28 Kwi, 2024, 05:53

Autor Wątek: Wysokie kobiety, a szpilki...  (Przeczytany 9254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamstach

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szyszka, Zakrętka
Odp: Wysokie kobiety, a szpilki...
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Paź, 2010, 10:10 »
To nie jest noga "jak podolski złodziej" tylko futerały na skrzypce" lub "kontrabas" :PP

Zakręcona Szynszylomaniaczka

Offline Black_Queen

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Igor (Misiek) & Miecio (Maluszek)
Odp: Wysokie kobiety, a szpilki...
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Paź, 2010, 18:14 »
Ja uwielbiam chodzić na obcasie ;D Choć czasem niezbyt mi to wychodzi. Czuje się wtedy jakoś bardziej kobieco, choć według niektórych nie powinnam, bo mam 173 cm wzrostu może + 1 cm więcej. Wiecie, zabawnie to czasem wygląda, mój chłopak ma 172 cm wzrostu i kiedy zakładam szpilki mogę przytulać jego głowę do piersi  [around].
Nigdy na to nie zwracałam uwagi i raczej nigdy nie będę  :D

~ Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniałam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości ~

Offline Mefka

  • Hodowca
  • ~Cyber Szynszyla~
  • *****
  • Wiadomości: 391
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • 16 szynszylowe stadko ;]
    • Domowa Hodowla Szynszyli w Gdańsku Amber Chinchillas
Odp: Wysokie kobiety, a szpilki...
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Paź, 2010, 19:13 »
Ochhh buty, swoich już nie liczę, bo też trochę uzbierałam, odkąd moja stopa roz. 39 przestała się powiększać  :) A wysoki obcas kocham, myślę że przy moim wzroście 172 to tak akurat, jak 7 włożę np., chociaż uwielbiam bardzo wysokie ( i mam nawet 12), ale żeby chodzić na codzień muszą być naprawdę wygodne, bo zazwyczaj jak nie siedzę na uczelni to zawsze gdzieś "się przemieszczam". Starymi dobrymi adkami też nie pogardzę, staram się zawsze znaleźć co oryginalniejsze w wyglądzie  :D

Domowa Hodowla Szynszyli "Amber Chinchillas"

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: Wysokie kobiety, a szpilki...
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Paź, 2010, 19:50 »
Ja na wysooookich obcasach raczej nie chodzę, bo mi niewygodnie i boję się, że się przewrócę :P A to głupio strasznie wygląda jak ktoś chodzi na sztywnych nogach ^^ dlatego cierpię bardzo, bo śliczne są szpileczki od Iron Fist :) 

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline onagosia

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Rysia
Odp: Wysokie kobiety, a szpilki...
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Paź, 2010, 14:04 »
Jeżeli chodzi o wysokie osoby na wysokich obcasach - jak najbardziej TAK. Sama do wysokich nie należę, ale moja siostra ma 176 wzrostu i uwielbia wysokie buty. Musze szczerze przyznać, ze chociaż mi głupio przy niej wtedy iść to wygląda świetnie. Nie widzę, żadnego powodu dla którego wysokie nie powinny nosić wysokich. No może jeśli ma się niedużego faceta i jemu to przeszkadza - kwestia dogadania.
Sama z roku na rok coraz bardziej przyzwyczajam się i coraz bardziej lubię wysoki obcasy - nogi i pośladki wyglądają zabójczo :)

 

SimplePortal