o szynszylach > Sklepy

Kraków - dobry sklep zoologiczny

<< < (2/5) > >>

Laurin:
Ja chciałam 2x pucek 2l i 4x ziółka (po ok 200g). Wydaje mi się, że w takim mieście jak Kraków musi być sklep zoologiczny w którym chociaż pucka kupię bez problemu, w ogóle raczej nie chce mi się zamawiać netowo skoro w mieście tyle zoologów, ale nigdzie poza Zoo natura nie byłam i nie wiem jaki sklep wybrać.

cinnamon_biscuit:
[ot]to nie czaję, w którym miejscu Ci się rachunek nie zgadza... Piasek nie woda, 1 litr waży więcej niż 1 kg.[/ot]
może wygoogluj, jakiś sklep się na pewno znajdzie:) Ja jestem fanką kupowania przez internet bo kupuję dużo na raz, ale też dla jednego piachu nie chciałoby mi się płacić za paczkę:)

Esper:
a może krakvet.pl  ? pucka mają, odbiór osobisty w Wieliczce... Kiedyś sporo u nich kupowałem, ale teraz nie mają mojego vita special regular :)

Rambusia:
Zdaje się że Kraków jest dość słabo wyposażony w sklepy zoologiczne.  W 12-tysięcznych Krzeszowicach (gdzie mieszkam) są 3 sklepy zoologiczne. W Krakowie największy (z tego co wiem) jest w M1 na Alei Pokoju - jest to sklep jakiejś sieci (chyba Natura ZOO). Są tam produkty Versale Laga. Bardziej w centrum:  w Galerii Krakowskiej jest ZOO Afirca - tu nie ma Versale Laga, jest Vitacraft. W obu ceny są zabójcze, dlatego ja wolę zrobić raz na pół roku zakupy w videozoo.

Cara:
Nie wiem, jak wygląda sprawa z dużymi marketami (obskoczyliśmy tylko Zakopiankę i Galerię Krakowską i powaliły nas ceny), ale na ruczaju niedawno otworzyli drugą filię małego, strasznie fajnego sklepiku zoo :) Pierwszy jest na Grota-Roweckiego, na skrzyżowniu przy tesco, w rzędzie sklepików (apteka, szewc, salon gier), a drugi na Chmieleńcu. Ceny niższe niż w sieciówkach (VL pro 1kg za 12,90zł), niesamowite sianko zbierane przez tajemniczego dziadka spod Krakowa (:mrgreen:) i bardzo mili właściciele (syn i ojciec chyba), którzy stają na głowie, żeby wszystkim dogodzić.
Żeby nie było - nikt mi nie płaci za reklamę :) Ale interes jest prowadzony na tyle solidnie, że zasługuje na polecenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej