosiakDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 4001
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2007, 22:01
wysłana przez Katrin
Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8140
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
wysłana przez Ebe
Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 21309
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
wysłana przez dream*
koszo-admini czyli do kogo zgłosić się z problemami na forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 11354
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2016, 16:25
wysłana przez dream*
Ukrywanie wiadomości przed niezalogowanymi użytkownikami forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10157
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2016, 14:48
wysłana przez dream*
SimplePortal