hypothetical
27 Kwi, 2024, 16:38

Autor Wątek: No to witam :-)  (Przeczytany 3844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
No to witam :-)
« dnia: 02 Kwi, 2013, 23:41 »
Postanowiłam się przywitać, bo od dłuższego czasu czytam forum, ale dopiero dzisiaj utworzyłam konto.
Nie mam w sumie kulek, ale poważnie się do nich przygotowuje, powinny pojawić się do wakacji.
Od prawie dwóch lat zgłębiam swoją wiedzę na temat szynszyli, chcę się porządnie przygotować, żeby zapewnić im dobrą opiekę. :-)
Może coś o mnie. Mam na imię Wiktoria, mam 15 lat. Jestem raczej zwyczajną osobą, jeżeli chodzi o charakter.
Mój wygląd może niektórym wydawać się kontrowersyjny. Mam irokeza, lubuję się w ciężkich butach i gorsetach. Ale czy to ważne? Nie sądzę, aby wygląd mówił cokolwiek o człowieku. Interesuję się piercingiem i muzyką.
Nie będę was dłużej zandzać, po prostu chciałam powiedzieć cześć :-)

Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwi, 2013, 10:45 »
Czesc Wiktoria milo Cie poznać ;-) Jest tutaj milo i sympatycznie..;-) co do wyglądu to jestem ciekawa Twojej " inności"( pojęcie względne) w pozytywnym odczuciu :))). Przygotowujesz się na szylke bardzo rozsądnie....ja to bym nie wytrzymała zawsze chce wszystko od razu....a Ty 2 lata czytasz o szynszylach   [polecam] . Skąd zamiłowanie, dlaczego akurat szynszyla?
Pozdrawiam :-).

( a ja mam tattoo i latem planuje następny ;-) )

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwi, 2013, 14:58 »
Dziękuję za miłe przywitanie :-) 

Moje zamiłoswanie do szylek zaczęło się od zaopiekowanie się w czasie wakacji kulką ze szkoły. Zakochałam się po prostu od razu :-)

A pewnie miałabym kule wcześniej, ale postanowiłam, że będę miała klatkę zrobioną, a nie kupioną i nie mogę zagnać nikogo do roboty. Niedługo wypadają moje urodziny, rodzice powiedzieli, że jeżeli wszystko będzie okej to do tego czasu powinna się pojawić klatka i szyle :-)

Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwi, 2013, 15:42 »
Jeny...szynszyla w szkole ...atrakcją dla dzieci...to nie chomik ani świnka morska. Jak poczytasz o szylkach też zrozumiesz ze to WIELKI BŁĄD.
 
Cieszę się ze masz zdrowe podejscie co do klatki ;-).
Przyszło mi cos na myśl, czy ta szylke moglabys przygarnac ze szkoły? Na wymianę zanosząc swinke?
W jakich jest warunkach? Czy jest wypuszczana...? Wątpię bo ławki i krzesła byłyby pogryzione...więc bidula zapewne siedzi całe życie w klatce :(

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwi, 2013, 15:54 »
Wiem, że szynszyla w szkole to zbrodnia. Niestety kulka u mnie doczekała swojego końca, była chora, wiadomo, jak to w szkole, zero opieki. Jeździłam wiele razy do weterynarza, ale nie udało się jej uratować, zmarła na moich rękach. Ogólnie zwierzęta w szkole moim zdaniem to jakaś masakra. W podstawówce to mieliśmy tego pełno, wszystko w małych klatkach, do jedzenia Megan, albo jakaś karma, którą przyniosły dzieci, zero wypuszczania. U mnie kulka zaznała trochę szczęścia, szkoda, że nie było jej dane zostać dłużej. Zamierzałam kupić inna klatkę i ją zatrzymać, mówiąc pani w szkole, że uciekła. A najlepszym przykładem na pokazanie jaki brak wiedzy panował w szkole było, że pani kazała mi otwierać okna i wietrzyć szylce pokój, robiąc mały przeciąg. Oczywiście tego nie zrobiłam...

Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwi, 2013, 16:03 »
Wiktorio jaka szkoda ze szylus nie przeżył...miałby teraz normalne warunki...smutna historia...:(.
Ten brak wiedzy o podstawowych rzeczach tak denerwuje  >:(.  Zwierzęta w szkole to jakiś koszmar..masz rację.

Często zagladalas do nas jako gość?

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwi, 2013, 16:11 »
Tak, dość często. :-)

Selekcja naturalna.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwi, 2013, 18:02 »
Witaj Wiktorio.

Tak czytam i myślę sobie , że nie ma to jak wejść w autorytet nauczyciela i "kazać" nawet jak sie nie ma bladego pojęcia czym to grozi. Ehh ci nauczyciele i ich ego.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwi, 2013, 18:53 »
Witaj. Czy to nie Ty jakiś rok temu opisywałaś tę sytuację z szylką szkolną, bo kojarzę identyczną sytuację ?

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Kwi, 2013, 19:31 »
Tak, to byłam ja. Nawet nie pamiętałam, że to na tym forum O.o
Ale nie mam już tamtego maila i pozapominałam hasła, bo przed chwilka sprawdzałam.


Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Kwi, 2013, 12:23 »
Jak realizacja marzeń...masz pomysł już na klatkę? Pisałas ze niedługo masz urodziny i powinny. pojawić się kule ;)

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Kwi, 2013, 12:34 »
Znajomy moich rodziców to złota rączka, robi na prawde piękne rzeczy i dzisiaj najprawdopodobnie przyjdzie, więc z nim wszystko obgadam. Mój tata mówił, że najlepiej byłoby użyć metalowych kątowników jako konstrukcji i siatki, ja znowu myślałam o czymś z drewna, stara szafa, czy coś. Wymiary chciałabym jak największe, chcę pójść bardziej w wysokość, mam trochę pieniędzy przeznaczonych właśnie na klatkę i chcę, żeby była możliwie największa. :-)
A urodziny mam pod koniec maja, więc to jeszcze troche czasu.

Selekcja naturalna.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Kwi, 2013, 12:52 »
Najlepsze klatki sa te ktore sa dlugie a nie wysokie,  szylki wiecej biegaja niz skacza.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Kwi, 2013, 13:03 »
Na prawdę? Pierwszy raz spotykam się z taką opinią, wszędzie jest, że szyle to skoczki i muszą mieć klatkę wysoką...

Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Kwi, 2013, 13:45 »
Maksymalnie wysoka 1,5 m. Szylki to gapy nie zawsze doskoczą...łapa się powinienie i nieszczęście gotowe. Łatwiej też w długiej ustawić karuzele, piasek, hamaczki rury do przeciskania. Moja nowa klatka będzie długa, najdluzsza z jakich miały.

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline M___M

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hydra [*], Eryda
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Kwi, 2013, 14:01 »
To prawda, że częściej się pisze o wysokich klatkach ale jest to podyktowane tym, żeby ludzie nie kupowali płaskich klatek dla królików, w których szynszyla nie ma żadnej możliwości skoku czy rozprostowania kości. Szynszyla nawet jak biega po pokoju to robi to w formie skoków, więc klatka musi mieć ponad pół metra wysokości. A ponieważ klatki sklepowe są albo długie albo wysokie to właściciele wybierają wysokie, bo te długie są za niskie.

Btw. Podoba mi się ranga "Młodszy Szynszylownik", bo przynajmniej ona nie mówi mi brutalnie, że latka lecą.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Kwi, 2013, 14:04 »
Na upadki sprawdzają się półki na całą długość w połwie klatki, no bo to faktycznie niebezpieczne. Ja planowałam ok. 100/50 kuwete. Może ciut mniejszą, a wysoką, no cóż, jak najwyższą. No nie wiem, teraz mnie zaskoczyłyście hah :p Dam znać jak już pogadam z tym znajomym :-)

Selekcja naturalna.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Kwi, 2013, 14:21 »
Chcę dwa samczyki. Maść raczej nie gra roli, chociaż fajnie byłoby, żeby nie były oba takie same.
Bardzo dużo ofert jest, wszędzie. Zależy mi, żeby już się znali, ale jeżeli nie znajdę braci, lub kolegów to wtedy będę łączyć. :-)

Selekcja naturalna.

Offline M___M

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hydra [*], Eryda
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Kwi, 2013, 14:25 »
Dwa takie same to na pewno nie będą. Szynszyle zawsze są różne. Ja mam dwie siostry, obie standardowe, a jednak bardzo różne. Kolor uszu, rozmiar uszu, odcień sierści i przede wszystkim charakter.

Btw. Podoba mi się ranga "Młodszy Szynszylownik", bo przynajmniej ona nie mówi mi brutalnie, że latka lecą.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Kwi, 2013, 15:42 »
No, pożegnania są trudne, ale kiedy wiesz, że idą do dobrego domu, to robi się lepiej :-).
Byłam zmuszona oddać niedawno konia. Tzn. Nadal jest mój, ale mieszka gdzie indziej i tylko raz na jakiś czas go widzę. Co prawda ja przeżylam to okropnie, wpadłam w depresje, dużo się działo, ale wiem, że jest mu dobrze :-).
I trochę źle to ujęłam w ostatnim poście, chodziło mi o to, żeby nie były tej samej barwy. ;)

Selekcja naturalna.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Kwi, 2013, 17:31 »
Zgodzę się, miałam z nim kupe problemów, dawniej był bardzo źle traktowany, chory. A kiedy już go pokochałam najbardziej na świecie, musiałam go oddać. Straszne przeżycie, ale mimo to, wiem, że dobrze zrobiłam. Stajnia,mw której był zeszła na psy, okropne warunki. Nie było innej w pobliżu. Teraz ma się dobrze. :-) 

Selekcja naturalna.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Kwi, 2013, 17:35 »
jak chcesz użyć do budowy klatki kątowników to raczej z profilów aluminiowych, bo inaczej będzie bardzo ciężka.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Kwi, 2013, 00:15 »
Naszło mnie, żeby wam sie pokazac, chyba nie ma zadnego osobnego wątku, wiec wstawię wam fotkę tutaj. Uwaga, żeby monitor się wam nie popsuł :p

http://img818.imageshack.us/img818/4504/img201304121609111.jpg

Selekcja naturalna.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Kwi, 2013, 00:25 »
Chciałabym mieć jasne oczy. :p Ale w sumie dobre i takie. Dzięki za miłe słowa, hah.
A co do makijażu - totalnie w nim kuleję i maluję się jakkolwiek, byle tak samo po obu stronach haha xD

Selekcja naturalna.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Kwi, 2013, 00:59 »
Też się maluję od święta, do szkoly na co dzień to rzadko kiedy się wgl czeszę. Dziewczyny się dziwią, bo one  siedzą godzinami przed lustrem a ja mam gdzieś jak wyglądam, byle by dłuzej pospać haha :p

Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Kwi, 2013, 09:15 »
Wiktorio monitor mi nie pękł!!  Tak już mam ze zawsze patrzę na kogoś oczy, zwierciadło duszy...Twoje sa szczere i piekne. Krótkie wlosy wystarczy ręką przeczesac ;)... ale dlugie ...Gabi ha ha ...

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Kwi, 2013, 12:23 »
Dziękuję Aniu :)

Selekcja naturalna.

Offline livsandeee

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Marcelina i Buka, Michalina w serduszku [*]
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Kwi, 2013, 17:08 »
Ale masz duże oczy :D

Offline Szelek

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 357
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Kwi, 2013, 17:40 »
Hey.
Lubię ciemne oczy. ^^ Ja mam dwóch szylaczków, takich jakbyś chciała, jeden czarny, drugi beż... (ale i tak ich nie oddam;D) Mają wielką wolierę, 1m/0.5m/1m. (dł/ szer/ wys) Ale i tak większość czasu wylegują się na półce. Czarny jest trochę bardziej... zaczyna się do beżyka, (ale i tak go kocham!) Kocham ich obu. Za to, że nauczyły się informować mnie, czego im brak. Jak jedzenia, skrobią półki zębami, jak wody - zwalają poidełko, a ja wtedy w środku nocy potrafię wstać i im dać/nalać. W każdym razie.. od niedawna mam trochę mniej czasu, żeby ich puszczać na pokój, za to zawsze w soboty mają od 18- 24 bieganko. I jak juz się wyszaleją to sami wskakują do klatki.. hehehe.. :D

"Nigdy nie widziałam lepszego sposobu na uszczęśliwienie szynszyli, jak wybieg, a gdy ona jest szczęśliwa, wtedy i ja taka jestem"
Nishu - VI 2013 -
Shelek - IX 2009 - VI 2014
Loulou - II 2014 -
Sheshe - VI 2014 - IV 2015

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Kwi, 2013, 02:03 »
Moje plany się trochę walą. Bo nie mam kasy za bardzo, mam trochę ponad 200 zł, a klatka wyjdzie mnie lekko 500. Kiepsko, kiepsko. Nie wiem, ale chyba będę musiała jeszcze poczekać. Cholera, już się tak cieszyłam. Ogolnie wymiary 100x50x150, sklejka plus siatka i blacha na kuwetę, wszystkie zawiasiki i inne pierdoły, bez półek, domku i ogólnie środka wychodzi ok. 500 zł. Masakra, już mi się wszystkiego odechciało. Nigdy się tych kulek nie doczekam.

Selekcja naturalna.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Kwi, 2013, 12:00 »
no dokładnie, czasami odkupić mozna znacznie taniej. Ja kiedys zakupiłam zapasową klateczkę dla szynszyli (taką wielką dla fretek) i później odsprzedałam ją za 100zł, bo nie był mi już potrzebna, wiec poluj na okazję. Przeglądaj allegro, tablicę i gumtree, tam często można trafic na okazje.

Legionowa, a jakbyś wprowadziła w życie plan swojej klatki z szafy? Siatka ocynk 12x12mm oczko zgrzewana nie wychodzi drogo za m2, a dużo jej nie bedzie potrzeba jak tylko na przód, deski na półki od stolarza takie szerokości 20cm też nie powinny majątku kosztować, nawet przytnie ci na wymiar (tylko nie mów na co potrzebujesz, bo czasami to znacznie podnosi cene... sprawdzone z autopsji), ot potrzebujesz takie i takie i tyle ;p Ewentualne zawiasy w sklepie to metalowym koszt 2-3zł, wkręty do drewna to też grosze za kilkadziesiąt sztuk.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Kwi, 2013, 19:58 »
Ta klatka jest z bardzo daleka, ale poszukam, może gdzieś bliżej będzie coś fajnego.
Na urodziny na pewno wpadnie mi jakaś kasa. Nie wiem, muszę coś wymyślić, bo ta klatka plus szynszyle by mnie wyszła lekko 800zł. Nie mam tyle, zobaczę co da się zrobić, ew. Dam znać co wymyśliłam.

Selekcja naturalna.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Kwi, 2013, 22:01 »
Stwierdziłam, że kupię jakąś szafę i ją przerobię. Znalazłam jedną ciekawą w Bytomiu i jutro zadzwonie. Do tego 2 sklejki i siatka, zrobię półki itp. Mam nadzieje, ze wyjdzie taniej.

Selekcja naturalna.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Kwi, 2013, 23:11 »
oo, najlepsze sa biblioteczki na książki, byle głębokie :) tak z 40 cm szerokości co najmniej.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Legionowa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Kwi, 2013, 13:28 »
Boze, mam już dość, moi rodzice się upierają, ze to nie wyjdzie i tak taniej, bo trzeba cały tył i przód i tak samemu zrobić, i ze to ma wyglądać. Wkurzyli mnie, pokłóciłam się z nimi i tyle z tego wyszło. Mam dziś taki humor, że mogłabym kogoś zabić -.-

Selekcja naturalna.

Offline Anna83

  • ~Mówiący Do Ludzi~
  • **
  • Wiadomości: 1725
  • Uzbierane migdały: 10
  • Płeć: Kobieta

Jagoda,Poziomka,Goja,Rozalia,Pistacja,Migdał, Fifi i Lili



Kasia*Cytrynka*Figa*Malinka*Aronia*

Spijcie skarby ..śnijcie

Offline Szelek

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 357
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: No to witam :-)
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Kwi, 2013, 18:11 »
Wow. Też chcę taką! Tą drugą! :)

"Nigdy nie widziałam lepszego sposobu na uszczęśliwienie szynszyli, jak wybieg, a gdy ona jest szczęśliwa, wtedy i ja taka jestem"
Nishu - VI 2013 -
Shelek - IX 2009 - VI 2014
Loulou - II 2014 -
Sheshe - VI 2014 - IV 2015

 

Witam w imieniu Felka :) Proszę o kilka cennych porad.

Zaczęty przez FelicjanDział Przedstaw się

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3828
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2015, 00:42
wysłana przez Mysza <")))/
Witam ja również zostałam szczęśliwą właścicielką szylek od Claudiego .

Zaczęty przez gaja35Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 13481
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2007, 12:16
wysłana przez Julia
Witam ponownie, czyli o Bursztynowej Bandzie raz jeszcze ; )

Zaczęty przez MefkaDział Przedstaw się

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12058
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2014, 08:55
wysłana przez Anna83
Witam , potrzebuje pomocy w zorganizowaniu wizyty PA w Łodzi

Zaczęty przez renata.z.1Dział AUKCJE i AKCJE

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3321
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2014, 21:37
wysłana przez renata.z.1
Witam w imieniu moich kulek - Roxi i Majka :)

Zaczęty przez FranczeskaDział Przedstaw się

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2620
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2015, 04:54
wysłana przez Bożena
SimplePortal