19 Paź, 2018, 22:22
07 Lip, 2014, 11:23 przez drzazga w Gustav

Sobota wieczór, nawet późny wieczór. Gustav Szef Wszystkich Szefów na wybiegu.

Śmignęła strzała wyścigowa mi przed oczami, ale w loci udało mi się uchwycić, że na karczku tak jakby rozlazło mu się futerko. Pomyślałam, że pewnie kręcił się przy poidle, kapnęło i ma mokre futerko. Ale jakoś mi to nie dawało spokoju.
A że miałam dać jedzenie do misek, Gustava miskę napełniłam i postawiłam na łóżku. Gustav lużnym krokiem podżeglował do miski a ja postanowiłam sprawdzić o co chodzi z futerkiem. Pomacałam i wymacałam coś czego zdecydowanie nie powinno tam być. Dmuchnełam w gęste futerko i już wiedziałam. Gustav został złapany do transportera, potem na ręcę i okazało się, że ma grubego suchego strupka i to on spowodował to rozlazłe futerko.
Ugiło i opadło mi wszystko co miało się ugiać i opaść. Z latarką przeszukałam cały pokój, żeby znaleźć o co mógł zachaczyć. Tylko, że nigdzie nie było krwi, Gustav na futerku też nie miał śladów.

Wtedy przyszła mi na myśl, jedna rzecz....... którą mogłabym potwierdzić  u weta.

Zapisałam się na niedzielę na wizytę (po ilości zapisów miałam nadzieję, że będzie doktor Dziwak).

W niedzielę Gustav znowu do transportera, prawie biegiem na Energetyczną.
Aż mi ulżyło jak zobaczyłam dra Dziwaka. Mówię mu, że Gustav na strupka na karczku, a on od razu na to: że to Gustav miał chorą krtań??
Mówię, że tak.

Jak się okazało, po tym antybiotyku który dostawał Gustav robią się takie ranki i strupki.
Gustav miał tylko jednego, bo jak powiedział doktor tych ranek i strupków może być więcej i mogą być nawet większe.

Ściągnął strukpa, przetarł rankę, a mi ulżyło.

A jako, że przy takich akcjach miękka buła ze mnie, to i łezka się w oku zakręciła.

0 użytkowników lubi ten wpis

5zy5zka - 08 Lip, 2014, 00:56

Zdrowia dla futrzaków miękka buło :) Dziwak rządzi :D
drzazga - 08 Lip, 2014, 09:08

@5zy5zka [bounce][bounce] - cały Dream Team jest zdrowy i waży przeszło 500 gram. W Wypadku Vika przeszło 600 g.

Ano, rządzi [woot]
5zy5zka - 08 Lip, 2014, 21:37

Moja Pysia ostatnio dumnie przekroczyła próg 700g [woot]
drzazga - 08 Lip, 2014, 21:43

@5zy5zka poczekaj jeszcze trochę a Luka wyrówna z Pysią [bounce]
5zy5zka - 08 Lip, 2014, 21:48

Przy tak dobrej opiece niedługo też będzie taką kluchą jak Pysia :D
drzazga - 08 Lip, 2014, 21:55

@5zy5zka dobrze prawisz waćpanno :-)

*

Wpisy na blogu: 166

Kategorie