hypothetical
29 Mar, 2024, 16:59

Autor Wątek: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D  (Przeczytany 14783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« dnia: 13 Sty, 2009, 08:16 »
Jeżeli już mamy offtop to też coś powiem :p
Dream * ja sobie nie wyobrażam żeby w ręce trzymać mączniki bo mam wszelkoowadowstręt blee....Szczury są fajne i miłe ale przerażają mnie ich ogony....są takie....łyse i dziwne.....ale jakby mi taka "paskuda"weszła na rękę i spojrzała mi w oczy to chyba bym się nie oparła i polubiła je jeszcze bardziej co by prowadziło że bym się upierała  trzymać go w domu....(ale to zależy bo nigdy ze szczurem do czynienia nie miałam i nie znam ich natury ani zachowań )......
Asiu u mnie taka sytuacja (
ogólnie bardzo zdrowo się odżywiam, chociaż Alinka może potwierdzić że wcale tego po mnie nie widać. no ale to już genetycznie mam, więc nic na to nie mogę poradzić.
U mnie niestety taka sytuacja jest rodzinna....nie jestem najszczuplejsza i mam wystające żebra ( nie to nic strasznego , tylko jak mam bardziej przylegającą bluzkę , sukienkę to to widać)ale nie mogę o sobie powiedzieć ze jestem gruba więc się nie przejmuję :)A odżywiam się tak pół na pół bo dosyć zdrowo jem mięso ale smalcu nie tknę,dużo warzyw i owoców ale czasem mały wypad do pizzerii na frytki zapiekankę pizze i pepsi :)

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sty, 2009, 12:37 »
ja mam jeszcze lepiej :D
w ciągu roku na skutek problemów z tarczycą przybyło mi 20 prawie kg :D i ze szczupłej laski 57kg na 76 XD latem stoję w tramwaju i z racji, że figura nadal w pasie osy, to odkłada się na bębenku, łapkach i udkach troszkę...zatem w największe upały letnie, gdzie nie dało się ukryć pod tuniką kilku zbędnych kg wszyscy obcy dla mnie ludzie myśleli po prostu, żem młodociana w ciąży :D każda babcia mi miejsca chciała ustąpić pytając się jak się czuję w takie upały...a ja się paliłam...ale nie od temperatury a od wstydu -.-' bo jestem od tamtej pory na diecie 1300kcal i nic :D ale ćwiczę dużo więc nadzieję mam :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sty, 2009, 14:27 »
oj, Zieffko ja 3 lata temu tak przytyłam i do tej pory wyglądam jak wyglądam :? co prawda zawsze ważyłam te 60 kg, ale teraz 80 i nic z tym nie udaje mi się zrobić :(

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline cinnamon_biscuit

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 479
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Foggy Dew, Echo (standardy) i Ginger (beż)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sty, 2009, 14:29 »
offtop jest zawsze najlepszy:]
Zieffka, przy niedoczynności, żadna dieta 1300 Ci nie pomoże. Owszem, schudniesz trochę, ale to nie będzie proporcjonalne do wysiłku jaki w to włożysz, a potem i tak przytyjesz. Wiem, że na endokrynologu można zbankrutować, a do publicznego to w ogóle zapomnij, jeśli chodzi o czekanie, ale wierz mi - dobry przepisze Ci takie hormony, że schudniesz i zniwelujesz ryzyko różnych innych powikłań. Tylko wybierz się do naprawdę dobrego endokrynologa, bo ostatnio wciąż stykam się z przypadkami osób, które np. przez rok brały zupełnie bezsensownie nie to, co trzeba.

Najlepiej w piłeczkę gra Manchester United,
najlepiej na saksofonie grał Charlie Parker -
- a ja najlepiej gadam do własnych skarpet
i robię inne rzeczy, materialnie nic nie warte.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sty, 2009, 14:38 »
co do hormonów to mi od 3 lat trafić nie mogą :wink: a leczę się u bardzo dobrej lekarki polecanej na wielu forach. bo wcześniej to w instytucie matki i dziecka byłam to w zasadzie wizyta była 2 razy w roku i znajdowali mi tam przeróżne choroby tylko nie z tarczycą... przez 5 lat leczenia ani razu nie zbadali mi hormonów ani tarczycy.

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sty, 2009, 15:39 »
to odkłada się na bębenku, łapkach i udkach troszkę...zatem w największe upały letnie, gdzie nie dało się ukryć pod tuniką kilku zbędnych kg wszyscy obcy dla mnie ludzie myśleli po prostu, żem młodociana w ciąży :D każda babcia mi miejsca chciała ustąpić pytając się jak się czuję w takie upały...a ja się paliłam...ale nie od temperatury a od wstydu -.-'
Heh jak ja byłam w Anglii na spacerku  z moim małym bratem ciotecznym to wszystkie starsze panie na ulicy plotkowały :"she got a baby she got a baby" a ja idę i sie z nich śmieje że takie głupiutkie.... a w centrach, różnych kolejkacj itp. to mnie przepuszczały i pytały o małego :)
co do hormonów to mi od 3 lat trafić nie mogą :wink: a leczę się u bardzo dobrej lekarki polecanej na wielu forach. bo wcześniej to w instytucie matki i dziecka byłam to w zasadzie wizyta była 2 razy w roku i znajdowali mi tam przeróżne choroby tylko nie z tarczycą... przez 5 lat leczenia ani razu nie zbadali mi hormonów ani tarczycy.
Oj niestety współczesna polska medycyna....ehhh...szkoda gadać :(No w sumie nie jest taka zła ale jak mają robić badania to niech robią porządnie a nie na odwal się ;/

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Nicola

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Euzebiusz i Tito :)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sty, 2009, 15:49 »
Pytania o ciąże są zabawne do pewnego momentu... Mnie akurat już przestały bawić  [bacik] Ważę 60kg ale wszystko mi idzie w brzuch  :( Przed swoim ślubem schudłam chyba ze stresu bo diet odchudzających nie stosowałam, więc nie musiałam słuchać "a który to miesiąc" Ale później się zaczęło... Eh życie

Offline Cara

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 235
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sty, 2009, 16:07 »
@aska69,Zieffka: koniecznie poszukajcie dobrych specjalistów. Problemy z tarczycą bywają trudne do zdiagnozowania, a dobranie leku może trochę trwać, ale na pewno nie 3 lata :?

[ot]Połowa mojej rodziny to lekarze przeróżnych specjalizacji i często obserwuję, jak wygląda leczenie od drugiej strony; lekarz może stawać na głowie, ale często pacjent albo wie lepiej (bo przecież skoro w Internecie coś jest napisane to tak musi być i już! po co komu studia medyczne...) albo stosuje zalecenia niekonsekwentnie lub przerywa terapię w trakcie.
Moja mama (pediatra-neonatolog) ma jeden taki przypadek kobiety, która przy wszystkich infekcjach chce podawać dzieciom antybiotyki i żadne tłumaczenia nie skutkują. Można przyjechać, przebadać je, wypisać coś innego - ona pięknie dziękuje, po czym szuka innego lekarza, żeby wypisał antybiotyk. Ręce opadają :icon_frown: [/ot]

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sty, 2009, 16:13 »
tak Nicola masz zupełną rację....chwilę można się pośmiać ale po jakimś czasie robi się nie miło :/
Oj niestety niektórym ludziom się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy.... to że coś napisano w internecie nie znaczy że jest to prawdą....oczywiście można wyrazić swoje zdanie bo lekarz też człowiek i też się może pomylić.....ale bez przesady :/
A antybiotyki wyniszczają żołądek :(Np. w Anglii najpierw podają ziółka itp.a jak sie nie poprawi to dopiero stosują leki a żadko antybiotyki tylko w sytuacjach tego wymagających....z jednej strony to dobrze ale to jest jednak przetrzymywanie choroby i później trudniej ją wyleczyć....

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline UnLe96

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zenobiusz i Orzeszek
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sty, 2009, 18:42 »

[ot]Połowa mojej rodziny to lekarze przeróżnych specjalizacji i często obserwuję, jak wygląda leczenie od drugiej strony; lekarz może stawać na głowie, ale często pacjent albo wie lepiej (bo przecież skoro w Internecie coś jest napisane to tak musi być i już! po co komu studia medyczne...) albo stosuje zalecenia niekonsekwentnie lub przerywa terapię w trakcie.
Moja mama (pediatra-neonatolog) ma jeden taki przypadek kobiety, która przy wszystkich infekcjach chce podawać dzieciom antybiotyki i żadne tłumaczenia nie skutkują. Można przyjechać, przebadać je, wypisać coś innego - ona pięknie dziękuje, po czym szuka innego lekarza, żeby wypisał antybiotyk. Ręce opadają :icon_frown: [/ot]



Witaj w klubie ;)  Właściwie to tylko moja babcia nie jest lekarzem. Tata właśnie endokrynologiem. Dobrym.
Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić jaki trudny to zawód. Zwłaszcza jak trafi się taki "uciążliwy" pacjent... potrafi dzwonić co 15 minut... zwłaszcza jak sie mówi że oddzwoni sie do niego za godzine :/ Po szpitalu sie wlecze za ludźmi, kiedyś nawet za mną jakaś baba do domu przyszła :? Bo skapnela sie ze jestem córką "mojego doktora" i prosiła żebym przekonała tate do czegos, o czym nie mialam pojecia.

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sty, 2009, 19:08 »
mam dobrego endokrynologa-ojciec to lekarz i ma kupe znajomości :) a leczenie skutkuje-bo wszystkie typowe objawy oprócz wagi odeszły. na usg tarczyca jak u zdrowej osoby (a wcześniej miałam zaburzoną miąższość, nigdy nie miałam typowego wola). ja mam Hashimoto najpaskudniejsze-nie tworzy się typowa wola, tylko miąższość się zaburza znacznie. biorę hormonu małą dawkę, bo wcześnie choroba została rozpoznana. a uderzyła tak mocno przez leki jakie biorę na padaczkę i skłonności hipoglikemiczne.
teraz tylko dolega mi fantomowa ciąża w oczach babć-moherów :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Sty, 2009, 20:12 »
Heh :-) chyba ten temat juz zasługuje na przeniesienie do 'pogaduszek' :-P

ale decyzja nlezy do mioderatorów szanownych - no i ludzi wypowiadajacych się, azeby nie stracili zainteresowania poprzez zmianę zamieszczenia watku ...

P.S. Andreas aktualnie wazy 90 kg :-/ ... zdecydowanie o 10 za duzo - ehhhhh

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Sty, 2009, 20:26 »
Andreas nie jest tak źle mój tata waży więcej ( nie powiem nic tylko tyle że troche tego jest bo się obrazi :p)

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Sty, 2009, 20:33 »
Bo facet musi być duuuzy i tyle!jak dla mnie ,musi mieć ponad 185cm i około 95kg :P, przepraszam wszystkich o mniejszych wymiarach  ;D

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Sty, 2009, 20:36 »
no to widocznie mój tatukcio jest w Twoim typie :p

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Sty, 2009, 20:48 »
Nie ma to, jak się zdołować wchodząc po świętach na wagę  [niepolecam] - buuuu !

Przy moich 174 cm marzyłoby mi się choćby te 80 kg  :).

Prawie cały rok ( przestałam dopiero kiedy nastał mróz ) jeżdżę na rowerze i nic, zero efektu.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Sty, 2009, 13:35 »
Andreasie-zależy jakiego jesteś wzrostu.
przy 180-190cm to absolutnie normalna waga u chłopa mającego minimalne mięśnie :)
nie przesadzajmy :P
swoją drogą przepraszam moderatorów-popłynął nam temat o ciałku :D a zaczęło się od zjadanych szynszyli xD

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Sty, 2009, 22:10 »
nie macie jakiegoś wątku dla zbyt chudych ;p?

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline cinnamon_biscuit

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 479
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Foggy Dew, Echo (standardy) i Ginger (beż)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Sty, 2009, 22:20 »
to jakieś medyczne to forum, moja rodzicielka też jest lekarzem;] i wojuje z maniakami antybiotykowymi, oj wojuje;D
I też się zgadzam, że facet powinien mieć co najmniej 185, bo mam 172, a lubię czuć się mała:P

Najlepiej w piłeczkę gra Manchester United,
najlepiej na saksofonie grał Charlie Parker -
- a ja najlepiej gadam do własnych skarpet
i robię inne rzeczy, materialnie nic nie warte.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Sty, 2009, 22:39 »
Cara, ale moje problemy hormonalne nie sprowadzają się tylko do tarczycy :wink:  prolaktynę mam parokrotnie wyższą niż przeciętna kobieta w ciąży. I nie ukrywam że możliwość urodzenia dziecka w przyszłości jest dla mnie ważniejsza niż wygląd(waga) a niestety mój organizm nie toleruje znacznej ilości leków, dlatego muszą mi je dobierać ostrożnie, żebym znowu nie wylądowała na intensywnej terapii.

Mysza, załóżcie sobie wątek z Dream*, ona też szczuplutka :)

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Sty, 2009, 22:50 »
Dream ostatnio dorobiła się węglowodanowych schabów na boczkach które są wynikiem sąsiedztwa cukierni nieopodal pracy :p
i probuje je zrzucić ale nie wie jak :( [no bo tam nawet nie ma mięśni które by można było ćwiczyć :(]

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Sty, 2009, 13:29 »
kup sobie stepperek i twister  w jednym :) zgubisz schaby :) wiem po sobie :D z mojego pulchnego ciałka ubyło 3 kg schabu ! :'D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Sty, 2009, 14:07 »
Tak? Ja mam twistera i orbitreka, ale z braku rezultatów zamiast schabów znikła motywacja...


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Sty, 2009, 15:12 »
Ja się boję wejść na wagę po świętach :D A niedługo mam studniówkę, dobrze by było nie wyglądać jak pulpet :P

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline Cara

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 235
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kochanego ciałka nigdy za wiele :D
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Sty, 2009, 16:55 »
Tak? Ja mam twistera i orbitreka, ale z braku rezultatów zamiast schabów znikła motywacja...
Orbiter to jest meeega maszyna, świetnie działa. Tylko trzeba pamiętać, że żeby ćwiczenie pomagało w spalaniu tłuszczu to absolutnym minimum jest 30 minut ciągłego ruchu, nawet przy minimalnym obciążeniu. Jeżeli dorzucimy do tego pilnowanie ujemnego bilansu kalorycznego (~300-500kcal) to o efekty naprawdę nie trudno. Najważniejsze jest wyrobienie w sobie nawyku regularnego ćwiczenia (tak łatwo brzmi ;) Twister też mi się bardzo podobał, ale niestety ze względu na kręgosłup poćwiczyłam sobie tylko przez tydzień :< ale efekty były bardziej niż zadowalające, także bardzo teraz boleję nad tym, że muszę go oddać.

@aska69,Zieffka: ja już nic nie mówię, cieszę się szczerze, że jesteście pod opieką fachowców :) ostatnio mam strasznie często do czynienia z osobami, które latają po 4-5 "specjalistach" o szemranej reputacji, od każdego słyszą co innego i wmawiają sobie wszystkie choroby świata. A wystarczyłoby raz zainwestować w porządnego lekarza :/

 

Pierwsze szynszylki. Wiele wątpliwości, same konkrety, ogromna prośba o pomoc!

Zaczęty przez ArtsandraDział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2455
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2018, 14:37
wysłana przez Artsandra
Herbata, soki i wiele innych rzeczy które lubi szyszek...

Zaczęty przez aleksandrossaDział Żywienie

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 10417
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2014, 19:41
wysłana przez KarolinaGliwice
kotek - wiele pytań

Zaczęty przez ewa i juzDział Nasze zwierzaki

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1895
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 22:21
wysłana przez aska69
Dlaczego moj szylek nigdy nie kładzie sie na boku

Zaczęty przez malina165Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 4851
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2009, 20:02
wysłana przez Bożena
SimplePortal