25 Kwi, 2024, 07:57

Autor Wątek: trzecia półka??  (Przeczytany 1051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tangerine

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
trzecia półka??
« dnia: 01 Gru, 2004, 17:04 »
3 półeczki dla 2 szylek? Chyba będę musiała rozważyć taką opcję, w odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne  :lol:

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
trzecia półka??
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Gru, 2004, 10:22 »
wiadomo - trzy półki to lepiej niż dwie ;-))
A myślałaś o tym zeby np. na górę swojej klatki dostawić "przybudówkę" ??
Ja mam tak zrobione ;-)) i wtedy Muszkieterowie mają do dyspozycji 6 poziomów ;-))
Najwyzszy 6 level jest najlepszy ... ale spać jest najwygodniej w rurze aluminiowej która łączy level 3 z levelem 4 ... ;-))
W Twojej klateczce tkwia jeszcze niewykorzystane moce ... np. mozesz im domontować hamaczek ;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

niezapominajka

  • Gość
trzecia półka??
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Gru, 2004, 18:04 »
Tangerine wygląda na to ,że Twój zwierzak daje Ci znaki że dwie półki zdecydowanie mu nie wystarczą , więc nie pozostaje Ci nic innego jak zamontować trzecią ,  miejmy nadzieję  ze dzięki temu nie będzie już wchodził do miski . A tak swoją drogą to znalazł bardzo dobry sposób na  komunikowanie Ci swoich potrzeb . :D


pozdrawiam serdecznie  [kwiatek]

Offline tangerine

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
trzecia półka??
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Gru, 2004, 11:55 »
Taaak, ja już myślałam o rozbudowie, ale taka klatka już by mi się nie miesciła w pokoju bez zakłócania jego wyglądu - by się to wiązało z totalnym przemeblowaniem i wyszłoby na to, że to ja bym miała najmniej miejsca z naszej trójki :) Dużo biegają, więc myślę, że klateczka im nie przeszkadza. Mam plan zagospodarowania jej nieco inaczej ale... pierwszy rok studiów (przynajmniej biologicznych) to jest jakiś koszmar na jawie, tak więc nie mam zupełnie czasu :(( Szyle wypuszczam (po łazience, coby nie zjadły jakiegoś kabla z prądzikiem ;) ) z książką na kolanach. Chcę im zrobić hamaczek, ale jakiś taki "lepszejszy" a nie prowizorkę, więc to trochę zajmie, poza tym włożę im gałąź (już mam upatrzoną na działce taką fajną, uschniętą, tylko muszę ją odciąć od drzewa najpierw ;) Chcę też upchnąć gdzieś rurę i może jakąś mikro-półeczkę. Na wypadek, gdyby kiedyś musiały posiedzieć tam dłużej. Najczęściej z wybiegu wracają takie padnięte, że śpią do ok 4 w nocy a potem szaleją. Zasypiają nad ranem i raczej spokój do wieczora :) W ogóle już powiedziałam mojemu facetowi, że jak tylko uda nam się wyprowadzić, to jeden pokój idzie na potrzeby zwierzaków (różnych). Wtedy im zrobię wybieg z prawdziwego zdarzenia :D

Offline emlcia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Uzbierane migdały: 0
  • Tusia + dwa nowe maluszki + jeden ślepy
trzecia półka??
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Gru, 2004, 14:54 »
Nom dość nietypowa półka

Nędzny jest świat bez szylek i uczuć.

 

Jaka półka da koszatniczki?

Zaczęty przez Rysiek_Dział Akcesoria dla koszatniczek

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6836
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2019, 20:51
wysłana przez dream*
Półka

Zaczęty przez belstarDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2004
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2014, 09:32
wysłana przez KarolinaGliwice
Trzecia szynszyla - kiedy?

Zaczęty przez MilvaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 893
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2015, 21:48
wysłana przez Milva
SimplePortal