28 Mar, 2024, 18:14

Image

«
 
»
Fifi i Zdzisio nie ma to jak wygodn… PUSZEK Felkowe dumania lodóweczka
PUSZEK
Kliknij na obrazku aby wyświetlić go w pełnym rozmiarze
Witajcie jestem Puszek. Tak naprawdę to moje pierwsze lato i pierwsze takie upały w moim domku. Urodziłem się 24.08.2013r na farmie szynszyli i innych zwierząt futerkowych. Pewnie wiecie co tam z nami robią??? Miałem jeszcze brata. Mieliśmy szczęście że trafiliśmy do domu gdzie zwierzęta kocha się dla nich samych a nie dla korzyści z nich płynących... Niestety mój brat zachorował i mimo starań i łez odszedł... Ale do sedna, na upały dostaje zimne płytki i mrożone butelki. Przyznam że cudownie pomagają,jednak najbardziej na świecie kocham wylegiwać się przy oknie kiedy nadchodzi wieczór i jest zdecydowanie chłodniej. Moi domownicy zadbali nawet żebym nie wypadł przez okno i założyli moskitierę. Uwielbiam obserwować świat przez moje okienko. Czasem nawet przyleci jakiś ptak bo za oknem mają swój karmik... Ehhh KOCHAM BARDZO TYCH MOICH OPIEKUNÓW...

Informacje o autorze

Informacje o pozycji

Szmaragdzik

  • Ilość pozycji: 1
  • Ilość komentarzy: 1
Wysłano14 Lip, 2014, 18:09
Szerokość × Wysokość640 × 480
Rozmiar pliku57 KB
Nazwa plikuP130714_21.09.jpg
Wyświetleń346
Ocena
Komentarze2
Kod BBC (do wstawiania na forum)
Kod HTML (do wstawiania na stronie internetowej)
Link bezpośredni
Komentarze Komentarze sortowane według daty - Rosnąco Malejąco

Mysza <")))/

  • Administrator
  • Ilość pozycji: 63
  • Ilość komentarzy: 409
Komentarz #1 - Wysłano 14 Lip, 2014, 18:58
a ja mimo wszystko mam strach w oczach jak widzę szylka przy moskitierze na oknie. To jest sekunda, ciach zębem i fruu... 3 piętra w dół.

Szmaragdzik

  • Ilość pozycji: 1
  • Ilość komentarzy: 1
Komentarz #2 - Wysłano 16 Lip, 2014, 20:23
Raz że jestem zawsze na wyciągnięcie ręki,dwa Puszek wyrósł z niszczenia wszystkiego dookoła, a trzy to tylko parter więc wysokość mu z pewnością krzywdy by nie zrobiła. Jedynie ucieczka. Jednak jak wspomniałam nie gryzie tego czego nie powinien i jest kontrolowany.
Aeva Media 1.4w © 2008-2011 Nao & Dragooon - Wedge: level up your forum!
SimplePortal