18 Lis, 2018, 02:59
09 Sie, 2014, 09:24 przez drzazga w Inne

We czwartek na prawie 2,5 tygodniowe wakacje wraz ze swoją wielką wyposażoną klatką (i misiem) przyjechał przywieziony przez swojego osobistego kierowcę szylek Kazik :-). Z Panią właścicielką podpisałyśmy umowę przechowania szylka (jak dobrze mieć brata po prawie).

Kazik ma 5-6 miesięcy i już widać, że nie da sobie chłopak w kaszę dmuchać.
Jak narazie młodzieniec aklimatyzuje się w nowym otoczeniu. Pierwszy wybieg w ten weekend.

We czwartek wieczorem Pan i Władca na Włościach terrorysta Gustav wyskoczył na wybieg i się zaczęło cwaniakowanie. Noski eskimoski przez pręty klatki,ale na zasadzie "i tak Cię ugryzę". Jak narazie jest 1:0 dla Kazika.
Jak siedziałam pomiędzy klatkami Gustav zasiadł na moich kolanach i jak by to powiedzieć: "ja będę cwaniakował,
a Ty mnie broń jakby co". Potem zaczęła się wspinaczka na klatkę Kazika, a moje zadanie polegało
na podtrzymywaniu tyłeczka Gustava, żeby nie spadł.

W piątek wieczorem na wybieg wyskoczył Viku. I w tym przypadku było spokojnie, żadnej agresji, żadnego rzucania się na klatkę, gryzienia, było obwąchiwanie się i noski eskimoski. Chyba się chłopaki polubili. Viku to chyba chciałby mieć kumpla z którym mógłby mieszkać w klatce (kumpla nie terrorystę jak Gustav).

Dzisiaj wieczorem na wybieg wyskoczy Przecudnej Urody Dziewczyna Luka i zobaczymy jak się akcja potoczy.

0 użytkowników lubi ten wpis

5zy5zka - 09 Sie, 2014, 14:07

Kazik się zakocha :D
drzazga - 09 Sie, 2014, 16:37

@5zy5zka i będzie musiał dołączyć do mojego Dream Teamu :-) :-)
5zy5zka - 09 Sie, 2014, 17:27

A co na to jego pańcia? :D Viku pewnie ucieszyłby się z kolegi :)
Amber Chinchilla - 09 Sie, 2014, 20:07
Życzę powodzenia w spotkaniu! ;)

*

Wpisy na blogu: 166

Kategorie

Wyświetleń

76715