29 Mar, 2024, 07:40

Autor Wątek: CZemu mieszkam na takim odludziu???  (Przeczytany 4528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« dnia: 06 Kwi, 2005, 16:40 »
Czy ktoś z Was jest może ze starachwic?? Pewnie nie.... Czemu ja mieszkam na takim odludziu?? Nigdy nie ma Szylka do oddania ze starachowic albo z okolic... spotkania Szylomaniaków odbywają się kilkaset kilometrów stąd... ja to mam życie :(

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Kwi, 2005, 18:36 »
a co ja mam powiedziec  :D tez daleko i tu chyba sa tylko 3 osoby z Zielonej Góry, albo dwie. a co do zjazdow szylomaniakow to moge pomazyc tylko haha. a do ciebie to tez tak samo daleko :) taki juz nasz los :P

hakuna mata ta

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwi, 2005, 19:53 »
Z tego co wynika z mojego  śledzenia zbytu szynszyli w sklepach zoologicznych w st-chach, że od kąd mam mojego Dolcia, to .... sprzedał sie jeden!!!! Oczywiście jest jeszcze możliwość, zę ktoś kupił Puchokukę w innym miejscu albo kupił jak bylam chora albo tp. W każdym razie nie ma ich tu dużo ( a aj o rzadnym innym nie wiem). Dobrze, że chociaż mam nieograniczny dostęp do neta, to mogę chciaż z WAMI WSZYSTKIMI FAJNYMI LUDKAMI pogadać...
Pozdroffki dla wszystkich a w szczególność dla@xenarthra, , ponieważ jest w podobnejsytuacji i pierwsza się odezwała :P  :mrgreen:  ;P

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwi, 2005, 19:58 »
:D hehe tak Madziu musimy sie trzymac razem :) my biedne z konca swiata. kolo mnie w zoologu ja kupilam Muchosia i teraz jest nowy szylek od tamtej pory i ciagle tam jest, chyba go kupie bo tak mi sie serce kraje jak go widze. a co co do pozostalych sklepow to chyba tylko w jeszcze jednym maja szynszyle. szkoda ze i my od siebie daleko mieszkamy to razem bysmy sie odwiedzaly i pocieszaly  :D

hakuna mata ta

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwi, 2005, 14:07 »
Noo... fajnie! Ciesze się, ze nie jestem osamotniona!!! :D Szkoda, szkoda, że mieszkamy na dwuch różnych końcach świata...

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwi, 2005, 16:30 »
:D haha tak tak nie ma to jak koniec swiata :) a ja na dodatek to na krancu mojego miasta mieszkam wiec prawie w lesie, hehe. co za los moze jakas buszmenka zostane ze stadem szyli? hmm trzeba to przemyslec :P

hakuna mata ta

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Kwi, 2005, 16:52 »
no ja na obrzezach miasta nie mieszkam ale tez blisko lasu. tylko ten las jest taki...no...jakby z lekka(?!) zasmiecony, wiec nie jest zbyt ciekawie :(

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Kwi, 2005, 17:19 »
moj las tez nie jest za czysty. moja mlodsza siostra na Sprzataniu Swiata kiedys ze swoja grupa znalazla tam szkielet czlowieka ograniczony tasmami policyjnymi. niezle! tak sobie po prostu lezal tam beztrosko.

hakuna mata ta

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Kwi, 2005, 20:27 »
eee spxik. a poza tym w tym 'moim' lesie plyna takie scieki, ktore prawdopodobnie byly kidys rzeka...  i  tam chyba juz nie organizuja sprzatania swiata, bo jets za 'brudny' :(. przekracza wszystkie normy...
a tak w ogole to st-ce to taka dziora, ze nawet tesco nie ma(nie mowiac o ikei)...

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwi, 2005, 15:47 »
hehe u mnie tesco jest i kilka innych marketow ale ikei tez nie ma wiec wnioskuje ze moje miasto to tez jakies dziurawe jest  :P  no ale po lesie kolo mnie mozna pochodzic i pooddychac w miare czystym powietrzem. tylko ze strach samej chodzic bo  rozne elementy tam grasuja.

hakuna mata ta

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Kwi, 2005, 18:14 »
wiec widzisz, u Ciebie w cale nie jest tak zle a u mnie... ale wlasciwie przez ten krotki czas jaki zyje zdarzylam sie pogodzic z losem i nie wiem jak bede zyla jak wyjade do innego miasta(a napewno po maturze wyjade).
do 'mojego' lasu tez sie sama boje chodzic. nawet z qmpelami troszki strach.
ale takie jest zycie... :mrgreen:

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Kwi, 2005, 18:40 »
no tak nowe miasto. ja za daleko nie wyjechalam :) na uczelnie dojzdzam autobusami do innego masta wiec nadal tu mieszkam, jedyne co sie zmienilo to to ze juz nie mieszkam z rodzicami, ale nadal w tym samym miescie i tez kolo tego samego lasu, ale po drugiej stronie ulicy :P

hakuna mata ta

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Kwi, 2005, 21:34 »
heh dobre :mrgreen: ale Ty przynajmiej masz blisko uczelnie...
ZAKOCHALAM SIĘ!!!!! :mrgreen: (nistety chyba bez wzajemności... :( )CZEMU ŻYCIE JEST TAKIE TRUDNE?????????????????????????????????????????????????????????????????????????  :P  :???:

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Kwi, 2005, 17:04 »
:( moze wszystko sie ulozy w milosci i w zyciu. ja tam tez sie swego czasu nameczylam, nastekalam i naplakalam przez ten los okrutny, ale teraz jest juz extra i zycie sie fajniejsze zrobilo. jednak nie ma to jak pozytywne myslenie :D

hakuna mata ta

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Kwi, 2005, 21:46 »
ej... wy i tak nie macie na co narzekac ;) u mnie nie ma ani tesca ani ikei ani zadnych innych hipermarketow, ale wiecie, jest Centrum,Albert (to takie bardzo pozadne sklepy mimo tego ,ze sa mniejsze to do piet nie dorastaja jakiemus tam Tesco,Tesco-co to wogole jest?  ;D  :mrgreen:  :jezyczek: ) na szczescie lasow tu nie ma <uff> ale gdzie nie pojdziesz do sklepu to wszedzie to samo,od poczatku miasta do konca 20 fasonow bluzek,tyle samo spodni i dawaj-na kazdym kroku widzisz '"swoje" spodnie na coraz to wiekszej ilosci osob :D a jezeli chodzi o firmowe sklepy to tam dopiero jest...spodnie co moja qmpela 3 lata temu w housie za 60 zeta w mojej aglomeracji sa dopiero od jakis paru tygoni za 150 ... wielka promocja!  :roll:  :|

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Kwi, 2005, 19:52 »
:D hehe no u mnie tez tak jestz rzeczami, ze pelno ludzi chodzi w tym samym co ja :P ah co za zycie hehe, ale Alberta u mnie nie ma haha  kurcze niech wybuduja, bo teraz twoje miasto sie wyroznia.  :galy: zeswirowac mozna

hakuna mata ta

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Kwi, 2005, 08:55 »
@xenarthra, nie macie Alberta ??  :shock:  :shock:  :shock:  no to beznadziejnie.... a tak wogole to w KAZDYM pozadnym miescie powinien byc Albert.... :mrgreen: :mrgreen:   co znaczy Tesco czy Geant bez Alberta??? NIC !  ;D

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Kwi, 2005, 10:56 »
W Szczecinie jest Geant, Tesco Carrefour, Netto, Selgros i cała masa innych marketów, ale jakoś nie słyszałam o Albercie. Czy Szczecin to pożądne miasto?

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Kwi, 2005, 15:36 »
no co ty.... bez Alberta nic nie warty bedzie jakis tam Szczecin! Tak wogole to 1 raz slysze nazwe takiego miasta... a to pewnie jest jakas dopiero rozwijajaca sie wioska,ktora niedawno otrzymala status miejski   ;P  :lol:  :wink: Jak narazie tylko Jasło POŻĄDNE miasto ;p

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

Madzior

  • Gość
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Kwi, 2005, 15:51 »
U mnie tesco nie ma.Ani nic. W Brwinowie żaden szylomaniak nie mieszka. :cry:  Ale przynajmniej mam blisko stolicę.Trochę tu brudno..Ekhm :roll:  Cóż jak się jest blisko Warszawy to się trzeba z tym pogodzić.Szysię kupiłam w miejscowym zoologu,ale teraz juz nie ma tam szylek.Ale to lepiej,bo one się tam męczyły. :(

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Kwi, 2005, 19:14 »
hehe zaraz sie okaze, ze wiekszosc miast to dziurki, bo Alberta nie ma. kurcze musze tu jakos zadzialac, jakies pisma, petycje, niech go postawia. a co tam jest w tym Albercie? tak o nim glosno sie zrobilo, to zaciekawilo mnie co ja tam zakupie jak juz go postawia. o! a Lidl macie? albo Piotr i Paweł? co jeszcze hmm... haha Biedronki pewnie u was nie ma  ;D haha oj z tym to wyskoczylam :P

hakuna mata ta

Madzior

  • Gość
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Kwi, 2005, 20:04 »
A u mnie NIC nie ma : ani tesco ani lidla ani alberta... Odludzie! :x

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Kwi, 2005, 22:01 »
@Madzior, no nie masz na co narzekac.... masz pod nosem stolice to kupujesz bilet albo jedziesz  autem i sprawa zalatwiona. a co do szylek to ostatnio dochodze do wniosku ,ze na palcach  policzysz zoologi,gdzie normalnie sa traktowane zwierzeta... liczy sie kasa a nie JAKIES TAM szynszyle czy kroliki czy cokolwiek innego ....

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Kwi, 2005, 18:39 »
dokladnie u mnie tez tak jest, a poza tym malo zoologow gdzie sa szylki. moze wszystkich nie odwiedzilam, ale tam gdzie bylam to tylko w 2 sklepach byly syzlki. jakies te moje miasto niewyrobione, a i zwierzaki nie wszedzie dobrze trzymane sa. choc zoolog kolo mnie mile mnie zaskakuje z kazdym dniem. chyba staraja sie zapewnic zwierzaczkom dosc dobry byt w sklepie. ostatnio nawet wdalam sie w mila rozmowe z panem kierownikiem (chyba) o szylkach, ich zwyczajach i co jesli maja np. biegunke. jak im pomoc, jakie przysmaki lubia. nawet pochwalil sie, ze przeczytal juz kilka ksiazek by doweidziec sie czegos wiecej. to naprawde mile jesli komus zalezy na tych stworkach, zwlaszcza jesli jest to sklep zoo.

hakuna mata ta

Offline Niunia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Eliza i Nunuś
CZemu mieszkam na takim odludziu???
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Kwi, 2005, 20:49 »
;D  no,wkoncu cos dobrego o zoo .... cieszy fakt,ze jednak sa wlasciciele zoologow ,ktorzy czuja sie odpowiedzialni za swoje zwierzatka :mrgreen:

[hehe_jezyk] Sylwunia [hehe_jezyk]

 

jak komponować mieszanki ziołowe i czemu tygodniowy plan żywienia to błąd?

Zaczęty przez dream*Dział Żywienie

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2496
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2015, 14:37
wysłana przez marcsl
Dużo śpią. Czemu? Wcześniej tak nie robiły.

Zaczęty przez SzelekDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8214
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2012, 13:37
wysłana przez Szelek
Szynszylka - czemu aż tak sie rozbrykała :):)

Zaczęty przez pysiulka86Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 857
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2006, 08:37
wysłana przez jelonekiniuchaczek
czemu one się nie lubią ??? =(

Zaczęty przez melmanDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 2546
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2005, 09:26
wysłana przez Andreas
SimplePortal