hypothetical
27 Kwi, 2024, 20:37

Autor Wątek: wet z Konina  (Przeczytany 1841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kataryna18

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 49
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Timon i Pumba
wet z Konina
« dnia: 10 Sty, 2007, 11:48 »
hej.jestsem z Konina i jest tu paru wetów .niestety  jeśli chodzi o sprzed lub doświadczenie to nie wielu ma warunki do fchowej opieki nad innymi zwierzętami niż pies czy kot.

ja od dawna lecze moje pociechy u Pana Maciaszka.jest to fachowiec który ma bardzo duże doświadczenie z różnymi zwierzętami.a jego kariera zachaczyła np. Stany i inne kraje.ma bardzo fajną klinike gdzie znajduja się takie pomieszczenia jak:labolatorium,sala do wykonywania USG itp,sala operacyjna,sala gdzie można kupić swojemu podopiecznemu smakołyki oraz sala gdzie przyjmuje (nie pisze już o magazynie 8) ).wraz z nim pracuje tam jego córka która ma skończoną specjalność anastezjologa dla zwierząt(usypianie w czasie operacji).nigdy sie nie zawiodłam na tej klinice(a na innych niestety tak).gdy się z nim dobże porozmawia i wyjaśni jaka jest sytuacja( nie raz pomógł mi gdy zawiozłam do nie go bezdomnego psiaka który  miał jakąś rane ,to taniej mnie policzył).atmosfera oraz kontakt z tym wetem jest bardzo przyjazny.ma dobre podejście do zwierząt.oraz tłumaczy co danego robi naszemu pupilowi co to da itp.naprawde bardzo go polecam gdy by ktoś potrzebował z moich obszarów;)

Chrumcia bardzo za Tobą tęsknie[']['][']
Doruś zostaniesz w moim serduszku na zawsze,kochana psinko[']['][']

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: wet z Konina
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sty, 2007, 14:01 »
super - ale zapomniałaś podać jakiekolwiek namiary - np. telefon lub adres do tego weterynarza ??

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline kataryna18

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 49
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Timon i Pumba
Odp: wet z Konina
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sty, 2007, 22:02 »
ups.jutro ide do weta(moja swinka ma biegunke :() to spisze sobie adres i telefon.pozdrawiam

Chrumcia bardzo za Tobą tęsknie[']['][']
Doruś zostaniesz w moim serduszku na zawsze,kochana psinko[']['][']

Offline kataryna18

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 49
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Timon i Pumba
Odp: wet z Konina
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty, 2007, 17:03 »
cofam to co napisałam.powodem tego jest śmierć mojego prosiaka leczonego u twgo weta :(juz zadnemu lekarzowi nie można ufać :(

Chrumcia bardzo za Tobą tęsknie[']['][']
Doruś zostaniesz w moim serduszku na zawsze,kochana psinko[']['][']

Offline achajka_md

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 44
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tili i Luna
Odp: wet z Konina
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sty, 2007, 19:39 »
ale to na pewno była jego wina??

<error>

Offline kataryna18

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 49
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Timon i Pumba
Odp: wet z Konina
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sty, 2007, 20:51 »
tak.bo ja chciałam zeby jej zrobił jakieś badania bo czułam w serduchu że ta ta krew to nie wina biegunki a on ze nie ma potzrby i że bedzie ok.a po 5 dniu zastrzyków Chrimek umarł :icon_frown: :icon_frown: :icon_frown:
im dłuzej do niego chodze to bardziej olewa sobie sprawe a leci na siano.na początku to tak nackakiwał i tak ciuciał nad nami a teraz to taka obojętność.
ja już nie wiem gdzie mam leczyć u mnie w Koninie bo każdy leci na siano a w dupie ma zwierzaka.i jak pomyśle że któreś z moich słoneczek ma być chore to kojaży mi się to odrazu z najgorszym takie mam lęki :icon_frown:

Chrumcia bardzo za Tobą tęsknie[']['][']
Doruś zostaniesz w moim serduszku na zawsze,kochana psinko[']['][']

 

SimplePortal