hypothetical
12 Lis, 2018, 19:10
07 Sie, 2014, 08:26 przez matti4411 w Alvin & Skiper

No i witam ponownie :D Trochę czasu już minęło odkąd zawitał u Nas mały(no może nie taki mały) Skiper :D

Pierwszy dzień-modlitwa o rozejm i wieczny pokój w domu między chłopakami
Drugi dzień- modlitwy wysłuchane  [loozik]  [taniec] [taniec]

A dziś   ? ? ?   

Chłopcy dzień w dzień śpią ze sobą  :love:
Jedzą razem grzecznie  :love:
próbują razem kąpać się w "wannie" (miseczka zamykana od góry z otworem)  [pajacyk]
przepychają się tylko o produkty NZ...ale to chyba norma u wszystkich którzy znaja ziólkowe przysmaki  [viva]

Alvin pozwala wtulać się w siebie małemu jak jego mama,przytula go,wpuszcza do swojego domku i pozwala małemu wchodzic sobie nawet na głowę  [taniec]

Alvin oczywiście juz zdążył nauczyć małego spokojnego niejadka mebli w mała mściwą heblarkę  [pajacyk]
Ale dzieki Bogu atakuje tylko to co w klatce ,a dom jest w całości  [dance2]

Skipi rośnie,prawidłowo sie rozwija i ogólnie jest super :)
Alvin czasem jak za długo smeram małego to wykazuje swoje nie zadowolenie zgrzytaniem ale od razu reaguje i tez go miziam tak jak lubi po brzuszku i pod brudką :D i jest oki :D

(tak tak ząbki i inne części ciała ma zdrowe,wet potwierdził,zgrzyta z nerwów i ma to nie od dziś,lepsze to niz gryzienie z nerwów) :)

Skip ma zdecydowanie ładniejsze futro i ogólny wygląd,zauważyłam ,że jakis taki żywszy sie zrobił nawet :) może przez to że nia miał takiego pokarmu i urozmaiceń jak u mnie. (Kiedyś karma megan,jakis jeden suszony owoc,kolby,karma na kilo i inne fast foody) Teraz ma odpowiednia opiekę i dietę co widać było juz dosłownie po tygodniu aż sama się dziwiłam co złe jedzenie może robić :|

No ale było a już nie ma więc mniejsza z tym,ważne co jest teraz  [viva]

Dziekuje za uwage i tym oto miłym akcentem kończę :papa:- do następnego wpisu :)

0 użytkowników lubi ten wpis

Wpisy na blogu: 2

Kategorie

Wyświetleń

1541