Ogłoszenia > AUKCJE i AKCJE

Pomoc dla Tofika

(1/6) > >>

Bożena:
Kochani!
Nie ma chyba osoby na tym forum która nie zna Domi i jej czterech chłopców.Jak wiecie trójka z nich boryka się z problemami "ząbkowymi" a u Tofisia zaczęły się problemy z nerkami. Wszyscy wiemy jak kosztowne jest leczenie jednego szynszyla a co dopiero trzech. Ostatnio Domi jest co tydzień u weta.Czasami z jednym ,czasami z dwoma futrami. Walczy o swoje kuleczki jak lwica o młode. W tej chwili one są dla niej najważniejsze. Walka o Tofisia teraz jest bardzo intensywna a koszty z nią związane ogromne. W każdej chwili może wyskoczyć znowu korekta u Pusia czy Aficzka. Tylko Czaruś pozwala swojej pani odetchnąć- i niech tak zostanie.
Pamiętamy jak Domi rozpętała walkę o Skipusia. Jak pociągnęła za sobą "tłumy" .Jak poświęcała swój czas. Zawsze gotowa do pomocy innym.Nie raz zastanawiałam się skąd bierze na to wszystko siły.
Może nie wszyscy tutaj się kochamy.Różni nas światopogląd ,wyznanie ,płeć itd. Ale łączy nas jedno -miłość do kulek.
Dlatego proszę ,pomóżmy Domi ratować Tofisia. Wiem,że każdemu ciężko.Wielu z nas ma teraz problemy z kulkami i związane z tym wydatki. Ale nie chodzi o duże kwoty. Każda złotówka od was jest teraz na wagę złota.
Kto będzie miał ochotę pomóc proszę o PW.

Bożena:
A ty cicho mi tu. Już ja wiem ile ci kasy z kieszeni wyszło a ile jeszcze wyjdzie.

Paula_91:
Domi, tak samo jak Nas wspierasz, jak mozemy na Ciebie liczyc i dobre slowo, tak teraz chcemy Ci pomoc :*

matti4411:
Ja też pomoge tylko chce wiedzieć jak ,jeśli będzię możliwość to chętnie wspomoge Domi i Toficzka jak Oni wspomogli mnie,wiem że może nie wiele mogę dać od siebie ale dla WAS wszystko!!!! Alvin trzyma łapeczki za swojego włochatego kuzyna  :cmok:

Szynszylątko:
Domi, dobro powraca... :cmok:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej