hypothetical
29 Mar, 2024, 07:06

Autor Wątek: Duchowe opowieści według Eli Piętki  (Przeczytany 36721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Duchowe opowieści według Eli Piętki
« dnia: 30 Paź, 2009, 17:53 »
Witam,

część z Was zna mnie z listy Yahoo, część z forum, część z reala. Tym co mnie nie znają przedstawię się po krótce - nazywam się Ela i od 8 lat hoduję szynszyle. W pewnym momencie w moim życiu pojawił się Duszek - mozaika, którą otrzymałam od Claudiego. Był taki pocieszny, że zaczęłam pisać o nim opowiadanka - oczywiście w pierwszej osobie. Na liście Yahoo się tak spodobały, że zaczęłam pisać częściej i ... tak powstało 50 opowiadań. Jedne krótsze, inne dłuższe - jedno z nim wystawiłam w konkursie i ... zostałam nagrodzona. Piszę więc dalej, a przy ostatnim opowiadaniu Andrzej zwrócił mi uwagę, że mogłabym je umieszać i tutaj, więc jetem. Oczywiście nie wrzucę wszystkich na raz, więc kolejne będę dodawać - dziś pierwsze:

"DUSZEK – PIERWSZE CHWILE:"
OK - biegam już chwilkę, poznałem wykłądzinę i paseczek ;) Pani moja nowa wypuściła jakiego potwora !! Tapcio sie nazywa - Dinozaur powinno być !! Jest ode mnie dwa razy większy !! I jakiś taki szary. Ze starości, czy co ?? Na razie się ganiamy. Tzn on mnie próbuje dogonić, ale ja jestem szybki i zwinny - no cóż - trzeba było ciwczyć, a nie się obżerać !! Ha - znów pitong i ja jestem już za biurkiem, a on sie rozgląda. W sumie to chyba nie chce mnie zjeść, bo poiskał mnie po ogonie, ale ja i tak wolę ograniczyć chwilowo nasze kontakty. Bo i po co ?? Biegamy zygzakiem po całym pokoju - obaj juz jesteśmy zmęczeni, a ja wciąż nie mogę znaleźć wejścia do mojego owego domku, ale to juz pewnie za chwilkę, za chwileczkę. Jutro opisze Wam resztę, bo czuję sie nieco zmęczony. Dobranoc (ziew).

Czekam na opinie :)

Duszek

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Duchowe opowieści, czyli ...
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Paź, 2009, 18:11 »
Bardzo sympatycznie sie to czyta , ja osobiscie prosze o więcej  :D.

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: Duchowe opowieści, czyli ...
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Paź, 2009, 18:30 »
Proszę:

DUSZEK DRUGIE CHWILE:

Ufff - dostałem własną klateczkę. niekoniecznie sam chciałem do niej wejść, ale skoro już mnie wsadzili, to skubnę nieco pappu (fuj, ta pelletka to się tylko do latania nadaje ...), napoję się - ojjj siku !! - aaaa jest - dziwne te wiórki - jakieś takie okrągłe. Prawie jak żarcie, ale uffff - nie ma to jak sobie ulżyć z podniesionym ogonem ....
O czym to ja ?? Acha - drugich poznałem. też wielkości dinozaurów. Z ta laską to nawet bym wszedł w bliższe kontakty, no ale jej brat - zupełnie nieokrzesany osiłek !! O - właśnie ugryzł Pana w ucho. To pewnie dlatego, ze Pan zabronił mu się ze mną droczyć. Klateczkę mam z pełnym wypasem - domek, miseczka z piciem, druga z żarcie, dwie półeczki - jakt o w standard hotelu, ale i deserek jest - migdałek znaczy się. Zjem, a co mi tam. A zaraz te lasencje - ta trójca bab ma biegać - oj będzie sie działo, będzie ...

jak tylko się z nimi zapoznam, to dam znać,
łapka,
Duszek

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Paź, 2009, 20:19 »
 :D super prosimy jeszcze :)

ola

Offline Mefka

  • Hodowca
  • ~Cyber Szynszyla~
  • *****
  • Wiadomości: 391
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • 16 szynszylowe stadko ;]
    • Domowa Hodowla Szynszyli w Gdańsku Amber Chinchillas
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Paź, 2009, 20:57 »
Opowiadania, super, tak lekko się czyta, czekam na więcej :D
Aż chciałoby się do nich porobić ilustracje  :)

Domowa Hodowla Szynszyli "Amber Chinchillas"

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Paź, 2009, 22:16 »
Heh - publika wymaga - publikę trzeba zadowolic :-)
Myslę że w takich wypadkach uzasadnionym byłoby dodac po zdjeciu w tym watku ? Tak żeby udokumentowac odcinek ?
Ale oczywiscie z umiarem - tak żeby wątek X-Files nie pomieszał się z watkami w których wrzuca się zdjecia swoich szczylowatychn :-)
Elu ? wybierzesz jakieś adekwatne zdjecie ?

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Gruszka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Felicja
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Paź, 2009, 10:17 »
Opowiadani cudowne ;) Miło się je czyta ^. Może ktoś kto umie rysować zrobiłby kilka ilustracji, ot luźna propozycja ;)

'mała wredna bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie' - tak mi wyszło w teście o muminkach, czy to prawda? pewnie wyjdzie z czasem ;)

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Paź, 2009, 15:29 »
noo, opowiadania Eli już od dawna robią furrorę na liście yahoo, to jakieś wielkie niedopatrzenie musiało być, że dopiero teraz trafiły na forum ;)
Ale dobrze, że już są!!


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Paź, 2009, 16:06 »
DUSZEK –TRZECIE CHWILE:
NO - jestem. Nieco zmęczony znaczy się. Wyszły te trzy babki - niezłe.
0czywiście bardzo ładnie się przedstawiłem, bo ja dobrze wychowany myszek jestem. Przyszły wszystkie trzy - ten gatunek to już chyba tak ma, że one chodza stadami ...
Anyway - ta najstarsza, która na przywódczynię stada wygląda (podobno MATKA to sie nazywa u nich) - stała przy mnie i chyab chciała potraktować mnie jak synka - cóż - podobało mi się to :) A ta najszczuplejsza to najbardziej w moim typie - wysportowana, skoczna - wskakuje na klawiaturę prosto z podłogi - nieźle !! Ta trzecia- duża, puchata i baaardzo spokojna - chyba sie zaprzyjaźnimy :) No - pracowity to był dzień - ja jeszcze nieco poprawię estetykę domku i idę spać.
Dobranoc,
D.
« Ostatnia zmiana: 01 Lis, 2009, 16:01 wysłana przez Ela Pietka »

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Lis, 2009, 14:39 »
DUSZKOWE NOWOŚCI:
Nooo - to się nazywa mieć wielbicieli. Wielbicielki znaczy się. Zadzwoniła jedna taka i KATEGORYCZNIE zażądała abym naklepał kilka słów co tam u mnie.
No to skaczę po tej czarnej klawiaturze (hmm - ja biały, ona czarna - jakie będą dzieci ??) i sie chwalę. Święta przeżyłem. A co - karpiem nie jestem.
Podobno. Choć Pani mi mówi, że coraz bardziej szarą mam mordkę. Dziwne. Ja tam sobie przypominam jedynie białe futerko. Przeglądałem się ostatnio w lustrze i czarne to ja mam jedynie oczka. No i uszka. troszkę. Może tej pani na wzrok padło ?? Ona wogóle ma jakieś dziwne zachowania. Ostatnio wygania mnie z rurki - gdy ja w najlepsze śpię i mówi mi, że koniec biegania.
jakiego biegania ja się pytam ?? Śpię sobie jak na grzecznego wypuszczonego z klateczki szynszyla przystało, a ta każe mi biegać !! Zrobiłem ze dwie, trzy honorowe rundki, nadgryzłem wiklinowy fotel i poszedłem spać. Zmęczony byłem, nie ?? nie takk jak ona - obija sie już drugi tydzień. Urlop to sie podobno nazywa. A Ty szynszylu - dawaj na zawołanie biegaj. Łapki mnie bolą !! Całe noce zalecam się do tych lasek z klateczki obok i próbuję zeżreć tego szarego obok co to niby "tatusiem" tych lasek jest. Ale to przecież niemożliwe, żeby taki ciamajda był ojcem takich mądrych ślicznotek. No nie możliwe mówię Wam !! A wogóle to jest na pewno ojcem tego wariata z klatki pod ścianą. Słuszne imię mu Pani dała  - Szajek. tylko sie toto szlaja i gryzie mnie po palcach. Znowu ostatnio wyglądałem jak boheter ostatniej 40-minutowej szynszylej wojny. Ale ja dzielny jestem i się nie dalem. No i Pan - ten to mnie dokarmia na całego. Ostatnio dzielił się ze mną takimi ludzkimi migdałami. Marcepan toto sie nazywa. Nie powiem - pyyycha - szkoda tylko, że nie cała mordka mi przechodzi przez kratki :( - ledwie uszczknąłem, a ta wariatka już krzyczy, że za dużo, że za słodkie, że wątroba. Normalnie hipohondryczka jakaś. Raban podniosła zupełnie jakby to była jej wątroba a nie moja.
A tak wogóle to fajnie było - przez dwa dni Państwa nie było - podobno Święta mają. Ja tam nie wiem po co im kolejne zwierzątko, skoro mają nas, nie ?? Jedyny pozytyw to to, że pokazali mi choinkę - takie fajnie zielone drzewko z kolorowymi kulkami i światełkami. niezbyt smaczne i dziwnie iglaste. No ale skoro oni je lubią to i ja nie będę narzekał. Ale i tak smaczniejszy jest obrus - taki czerwono-zielony ze złotą nitką. No i ten - opłatek. Ryby za to nie dali mi spróbować, egoiści jedni. I jeszcze Pani coś przebąkuje o Sylwestrze - że niby ma przyjść i hałasować. podobno będę wiedział kiedy. Ale czy ja wiem - młody jestem to i Sylwestra jeszcze nie widziałem. Ale i tak pewnie pójdę spać, bo ja przecież nocne zwierzątko jestem - nie ?? Takie od spania w nocy i odpoczywania w dzień ;)
Dobry Duszek Świąt  :M_jezyk:

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Lis, 2009, 16:47 »
Miło na sercu się robi jak się czyta o Duszku Świątecznym  :).

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Lis, 2009, 20:00 »
Pomidorka dla Duszka prosze :D
Elu Pozdrawiam was Serdecznie :)

Offline ruda19

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • standardowa samiczka_ TOSIA ^^ & mozaika ŚNIEŻKA
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Lis, 2009, 12:13 »
 [viva] ....a ja chce jeszcze ^^

....^^.....

Uśmiech przede wszystkim ^^

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lis, 2009, 12:28 »
ja tez....swietnie sie to czyta


....gdyby to było w wersji książkowej - to zaczęłabym z chęcią czytać książki
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2009, 20:50 wysłana przez Basia_W »

ola

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lis, 2009, 13:41 »
....gdyby to było w wersji książkowej - to zaczęłabym z chęcią czytać książki

wow - to jeden z najpiękniejszych komplementów jakie do tej pory dostałam  [-chomik-]. Obiecuję wrzucać co jakiś czas - jeszcze 46 zostało, a na pewno będę jeszcze coś pisać :)
Alicjo - dziękuję za pozdrowienia :)

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Lis, 2009, 13:42 »
ja czytam z chęcią... ale gdybym miała dzieci to i im bym czytała :>

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Lis, 2009, 16:37 »
Zgodnie z obietnicą:

DUSZKOWE WIEŚCI:
No cześć - to ja. Słyszałem, ze sie za mną stęskniliście, to znaczy - Pani mi przeczytała i ponieważ to dobra dziewczyna, to bez problemów udostępniła mi klawiaturkę. Tak więc przeskakuje sobie ciesząc się, że mam cztery łapki - tak łatwiej pisać (ogon wciska jedynie spację :) Żyję sobie spokojnie, jak na szynszyla z ADHD (podobno - Pan tak mówi, ale ja nie wiem co to za skrót - Absolutlnie Doskonały Horrendalnie Dobry ??) - może Wy macie jakies pomysły ... Mój dzionek zaczyna się od przeciągania z ziewnięciem - Pani podziwia moje śliczne pomarańczowe zęby - ma się ten zwierzęcy magnetyzm, a co !! Zachwyca się też moim kolorkiem. Bo ja jestem wyjątkowy - biały w szare plamki - a właściwie pół ogona mam szarego i plamki na dupci - szarą i białą. no i podobno ostatnio ciemnieję - sam nie wiem - mam się obrazić czy nie ?? PRzecież ja mądry jestem !! To jak to tak można mówić o mnie, że ciemny :( Tak wiele się przecież nauczyłem - kąpać w kuli, a nie obok (choć to fajna piaskownica jest), brykać po klatce (istnieje jeszcze podobno coś takiego jak parapet, ale się nie wypowiadam - nie wiem, nie widziałem, umiem jeść daktyle - oooo - w tym to ja jestem wybitnym specjalistą (a propos - może mi ktoś wyjaśni co to jest Sęp ?? Hę ?? Bo pani mówi tak na mnie codziennie rano), umiem biegać, biegać, brykać, skakać, szaleć, nabijać sobie guzy, wkurzać Iskierkę (zachowuje sie jak moja teściowa, a czy to źle że podrywam ogonek tej ślicznej Okrętki ?? - pewnie zazdrosna jest jako jej mama, że to nie ją). Aaaaa - umiem jeszcze się kąpać w domku. Technika jest bardzo prosta - wystarczy tylko wejść, przewrócić się na boczek, kopytka do góry, jajeczka na wierzchu, ogon w wodzie. Jaki w wodzie ?? Aaaa - no bo ja to wielbiciel tego mokrego jestem. A kobitki lubia takich przylizanych. to i ja się dla nich stroję. A jest tu ich zatrzęsienie. TRzy. no i dwóch facetów. Niestety. Nie bardzo się lubimy. no bo oni są tacy standard, upierdliwi. A ja to mam charakterek, inwencję i aparycję :) No i wdrażam tę swoją inwencję - bo taka kostka na przykład - wg Pani słuzy do gryzienia. Wg mnie - do spania. I co z tego, że to tylko 5 cm2 ?? Ja się tam mieszczę. A że czasem spadam ... Z półki tez można spaść !!
Jedzonko znośne - najlepiej mi się je siedząc na misce. Że gimnastyk ??
Nooo - owszem, ćwiczę - w końcu od czegoś tę sylwetkę się ma. Nie rozumiem tylko jednego - co to jest DU¬DANIE ?? Zwierza w dodatku ?? No owszem - Pan czasem podrapie mnie po brzuszki, no jest to do przyjęcia, ale Pani - po brzuchu ?? Że niby mięsień piwny ?? Pani to jest od karmienia i sprzątania a nie drapania. A z panem - no cóż - między nami facetami panują nieco inne zasady spoufalania się - nocne rozmowy takie o życiu i wogóle :D
wasz D.

Offline ruda19

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • standardowa samiczka_ TOSIA ^^ & mozaika ŚNIEŻKA
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Lis, 2009, 21:09 »
 [-chomik-] [-chomik-] właśnie przeczytałam twoje opowiadania mojej 8-letniej siostrze i jest zachwycona ^^ .... będziemy razem czekać na kolejne...na prawdę powinnaś wydać jakiś pamiętnik szynszyla czy coś ^^ ...taką książeczkę dla dzieci ^^ pozdrawiam

....^^.....

Uśmiech przede wszystkim ^^

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Lis, 2009, 23:38 »
takiej aparycji jak Duszek nie ma nikt :)
super amant z inwencją...XXL już ostrzy swe wdzięki :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lis, 2009, 08:13 »
MŁA ?? Do ożenku ???????????????



Niemniej wszelkie aplikacje zainteresowanych Pań prosze kierować bezpośrednio :)

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Lis, 2009, 09:10 »
Elu, całość opowieści  Duszkowych przeczytałam kilkakrotnie.Zawsze poprawiają mi humor. [happy]

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Lis, 2009, 09:59 »
a duszek jaki koffany , sliczna szylka :)

ola

Offline olutek

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia , chilla
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Lis, 2009, 10:03 »
Elu , powinnaś jak najszybciej powysyłać swoje opowieści do jakiegoś wydawnictwa , to jest boskie

ola

Offline ruda19

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • standardowa samiczka_ TOSIA ^^ & mozaika ŚNIEŻKA
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Lis, 2009, 10:46 »
ależ on jest sexy ^^ hehe.....taa opowiadania do wydawnictwa a z duszkiem do jakieś wytwórni pokarmów szynszylowych ....żeby za modela robił ^^ ...marnuję się chłopak ^^

....^^.....

Uśmiech przede wszystkim ^^

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Duchowe opowieści według Eli Piętki
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Lis, 2009, 11:23 »
z przylizanymi uszkami wygląda jak przylizany Włoch...mm..XXL coś mi tu klumka z zainteresowaniem nad monitorem...póki co pozostają im internetowe randki :D na razie nie ma miejsca na zatrzęsienie potencjalnych małych beżynek, standardów i innych słodkości :D
ale chętnie utworzymy katalog z wyselekcjonowanymi przez Elę zdjęciami Duszka...żeby XXL miał jakąś ciekawą tapetę-plakat do wydruku :)

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

 

Muszkieterowie (+linki do odcinków) - Wstęp do Opowiesci ...

Zaczęty przez AndreasDział Nasza twórczość... i znajdy

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3551
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2007, 10:29
wysłana przez Julia
Szylkowe opowieści

Zaczęty przez emlciaDział Nasza twórczość... i znajdy

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 9019
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2006, 12:57
wysłana przez emlcia
SimplePortal