hypothetical
28 Mar, 2024, 17:34

Autor Wątek: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie  (Przeczytany 21661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pysiulo

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pysia & Malwinka
SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« dnia: 31 Gru, 2007, 12:22 »
Witamy Szynszylki i Szynszylowcow! Zwlaszcza tych z Lublina, bo do nich mamy pytanie. Pilnie potrzebujemy weta z Lublina, takiego od ząbków... Na forach polecaja dr Jurczuk ze Stefczyka, ale my tam bylismy i juz wiecej nie pojdziemy (a poza tym nie przyjmuje do końca tygodnia). Czy może słyszeliście kiedyś o weterynarzu, który nazywa się Paweł Mucha? A może moglibyście polecic kogoś, kto pomógł Wam z Waszym szynszylkiem, a dokładniej z jego zębami trzonowymi? Z góry dziekujemy za pomoc i pozdrawiamy!

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sty, 2008, 23:25 »
http://www.centrum-zwierzat.lublin.pl/
ul. Stefczyka 11
tel. (0-81) 740 75 75
tel. (0-81) 740 42 77
mail: lecznica@centrum-zwierzat.lublin.pl

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline pysiulo

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pysia & Malwinka
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sty, 2008, 13:28 »
Czesc,
Jestesmy z Lublina, a tutaj zeby zajrzec do mordki stworka mowia, ze musza go znarkozowac. O narkozie wziewnej nie ma mowy (nie ma tu takiej!), a zwykla narkoze ciezko szynszylom przezyc. Polecany weterynarz ze Stefczyka to pomylka - moj jeden starszy biedulek nie przezyl u nich takiego zabiegu, a dokl. zabieg przyzyl, ale mial powiklania po narkozie, a tamtejsza weterynarz nie chciala sie nim zajac, itp - dluzsza historia [na Stefczyka maja ogromny przerob, wiec jakas czesc zabiegow pewnie sie udaje, ale jesli pojawia sie problem, to nie ma co liczyc na to, ze znajda czas, by sie zajac biedulkiem]. Zastanawiamy sie wiec dlatego, czy nie lepiej byloby pojechac ze zwierzatkiem do Warszawy.
Dzieki za pomoc. Pozdrowienia

Offline pysiulo

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pysia & Malwinka
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sty, 2008, 14:07 »
Moja wlasna odpowiedz - jesli masz szynszyla, NIE MA DLA CIEBIE WETERYNARZA W LUBLINIE.
Ci, ktorzy nazywaja siebie specjalistami od gryzoni, nie maja pojecia o leczeniu takich zwierzat. Jesli Twoje zwierzatko ma drobne problemy (jak np. lekka biegunka), to moze i pomoga, ale jesli ma klopoty z zebami (objawy: lzawienie oka/oczu, slinienie, w polaczeniu ze zmniejszeniem apetytu/odmowieniem jedzenia), to najgorsza opcja jest udanie sie z nimi do jednej z klinik polecanych na m.in. tym forum, jak np. na Stefczyka. Stanowczo odradzam tez Chironwet - i Pawel Mucha, i ta druga pani, niby specjalistka od gryzoni (!!! nie chce mi sie sprawdzac nazwiska, ale poznacie ja latwo - ma dlugie ciemne wlosy) nie maja bladego pojecia, jak bez narkozy zrobic rtg czaszki (nie wspomne juz o tym, ze i tak nie oferuja rtg 4-projekcyjnego, a tylko taki moze pokazac zmiany w korzeniach trzonowcow), ani - zgroza- jak bez narkozy obejrzec od srodka pyszczek szynszyla. I za krotko przycinaja siekacze - zwierze po ich "leczeniu" nie ma mozliwosci jesc!!! Stracilam na lubelskich lekarzy ponad 3tygodnie; o maly wlos nie zgodzilam sie poddac szylki narkozie (injekcyjnej, a po takiej maja niewielka szanse przezyc, zwlaszcza jesli zrobi ja pseudo-specjalista gryzoniowy - gryzon to nie pies czy kot!). Na Stefczyka leczylam kiedys szynszyla mojej mamy, ale to tragedia - opis w osobnym watku (najwazniejsze - nie potrafia nic bez narkozy!!!! Nawet szylkowi w stanie bardzo ciezkim - czyli nadzwyczaj spokojnemu, ktory dal sobie wszystko robic bez problemu-  nie potrafili bez narkozy dobrze obejrzec zebow, rtg zrobili calego ciala i tylko boczny, i na dodatek stwierdzili - i p.Jurczuk czy Jurczyk, juz nie pamietam nazwiska, i ten ich caly specjalista od rtg -ze wszystko jest ok, podczas gdy mial on juz korzenie trzonowcow poprzerastane jak diabli)...
Co ja zrobilam w takiej sytuacji? Doradzilam sie osob z forum i pojechalam do Warszawy, do p. Kasi Jodkowskiej, stomatolog zwierzecy (chcialam do p. Wojtys, ale rzadko teraz przyjmuje - macierzynki urlop). Przy mnie obejrzala na zywca mordke Malwinki (nawet nauczyla mojego meza, jak trzymac szylke, wiec nbie trzeba bylo nikogo do pomocy) i pokazala nam gleboka rane, jaka utworzyla sie w policzku od przerosnietego, zle stratego trzonowca (te straszne ostrogi oczywiscie bez problemu przyciela). W klinice na ul. PS 101 zrobili tez bez problemu rtg 4-d glowy. Nie chce sie wierzyc, ze w Lublinie nie mozna spotkac takich lekarzy - w koncu to przeciez duze miasto... A ja sama nie odzaluje, ze nie zdecydowalam sie na Warszawe wczesniej. Bo choc podroz to duzy stres dla szynszyli, narkoza na miejscu bylaby jeszcze gorsza. Przy okazji - dziekuje forumowiczom za pomoc i pozdrawiam.  :( 

Aneczka1

  • Gość
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sty, 2008, 14:53 »
Cześć Pysiulo!
Mieszkam pod Lublinem i szczerze mówiąc z tego miasta dobrego weta nie znam ale bardzo często z moimi pupilami jeżdżę do Świdnika do gabinetu weterynaryjnego prowadzonego przez małżeństwo- państwo Szabałowie. Niestety nie znam adresu (napisze jak tylko sie dowiem). Oni maja dwa gabinety, jeden przy ich domku wiec nierzadko przyjmowali mnie po godz otwarcia i nigdy nie odmówili pomocy. Naprawdę polecam ich.

Offline pysiulo

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pysia & Malwinka
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sty, 2008, 19:08 »
Mieszkam pod Lublinem i szczerze mówiąc z tego miasta dobrego weta nie znam ale bardzo często z moimi pupilami jeżdżę do Świdnika do gabinetu weterynaryjnego prowadzonego przez małżeństwo- państwo Szabałowie

Warto byloby wiedziec - na wszelki wypadek. Ale napisz, z czym do nich jezdzisz - bylas kiedys z trzonowcami? A u kogo bylas w Lublinie i czemu sie zrazilas? To wazne, zebysmy pisali o takich rzeczach na sieci, bo moze tym sposobem uratujemy jakiegos innego szylka przed wetem-oprawcą... NP. o Jurczuk (czy tam Jurczyk, nie pamietam) i lecznicy na Stefczyka nikt (chyba) nie pisze zle, ale za to jak kogos znajomego zapytasz o ta klinike, to okazuje sie, ze nawet psy i koty nie zawsze wylecza... Dziekujemy i pozdrawiamy

Offline pysiulo

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pysia & Malwinka
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sty, 2008, 10:37 »
Uaktualnienie co do weterynarzy z Lublina:

w ubiegle wakacje bylam z szylka u lekarza wet. z kliniki Chiron-Wet na Szmaragdowej, na podcinaniu siekaczy; w ciagu ostatnich 30 dni  bylam tam dwa razy, raz u p. Aleksandry Kowalczyk, drugi raz u p. Pawła Muchy. Przestrzegam przed ta lecznica! Teraz mam porownanie, bo moje szylki byly w Warszawie u p. Jodkowskiej (od zębów) i p. Wojtyś (od wszystkiego); robilam rtg na Powstancow Slaskich. W Lublinie nie potrafia obejrzec trzonowcow bez narkozy (!); siekacze obcieli duzo, duzo, duzo za bardzo (a przy tym najprawdopodobniej naruszyli ich korzenie, co widac na zdjeciu)... Rok temu pytalam p. Muchę o cos, co mnie zaniepokoilo, tzn. kupki mlodszej mialy brzydki zapach - stwierdzil, ze to normalne u szynszyli (cos tam mowil o fermentacji) i ze to ta druga, z kupkami bezzapachowymi, ma niedobrze... Teraz sie okazuje, ze najprawdopodobniej niunia ma kokcydiozę, bo jednak taki brzydki zapach jest oznaka czegos zlego, a sama kokcydioza jest dosyc czesta choroba u krolikow i szynszyli. Nigdy tego nie zrozumiem - obaj lekarze z Chiron-Wetu mowia, ze sa specami od krolokow/szynszyli, a tymczasem popelniaja takie bledy...  :(
   

Offline dodoms

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Czerczilek i Fredzio
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwi, 2008, 01:36 »
Potrzebuje pilnej porady! bylam dzis z moim bandyta u weta na ROGATCE  a ta powiedziala ze to nie cukrzyca( mimo ze ma wszystki objawy) bo jest za mlody( 7 mies.) stwierdzila macajac po brzuszku ze to moga byc drogi moczowe. Wogole zaczne od tego ze nie podoba mi sie ta pan dr z tego co wiem juz i stad i z grona, ona zle mi radzi. Po 1- zmienic natychmiast pokarm z vitakraft emotion beauty na Animals ( mieszanka uzupelniajaca!i biorac pod uwage tylko 2 do wyboru vitakraft mieszanka i animals, oraz zawartosc owocow) 2. to chyba grannulat jest lepszy niz mieszanka?!?

3. podala zastrzyk z antybiotyku+ witaminy, nie mowiac z czego on jest, ba! ona nawet diagnozy nie postawila! A ze zastrzyk poda uprzedzila jeszcze nie dotykajac szylka, i powiedziala ze zastrzyki conajmniej do czwartku( za 1 wyzyte place od 30zl!)
Po zastrzyku bylo ok ( zrobiony ok 10rano) a ok 16-21 byl smutny, osowialy, teraz wszystko wrocilo do normy.

jedyna dobra rzecza jaka widze to zlecenie badania moczu na jutro i okreslenie glukozy.
Nie wiem czy mam jej zaufac i isc na drugi zastrzyk? czy zmienic lekarza?

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Kwi, 2008, 09:58 »
Dodoms jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do diagnozy i leczenia to wypytaj dokładnie weta na jakiej pdstawie takową postawił i dlaczego każe zmienić pokarm natychmiast ( może w karmie którą podajesz jest jakiś składnik który będzie w tej sytuacji szkodził twojemu szylkowi ? ).
Po wynikach badania moczu będziesz miała pewność co do diagnozy twojej weterynarz, a jeśli jednak będziesz chciała zmienić weterynarza na innego to każ sobie napisać na kartce jakie środki zwierzątko miało podane aby nowy wet o tym wiedział.
 

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline dodoms

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Czerczilek i Fredzio
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Kwi, 2008, 10:40 »
dziekuje za odpowiedz. Ale jednak nie poszlam, kolezanka ma mnie skontaktowac ze znajomym z Janowskiej, lub zeby ten polecil dobrego, sprawdzonego weta.Bo zawsze to inaczej jak znajomy lekarz poleca, bierze pod uwage nasze dobro a nie ew korzysci kolegi.
 Jak bede cos wiedziala to dam znac, czy warto wybierac sie na ul.Janowska. Teraz zaluje ze nie poszlam jak bylam w warszawie do dr Wojtys.

Offline owiabiks

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 659
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bratek, Fiołek(*), Irys(*), Malwin(*),Narcyz(*)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Wrz, 2008, 14:37 »
Witam. Czy ostatnio, w Lublinie czyjaś szynszyla  miała badany pyszczek  wziernikiem? Czytam tu same niedobre recenzje z klinik lubelskich. Mój szynszylek miał oglądany pyszczek bez narkozy i nic niepokojącego weterynarz nie widział, ale sam stwierdził, że aby dokładnie go zbadać musiałby go uśpić. Skoro już usypiać, to przydałoby się zrobić zdjęcia zębów więc wchodzi w grę  klinika. Ale jak tam pójść, skoro wszyscy tu odradzają. Nie ślini się, nie chudnie, ale czasem zachowuje się tak jakby coś mu w pyszczku przeszkadzało. Może ktoś mi pomoże, mając jakieś dobre doświadczenia w tym temacie?

Flora (ja)
i fauna (  Bratek - szynszyla; Nikon- york;  Lili(a) - selkirk rex; Kajtek- nimfa)

Offline owiabiks

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 659
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bratek, Fiołek(*), Irys(*), Malwin(*),Narcyz(*)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Wrz, 2008, 16:23 »
Jeszcze raz proszę ludzi z Lublina o polecenie dobrego weterynarza z kliniki lubelskiej.

Flora (ja)
i fauna (  Bratek - szynszyla; Nikon- york;  Lili(a) - selkirk rex; Kajtek- nimfa)

Offline owiabiks

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 659
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bratek, Fiołek(*), Irys(*), Malwin(*),Narcyz(*)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Paź, 2008, 14:43 »
Ponieważ nikt mi nie polecił dobrego weterynarza dzwoniłam po klinikach lubelskich i wypytywałam się o problem mojego szynszyla(opisywany w innym wątku), z którym nasz weterynarz sobie nie poradził. Słyszałam przez telefon dziwne rzeczy, o których nawet nie chce mi się pisać. Zdecydowaliśmy się z mężęm po długiej naradzie na wizytę w klinice na Stefczyka, mimo, że na forum została ona dwukrotnie skrytykowana. Po prostu nie było wyboru, a wiedziałam, że jak nic nie zrobię , to Narcyz w końcu zdechnie. Leczyła go dr Jurczuk i chyba (leczenie jeszcze trwa) uratowała mu życie. Traktowała nas dobrze, na wszystkie pytania odpowiadała dokładnie i nie działała w ciemno. Co prawda pieniądze szły jak woda, ale było warto.

Flora (ja)
i fauna (  Bratek - szynszyla; Nikon- york;  Lili(a) - selkirk rex; Kajtek- nimfa)

Offline Rózia

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Kubuś (Maniuś i Szymonek w serduszku)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lis, 2008, 12:05 »
Mam pytanko: czy ktoś coś może powiedzieć o klinice na ul. Janowskiej? Oczywiście chodzi mi o gryzonie. Ja tylko słyszałam opinię sąsiadki, której psa kilka razy od śmierci ratowali. Wg niej opieka świetna a pies już na zdechnięciu był.
Pytam profilaktycznie (odpukać moi chłopcy mają się świetnie), ale w razie czego trzeba szybko reagować i wolę wiedzieć wcześniej gdzie mogę się udać.


Dziś udałam się do tej kliniki z moim chorym jamniczkiem i od razu spytałam o szynszyle. Pan doktor chirurg i ortopeda powiedział, ze przyjmują szynszyle. Można przyjść z biegunką czy złamaniem- podejmują się operacji. Jeśli jednak coś poważniejszego to zwierzętami egzotycznymi zajmują się na ul Głębokiej.
To tak jakby ktoś z Lublina potrzebował weterynarza to może przedzwonić do tej kliniki i zapytać o konkrety.
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2008, 12:14 wysłana przez Rózia »

Offline Milcia_Rx

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pinki, Alex, córka Bella :)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Cze, 2009, 18:53 »
mam pytanie: gdzie znajdę dobrego weterynarza os szylków, który zrobi i dobrze zdiagnozuje RTG główki? I jaki to jest mniej więcej koszt?

Offline owiabiks

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 659
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bratek, Fiołek(*), Irys(*), Malwin(*),Narcyz(*)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Cze, 2009, 18:56 »
Kiedyś robiłam prześwietlenie na Stefczyka. Koszt chyba 40 zł.

Flora (ja)
i fauna (  Bratek - szynszyla; Nikon- york;  Lili(a) - selkirk rex; Kajtek- nimfa)

Offline Milcia_Rx

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pinki, Alex, córka Bella :)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Cze, 2009, 12:03 »
Nie wiem kto polecił klinikę/przychodnię na ul. Janowskiej... Może dla kotów, psów ok ale dla szynszyli nie jestem pewna. Zadzwoniłam do nich ponieważ mój Pinki został przypadkowo nadepnięty :((( Krew z noska, ciężko oddychał... Dzwonie do nich odebrała pani radiolog (tak się przedstawiła, nazwiska nie pamiętam), więc przedstawiam co się stało. Powiedziała mi przez telefon, że zdjęć RTG nie robi się szynszylom ponieważ nic nie widać i jest to bez sensu (!!!) i oni średnio chcą robić psom i kotom (bo u nich tez ledwo widać), oraz (bez oglądania zwierzaka) zaleca same jakieś 6 zastrzyków przez 5 dni za same leki 80 zł plus 25 zł za każdą wizytę. Diagnoza przez telefon :/

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Cze, 2009, 13:56 »
O rany, chyba padnę trupem.A o tym że można zrobić szylkowi  usg i ekg to pani doktor też pewno nie wie? Ręce opadają.

Offline Milcia_Rx

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pinki, Alex, córka Bella :)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Cze, 2009, 17:49 »
Bywa, szynszylki to mało popularne zwierzątka, więc mało osób się w nich specjalizuje. Ktoś wcześniej pisał o Głębokiej: owszem zajmują się szynszylkami ale nie posiadają sprzętu do prześwietleń małych zwierzątek :( z Głębokiej zostałam skierowana na ul. Fantastyczną (ale Pani przy telefonie nie była pewna) gdzieś na Majdanku do Pani/Pana dr Zielińskiej(-go). Powiedziała, że w Lublinie on(a) jest w tej dziedzinie specjalistą. Tylko muszę znaleść tam kontakt.
Na początku dzwoniłam na Os. Choiny ul. Sudecka 126 też jest Pani doktor od szynszylek, pomoże ale nie ma ekg. Jak coś, gdy ktoś będzie miał coś mało poważnego. Powiedziano mi tam, że w Lublinie są 4 kliniki/przychodnie z ekg : na Janowskiej (tam nie robią szynszylom), na Szmaragdowej, na Głębokiej (jak dziś dzwoniłam to już nie mają dla małych zwierzątek) i na Stefczyka. Niby Lublin duże miasto a nic nie ma jak potrzeba...  :icon_frown: :???:
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2009, 17:52 wysłana przez Milcia_Rx »

Offline owiabiks

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 659
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bratek, Fiołek(*), Irys(*), Malwin(*),Narcyz(*)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Cze, 2009, 18:16 »
A dzwoniłaś na Stefczyka?

Flora (ja)
i fauna (  Bratek - szynszyla; Nikon- york;  Lili(a) - selkirk rex; Kajtek- nimfa)

Offline Milcia_Rx

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pinki, Alex, córka Bella :)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Cze, 2009, 18:44 »
Stefczyka zostawiłam na koniec z racji na złe opinie i ceny (podobne opinie ma mój znajomy, który był tam z fretką), ale jak nie będzie wyjścia zadzwonie tam. Każdy każdego poleca i nic z tego nie wychodzi. Jak tam (cennik dla szynszylek) wyszła by cenowo wizyta? W grę może wchodzić rtg bo ma problem z zębami (nie może gryźć, jje gerberki i języczkiem rozkruszony granulat, który bardzo lubi). Musze sprawdzić mu te ząbki.

Offline kynga89

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 50
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Alfred[*], Tosia
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Paź, 2010, 19:42 »
Historia mojego szynszyla jest opisana w ostrym dyżurze.. niestety jest z nim coraz gorzej :/ chudnie... na pewno przyczyną są zęby:/ Mam możliwość udania się jedynie z nim do Lublina, tylko do której weterynarii? Widzę, że wszystkie są tu krytykowane :( Muszę mu szybko pomóc....

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Paź, 2010, 20:11 »
na drugim forum szylkowym polecana jest ta przychodnia [ale nie wiem czy wciąż działa, bo np. strona nie wchodzi]:

Cytuj
Przychodnia weterynaryjna "Rogatka"
Al. Racławickie 33/9
Lublin

Poniedziałek - piątek 11.00 - 19.00
Sobota 10.00 - 14.00

Tel. rezerwacja wizyt (081) 740 32 82

e-mail
info@rogatka.com.pl

strona www:
www.rogatka.com.pl


Zakres: dermatologia, alergologia, choroby wewnętrzne, chirurgia, kardiologia, stomatologia, okulistyka, choroby zwierząt egzotycznych.
Oprócz lecznicy dla zwierząt jest tam gabinet pielęgnacyjny oraz sklep.

Jeśli chodzi o szylki - byłam z Pinkim u pani Joanny Chlebiej (lek. wet.), która specjalizuje się w chorobach zwierząt egzotycznych. Mają tam kilka zaprzyjaźnionych szylek.
Pełen profesjonalizm, niezwykle miłe podejście do zwierzaków. Widać, że lubi swoją pracę i zwierzaki oraz że zna się na szylkach :D .

Cena wizyty nie przekracza 25 zł.

Wiem, że mają dużo różnych pacjentów, nie tylko szylek.

Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług i nie wyobrażam sobie szukać innego weta.

POLECAM SERDECZNIE!!!


[edit]
znalazłam na Zumi.pl : http://www.zumi.pl/1424930,Przychodnia_Weterynaryjna_Rogatka,Lublin,firma.html
« Ostatnia zmiana: 20 Paź, 2010, 20:14 wysłana przez Kiwi »

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline kynga89

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 50
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Alfred[*], Tosia
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Paź, 2010, 20:41 »
Dzięki ale właśnie czytałam o tej ROGATCE, że nawet z psem sobie dobrze nie mogli poradzić;/ Chyba pojadę do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt.....

Offline owiabiks

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 659
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bratek, Fiołek(*), Irys(*), Malwin(*),Narcyz(*)
Odp: SPRAWDZONY wet w lublinie - pilnie
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Paź, 2010, 20:48 »
Jedź tam. Jeśli mają Ci gdzieś pomóc to tylko na Stefczyka. Nie ma tam gwarancji, ale gdzie indziej w ogóle nie ma co liczyć.
Zapalenie oskrzeli i obrzęk prącia pięknie wyleczono mi tam. Gdy nie trzeba leków, to nie naciągają mnie i nie zdzierają pieniędzy.
Z zębami nastąpiła komplikacja, ale dobra wola była.
Gdyby w przyszłości ktoś potrzebował specjalisty od oczu, to jestem pod wrażeniem profesjonalizmu prof. Balickiego z Głębokiej.
« Ostatnia zmiana: 20 Paź, 2010, 21:01 wysłana przez owiabiks »

Flora (ja)
i fauna (  Bratek - szynszyla; Nikon- york;  Lili(a) - selkirk rex; Kajtek- nimfa)

 

wet Katowice (ewentualnie: Będzin ,Sosnowiec,Bytom) - pilnie

Zaczęty przez GrażkaDział Weterynarze

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3389
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2005, 23:45
wysłana przez Vivace
Pilnie potrzebne DT dla świnek morskich [cała Polska]

Zaczęty przez sempreverdeDział AUKCJE i AKCJE

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3556
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2014, 18:25
wysłana przez sempreverde
PILNIE POSZUKIWANY TRANSPORT Z ŁODZI DO WARSZAWY!!!!

Zaczęty przez Snow.Dział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 3236
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2014, 11:23
wysłana przez czarna27bluesky
Oddam koszatniczkę samczyka pilnie !!!!! Poznań !!!!

Zaczęty przez Paulina9696Dział Oddam koszatniczkę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1132
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2021, 02:20
wysłana przez Paulina9696
PILNIE potrzebna mamusia zastępcza dla tyg szynszylki

Zaczęty przez UszyDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1857
Ostatnia wiadomość 17 Lip, 2011, 20:55
wysłana przez Alicja Mannschack
SimplePortal