hypothetical
20 Kwi, 2024, 01:47

Autor Wątek: Wojny międzygatunkowe Epizod I  (Przeczytany 2084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mona Lisa

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.mona-liza.blog.pl
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« dnia: 13 Wrz, 2004, 22:40 »
I zaczęła się właśnie "Międzyagatunkowa wojna " z moją szyszką! Ja mojego myszaka chyba juz za bardzo rozpusciłam bo on mnie totalnie olewa a na dodatek uważa się za władce w domu! O nie ja się ze stołka nie zrzucic nie dam ! O nie myszaku NIE  uda Ci sie...
dzisiaj zaczęła sie wojna...
* Rano mój tata wypuscił Williego "bo miał taką smutna minkę"
* Moja mama nie zagoniła go do klatki po pracy "bo on tak fajnie sobie hasał"
* Mój brat nie wepchał go do klatki bo mówił że maluhc sobie śpi i nie bedzie go budził
* A ja nie moge go teraz złapac bo myszakowi humorek się pogorszył i pogryzł mi 3 opuszki i obsikał mi juz cały rekaw... cały wieczór tarzam się po podłodze i próbuje go złapac a on jak gdyby nigdy nic spokojnie sobie odbiega. O nie mój panie nie bedzie takiue pogardy. Dokrecamy sróbke. Zwyciezca tej wojny moze byc tylko jeden JA ALBO TY...
I tak cały dzien biegał sobie  w SAMOPAS
Od zawsze biegał gdzie chciał... wybierał sobie TYLKO swoje ulubione smakołyki i niczego innego nie tykał...  kazdy miał dla niego czas na pieszczotki kiedy tylko sobie zażyczył...a za to wszystko on chce zasiąsc jeszcze na tronie u mnie w domu. O NIE! powtazam myszorze nic z tego nię bedzie! On ma chyba jakies zdolnosci przywódcze bo bardzo chce dowodzic moja rodziną :) Oj niech o tym zapomni..nie uda mu sie :)

Czy Wasze szynszylaki tez czasem sie tak zahcowują? Jakby chciały zawładnąc światem?? :))

Ps. Niedługo ciag dakszy miedzygatunkowych wojen...

ach..te kochane zwierzaczki...

Offline Mona Lisa

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.mona-liza.blog.pl
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrz, 2004, 21:14 »
Ale się to dziwnie czyta po napisaniu :) Nooo ale moi mili to jeden z moihc pierwszyhc postów w zyciu...i tutaj na forum jestem nowa a nikt nie chce dospisac czegos od siebie :( Smutno mi :((

ach..te kochane zwierzaczki...

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrz, 2004, 22:54 »
Hej, nie martw się, prędzej czy później ktoś Ci odpisze. [przytule]

Wesoło masz w domku. Moje łozbuzy na szczęście takich numrów nie robią (jeszcze :mrgreen: )

Godzina 1:17: Okruszek został zamknięty w klatce, co było poprzedzone długą gonitwą po pokoju. I żeby było ciekawiej, ganiana byłam ja... Okruszek rzucał się na moje nogi i gryzł po nogawkach (na szczęście miałam dżinsy). Wezwałam na pomoc brata i jakimś cudem udało nam się go złapać "na orzeszka", tzn. ja machałam orzeszkiem, a brat łapał potworka. Ech, będę z nim miała wesoło...

Offline milka004

  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 891
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.szynszyle.info/forum
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrz, 2004, 15:07 »
Cytuj
I żeby było ciekawiej, ganiana byłam ja

 [pekne] no nie moge hahaha...

Mona Lisa- nie martw sie ze nikt nie odpisuje ;) Ja napewno czytam tylko nie zawsze mam czaso dopisac ;;) Czekam na dalsze czesci :)

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrz, 2004, 16:29 »
Milka, to nie jest śmieszne! Okruszek to tyran. Terroryzuje mnie i Balbinkę. Balbi się go boi, a ja, zanim ruszę mu ogonek daję mu orzeszka, żeby mnie nie pogryzł. Ratunku!!

Offline becia

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 99
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrz, 2004, 14:43 »
O rany, a ja myślałam, że to mój samczyk jest niegrzeczny ;) On tylko czasem chapsnie moje spodnie ząbkami i mamrota pod nosem, kiedy biorę go na ręce... W porównaniu do szylka Mony to mój jest aniołkiem :P (nie no, żartuję)

Pozdrowionka! :)

Offline Mona Lisa

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 9
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.mona-liza.blog.pl
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrz, 2004, 23:59 »
Mój szylek tez terroryzuje dom :p Tylko troszke łagodniej... on brutalny nie jest ale stosuje rózne podtespne zagrywki :p

ach..te kochane zwierzaczki...

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrz, 2004, 13:16 »
:cry: Ja już nie wiem co mam robić, żeby Okruszek zaakceptował Balbinkę. Klatki stoją obok siebie. Jak Balbi skacze sobie po półeczkach, to ten mały tyran wścieka się i szarpie pręty. Demolka totalna. Chyba już zawsze będą w osobnych klatkach :( Ja już Krusiowi powiedziałam, że takiej klatki jak ma Balbi, to mu nie kupię. Albo się pogodzą, albo będzie siedział w tej. A jak zdemoluje tą, to będzie siedział w klatce wielkości pudełka po butach. A Krusio jak to Krusio, ma mnie głęboko w odwłoku  :cry:

Claudi

  • Gość
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Wrz, 2004, 16:28 »
Daj mu się z nią spotkać, ale w sposób kontrolowany. Trochę futra ójdzie ale się z pewnością polubią.

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Wrz, 2004, 11:51 »
Boję się, że on ją zagryzie, albo doprowadzi do zawału serca. Myślę, żeby go oddać koleżanca, jeżeli będzie chciała. Wiem, że będę płakać, ale ja sobie z nim rady nie daję.  :(

Claudi

  • Gość
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Wrz, 2004, 12:26 »
Balbinko!

A może go po prostu zamienisz na jakiegoś innego, łagodniejszego  szynszylka z mojej paczki? Ja już niedługo będe miał cztery kikumiesięczne stworzonka i wtedy możemy się zamienić!

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Wrz, 2004, 20:08 »
A nie wziąłbyś go bez żadnej zamiany?

Claudi

  • Gość
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Wrz, 2004, 06:51 »
Wziąłbym!
Nawet mam dla niego odpowiednią Panią.... :D

Offline Sugar Honey Ice

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Wrz, 2004, 08:38 »
no ja teraz tez nie mam za wesolo, musze oswoic ze soba parke ktora jest razem od dziecka z nowa samiczka... wczoraj probowalam przystawiac klatki, a nawet wypuscilam je razem - najpier kazdy biegal gdzie chcial ale jak znalazly sie w jednym punkcie to zrobilo sie przez chwile niezawesolo, ale na szczescie wystarczylo klasnac w rece i moja parka uciekla do swojej klatki, tymczasem Sugar (bo tak ma na imie nowa samiczka) bardzo chcialaby sie z nimi zaprzyjaznic, bo po tym wszystkim ona dalej do nich podbiegala!

Powiem wam szczerze ze jestem zdziwiona, bo to samczyk w ktoryms momencie zaczal ja ganiac i wyrwal jej troche siersci znad ogonka, samiczka za nia nie biegala. Czy to normalne ze wyrywaja sobie siersc na poczatku? pozniej skolei jak Sugar siedziala w klatce to samiec podbiegal do klatki i tak jakby gryzly sobie noski przez prety bo widzialam ze co chwile wkladaja noski miedzy prety i za chwile gwaltownie odskakuja...

czy to naturalna kolej rzeczy?
bardzo bym chciala zeby sie zaprzyjaznily... :(

A kiedy już Bóg stworzył świat rzekł do zwierząt: "Rozdzielcie sie... Na prawo niech idą mądre, na lewo piękne", to pewna jestem, że na środku oprócz żaby... pozostała też Szynszyla

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Wojny międzygatunkowe Epizod I
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Wrz, 2004, 13:22 »
Cieszę się, nie znalazłabym lepszych rąk dla potworka. Teraz trzeba się jakoś umówić.

 

Wojny miedzygatunkowe epizod drugi i ostatni

Zaczęty przez Mona LisaDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 950
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2004, 20:34
wysłana przez Mona Lisa
Wojny miedzygatunkowe epizod drugi i ostatni

Zaczęty przez Mona LisaDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1522
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2004, 16:50
wysłana przez Fiolka
SimplePortal