28 Mar, 2024, 23:37

Autor Wątek: I masz babo ....Predatora!  (Przeczytany 1274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julia

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 200
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarik,Pirat,Ogryzek(inne w moim sercu)
I masz babo ....Predatora!
« dnia: 16 Sty, 2007, 12:12 »
Ratunku!Zostałam użarta w palec do krwi,a poza tym moj narzeczony woli spędzać czas z szylkiem niż ze mną! i to ten , który uważał że zwierze powinno siedzieć w klatce,a mego szylusia Myszyka inacze niż "chwastem" i głupim bydlem" nie nazywał.A teraz patrzcie- od rana w dzień wolny zostalam wyeksmitowana z łożka  bo ... to cóś śpi i potrzebuje miejsca  i nie mniej niż polkanapy,bez wzgłędu na to że samo waży kolo 150-200 gr.
    A mówiąc po-ludzku - chcę się podzielić moją małą radością.Po długim namyśle ja jednak stwierdziłam że Myszykowi potrzebny jest przyjaciel,więć w niedziele rano wyciągnełąm swego chłopa na targowisko we Wrocławiu -"Dworzec Swiebodzki"-giełda zwierząt.Moj Myszyk też pochodził z tej gieldy i kosztował względznie nie drogo 50zł. Narzeczony, jak pisałam wyżej, wcale nie przepadał za szynszylkami - "a to głupie, a to wszystko gryzie,i nie przytulić to coś i nie pogłaskac".Powiedziałam mu(i tu popełniłam ten błąd),że to będzie jego szyl więc może go nazwać jak zechce i wychować ,tez jak chce. Imie dla szylka moj narzeczony już wymyslil wcześnie-"Predator" (Predek). Młody szynszyl był tylko jeden,sprzedawca powiedział że ma 2- miesiące, ale jak dla mnie to wygłada na 3,5 - 4 mieś (miałam maluszki,wiem jak wygłądają w wieku 2 ,a jak w 4mies.).Nie spodobał mi się,ale chciałam mu się przyjrzać bliżej,wziałam na ręce i .....za chwiłe już jechąl z nami do domu.Dostał osobną klatkę.Widać że jest przyzwyczajony do ludzi ,ale boi się Myszyka,Myszyk zresztą go też się boi.Probowaliśmy pogłaskać go przez pręty klatki(naprykład Myszuś to lubi), ale młody ugryzł w palec najpierw mojego chłopa,a pózniej mnie, czym strasznie zaimponowal mojemu narzeczonemu i uroczyście zostal "ochrzony" Predatorem.Przed tym to on wygładał na Mysiu lub Kulkę lub Puszka.Ale cóż- i masz babo Predatora.Teraz Predek lata po Pawelku,a jak się zmęczy to spi przytulony do niego.(i już nie są szynszyle "głupie i bezużyteczne chwasty"-dobrze że nie tylko kobieta zmienna jest... :)
 
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2007, 11:00 wysłana przez Julia »

Jula.Szarik-szara kulka,Pirat-czarny,Ogryzek,Gusia-świnka morska.

Offline Malcia

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Trudzia-szara
Odp: I masz babo ....Predatora!
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sty, 2007, 14:16 »
Jak widac urok szynszyli zachwyci wszystkich (bo jakze nie kochac tych stworzen  :D )

PS
Ja mialam podobny problem.Moj chlopak kupil mi Trudzie.Spodziewal sie ze odrazu szynszylka wejdzie mu nareke,da sie poglaskac,przytulic itp.Ale mala uciekala na kazde wyciagniecie reki w jej kierunku.Ale po 2 tygodniach moj chlopak stracil cierpiwosc i mowil ze spodziewal sie zupelnie czego innego (wczesniej mielismy fretke-bawila sie z nim itp.)szynszyl nie lubi zbytnich pieszczot i jest na poczatku nie ufny.

Jednak gdy Trudzia zaczela nam ufac,dawala sie poglaskac itp. to moj chlopak odzyskal nadzieje

Teraz to ja nie moge im przeszkadzac we wspolnych pieszczotach.A co mowic o dyskusji jaka miedzy soba prowadza  :D .

Ciesze sie ze tak to wszystko wyszlo  :D


Im bardziej znam ludzi,
tym bardziej kocham zwierzęta ! ! !

 

PERMETRYNA- przeczytaj jezeli masz kota!

Zaczęty przez Anna83Dział Nasze zwierzaki

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 32611
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2013, 14:30
wysłana przez chinook
Ile masz lat???

Zaczęty przez milka004Dział Na każdy temat

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 6113
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2005, 09:50
wysłana przez Rue
SimplePortal