29 Mar, 2024, 10:31

Autor Wątek: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?  (Przeczytany 1959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« dnia: 01 Sty, 2016, 01:43 »
Kochani,
chciałam Wam podziękować, że wspólnie mogliśmy tworzyć to miejsce już kolejny rok. (forum istnieje już 13lat)
Dzięki Wam jest to wyjątkowe miejsce gdzie można poznać ludzi o podobnej pasji ale też porozmawiać na każdy inny temat. Uwielbiam Was i dziękuję, że jesteście.

Pokazaliście, że wspólnie możecie przenosić góry a Wasze wielkie serca i wsparcie jakie potrafiliście sobie okazać było naprawdę inspirujące.
Dzięki Waszej wrażliwości i determinacji udało się współfinansować leczenie min. Skippera, Tiffy, Luny, Brawusia i Tofika.
Nie byłoby tych akcji gdyby nie @Bożena o wielkim sercu :)

Forum i fanpage brało udział w 17 adopcjach (w tym dwie szynszyli przekazanych przez osoby ze stowarzyszenia pomocy świnkom morskim - pamiętajcie o nich rozliczając pity :)  )


Miniony rok był też rokiem zmian...

Przede wszystkim w minionym roku powitaliśmy w obsłudze forum nowe dziewczyny:
@Metallowa , @Noraa2 , @Rukola , @Dosiek , @Pańcia , @panksawery - cieszę się, że zdecydowałyście się dołączyć do obsługi forum. Mam nadzieję, że sprawi Wam to dużo satysfakcji.

powstał portal informacyjny o szynszylach: http://szynszyle.info
oraz bliźniacze forum http://koszatniczki.info - który mam nadzieję, uda się rozruszać i zacznie integrować ze sobą miłośników szynszyli i koszatniczek. Te zmiany i wiele innych technicznych nie byłyby możliwe bez administratora @Adriana.


a jak to wygląda w liczbach?
Codziennie prawie 8000 osób czyta nasze forum, jest ono odwiedzane średnio prawie 15000 razy dziennie co w sumie daje 5399812 odwiedzin rocznie. Artykuły z portalu http://szynszyle.info czyta dziennie ponad 800 osób.
To olbrzymia motywacja i odpowiedzialność ale też pokazuje to, jak bardzo dla innych osób ważne i ciekawe jest to co piszecie nawet jeśli nie ma ich tu z nami.

Jeszcze raz dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas, wspólne radości i wspólne smutki.
Cieszę się, że miałam okazję Was tu poznać bo jesteście wyjątkowymi i wspaniałymi ludźmi. A z okazji Nowego roku życzę Wam byście o tym nie zapominali i zawsze wierzyli w siebie. By dobro które okazujecie innym zawsze do Was wracało z nawiązką i przeganiało wszelkie troski. Aby kolejny rok móc spędzić z ważnymi i bliskimi dla Was ludźmi i wpatrzonymi w Was brązowymi bądź czerwonymi oczkami :)



A Wam jak kojarzy się miniony rok na forum?

PS: Jako administrator chciałam też podziękować całej 'zeszłorocznej' załodze forum: @Myszy <")))/ , @Andreasowi , @Claudiemu , @Adrianowi , @Belzebubie , @Kiwi , @Ciupelkowi za opiekę nad forum.
« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2016, 06:28 wysłana przez dream* »

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline SZYNSZYLKA BEZA

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1182
  • Uzbierane migdały: 8
  • Płeć: Kobieta
  • I love CHINCHILLAS!
    • Zapraszam do czytania opowieści o WATASZE ZŁOTEGO DĘBU
Odp: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sty, 2016, 01:54 »
Ja dziekuje Ci dream ze ty jestes z nami jako administrator,dobra dusza forum.
 j a zabardzo ci nie odpowiem na pytanie bo jestem tu od paru miesiecy.Lecz te miesiące na forum były zawsze pogodne.
Pozdrawiam cąłą admiministracje i uzytkownikow!

"Co jest lepsze, urodzić się dobrym czy ogromnym wysiłkiem przezwyciężyć swą spaczoną naturę?"
-Paarthurnax

*Najlepszy przyjaciel ma zawsze cztery łapki*
Kocham was szynszyle!
-------------------------------------------------------
Ze mną Beza i Malaga

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sty, 2016, 03:27 »
To był bardzo pracowity rok, a Ty @dream*  wzięłaś na siebie mega odpowiedzialne zadanie zwierzchnictwa nad całym tym ganimatiasem. Wiele spraw i inicjatyw nie powstałoby i nie zostało zakończone w ogóle bez Ciebie i bez @Adrian. Również całej obsłudze niebieskiej drużyny dziękuję za pomoc w ogarnianiu moderacji forum :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Sty, 2016, 06:37 »
Akcje pomocowe na szynszyle.info  w roku 2015 rozpoczęły się w styczniu od zbiórki na leczenie Skiperka. Akcję tę rozpoczęły dwie nieobecne już osoby na forum. Claudi który pojechał przez pół Polski ,żeby zabrać małego z rąk właścicieli do Warszawy. To on jeździł z nim do lecznicy i stworzył mu w domu dogodne warunki do leczenia. Nie udało się. Mały odszedł. Nie było by tego zamieszania bez Domi która wtedy rozkręciła całą akcję.

Dla przypomnienia oto nasze akcje pomocowe.
http://szynszyle.info/forum/index.php/topic,19058.msg127851.html#msg127851
http://szynszyle.info/forum/index.php/topic,19398.0.html
http://szynszyle.info/forum/index.php/topic,19580.0.html
http://szynszyle.info/forum/index.php/topic,20002.0.html

Mimo różnicy poglądów,wyznania czy płci  udało nam się zebrać w krótkim czasie dość pokaźne kwoty. A już akcja Bazarek dla Brawusia przeszła nasze oczekiwania. Dzięki zebranej wówczas kwocie pieniędzy udało się pomóc Lunie i Tifci.
Kochani bez was by się to nie udało.
Jeszcze raz wam wszystkim za te akcje bardzo,ale to bardzo dziękuję.

Chciałabym bardzo,żeby w 2016roku nie były takie akcje potrzebne.Żeby nasze puchate kuleczki nam nie chorowały.







Offline Noraa2

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 497
  • Uzbierane migdały: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Sty, 2016, 08:19 »
Cieszę się bardzo że  trafiłam tu, choć myślę że dzięki temu forum i wiedzy, którą tu znalazłam cieszyć chyba powinny się najbardziej moje kulki.

Obecność na forum w poprzednim roku na pewno pozwoliła mi jako opiekunowi poważnie zweryfikować i zmienić wiele poglądów, rozwiała wiele wątpliwości.
Poza frajdą, zabawą, wieloma nowymi znajomościami ten aspekt działalności forum chyba z mojego punktu widzenia był najważniejszy w 2015 roku.

 I tego samego  życzę w Nowym Roku wszystkim Innym.
« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2016, 14:39 wysłana przez Noraa2 »

Beata, a ze mną Kropek i Duduś

Offline bodetka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 153
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Kazik [*] Staś [*] Mirek [*]
Odp: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Sty, 2016, 14:34 »
Jestem obecna na forum bardzo krótko jednak znaczy to dla mnie bardzo wiele juz teraz. Świadomość, ze mam do kogo sie zwrócić jesli cokolwiek sie bedzie działo z moimi dwiema juz kuleczkami jest szalenie budująca, szczególnie dla laika, którym nadal jestem jesli chodzi o te cudowne stworzenia. Dziekuje Wam wszystkim bardzo za kazdy komentarz pod postem na tysiąc słów tak naprawdę o niczym ważnym. Nie zdajecie sobie sprawy jak dużo to daje kiedy jest do kogo sie odezwac, zwłaszcza kiedy ma sie problemy rodzinne, zdrowotne czy życiowe. Trywialne wydawać by sie mogło spotkania na forum daja wiecej i pomagają bardziej niż z założenia. Popadlam lekko w patetyczność za co przepraszam, ale naprawdę to miejsce jest fantastyczne :) wszystkiego co najlepsze dla Was wszystkich w Nowym Roku :)

Kazio, Staś, Mirek.myszy zbyt nierzeczywiste, żeby zostać na stałe..

Tadzik <3

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: jaki był mijający rok na szynszyle.info ?
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Sty, 2016, 15:06 »
No ja tez się wypowiem jaki to był rok 2015 dla mnie na forum.  [zakrecony2]

Gdyby nie to forum to nie poznałabym sie z moja ulubiona koleżanka na forum . W  zeszłym roku po wielu latach znajomości internetowej poznałam sie z @Bożena . Przyjechała do mnie pół Polski  [viva]
Wiec zeszły rok był super bo spotkałyśmy się ogólnie 3 razy.

Zeszły rok to też czas choroby mojej Rozali i wsparcie jakie czuje od forum i jego użytkowników. Mogłam się też wygadać odnośnie decyzji o kastracji Migdała. Bardzo się bałam ze coś pójdzie nie tak. Wszystko się udało i mogłam tez tutaj cieszyć się tym z Wami.Migdał jest szczęśliwy z swoją rodzinką. W zeszłym roku też pojawiły sie u mnie w domu dwie siostrzyczki Lilianna i Fistaszek. 


Nie wypowiadam się może za często, ale wchodzę codziennie i staram się być na bieżąco. 






« Ostatnia zmiana: 02 Sty, 2016, 08:50 wysłana przez Anna83 »

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

 

Jak do "końca" oswoić szynszyle?

Zaczęty przez nermulDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 41110
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2017, 12:41
wysłana przez jutkaa
Podróż, wyjazd: z szynszylem czy bez, czy szynszyle lubią podróżówać, jak znoszą podróż? transport - metody i porady

Zaczęty przez KikaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 87489
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2016, 18:43
wysłana przez Kety
szynszyle sie ze soba gryzą, walczą, są wobec siebie agresywne, kłótnie w klatce

Zaczęty przez fujitsaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 35375
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2015, 20:58
wysłana przez Mysza <")))/
Oddam dwie szynszyle + woliera (samce, standard), Poznań - Komorniki

Zaczęty przez Karolajna_ByDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3603
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2015, 19:00
wysłana przez Karolajna_By
szynszyle białe i srebrne zachodzą w ciążę dopiero po 2 roku życia?

Zaczęty przez DissectDział Rozmnażanie

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 8070
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2011, 21:22
wysłana przez Dissect
SimplePortal