Ogłoszenia > AUKCJE i AKCJE

[KRAKÓW]Proszę o pomoc,szynszyla w potrzebie!

(1/6) > >>

Szarisza:
olx.pl/oferta/odam-za-darmo-szynszyla-CID103-IDg4c8x.html
szynszyla jest w skandalicznych warunkach.jak tylko ten "człowiek" odpisze,to po nią jedziemy z koleżanką,ale szynszyla nie może zostać u mnie na stałe:(mam już trzy koty i dwie świnki morskie.nie mam gdzie jej wypuścić-świnkom starczy taki mały płotek,żeby miały wybieg i nie wchodziły tam gdzie nie wolno,a szynszyla chyba skacze i dla niej to nie przeszkoda?
mam klatkę 70x40x70-czy na chwilę może być[ale nie mam do niej półeczek]?czy mogę dać jej podkład Seni?czy jedzonko dla świnek morskich na początek wystarczy?[Versele-Laga Cavia Nature]mam jeszcze oczywiście siano i suszonego mniszka lekarskiego.

Mysza <")))/:
Ja nawet nie wchodzę i nie piszę do tego "gada" bo wiadomość nie przeszłaby żadnej cenzury.

Szarisza:
ja mu napisałam: "witam,wezmne tego szynszyla.mam węża"
pisownia oryginalna żeby zmylić,jakby co...
ja się boję,że face to face źle zareaguję na tego "człowieka"  [pytam]
mam ochotę [piiiiii] udusić.jak tak można :(

Villemo666:
Skąd się biorą tacy ludzie??? Proszę, dajcie znać, czy szynszylka zostanie zabrana od tego potwora :-(

SZYNSZYLKA BEZA:
Straszne...
Napisałam kulturalnie z zapytaniem jakiej płci jest zwierzątko. Ja na sto procent nie mogę go wziąć bo mama się nie zgodzi ale mogę jakoś pomóc. I co to wogole za klatka?! Myślę że ten szynszyl nie wie co oznacza wyłożyć się na boczku lub pobiegać i porobić popcorny... [minka] To jest okropne aż mi się chce płakać...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej