Ogłoszenia > Inicjatywa Obywatelska ;-)

Pomoc dla szczurasa Łatki

(1/12) > >>

Pańcia:
Łatka to nie szynszyla, ale kochany zwierz, którego zaatakował potwór w postaci guza gruczołu mlekowego - stało się to w przeciągu kilku dni, po prostu pojawił się pod tylną łapką :( Co najgorsze, jest to guz, który rozrasta się w szybkim tempie i trzeba go po prostu zoperować. Niestety, często bywa tak, że wykonanie zabiegu w tak szybkim czasie wiążę się z niespodziewanymi i dosyć dużymi kosztami, na które nie każdy z nas jest przygotowany. Stąd też prośba moja i mojej siostry, właścicielki owej uroczej istotki o małą pomoc, nawet w postaci udostępnienia postu :)

https://zrzutka.pl/673rn7

Z góry dziękujemy za pomoc :)

dansemakabre: [Edytuj]
U mnie poszło, pisałam zresztą, jak przyjdzie mi hajs w ciągu tygodnia dorzucę coś jeszcze, trzymam kciuki za malutką oczywiście i wysyłam mnóstwo siły do walki z tym świństwem, uda się na pewno, jestem dobrej myśli! :)

Dosiek:
@Pańcia a nie można przedłużyć zrzutki o jeden dzien? :(

Pańcia:
Tati, dzięki po raz drugi :* Na razie walczymy z jej niechęciom do picia i jedzenia, ale jakoś idzie, ważne, żeby znowu nie schudła, bo przy ostatnim ważeniu miała ok 360g, a teraz z guzolem 320 ;/
Dosiek, nie wiem nawet, dałam proponowaną datę, zaraz sprawdzę :)

dansemakabre: [Edytuj]
Weź nie dziękuj, ważne aby wyzdrowiała, informuj na bieżąco jak się czuje, powtarzam się ale trzymam kciuki mocno! <3

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej